Main Menu

Hírek

Started by .Attila, 2004-12-14, 10:37:58

Previous topic - Next topic

chilip

nem teljes árúként veszel majd meg újabb ~40 kampánypályát, új egységeket és újítást még azon felül, hanem egy kiegészítő áráért. (ebay-en lehet sokkal olcsóbban megveszed, mint itthon 11k-ért az alapot...)

Rounin

Quote from: Zen on 2009-06-07, 11:58:27
Ja, protossnál meg diplomáciát.

"I have the bigger guns so shut up and die!" :3x3:

Tycho

Zen: multiban új egységek... Nini, mégiscsak meg kell venni az új kieget, hogy tudj multiban játszani az új egységekkel, nem? ... :ejnye: De hülyézz le, hogy nem így van. :facepalm:

Amúgy le se fogom tölteni valószínűleg, mert, mint írtam, szerintem nem fog akkorát szólni, mint azt mindenki várja tőle. I'm doing some preemptive trolling. Legfeljebb kéjes mosollyal az arcomon visszaidézem magam, ha igazam lesz. :__devil:


Chilip: Aha... ahogy az l4d-nél is ugyanezt mondták... ;) majd elhiszem, ha úgy lesz, ha meg nem, akkor nem leszek meglepődve, hogy nini belőlük hiányzik a corporate greed...

Zen

Le is hülyézlek: Portalt az Orange Boxhoz adták, mégis meg lehet szerezni külön. Akkor néhány egységet miert ne lehetne külön letölteni?

Rou: Ja, engem is érdekelne h ezt pontosan hogyan képzelték el.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

chilip

Quote from: Rounin on 2009-06-07, 12:01:13
Quote from: Zen on 2009-06-07, 11:58:27
Ja, protossnál meg diplomáciát.

"I have the bigger guns so shut up and die!" :3x3:

kurvára nem értem mi ez a szájtépés mielőtt a játék megjelent volna... lehet szar lesz, vagy nem váltja be a hozzá fűzött reményeket (erősen kétlem, de meglehet), de ennyi info alapján rögtön elkönyvelni szarként ez az egész sztem kicsit merész ::) főleg hogy fél évet még ülnek rajta blizzardhonban és fejlesztik/javítják  :_piszka:

Tycho: nem kell feltétlen, lásd: Company of Heroes, alapjátékkal is tolhatod az ellen akinek megvan a 2. kiegészítő is. úgy patcheli magát a játék hogy bekerült az ő játékába is az új egység csak letiltja míg online az accjához nem regisztrálja a kieges serialt...

Zen

Rou nem szidta, csak rámutatott h protossokkal..érdekes lenne. Én spec Jimmy-ékkel képzeltem volna el, ha már zsoldosok, és elvben jóban van protossokkal is.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

chilip

nem csak rou postjára írtam reagálásképp, hanem úgy össz arra ami most itt folyik

Tycho

Chilip: nekem a blizzard-al szemben fenttartásaim vannak, persze, hogy van rá példa, hogy jól megoldottak más cégek egy-egy ilyet expansion dolgot, de a kérdés az az, hogy a több pénz, és annak a leghatékonyabb kifacsarása lesz-e a motiváció, vagy az, hogy valami kurvajó legyen, bár nem lehet vele kierőszakolni annyi pénzt.

Amúgy meg ugyanúgy megtehetem, hogy cinikus fikázásba kezdjek egy profitorientált fejlesztőcég játékát illetőlen, mint nektek lelkes fanboi kirohanásokkal előre lelkendezni, hogy a pc-s játékok Szent Grálját kapjátok arany dobozban.

Rounin

Quote from: chilip on 2009-06-07, 12:05:31


Kibaszottul nem értem, mire fel ez a nagy anyatigrisként hörgés. ::)

Fazék

én spec nagyívből letojom a multi részét, az első részt is csak a single miatt imádtam, multi-ban béna vagyok :D

a single meg az eddigi hírek alapján hozza a Blizzard színvonalat, ami nekem bőven elég :)

chilip

soha nem vártam a szent grál megjövetelét hozzám aranydobozban, vörös szőnyeg és hulló rózsaszirmok kíséretében. nem várom el a játéktól hogy jobb legyen mint az elődje, sőt azt sem hogy a szintjét hozza. egy jó játékot akarok majd látni a kezemben amit nem unok meg egy jó darabig és egy érdekes sztorit az emberekkel (és később majd a másik 2 oldallal). egyszerűen csak felbaszott hogy itt elkezdték lehúzni úgy hogy még meg se jelent...

Zen

Tycho, attól h én nem kezdek sírni meg RAGE-lni, mert van bőr a pofájukon *gasp* pénzt kérni egy expansion-ért, még nem leszek fanboy. Inkább te vagy a hobbi hater, and a hypocrite too. :__devil:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Tycho

#2472
Quote from: Rounin on 2009-06-07, 12:16:30
Quote from: chilip on 2009-06-07, 12:05:31


Kibaszottul nem értem, mire fel ez a nagy anyatigrisként hörgés. ::)
:tezsvir:


Chilip: Mellesleg jelzem, hogy az ötlet nem eredeti, és az legtöbb új egység pl a terranoknál egyenes klónja a 40k-s egységeknek, de mégis amit itt fikázok az a marketing, te meg a gameplay beltartalmával véded.. :) Elhiszem, hogy szereted a mogyorót, de egy mókus szarából nem piszkálnád ki a mogyoródarabokat vigyorogva te sem, csak azért, mert a legfinomabb mogyoróbokorról zabálta le őket...


Quote from: Zen on 2009-06-07, 12:21:47
Tycho, attól h én nem kezdek sírni meg RAGE-lni, mert van bőr a pofájukon *gasp* pénzt kérni egy expansion-ért, még nem leszek fanboy. Inkább te vagy a hobbi hater, and a hypocrite too. :__devil:
Nem az a gond, hanem az, hogy hirdetik, hogy milyen áron, és hogy adják ki a játékot, majd kiskanállal adják apránként a szádba, hogy mennyire szarnak rá, és az lesz a vége, hogy 3 teljes árú játékot kell majd megvenned, ugyanabból a fejlesztésből, hogy követhessed a sztorit in-game, és neten is játszhass. Ha nem így lesz, akkor majd elismerem, hogy tévedtem, ha meg így lesz, akkor csak visszaidézem magam nektek, hogy égjen a pofátok.
És persze, hogy pénzt kérnek érte, és persze, hogy megkapják attól, akiknek ez kell, de nem mindegy, hogy mennyit... X idő kifejleszteni az alapjátékot, és töredéke ennek az, hogy elkészítik az új pályákat, és beollóznak fajonként 1-2 új egységet, egy kis béta teszttel, hogy ne legyen imba az új stuff... (ha az minden nincs már rég kész...) És közben a teljes játék árát kérik el ezért újra és újra.
Nem hater vagyok, hanem egy cinikus geci, aki azon röhög, hogy elhiszitek, hogy nem kérnek teljes árat valamiért, amiért ha azt kérnének akkor is kifizetnétek érte, hiába nincs mögötte már akkora munka mint az első rész mögött.

Zen

Mégegyszer: Nem egy multi adont kapsz, hanem egy szingli kampány multi addonokkal. A videókat meg kell cisnálni, a szövegeket megírni, a színészekkel elszórakozni, a pályákat megcsinálni. Nem 2 egységért meg 3 pályáért fizetsz 30 dollárt.
Quote from: FAQThe StarCraft II Trilogy will consist of the base StarCraft II game and two expansion sets. Pricing on these games hasn't been determined at this early stage; however, we've always charged an appropriate price for the content the player receives, and we will continue to release high-quality games that offer great value.
Csak mert idő előtt bejelentenek 2 kieget, már "előre tudod" h full árat fognak kérni érte...  ::)

Beszólsz h én a szingli kampánnyal jövök, te meg a 40k rippoffot ismételgeted.  ::) Képzeld, a wh is ripoff gyűjtemény, necronoktól a tyranidákig terminátortól a csillagközi invázióig.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

chilip

Tycho, Rou
[spoiler][/spoiler] :D

Rounin

Quote from: chilip on 2009-06-07, 12:41:36
Tycho, Rou
[spoiler][/spoiler] :D

Először is FYIAD.
Másodszor meg nagyon mellélőttél velem. ;)

Tycho

#2476
Zen, mennyit fizetsz nekem, ha full árat kérnek érte? Cling to your hopes all you can, but money will flip you over and ram you in the shitter.
Komolyan, mi a faszért nem lehet elhinni, hogyha a kieget kifizetik teljes áron is, akkor el is fogják kérni érte a teljes árat, még akkor is, a pár csóró magyarnak ez baszni fogja a szemét? ::)
Amúgy mekkorát ugrottál arra, hogy mi az ami nem eredeti benne, pedig csak súroltam a témát :D So exploitable :Kiraly: (milyen érdekes, hogy engem kurvára nem érdekel, hogy mi lopott a 40k-ban, de te rögtön hörögsz mindenre, ha megemlítem, hogy az SC mennyit lopott a 40kból :__devil: )


Chilip: Elolvastad az avatarom körüli szöveget? :angyali:



ed.: bakker, lassú voltam a posttal, mert nem találtam meg azt a macro-t amit használni akartam riposztként a tiedre :frown:

Zen

Quote from: Tycho on 2009-06-07, 13:30:50
Amúgy mekkorát ugrottál arra, hogy mi az ami nem eredeti benne, pedig csak súroltam a témát :D So exploitable :Kiraly: (milyen érdekes, hogy engem kurvára nem érdekel, hogy mi lopott a 40k-ban, de te rögtön hörögsz mindenre, ha megemlítem, hogy az SC mennyit lopott a 40kból :__devil: )
Nem én vagyok aki 10 év alatt nem volt képes túltenni magát a témán. Meg nem is én kevertem a ripoff témát ide, pedig köze nincs a témához, de nem baj. ::) Nem hörgök hanem röhögök. Rajtad. :smile:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Fazék

Tycho, trollkodás helyett inkább tanulj, hogy este lehessen left4dead :__devil:

NLZ

Quote from: chilip on 2009-06-07, 12:41:36
Tycho, Rou
[spoiler][/spoiler] :D
[spoiler][/spoiler]
[reserved]

Zen

Quote from: NLZ on 2009-06-07, 13:50:25
Quote from: chilip on 2009-06-07, 12:41:36
Tycho, Rou
[spoiler][/spoiler] :D
[spoiler][/spoiler]
[spoiler][/spoiler]
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Tycho

#2481
Quote from: Fazék on 2009-06-07, 13:49:38
Tycho, trollkodás helyett inkább tanulj, hogy este lehessen left4dead :__devil:

Tegnap csak másnapos voltam :D

Quote from: Zen on 2009-06-07, 13:41:53
Quote from: Tycho on 2009-06-07, 13:30:50
Amúgy mekkorát ugrottál arra, hogy mi az ami nem eredeti benne, pedig csak súroltam a témát :D So exploitable :Kiraly: (milyen érdekes, hogy engem kurvára nem érdekel, hogy mi lopott a 40k-ban, de te rögtön hörögsz mindenre, ha megemlítem, hogy az SC mennyit lopott a 40kból :__devil: )
Nem én vagyok aki 10 év alatt nem volt képes túltenni magát a témán. Meg nem is én kevertem a ripoff témát ide, pedig köze nincs a témához, de nem baj. ::) Nem hörgök hanem röhögök. Rajtad. :smile:

Magadon kéne, értő olvasás mestere:
Quote from: Tycho on 2009-06-07, 12:29:07
Mellesleg jelzem, hogy az ötlet nem eredeti, és az legtöbb új egység pl a terranoknál egyenes klónja a 40k-s egységeknek, de mégis amit itt fikázok az a marketing...
Azaz, nem is azon fikázódok, hogy mi az ami lopott benne, bár azon is lehetne (akár mindkét franchise-ban), hanem hogy azt a bullshitet eszitek meg, amit eddig az összes DLC-k hírével meglobogtatott, vagy több epizódos kiadás hírével meglobogtatott, majd teljes ár kifizetős módon kiadott játéknál láttatok, akárcsak a legfrissebb L4D2 példáját alapul véve... gb2/elementary school/ :hehe:

chilip

én azért a blizzardból ezt (egyenlőre) nem nézem ki...

Fazék

Quote from: Tycho on 2009-06-07, 14:14:49akárcsak a legfrissebb L4D2 példáját alapul véve...
ömm. én most nagyon gondolkodom, de egyelőre semmi más játék nem ugrik be, aminél hasonló mértékben csalódtam volna frissítések/DLC-k tekintetében :confused:
felsorolnál még egy pár játékot, hogy az erős általánosításod valamilyen szinten helytállónak legyen tekinthető? :)

Tycho

Quote from: chilip on 2009-06-07, 14:29:32
én azért a blizzardból ezt (egyenlőre) nem nézem ki...

A WoW után bármi ilyet kinézek belőlük. WoW = "World Of Ritualistic Rape Of Your Own Intellectual Property On The Altar Of Profit Warcraft" anyone?


Fazék: HL2 Episodes? - Olcsó, rövid campaignek, gyors, durván évente történő kiadása olcsón... Az OB csak egy community service volt, mert kurvára nem tartották magukat az ígértekhez.

Fazék

#2485
Quote from: Tycho on 2009-06-07, 14:33:33
Fazék: HL2 Episodes? - Olcsó, rövid campaignek, gyors, durván évente történő kiadása olcsón... Az OB csak egy community service volt, mert kurvára nem tartották magukat az ígértekhez.
HL2-ből még az alapjátékot se játszottam végig, szóval ep1,2 értékéről abszolút nem tudok nyilatkozni, de úgy rémlik, hogy nem teljes árú játékokként jöttek ki, szóval ez se tökéletes példa + továbbra is ez is csak egy újabb sántító valve példa volt, a blizzard-ról egyelőre nagyon nem a valve-s üzletpolitikát tapasztaltam, úgy vettem észre, hogy amiért ők pénzt kérnek, azért tartalmat is adnak :)

WoW persze egyértelmű fejőstehén, de azzal is tartalmat adnak a játékosoknak, többszáz órányi játékélményt. az hogy neked nem tetszik az egy dolog, a legújabb NFS játékokat se kötelező megvenni, WoW-ot se kötelező játszani :) nekem pl a beta bőven elég volt belőle.

Tycho

#2486
Fazék: úgy ismersz engem mint akit lenyűgöz egy csomó játék? Mint aki pillanatok alatt beleszerelmesedik egy játékba annyira, hogy már a trailer alapján előre kidob érte 10-20k forintot? (a 20k-t a GTAIV óta emlegetem, mint kirívó példa arra, hogy PCre mekkora hulladék az a játék, pláne annyiért) Szinte bármi, ami a trailer alapján tettszett, valamilyen szinten csalódást okozott nekem.

Nyilván szemet fog szúrni az összes fejőstehén játék, és persze hogy háborgok a legtöbb játék árán, mert nekem, ha alkalmasint lenne minden kijövő játékra annyi pénzem, mint amit itthon elkérnek értük, akkor is csalódnék és sajnálnám rájuk a pénzt. - Amúgy nekem is van listám, hogy mi az, amit meg akarok venni, és most hogy úgy fest, lesz hosszú távú komolyabb keresetem, szépen végig is fogom tölteni az előre lefoglalt polchelyeket ezekkel.

Ha meg ennyire bele akarsz mászni abba, hogy a sok SC2re párás tekintettel várú ujjongókat zrikálom a provokatív, eltúlzott véleményemmel, akkor, hogy téged is komolyabban húzzalak, fogom magam, és legoogle-ozom az összes olyan játékot, ahol valami csúnyát lehet mondani a kiadás körülményeire, hogy neked is legyen min tovább értelmetlenül háborognod, amiért előre zúzom a még ki se adott játékot miközben teljesen irreleváns információkkal traktállak :angyali: És persze újból jelzem, hogy ugyanannyi valóságalapja van annak amit mondok, mint annak, amit a reklámban mondtak nektek a játék árképzéséről, és ezt amúgy addig folytathatjuk, amíg ki nem jön a játék folytatása, és az árcédula igazat nem ad valamelyikőnknek  :__devil:
(Tudjátok: kis hazugság < nagy hazugság < reklám < statisztika)


ed.: amúgy meg pont te voltál az, aki az L4D2 bejelentése kapcsán utólag igazat adtál nekem, amiért már az L4Dvel kapcsolatban is ugyanezt a varjúkárogást csináltam... Nem gondolod, hogy inkább azon kéne könyörögnöd a sorsnak, hogy ne legyen igazam, ahelyett, hogy egy profitorientált nagy céget védenél a lesújtó véleményemtől?  :__devil:

Fazék

#2487
mondhatnám, hogy tl;dr de elolvastam azért tisztességből. bár már kicsit unalmas volt ugyanazt a "nincs pénzem játékra ember" véleményt 100-adszorra is elolvasni.

háborgás? hol háborogtam ??? felőlem annyit trollkodsz, amennyit csak akarsz, ha mellette tanulsz is és nem marad el a hülyéskedésed miatt az esti l4d :haha:

összefoglalnám a hozzászólásodat:
A víz nedves, az ég kék, a nők titkolóznak.
triviális dolgokról minek vitatkozni? a pesszimizmus vs bizalom vitáknak ilyen szinten megint nem sok értelme van, leírtad a véleményed oszt kész. a ragaszkodás hozzá és a másik hülyítése meg csak mint te is írtad trollkodás, és erről is ld a fenti mondatot. szóval l4d este.

Raggie

Oh my god! Mi történt ebben a topicban?? :eek: :D

Már megint lemaradtam egy jó kis flémelésről... :hehe:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Tycho

Quote from: Raggie on 2009-06-07, 15:26:33
Oh my god! Mi történt ebben a topicban?? :eek: :D

Már megint lemaradtam egy jó kis flémelésről... :hehe:

Le bizony! :Kiraly:

Fazék: elmész a fenébe, menj el hivatásos tűzoltónak, ne itt rontsd el a flémeket :D persze hogy pointless, szerinted mi a faszért volt olyan élvezetes mindig reakciókat kapni rá? :facepalm: