Önarckép(csarnok)

Started by Baldy, 2004-01-31, 23:59:39

Previous topic - Next topic

Kvikveg

Quote from: RamizJÉZUS EREJE!!! Jááááááááááááááááááááááááááááááájjjj!!!
(Nem merek meetre menni! :eeek:  :__devil: )
:lul:
Nyugi, nem valtoztam vissza '99es onmagamma.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

HVp213

Quote from: Kvikveg1. Francba.
A legdurvabb az volt, hogy az utcan gyk SEMMI reakciot nem valtott ki.
Ha legkozelebb festetem, akkor fuzoldre, az tuti. Es hozza valami tepett, felallo frizurat.  :morci:
:3x3:  :eeek:  :eek:
Lehet vissza kéne venni a Master titulust... :rolleyes:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Ramiz

Már tudom, miért olyan karid van Vampire-ben, amilyen... a titkos vágyaid, rejtett személyiséged elõtörése!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

Nem is annyira extrém o.O Vagy én találkozom nap mint nap túl sok rózsaszín, lila, csirkesárga fejekkel? o.O

Darkstar

Quote from: RouninNem is annyira extrém o.O Vagy én találkozom nap mint nap túl sok rózsaszín, lila, csirkesárga fejekkel? o.O
Valóban nem olyan erõs, mint mondjuk Green Velvet. :D Elsõ pillanatban nem is ismertem fel.  :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Raggie

Riszpekt Kvikveg! :lol:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

katz

Quote from: Kvikveg1. Francba.
A legdurvabb az volt, hogy az utcan gyk SEMMI reakciot nem valtott ki.
Ha legkozelebb festetem, akkor fuzoldre, az tuti. Es hozza valami tepett, felallo frizurat.  :morci:
Ez mehetett volna a Nagyon lol-ba is :D Várjuk a neonzöld változatot :lul:

Kvikveg

Quote from: RamizMár tudom, miért olyan karid van Vampire-ben, amilyen... a titkos vágyaid, rejtett személyiséged elõtörése!
? Nekem nincs Vampire karim...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Raggie

Quote from: Kvikveg? Nekem nincs Vampire karim...
Ramiznak nincs agya!... ;)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Quote from: Kvikveg? Nekem nincs Vampire karim...
Hehe... Szorri... Annyira hasonlítasz a képen Kalibur karijára, hogy hirtelen aszittem, te vagy õ.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Quote from: RamizHehe... Szorri... Annyira hasonlítasz a képen Kalibur karijára, hogy hirtelen aszittem, te vagy õ.
:lol: Csak Kalibur meg ne hallja! ;)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Kvikveg

Quote from: RamizHehe... Szorri... Annyira hasonlítasz a képen Kalibur karijára, hogy hirtelen aszittem, te vagy õ.
Ezekutan kerem a karileirast!  :haha:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.


Ramiz

Quote from: PirulaMagyarázza el nekem valaki legyenszíves hogy itt mit és miért csináltam!?
Próbáltál az agyi pszi képességeiddel energiát küldeni Gyurcsok József táltosnak, aki éppen lángoló aganccsal táncolt a fényképész mögött. De az is lehet, hogy a homlokodon levõ kamikaze hangulatot sugalló kendõre próbáltad felhívni a figyelmet, hogy némileg indokoltabbá tedd, amint a következõ másodpercben odarohansz a vendégeitekhez - a japán szumóegylet bajnokaiból álló húszfõs, keményen bepipázott társasághoz - és "Tenno heika banzai!" helyett "Dögöljetek meg, japók!" harci kiáltással ráveted magad az asztalukra, majd azalatt a hirtelen támadt két másodperces néma csönd alatt, amíg a szumósok feleszmélnek és "kicsi a rakás"-t kezdenek játszani rajtad, megidd minden sörüket.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Pirula

Quote from: RamizPróbáltál az agyi pszi képességeiddel energiát küldeni Gyurcsok József táltosnak, aki éppen lángoló aganccsal táncolt a fényképész mögött. De az is lehet, hogy a homlokodon levõ kamikaze hangulatot sugalló kendõre próbáltad felhívni a figyelmet, hogy némileg indokoltabbá tedd, amint a következõ másodpercben odarohansz a vendégeitekhez - a japán szumóegylet bajnokaiból álló húszfõs, keményen bepipázott társasághoz - és "Tenno heika banzai!" helyett "Dögöljetek meg, japók!" harci kiáltással ráveted magad az asztalukra, majd azalatt a hirtelen támadt két másodperces néma csönd alatt, amíg a szumósok feleszmélnek és "kicsi a rakás"-t kezdenek játszani rajtad, megidd minden sörüket.
Ahh, tényleg, most már emlékszem! :haha: Köszönöm.

Ramiz

Quote from: PirulaAhh, tényleg, most már emlékszem! :haha: Köszönöm.
Élsz, tehát az elsõ tippem volt helytálló, igaz? :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Pirula

Quote from: RamizÉlsz, tehát az elsõ tippem volt helytálló, igaz? :)
Élek, tehát a második.  :lazza:

Ramiz

Quote from: PirulaÉlek, tehát a második.  :lazza:
Ááá, nem voltak azok igazi szumósok! :D Vagy az utolsó pillanatban rájöttél, hogy mégsincs sörük. :)
Az ázsiai srác japán az elsõ képen?
A második kép nagyon kicsi... lehet, hogy direkt? :) Gyanús. Jövõre nevezünk téged is a férfi versenyzõkbõl álló nõi szépségbajnokságon az Ifitalin. :haha:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

200 forintos vacsora -  nagy kep

A kek fejemet meg leszedtem, aki latta latta, aki nem az igy jart. :hehe:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Pirula

Quote from: RamizÁáá, nem voltak azok igazi szumósok! :D Vagy az utolsó pillanatban rájöttél, hogy mégsincs sörük. :)
Eltereltem a figyelmüket egy Ducitorna Norbival kazettával.
Quote from: RamizAz ázsiai srác japán az elsõ képen?
Igen, õ Ryo, Jánossomorja baseball-edzõje Hirosimából. Szegény, nagyon nem akar hazamenni, igencsak levette az ungarische kultúrát meg életmódot. :haha:
Quote from: RamizA második kép nagyon kicsi... lehet, hogy direkt? :) Gyanús. Jövõre nevezünk téged is a férfi versenyzõkbõl álló nõi szépségbajnokságon az Ifitalin. :haha:
Javítottam a linket. Neeem fogok indulni, majd röhögök csendben a háttérbõl.

Raggie

Quote from: PirulaIgen, õ Ryo, Jánossomorja baseball-edzõje Hirosimából. Szegény, nagyon nem akar hazamenni, igencsak levette az ungarische kultúrát meg életmódot. :haha:
Azt el is hiszem! (jó kis társaságba keveredett! ;) )
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Quote from: PirulaIgen, õ Ryo, Jánossomorja baseball-edzõje Hirosimából. Szegény, nagyon nem akar hazamenni, igencsak levette az ungarische kultúrát meg életmódot. :haha:
Szóval nem csak mindet tud elbûvölni az õ kultúrájuk... :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Meske

Mivel már olyan rég voltam fent, ezért most néhány képet feltennék, hogy biztosan ne felejtsetek el! :)

buszon

A következõ képek, az okt. 15-én megrendezett szalagtûzõn készültek:

Tûzés
Sorban állva
Az osztálymûsor alatt
Osztálytánc a NOX-ra
Osztálytársammal a keringõs ruhában

További képek:
Fotóalbum
A képeket a megnyit gombra kattintva nézzétek meg, mert a képekre kattintva mindig csak a sorelsõt hozza be. Egyelõre lusta voltam ezt a kis hibát kiküszöbölni... :p

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

kisvirag

hubasszus, mint egy gyászmenet, de sötétek voltatok :rolleyes:
igazán oldhattátok volna valami kis szines akármivel ezt a komorságot... (már bocsi, de szerintem a szalagtûzõ egy pozitiv esemény, ebben a ruhában meg ugy néztek ki, mintha temetésre mennétek :) )
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

HVp213

Quote from: kisvirag"de sötétek voltatok" :rolleyes:
De gonosz vagyok h megint félreértem szándékosan azt amit más ir:__devil: (természetesen minden tiszteletem (nemsokat ér) a vámpir hölgyé)

movie nem készült a táncrol?
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Meske

Hát ez van... Sajnos ebben az iskolában ez a béna bocskai az ünneplõ ruha, de még szerencséd, hogy nem hallottad mellé azt az éneket, amivel bevonultunk, mert az még siralmasabb... De a mûsor többi része sokkal színesebb volt.

Apukám felvette az egészet, ami összesen 2 DVD-t tesz ki. Ha érdekel megmutathatom, csak nem tudom, hogy hogyan...

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Manu

Quote from: Meskebéna bocskai az ünneplő ruha...


Elnézést, hogy itt közbeszólok, még dédapám Bécsben volt udvari szabó, ahol attilákat, meg bocskaikat készített. Innen van nagyapámnak eredeti szabásmintája, s Magyarországon talán ő az egyetlen, aki ez alapján dolgozik, és nem konfekcióban varja ezeket. Nem vagyok valami nagy magyar, meg elhiszem , hogy a nők nem nagyon szeretik az ilyesmit (az igazat megvallva nekem is ott lóg a szekrényben egy díszmagyar, amit még soha nem vettem fel), de tanusítsunk egy kis tiszteletet eziránt, mert büszkék lehetünk rá. Olyan ruhadarab, aminek a zsinorozását elkészíteni nem kis dolog, s az külön jelentést is hordoz. Kár, hogy egyes pártok miatt egy kicsit eltolódott a jelentése, de remélem ez majd egyszer kikopik :(

Edit: egyébként meg szerintem jól áll rajtad :)

sirtomi

Quote from: ManuKár, hogy egyes pártok miatt egy kicsit eltolódott a jelentése, de remélem ez majd egyszer kikopik :(
Ez az egyik problémám ezzel a ruhadarabbal.

Ramiz

Quote from: sirtomiEz az egyik problémám ezzel a ruhadarabbal.
Ha mindent elvetne az ember, amit a pártok elõhoznak vitáik-mocskolódásaik közben, akkor el kéne mennie egy másik bolygóra... nem szabad törõdni velük.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

Quote from: RamizHa mindent elvetne az ember, amit a pártok elõhoznak vitáik-mocskolódásaik közben, akkor el kéne mennie egy másik bolygóra... nem szabad törõdni velük.
de akkor is szinte lehetetlen, hogy kitûzöl egy kokárdát, vagy felveszel egy ilyen ruhát és az emberek 90%-a ne osszon be azonnal egy-egy csoportba... :rolleyes: bár igaz, akkor is beosztanak ha nem hordasz :haha: vagy inkább :(