Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

teraflare

Quote from: Én on 2008-05-28, 17:28:47
Ezt most olvastam a szakítósblogon, igazából nem annyira extra, de kurva dühös lettem rajta.
Meg is érdemled amiért ilyen szart olvasol, meg én is elolvastam most miattad  :D
Szegéény láány... mindjárt megszakad a szívem...  :lul:

Én

Quote from: teraflare on 2008-05-28, 18:28:41
Szegéény láány... mindjárt megszakad a szívem...  :lul:
Yor an asshole, avagy miért örülsz annak, hogy ő szop (in b4 obligatory pun) ?

Member

Mindenkinek valami ködösíti az agyát, nekik a rengeteg kellemetlen tapasztalat.
Lehet, hogy Attilának van igaza, sőt, talán a srác csinálja jól, a párkapcsolat úgy 13 éves kor után már nem a szerelemről, hanem a taktikákról szól, amikbe vagy beleszoksz, vagy egyedül maradsz. A lány talán az utóbbi. Ha törődsz a másikkal, és érzelmeket táplálsz, csak csinálsz magadnak pár üresjárati hónapot az életedben, amikor nem jön össze. Beszélek én, aki évekig rágódik...

teraflare

Quote from: Én on 2008-05-28, 18:33:22
Quote from: teraflare on 2008-05-28, 18:28:41
Szegéény láány... mindjárt megszakad a szívem...  :lul:
Yor an asshole, avagy miért örülsz annak, hogy ő szop (in b4 obligatory pun) ?
Csak szar a hangulatom és most örülök annak ha másnak is fáj. Sajnálni viszont tényleg nem sajnálom. Nemtudtad, hogy én egy öntelt bunkó vagyok?

.Attila

Itt igazából arról van szó, hogy míg egy lány úgy gondolja, ő nyugodtan lehet bizonytalan, vacillálhat, addig a fiú legyen határozott, tudnia kell, mit akar, lehetőleg kapásból az elején, amint meglátta a lányt (ja, de ne csak a külseje miatt szeresse őt ennek ellenére).
Nos, a fiú annak mutatkozott, ezt később a lány megszívta. Ezért mondtam már korábban, hogy a nők az ilyen irreális elvárásaikkal maguk alatt vágják a fát. És ez a fa még g*ci is, mert csak hónapokkal, rosszabb esetben évekkel később dől ki.

Tisztelet a kivételnek, bár nem sok van, azért van.

Én

Ok, lehet azért mondom ezt, mert még kevés tapasztalatom van, de én durva színészkedésnek és határozottság-tettetésnek tartom, hogy eljátsza a hősszerelmest... (edit: ezt még pár postal ezelőttre írtam)
tera: Nem tudtam :D De szerintem nem vagy az csak az első mondat játszik be.

.Attila

Quote from: Én on 2008-05-28, 18:50:45
én durva színészkedésnek és határozottság-tettetésnek tartom, hogy eljátsza a hősszerelmest... (edit: ezt még pár postal ezelőttre írtam)

Két választásod van:
1. Határozott leszel.
2. Határozottnak tetteted magad.

Member

A főnök, oktatód és a párod szülei előtt (meg előtte is) sokat kell színészkedned majd, majd belejössz.

teraflare

Quote from: .Attila on 2008-05-28, 18:49:15
Itt igazából arról van szó, hogy míg egy lány úgy gondolja, ő nyugodtan lehet bizonytalan, vacillálhat, addig a fiú legyen határozott, tudnia kell, mit akar, lehetőleg kapásból az elején, amint meglátta a lányt (ja, de ne csak a külseje miatt szeresse őt ennek ellenére).
Nos, a fiú annak mutatkozott, ezt később a lány megszívta. Ezért mondtam már korábban, hogy a nők az ilyen irreális elvárásaikkal maguk alatt vágják a fát. És ez a fa még g*ci is, mert csak hónapokkal, rosszabb esetben évekkel később dől ki.
Pontosan. És ezért lesz "minden pasi egy rohadék".  :tezsvir:

Quote from: Én on 2008-05-28, 18:50:45
tera: Nem tudtam :D De szerintem nem vagy az csak az első mondat játszik be.
Ha szükséges adhatok referenciákat. A legjobb ajánlóleveleim vannak ez ügyben.  :D

Quote from: .Attila on 2008-05-28, 18:52:06
Két választásod van:
1. Határozott leszel.
2. Határozottnak tetteted magad.
Nem tudom melyiket válasszam...  ( :haha:)

Én

Szerintem teljesen értem, hogy mire gondolsz, és igazad is van, jelen esetben egyszerűen csak a mértékét tartottam túlzásnak. Szóval ha egyszerűen csak párjaként kezeli (felszínen), szerintem az is elég határozottság, azt tartottam furcsának, hogy oda meg vissza van érte, aztn ilyen lazán a pofájába mondja, hogy ja, csak barát vagy. Nem hiszem, hogy ha nem játsza el a halálos szerelmet, nem vette volna komolyan a csaj.

Selmo

Ahogy én látom, próbált belemenni egy kapcsoltba, talán a lány számára túlságosan is kedves volt, elkápráztatta, miközben próbált tisztába jönni magával. Aztán végül rájött a dolgokra és ezt közölte is azonnal, szerintem teljesen korrekt. Az hogy pár hét alatt hányszor bújtak ágyba, az már más kérdés és a mai világra jellemző.
De aki meg azt mondja szerelem első látásra, az hazudik vagy naív.

A tökéletesség unalmas.

teraflare

Quote from: Selmo on 2008-05-28, 19:04:32
De aki meg azt mondja szerelem első látásra, az hazudik vagy naív.
A szerelem első látásra = "de megdugnám"/"de meg dugatnám vele magam"

Rin

Sokszor olyan kijelentéseket tesztek, mintha valami örökérvényű, megváltoztathatatlan igazságot fogalmaznátok meg, miközben nem egyszer megkeseredett és átgondolatlan dolgokat írtok. Nem mintha én marha okos lennék, de nagyon kiábrándítóak tudtok lenni  :smile:

.Attila

Majd felnősz :)

Egyébként konkrétumokat mondj, mert így nem lehet mit kezdeni azzal, amit mondasz.
Btw. mi már kiábrándultunk.

teraflare

Quote from: .Attila on 2008-05-28, 19:33:13
Majd felnősz :)
Most miért kell őt is belemeríteni a mi hülye kis csalódottságmocsarunkba?  :smile:

Quote from: .Attila on 2008-05-28, 19:33:13
Btw. mi már kiábrándultunk.
Én még bizakodom.  :hehe:

Lythis

Quote from: .Attila on 2008-05-28, 18:49:15
Ezért mondtam már korábban, hogy a nők az ilyen irreális elvárásaikkal maguk alatt vágják a fát. És ez a fa még g*ci is, mert csak hónapokkal, rosszabb esetben évekkel később dől ki.
Quote from: Member on 2008-05-28, 18:52:47
A főnök, oktatód és a párod szülei előtt (meg előtte is) sokat kell színészkedned majd, majd belejössz.
Quote from: teraflare on 2008-05-28, 19:14:47
Quote from: Selmo on 2008-05-28, 19:04:32
De aki meg azt mondja szerelem első látásra, az hazudik vagy naív.
A szerelem első látásra = "de megdugnám"/"de meg dugatnám vele magam"
Szerintem ilyesmikre gondolhatott...

Abban meg meszemenőkig igaza van, hogy ha az alapján kéne a párkapcsolatokról tájékozódnom, amit itt olvasok néha, valószínüleg már kasztráltattam volna magam, és remeteként élnék, hogy véletlenül se találkozzak ellentétes neműekkel....

Also: ha valaki felnő, akkor elkerülhetetlen, hogy egy kiábrándult férfi/nőgyűlölővé válik? Csak mert a postból ez jön le :)

.Attila

Quote from: Lythis on 2008-05-28, 19:53:20
Also: ha valaki felnő, akkor elkerülhetetlen, hogy egy kiábrándult férfi/nőgyűlölővé válik? Csak mert a postból ez jön le :)[/color]

Attól függ, miből ábrándult ki, mi volt a kiindulási alap.
Én nagyot csalódtam a nőkben, mert egyszerűen azt látom, hogy mindenféle hülye trükközés nélkül nem lehet velük mit kezdeni. Ott volt egy példa: elvárják, hogy határozott legyél, hogy tudjad, mit akarsz (ebből következően színészkedni kell, amit én nem nagyon szeretnék, dehát rá fognak kényszeríteni), de ennek az elvárásnak nekik már nem kell megfelelni. Kettős mérce. És nem csak ebben alkalmaznak kettős mércét.

teraflare

.Attila néha olyan magávalragadóan lehangoló tudsz lenni.  :jee: mondjuk engem nem nehéz magaddal rántani, mert hasonló vagyok, de én legalább próbálok belőle kimászni. próbáld meg te is, hátha bejön és megváltozik az értékrended.  :angyali:

Én

Én meg most jelenleg a kurva nagy semmi állapotában vagyok, mert ami kevés eddig volt, bőven elég egy időre. :P Majd nyáron hátha lesz valami.
Bár ha belegondolok, rendesen szerelmes még nem is voltam... Shit sux (or not?)

.Attila

Quote from: teraflare on 2008-05-28, 20:30:07
.Attila néha olyan magávalragadóan lehangoló tudsz lenni.  :jee: mondjuk engem nem nehéz magaddal rántani, mert hasonló vagyok, de én legalább próbálok belőle kimászni. próbáld meg te is, hátha bejön és megváltozik az értékrended.  :angyali:

Azon vagyok. Csak az a baj, hogy az ideáim miatt a változás iránya nem tetszik.
Dehát ez van, még az is meglehet, hogy nem is olyan rossz, mint gondolom.
Most viszont nem valami rózsás az őszinte párkapcsolatokról kialakított képem.

Quote from: Én on 2008-05-28, 20:33:09
Én meg most jelenleg a kurva nagy semmi állapotában vagyok, mert ami kevés eddig volt, bőven elég egy időre. :P Majd nyáron hátha lesz valami.
Bár ha belegondolok, rendesen szerelmes még nem is voltam... Shit sux (or not?)

Én se, pedig pár évvel előtted vagyok.

Baggio

én is a nyárra gyúrok. a húzott szeműeknél remélem sikerem lesz, aztán meg augusztusban jönnek ide debrecenbe egy csomóan 1 hónapos cserére és én vagyok a kisérőjük.... és a képek alapján a spanyolokban lehet bízni :D

kikuchiyo

Quote from: .Attila on 2008-05-28, 20:00:15
Attól függ, miből ábrándult ki, mi volt a kiindulási alap.
Én nagyot csalódtam a nőkben, mert egyszerűen azt látom, hogy mindenféle hülye trükközés nélkül nem lehet velük mit kezdeni. Ott volt egy példa: elvárják, hogy határozott legyél, hogy tudjad, mit akarsz (ebből következően színészkedni kell, amit én nem nagyon szeretnék, dehát rá fognak kényszeríteni), de ennek az elvárásnak nekik már nem kell megfelelni. Kettős mérce. És nem csak ebben alkalmaznak kettős mércét.

You fail. De tényleg, benned (is) van a hiba.

Quote from: SelmoAz hogy pár hét alatt hányszor bújtak ágyba, az már más kérdés és a mai világra jellemző.
[spoiler]Tökjó ez a maivilágos szöveg, az apukám szokott ilyeneket mondani.
Mi közöd van neked, vagy bárki másnak ahhoz, hogy hányszor bújnak ágyba?[/spoiler]
Failure is the default option

Nakedape

Quote from: kikuchiyo on 2008-05-28, 21:21:13


Quote from: SelmoAz hogy pár hét alatt hányszor bújtak ágyba, az már más kérdés és a mai világra jellemző.
[spoiler]Tökjó ez a maivilágos szöveg, az apukám szokott ilyeneket mondani.
Mi közöd van neked, vagy bárki másnak ahhoz, hogy hányszor bújnak ágyba?[/spoiler]
[spoiler]régen bezzeg kevesebb volt a szex, csoda, h fentmaradtunka  mai időkig egyátalán[/spoiler]
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Selmo

Quote from: kikuchiyo on 2008-05-28, 21:21:13
[spoiler]Tökjó ez a maivilágos szöveg, az apukám szokott ilyeneket mondani.
Mi közöd van neked, vagy bárki másnak ahhoz, hogy hányszor bújnak ágyba?[/spoiler]
Semmi, de nem hiszem, hogy nem történt meg és ez az én látásmódomból egy felelőtlen döntés, de a mai fiatalok mindent akarnak és azonnal és ez átgyűrűzik az idősebb korosztályba is. Én biztosan nem feküdnék le valakivel, amíg nem vagyok biztos az érzelmeimben. Mert úgy érezném, hogy kihasználom a másikat, azt meg nem akarom, még ha ez a világ ezt is tolja a pofámba. Nem vagyok híve a "ha nem szexelünk nem is szeretsz" módinak. Ebből viszont olyan sugallat jön elő, hogy ha szexeltünk szeret. Aztán pár hét után pofáraesés, mer mégse.

A tökéletesség unalmas.

.Attila

Quote from: kikuchiyo on 2008-05-28, 21:21:13
Quote from: .Attila on 2008-05-28, 20:00:15
Attól függ, miből ábrándult ki, mi volt a kiindulási alap.
Én nagyot csalódtam a nőkben, mert egyszerűen azt látom, hogy mindenféle hülye trükközés nélkül nem lehet velük mit kezdeni. Ott volt egy példa: elvárják, hogy határozott legyél, hogy tudjad, mit akarsz (ebből következően színészkedni kell, amit én nem nagyon szeretnék, dehát rá fognak kényszeríteni), de ennek az elvárásnak nekik már nem kell megfelelni. Kettős mérce. És nem csak ebben alkalmaznak kettős mércét.
You fail. De tényleg, benned (is) van a hiba.

Megszólalt az expert.
Ha te úgy gondolod, hogy a színészkedés, trükközés jó dolog, akkor hajrá. Nekem nem, ennyi.

kikuchiyo

Quote from: .Attila on 2008-05-28, 22:03:30

Megszólalt az expert.
Ha te úgy gondolod, hogy a színészkedés, trükközés jó dolog, akkor hajrá. Nekem nem, ennyi.

Már vártam :)

Nem kötekedni akarok, csak mondom, hogy ha így állsz hozzá a nőkhöz, akkor nem véletlen, hogy nem jutsz semmire.
Peace, no offense, each to his own stb.

Quote from: Selmo on 2008-05-28, 21:35:35
Quote from: kikuchiyo on 2008-05-28, 21:21:13
[spoiler]Tökjó ez a maivilágos szöveg, az apukám szokott ilyeneket mondani.
Mi közöd van neked, vagy bárki másnak ahhoz, hogy hányszor bújnak ágyba?[/spoiler]
Semmi, de nem hiszem, hogy nem történt meg és ez az én látásmódomból egy felelőtlen döntés, de a mai fiatalok mindent akarnak és azonnal és ez átgyűrűzik az idősebb korosztályba is. Én biztosan nem feküdnék le valakivel, amíg nem vagyok biztos az érzelmeimben. Mert úgy érezném, hogy kihasználom a másikat, azt meg nem akarom, még ha ez a világ ezt is tolja a pofámba. Nem vagyok híve a "ha nem szexelünk nem is szeretsz" módinak. Ebből viszont olyan sugallat jön elő, hogy ha szexeltünk szeret. Aztán pár hét után pofáraesés, mer mégse.

Ez az álláspont már elfogadható, de a "mai fiatalok" és az "ez a világ" kifejezések továbbra is öregbácsis, nehezen védhető általánosítások.
Failure is the default option

.Attila

Quote from: kikuchiyo on 2008-05-28, 22:27:25
Quote from: .Attila on 2008-05-28, 22:03:30

Megszólalt az expert.
Ha te úgy gondolod, hogy a színészkedés, trükközés jó dolog, akkor hajrá. Nekem nem, ennyi.

Már vártam :)

Nem kötekedni akarok, csak mondom, hogy ha így állsz hozzá a nőkhöz, akkor nem véletlen, hogy nem jutsz semmire.
Peace, no offense, each to his own stb.

Szeretnék másképp állni hozzá, csak sajnos az általam tapasztaltak nem igazán engedik.
Majd ha lesz pozitív tapasztalatom, akkor talán másképp fogom látni.
Nőt szerezni nem nehéz. A baj csak azzal van, hogy ahogy általában lehet, ahhoz nem nagyon van gyomrom. De hátha ez idén nyáron változik.

Baggio

Quote from: Ymir on 2008-05-28, 22:48:46
Sok szép-szép verssel, amit te írtál, és bókkal könnyű nőt szerezni   ^^
na szerintem pont ezzel nem. ma már nagyon nem megy ez a verselek-szeretlek-romantikázok vonal. legalábbis nem sok mindenkinek jön be.
de szerintem jobb is így, a szivatós játék izgalmas.... (bár néha azért romra égek egy-egy menettől de utólag visszagondolva legalább lehet röhögni :D)

Zsiga

Quote from: Ymir on 2008-05-28, 22:48:46
Sok szép-szép verssel, amit te írtál, és bókkal könnyű nőt szerezni   ^^
Wake up Neo...

Kvikveg

*bebotorkal a jarokerettel*
Ezek a mai fiatalok! Micsoda egy pesszimista depresszios tarsasag!
*kibotorkal*
[spoiler] :D[/spoiler]
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.