Main Menu

Hírek

Started by .Attila, 2004-12-14, 10:37:58

Previous topic - Next topic

.Attila

GW2-t nem mindenki dicsérte.
Én pl. ki sem fogom próbálni, az első rész után. Tömény unalom. De aki játszott is vele, mondta, hogy tkp. olyan, mint az első rész, ami nekem ugye egyértelművé teszi a dolgot.

Halo-ról nem tudok mit mondani. Most Borderlands első részével játszok és nagyon tetszik, a második rész állítólag még jobb lett.

Zen

Chilip ME3 se RPG, ne aggódj. :P
.Attila: Aki olyat mond h GW2 olyan mint az 1, az bocs, de hülye.  :haha:
GW2nek is van baja, de hogy nem lett best multiplayer, Borderlands 2 meg igen... mondanám h sose fogom megérteni, de tudom a Spike-osokról h hülyék.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

.Attila

#5222
Quote from: Zen on 2012-12-09, 12:50:26
Chilip ME3 se RPG, ne aggódj. :P
.Attila: Aki olyat mond h GW2 olyan mint az 1, az bocs, de hülye.  :haha:
GW2nek is van baja, de hogy nem lett best multiplayer, Borderlands 2 meg igen... mondanám h sose fogom megérteni, de tudom a Spike-osokról h hülyék.

Lythis, lehülyéztek :D
Talán majd egyszer kipróbálom a GW2-t, bár igen zavar a gondolat, hogy fizessek érte.
Míg a Borderlands 2-t tutira meg fogom venni, mihelyst megint akciós lesz.

chilip

1 jó dolog van evvel a listával: Austin Wintory - I was born for this!!!!! megismertem a PS3-as játék soundtrackjét és ending theme-jét. egyszerűen gyönyörű

Lythis

Quote from: .Attila on 2012-12-09, 12:53:09
Quote from: Zen on 2012-12-09, 12:50:26

.Attila: Aki olyat mond h GW2 olyan mint az 1, az bocs, de hülye.  :haha:


Lythis, lehülyéztek :D

Arenadrones, Arenadrones everywhere  :hehe:

Zen

Quote from: Lythis on 2012-12-09, 15:43:46
Quote from: .Attila on 2012-12-09, 12:53:09
Quote from: Zen on 2012-12-09, 12:50:26

.Attila: Aki olyat mond h GW2 olyan mint az 1, az bocs, de hülye.  :haha:


Lythis, lehülyéztek :D

Arenadrones, Arenadrones everywhere  :hehe:
Prime Directive: Defend GW2
Secondary Subroutines Engaged: Eliminate Hater
Target Confirmed ___ Unleash Flames: True
3
2
1
:__devil:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Lythis

#5226
Quote from: Zen on 2012-12-09, 16:06:00
Quote from: Lythis on 2012-12-09, 15:43:46
Quote from: .Attila on 2012-12-09, 12:53:09
Quote from: Zen on 2012-12-09, 12:50:26

.Attila: Aki olyat mond h GW2 olyan mint az 1, az bocs, de hülye.  :haha:


Lythis, lehülyéztek :D

Arenadrones, Arenadrones everywhere  :hehe:
Prime Directive: Defend GW2
Secondary Subroutines Engaged: Eliminate Hater
Target Confirmed ___ Unleash Flames: True
3
2
1
:__devil:
1/10 - got me to reply :D
(A nightfall első fél órája élvezhetőbb volt, mint a 2-ből az első 5. Ezt közepesen volt képes kompenzálni a táj, de ha barangolni akarok, azt megtehetem x másik játékban is :P )

unrelated: Lesz új ME3 DLC. Miért hiszi azt az eaware, hogy bármit is kiadnak hozzá jobbá teszi azt a maszlagot? Mármint akármilyen epikus/érdekes/izgalmas (as if ::) ) cuccot tesznek is hozzá, tudjuk, hogy ugyan az a szar lesz a vége...

NLZ

Quote from: Lythis on 2012-12-09, 16:28:52
Quote from: Zen on 2012-12-09, 16:06:00
Quote from: Lythis on 2012-12-09, 15:43:46
Quote from: .Attila on 2012-12-09, 12:53:09
Quote from: Zen on 2012-12-09, 12:50:26

.Attila: Aki olyat mond h GW2 olyan mint az 1, az bocs, de hülye.  :haha:


Lythis, lehülyéztek :D

Arenadrones, Arenadrones everywhere  :hehe:
Prime Directive: Defend GW2
Secondary Subroutines Engaged: Eliminate Hater
Target Confirmed ___ Unleash Flames: True
3
2
1
:__devil:
1/10 - got me to reply :D
(A nightfall első fél órája élvezhetőbb volt, mint a 2-ből az első 5. Ezt közepesen volt képes kompenzálni a táj, de ha barangolni akarok, azt megtehetem x másik játékban is :P )

unrelated: Lesz új ME3 DLC. Miért hiszi azt az eaware, hogy bármit is kiadnak hozzá jobbá teszi azt a maszlagot? Mármint akármilyen epikus/érdekes/izgalmas (as if ::) ) cuccot tesznek is hozzá, tudjuk, hogy ugyan az a szar lesz a vége...
Kit érdekel, hogy milyen szar lesz a vége, ha egyszer lesz belőle profit?
[reserved]

Zen

Quote from: Lythis on 2012-12-09, 16:28:52
1/10 - got me to reply :D
(A nightfall első fél órája élvezhetőbb volt, mint a 2-ből az első 5. Ezt közepesen volt képes kompenzálni a táj, de ha barangolni akarok, azt megtehetem x másik játékban is :P )
Nah, az első 5 óra még jó, aztán folytatod a sztorit ott, ahol a béta abbamaradt és elszörnyűlködsz. :D
Itt az a téma h GW2=GW1, ami nagyon nem igaz. :P
Nightfall eleje csak azért volt élvezhető mert szarrá röhögtem magam a gagyi videókon. :P :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Lythis

Quote from: NLZ on 2012-12-09, 16:48:50
Kit érdekel, hogy milyen szar lesz a vége, ha egyszer lesz belőle profit?
"ideális esetben" elég sok mindenkit. Gyakorlatilag ezt csinálják mióta kijött a 3, és láthatólag még egy ideig ezzel lesznek elfoglalva, tippre egész addig, amíg ki nem adják a 4-et.
Mondjuk érdekelne, hogy ez mennyit hoz nekik a konyhára.
A bajom egyébként nem azzal van, hogy ráálltak a DLC iparra (najó, azzal is, mert csináljanak rendes kieget  :Eztneked: ), hanem azzal, hogy ez nem változtat azon, hogy az alaptermék a játékosközösség (Predát kivéve :P ) egyöntetű véleménye szerint szar lett.
szubjektív rész: bármit tesznek is hozzá, meg akármennyi plusz órát, tudom, hogy ugyan az a szar lesz a végeredmény. Amiért minek törjem magam? Ha nem lesz valami átvezetés a 4-be, akkor gyak tök értelmetlen.

Lythis

Quote from: Zen on 2012-12-09, 17:04:50
Quote from: Lythis on 2012-12-09, 16:28:52
1/10 - got me to reply :D
(A nightfall első fél órája élvezhetőbb volt, mint a 2-ből az első 5. Ezt közepesen volt képes kompenzálni a táj, de ha barangolni akarok, azt megtehetem x másik játékban is :P )
Nah, az első 5 óra még jó, aztán folytatod a sztorit ott, ahol a béta abbamaradt és elszörnyűlködsz. :D
Itt az a téma h GW2=GW1, ami nagyon nem igaz. :P
Nightfall eleje csak azért volt élvezhető mert szarrá röhögtem magam a gagyi videókon. :P :D
Azt mondtam, hogy olyan, nem azt, hogy ugyan az. Kevesebb az instance. Woo-fucking-hoo. A játékélmény szerintem nem lett jobb, és az új skillrendszer is kb egy óráig érdekes, amikorra is a jutalomskilleken kívül már mindent kidaráltál magadnak. Ezen túl, amit a játék nyújt az legjobb indulattal is középszerű, és messze elmarad attól, amit hirdetett magáról. Ha nem lenne ingyenes, gyakorlatilag egy második TORtanic lett volna (related: a voice acting valami nevetséges), és mindent, amit nyújtani tud, egy vagon másik MMO is simán nyújtja - bár azokért általában fizetni kell, és hát ebből egyenesen következik, hogy a gw2 az a bestest game evar zomg.
Nem tartom élvezhetőbbnek az első résznél. Ez nyilván szubjektív vélemény. De azt állítani, hogy annyira nagyon más lenne, szerintem túlzás.

NLZ

Egy utópikus világban majd azért készítenek játékokat, hogy nekünk örömet szerezzenek, de amíg ez nem jön el, addig bizonyt azt fognak kiadni, amiből minnél több pénzt látnak.
[reserved]

Lythis

Quote from: NLZ on 2012-12-09, 17:27:43
Egy utópikus világban majd azért készítenek játékokat, hogy nekünk örömet szerezzenek, de amíg ez nem jön el, addig bizonyt azt fognak kiadni, amiből minnél több pénzt látnak.
Jó, a játékipar alapból egy for-profit ágazat - tisztelet a kivételnek. Ezt nem vitattam. Csak a lehúzásnak is vannak fokozatai, és összehasonlítva a régebbi bioware "termékpolitikával", ez a mostani nekem "kicsit" visszás. (arról már nem is beszélve, hogy még mindig nem tudom megvenni sem a DLC-ket a bioware pontjaimból, szal alapból a rendszerrel is gebasz van, amit március óta képtelenek voltak megcsinálni... )

Dreamcleaver

Quote from: chilip on 2012-12-09, 12:37:25
borderlands 2 > halo 4?

Erm...igen? Mi ezen a meglepő? Végre egy értelmes nyertes.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Dreamcleaver

Quote from: .Attila on 2012-12-09, 12:44:56
GW2-t nem mindenki dicsérte.
Én pl. ki sem fogom próbálni, az első rész után. Tömény unalom. De aki játszott is vele, mondta, hogy tkp. olyan, mint az első rész, ami nekem ugye egyértelművé teszi a dolgot.

Halo-ról nem tudok mit mondani. Most Borderlands első részével játszok és nagyon tetszik, a második rész állítólag még jobb lett.

1. GW1 az egyik legjobb valaha létezett MMO. Fact.

2. GW2 semmiben sem hasonlít a GW1-hez. Fact.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Zen

Tudjuk Petike, nyugi, ülj le, persze.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

.Attila

Quote from: Dreamcleaver on 2012-12-09, 18:17:45
Quote from: .Attila on 2012-12-09, 12:44:56
GW2-t nem mindenki dicsérte.
Én pl. ki sem fogom próbálni, az első rész után. Tömény unalom. De aki játszott is vele, mondta, hogy tkp. olyan, mint az első rész, ami nekem ugye egyértelművé teszi a dolgot.

Halo-ról nem tudok mit mondani. Most Borderlands első részével játszok és nagyon tetszik, a második rész állítólag még jobb lett.

1. GW1 az egyik legjobb valaha létezett MMO. Fact.

2. GW2 semmiben sem hasonlít a GW1-hez. Fact.

1. Egy karaktert sem tudtam még a 20. szintig sem elvinni, olyan dögunalmas volt.

2. Ha a második pontod is annyira "fact", mint az első, akkor inkább ki sem próbálom ::)

Dreamcleaver

Quote from: .Attila on 2012-12-09, 20:00:44
Quote from: Dreamcleaver on 2012-12-09, 18:17:45
Quote from: .Attila on 2012-12-09, 12:44:56
GW2-t nem mindenki dicsérte.
Én pl. ki sem fogom próbálni, az első rész után. Tömény unalom. De aki játszott is vele, mondta, hogy tkp. olyan, mint az első rész, ami nekem ugye egyértelművé teszi a dolgot.

Halo-ról nem tudok mit mondani. Most Borderlands első részével játszok és nagyon tetszik, a második rész állítólag még jobb lett.

1. GW1 az egyik legjobb valaha létezett MMO. Fact.

2. GW2 semmiben sem hasonlít a GW1-hez. Fact.

1. Egy karaktert sem tudtam még a 20. szintig sem elvinni, olyan dögunalmas volt.

2. Ha a második pontod is annyira "fact", mint az első, akkor inkább ki sem próbálom ::)

Nem a játékkal volt a gond. Fact.  ;)

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

.Attila

Quote from: Dreamcleaver on 2012-12-09, 23:22:32
Nem a játékkal volt a gond. Fact.  ;)

Lamest trolling ever.
Fact.

Dreamcleaver

Quote from: .Attila on 2012-12-10, 00:52:48
Quote from: Dreamcleaver on 2012-12-09, 23:22:32
Nem a játékkal volt a gond. Fact.  ;)

Lamest trolling ever.
Fact.

Ja, mert a te véleményed, hogy "tömény unalom" az aztán tény.  ::)

Meg, hogy olyan mint a GW2.  :rotfl:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

.Attila

Quote from: Dreamcleaver on 2012-12-10, 03:44:42
Ja, mert a te véleményed, hogy "tömény unalom" az aztán tény.  ::)

Meg, hogy olyan mint a GW2.  :rotfl:

Én közöltem, hogy nekem unalmas volt a GW. És igen, ez tény.
Ez nem fog megváltozni attól, hogy megpróbálod a számba rágni, valójában a legjobb MMO. Nekem nem az, anno a WoW sokkal jobb volt, amikor játszottam, de a Ragnarok Online is nagyságrendekkel élvezetesebb volt.

GW2: én azt mondtam, hogy a GW2 olyan, mint a GW, akkor köszönöm szépen, de nem kérek belőle.
Valaki megerősítette, hogy bár van egy-két változtatás, alapvetően ugyanolyan.

Ezek után nemigen értem, mibe akarsz belekötni.

chilip

#5241
hát nemtom az illető hogy látja 1-2 változás kivételével ugyanolyannak, mert teljesen más. és én úgy mondom ezt hogy végigtoltam benne 2 kampányt és sok ponttal kezdtem neki a GW2-nek (aminek a végén járok már sztoriban és a térkép amúgy 100%osan fel van derítve)

kezdjük ott hogy lehet ugrani >> vannak már jump puzzle-ok, ügyességi részek a végén láda nyereménnyel

a küldetések teljesen máshogy működnek, maga a fősztori bár bizonyos pontokban visszatér a fő vonulathoz, meglehetősen szerteágazó

teljesen át/tovább-gondolt craft és loot rendszer ami zseniálisan támogatja azt hogy másokkal (akár party-ba lépés nélkül is - loot ugyanolyan) együtt játsz

kurva látványos játék (persze maxon)

amúgy igen meg lehet unni mint minden mást is, sajnos nem képesek hetente új "content"-et fosni a készítők  :P ejnye, én is pihentetem egy ideje már de egyáltalán nem bántam meg hogy megvettem  ^^ sok időt beleöltem

ed.: open-world raid boss sárkányok meg nagyon hangulatosak, rengeteg játékost bevonva akkor is ha pl az elejéről lemaradtak az eventnek.

White SeeD

Hetente valóban nem fognak új contetet berakni.

Csak havonta. Ingyért. Mindenki számára elérhetően.
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

.Attila

Ez mind szép és jó, csakhogy a GW a játékmenete miatt volt unalmas.
Egész egyszerűen unalmasak voltak a harcok. Számomra.

chilip

Quote from: .Attila on 2012-12-10, 23:53:32
Ez mind szép és jó, csakhogy a GW a játékmenete miatt volt unalmas.
Egész egyszerűen unalmasak voltak a harcok. Számomra.

ja hát ízlések és pofonok, de csak a GW1 miatt ne írd le a játékot, sztem NAGYON más. össze se lehet hasonlítani a 2 játékot, maximum a nagytérkép és a lore a közös.

amúgy pont volt nemrég ingyenes hétvége ahol kipróbálhattad volna a GW2-t mindenestül 3 napon keresztül, majd ha lesz megint küldök egy invet :)

.Attila

Bátyámnak is van, kösz. De most Borderlands-ozok, ha a második rész akciós lesz, akkor azt fogom utána tolni és van még egy rakat másik játék, amire inkább szánok időt.

chilip

nem kerül semmibe az inv ha lesz ilyen, úgyse lesz belátható időn belül, valami nagy ünnep előtt lesz ilyen jövőre, lehet csak 1 év múlva. amúgy se tudom senkinek se lepasszolni ezt a 3 ingyen invet / alkalom :P

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Dreamcleaver

#5248
Quote from: chilip on 2012-12-10, 23:58:43
Quote from: .Attila on 2012-12-10, 23:53:32
Ez mind szép és jó, csakhogy a GW a játékmenete miatt volt unalmas.
Egész egyszerűen unalmasak voltak a harcok. Számomra.

ja hát ízlések és pofonok, de csak a GW1 miatt ne írd le a játékot, sztem NAGYON más. össze se lehet hasonlítani a 2 játékot, maximum a nagytérkép és a lore a közös.

amúgy pont volt nemrég ingyenes hétvége ahol kipróbálhattad volna a GW2-t mindenestül 3 napon keresztül, majd ha lesz megint küldök egy invet :)

Mondjuk a harcrendszer az pont, hogy x1000 jobb volt a GW1-ben. GW2 skill rendszere közelébe sem ér a GW1-nek. Cserébe van dodge.

Quote from: Zen on 2012-12-11, 00:57:06
SPACE HULK

Lehet tudni, hogy ki a fejlesztő?

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Zen

Quote from: Dreamcleaver on 2012-12-11, 01:24:40
Mondjuk a harcrendszer az pont, hogy x1000 jobb volt a GW1-ben. GW2 skill rendszere közelébe sem ér a GW1-nek. Cserébe van dodge.
Jaja, sose lesz olyan szar.  :D

Quote from: Dreamcleaver on 2012-12-11, 01:24:40
Lehet tudni, hogy ki a fejlesztő?
Full Control
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1