Main Menu

Hírek

Started by .Attila, 2004-12-14, 10:37:58

Previous topic - Next topic

Lythis

Quote from: Próféta on 2008-07-06, 11:31:38

Mondjuk a gameplay annyira nem csigázott fel, de a teaser alaposan. Ez a Blizzard nagyon tud valamit, nulláról így felpörget egy filmbejátszással, és már nem először... Komolyan, mikor jön ki az első Blizzard feature film?


2009. srsly

Ramiz

Quote from: Próféta on 2008-07-06, 11:31:38
Mondjuk a gameplay annyira nem csigázott fel, de a teaser alaposan. Ez a Blizzard nagyon tud valamit, nulláról így felpörget egy filmbejátszással, és már nem először... Komolyan, mikor jön ki az első Blizzard feature film?

Belegondolva elég kár (bár végül is nem meglepő), hogy meg kell lepődnünk egy ügyesen (még csak nem is feltétlenül művészien) megcsinált filmbetéten vagy előzetesen. Pedig voltak olyan játékok, amik (szerintem) könnyedén a filmek vagy animációs filmek mellé helyezhetők mint művészi médium (Grim Fandango, Abe's Exxodus, Hearth Of Darkness például).
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kuroi Tenshi

#1742
Fallout 3 E3 teaser!

Bár ebben a 20-30 mp-es kis videóban kb semmi sincs... csak a
szokásos TV és 50-60-as évekbeli reklám. Remélem hamarosan
lesz még több is.

Dreamcleaver

Elég ratyi teaser. :/

amúgy ezt most olvastam egy fórumon és felnevettem:

"ghouls watched one too many anime and can now "power up over 9000!!!" and shoot you with not magical radiation bolts and not magically heal themselves with that radiation, which after a few hundred years they apparently have the ability to store and release at will"

So who thinks this game gonna suck?  :D És ez csak egy a sok közül. De hát végül is az Oblivion is egy unalmas sz@r volt, szal nem tudom mire számíthatok...

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Draconire

Quote from: Dreamcleaver on 2008-07-13, 15:35:18
Hay guise, the game comes out in fall, but I already know it's going to be shit. Am I cool yet?

Oh, you.

Dreamcleaver

Have fun with your Robotic Horse then faggot. ^^

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Puru²


Fazék

Quote from: Puru² on 2008-07-14, 22:08:10
5 perc Fallout 3 gyalázat :

http://www.gametrailers.com/player/36197.html

:lame:
hát igen, ez színtiszta fallout. szerencsére megragadták a lényeget.
[spoiler]NOT[/spoiler]

Dreamcleaver

#1748
Hát gondolom itt most az akció részét mutatták be. Azért valami RPG-t csak szorítanak bele [spoiler], de sz@r lesz, mert Bethesda  :D [/spoiler] Bár azért ennyi fegyvert cipelni magaddal egyszerre...legalábbis elég cingár volt a csávó ahhoz, hogy mondjuk 10-es szintű ereje legyen. Amúgy ez a hybrid realtime/turn based dolog sztem melléfogás. Fps fanoknak se jön majd be, meg turn based fanoknak sem. Illetve nem tudom, hogy a real time módot hogyan befolyásolják a skillek/perkek.

A fatman meg no comment, bár illik a rádióaktív hullámot lövő ghoulok és a mechanikus lovak mellé.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Rounin

De hát megmondták, hogy ez egy posztapokaliptikus Oblivion lesz, szóval ne tessék reménykedni. :)

Soldier

Quote from: Puru² on 2008-07-14, 22:08:10
...
:lame:

+1

Quote from: Dreamcleaver on 2008-07-14, 22:50:57
A fatman meg no comment,

ott mar kinyomtam volna a videot csak lattam h par mp van, gondoltam vegignezem akkor már..szerintem ez a jatek kezeim köze nem fog kerülni az biztos  ^^"

sirtomi

Még jó hogy sose játszottam Fallouttal így tetszik a Fallout 3 trailer :D

Tycho

Hát ez olyan mint egy legagyított, elbaszott Stalker, Fallout jelmezben. Áh felesleges tépnem a szám. Majd jól letöltöm, és adok neki 10-ből 1 pontot, a grafikára, ami szép, de még annak sincs köze a fallouthoz.

Sirtomi:

Ez még jobban leverte a biztosítékot az agyamban, mintha valaki a jó fallout játékok közé sorolná a taktikszot.
Amúgy ha jól látom ezek összekeverték a tekticcs és a Fallout 2 által felvázolt sztorit... amikor pont az lenne a lényeg, hogy a taktikszot el kellett volna felejteni és jó mélyre elásni a taktikai lövöldözős játékok közé és soha többet nem együtt emlegetni a Falloutokkal...

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

sirtomi

Tetszik a poP3 grafikája, kár hogy a játékot nem szeretem :D

Asszem ma még meg leszek kövezve :D

Dreamcleaver

Quote from: Zen on 2008-07-15, 12:54:22
PoP E3 trailer
So wunderschön... ^^

Ez egy tök jó játék lesz, csak kár, hogy Prince of Persiának hívják, mert nagyon nem az a hangulat.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Draconire

Quote from: Zen on 2008-07-15, 12:54:22
PoP E3 trailer
So wunderschön... ^^

Lol, Final Prince of Fantasy.

Rounin

Hát ez _nem_ Prince of Persia, az biztos... elsőre az FF9 ugrott be, másodjára meg az, hogy ennek tényleg inkább illő lenne az FF név.
Amúgy csak én érzem úgy, hogy a karakterek és a hátterek erősebben elütnek egymástól, mint illene?

Soldier

#1758
Quote from: sirtomi on 2008-07-15, 13:37:59
Tetszik a poP3 grafikája, kár hogy a játékot nem szeretem :D
Asszem ma még meg leszek kövezve :D
nem szeretheti mindenki ugyanazt,mint ezt mar oly sokszor olvashattuk ^^" en se vok az a oriási rajongo de mindenesetre kivancsi leszek a dologra
Quote from: Rounin on 2008-07-15, 15:34:27
Amúgy csak én érzem úgy, hogy a karakterek és a hátterek erősebben elütnek egymástól, mint illene?
Egy-két képsornal feltünt igy h elötte olvastam a hsz-ed de amugy lehet nem vettem volna észre.
Quote from: Dreamcleaver on 2008-07-15, 13:48:42
Ez egy tök jó játék lesz, csak kár, hogy Prince of Persiának hívják, mert nagyon nem az a hangulat.
Nektek meddig tartott aza bizonyos igazi pop hangulat? vagy mikortol/honnantol/hol kell ezt "nézni" ??? kivácsisagbol kérdem, pl én a 2d-et nem csiptem, a Sands Of Time-al alig jatszotam , viszont a Warrior Within volt a kedvecem, ami meg legutoljára jött ki azzal elvoltam, szvl igy nem is tudom "beazonositani" mit értesz maga a hangulat allat vagy neked meik volt a legközelebb a tökéleteshez?! Az a trailer meg nem hozott nagyon lázba ^^"

Rounin

Nekem az _igazi_ PoP hangulat addig volt meg, míg felidézte bennem a gyerekkori Az ezeregy éjszakai meséi fölött töltött csodás élményeket.
Ez gyakorlatilag a Sands of Time-al zárult. (a két 2d-s persze benne van)
A WW is tetszett, de az már kilógott egy kicsit, a TTT pedig még mindig arra vár, hogy végigjátsszam, szóval arról nem tudok nyilatkozni. :redface:
(szóval a könyvben olvasott mesebeli környezet elevenedjen meg, ne egy Final Fantasy IX)

Dawn of War II trailer, mert senki nem linkeli

Hát. Anyám. Borogass.
Nem véletlenül szeretem a spider-eket. Aláz.
Sajna a bolterek még mindig nem bolterek, de oda se neki.
Kell.

Zen

#1760
Quote from: Rounin on 2008-07-15, 16:13:03
Dawn of War II trailer, mert senki nem linkeli

Hát. Anyám. Borogass.
Nem véletlenül szeretem a spider-eket. Aláz.
Sajna a bolterek még mindig nem bolterek, de oda se neki.
Kell.

A videó végén egész pontosan mit kéne látni? Mert én csaksárga felhő/szmog/mittomén-t látok.

A PoP hangulat meg mindegyik PoP-ban más, és a módszer amivel a hangulatot megteremtik valsz ugyanaz lesz (Farah - Elikah, romokban heverő gyönyörű tájak, stb), úgyhogy én inkább a hangulat erősségéért aggódnék. :P
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Tycho

#1761
Komolyan kezdek aggódni... eddig az idei E3 csupa jó nevű szériák elbaszott folytatásait hozta eddig.. ez a PoP nagyon nem PoP, a FO3 is lehet nagyon rossz irányba kanyarodik, ...

ed:najó, a DoW2 egyre izgalmasabb, csak ne lennének olyan siralmasan rondák a modellek az sima DOW-hoz képest ::)

:whoah:
"MN:  Our campaign mode is definitely playable cooperatively if that's what you're asking. At any point in your campaign you can invite a friend to join and team up for as long as you enjoy playing together. More details on how co-op is going to work will be announced in the future."


Rounin

Quote from: Zen on 2008-07-15, 17:08:45
A cideó végénegész pontosan mit kéne látni? Mert én csaksárga felhő/szmog/mittomén-t látok.

Vagy warpstorm és a káosz érkezett meg... vagy... nos, ugye, elsőre az ugrott be, hogy ilyet utoljára Starcraftban láttam, a Zerg-el (és a protossal) kapcsolatban... szóval 'nydák.
Sajna a káosz esélyesebb, de a remény hal meg utoljára.

Zen

Quote from: Rounin on 2008-07-15, 18:22:05
Quote from: Zen on 2008-07-15, 17:08:45
A cideó végénegész pontosan mit kéne látni? Mert én csaksárga felhő/szmog/mittomén-t látok.

Vagy warpstorm és a káosz érkezett meg... vagy... nos, ugye, elsőre az ugrott be, hogy ilyet utoljára Starcraftban láttam, a Zerg-el (és a protossal) kapcsolatban... szóval 'nydák.
Sajna a káosz esélyesebb, de a remény hal meg utoljára.
Igazából elsőre nekem is 'nydák ugrottak be, szóval talán van benne valami. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Cloud


Soldier

Quote from: Cloud on 2008-07-15, 18:30:53
http://tv.gamestar.hu/video/halo-wars-e3-trailer
:whoah:

de ez egy sima intro nem? én egyetlen ingame képsort nem láttam/max az az "autos"/ , am i blind? ha meg nem akkor ebböl még nem sokat tudtam kihámozni  :smile: introbol meg mar lattam ennel jobbat is :redface:

Rounin

Quote from: Zen on 2008-07-15, 18:28:54
Igazából elsőre nekem is 'nydák ugrottak be, szóval talán van benne valami. :D

Mondjuk fanboi-izmus? :haha: :D

@Soldier:
Ja, render az egész.

Cloud

Valóban az. Viszont én nagyon imádom a Halo univerzumot, és örülök hogy végre lesz  egy Halo játék a kezdetekről.
Amúgy ingame:

http://www.youtube.com/watch?v=lvLXCalUxa0

Kuroi Tenshi

Quote from: Puru² on 2008-07-14, 22:08:10

Quote from: Fazék on 2008-07-14, 22:29:43

Quote from: Dreamcleaver on 2008-07-14, 22:50:57

Quote from: Rounin on 2008-07-15, 02:47:01

Quote from: Soldier on 2008-07-15, 02:57:19


BAWWW.jpg

I know it's gonna suck, I've seen it, I come from the future.
Úgy sírtok itt, mintha ennél jobban már nem is lehetne elszúrni -
pedig igen, akkor milyen lenne, ha az EA csinálná? ::)

Lehet, hogy nem lesz olyan, mint az előzőek, de attól még
nem biztos, hogy szörnyen rossz lesz, főleg nem egy 5-perces
videó alapján, ami csak a harcrendszeren megy végig.
A Fatman meg sztem poén, és illik a Fallout elborult atom-
szennyezett, poszt-apokaliptikus környezetébe. Milyen abszurd
már, hogy az arc (Fallout Boy?  :zomg: :haha:) egyszercsak egy
atombomba-vetőt kap elő, és nézhetjük a mini-gombafelhőt :haha:

Quote from: Tycho on 2008-07-15, 10:31:02
Ez még jobban leverte a biztosítékot az agyamban, mintha valaki a jó fallout játékok közé sorolná a taktikszot.

Miért, pedig az jó volt :angyali:
Ezt is annyira utáljátok, pedig sztem annyira nem is rossz,
pont, mint a neve mutatja: egy Fallout-környezetben lévő
taktikai lövöldözős játék. Commandos + Fallout :)

Quote from: Zen on 2008-07-15, 12:54:22
PoP E3 trailer
So wunderschön... ^^

Fresh Prince of Persia? :haha:

Fazék

#1769
Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-07-15, 23:55:39am an TES3&4 fan, just ignore me
fixed  :__devil:

fatboy vagy fatman, vagy mittoménmi akkor se illik a fallout világba, ha az utolsó szegletéig fölforgatod a világot ;)
a játékban szereplő legtöbb hülyeség poénos. ez a mininuke csak szimplán szar :)

én csak erős szkepticizmussal várom a játékot, még nem ástam el. de a gödör már készen várja  :lazza: