Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Suszi

Quote from: Cobrahttp://packs.matroska.org/
http://tobias.everwicked.com/oggds.htm
:merci:  a linkeket. Már le is szedtem! (Ma jó kis filmnézés lesz  :cool: )

Isi101

Quote from: SusziNagyon megköszönném, ha leírnád. Sokat segítenél vel.  :merci:
Például :
hozzászólás1
hozzászólás2
hozzászólás3
Hozzászólás4

Bocsi, de lusta vagyok tovább keresgélni, ezekben minden benne van.


roderick

Gungrave utsó részét vajon honnan lehet megszerezni?
mármint gyorsabban mint mondjuk a dc++, vagy irc-n nem botról...
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

VASH

#5764
Aki jön szombaton MEETre és van Soul Reaver 2 vagy Blood Omen 2 gaméja az feltétlenül hozza magával, thx.

Ja igen, most olvastam ki a Nyakig a Miszóban c. könyvet  ha valakit érdekel szívesen elviszem csak jelezze....

Ja és a Prince of Qin-t is megköszönném:D
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

Isi101

Suszi-sama!

Felhívták a figyelmemet, hogy talán túlontúl kioktató hangnemben írkáltam neked.
Bocsánat.Nem volt szándékom senkit sem kioktatni, csak segíteni.
Lehet, a hangnem oka az lehetett, hogy mostanában kicsit rossz a hangulatom, nem tehetek róla.
Mégegyszer elnézést azoktól akit sértett esetleg.

Suszi

Quote from: Isi101Például :
hozzászólás1
hozzászólás2
hozzászólás3
Hozzászólás4

Bocsi, de lusta vagyok tovább keresgélni, ezekben minden benne van.

Köszi a segítséget.  :tezsvir:  Mindenkitõl.

Quote from: Isi101Suszi-sama!

Felhívták a figyelmemet, hogy talán túlontúl kioktató hangnemben írkáltam neked.
Bocsánat.Nem volt szándékom senkit sem kioktatni, csak segíteni.
Lehet, a hangnem oka az lehetett, hogy mostanában kicsit rossz a hangulatom, nem tehetek róla.
Mégegyszer elnézést azoktól akit sértett esetleg.

Semmi baj. Nem sértettél meg.  :)  Neked külön köszi a segítségért!  :rotflol:

Kalibur

Quote from: VASHAki jön szombaton MEETre és van Soul Reaver 2 vagy Blood Omen 2 gaméja az feltétlenül hozza magával, thx.
Es ha valakinek van egy masodpeldanya is, az nyugodtan elhozhatja nekem :D
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

VASH

Ha valakinek megvan a Prince of Qin játék és nem jön Meet-re az feltétlenül privizzen rám, meghálálom

(csak most néztem meg a Hõs c. filmet és egyszerüen meghalok egy, a témával foglalkozó játékért)

még 1X köszi.
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

VASH

Quote from: KaliburEs ha valakinek van egy masodpeldanya is, az nyugodtan elhozhatja nekem :D

BLeee, undorító latyak idõ van, olyan amikor még a kutyákat se viszik le sétálni, csak a férjeket bevásárolni, bleee, ramiz is visszamondta a meetet, pedig benne volt a reménységem, ezek szerint csak jövõhéten megyek meetre.


Blood Omen 2 lassan lejön dc-n ha jövõhétig lejön viszek egy példányt:D
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

Kilteh

Lenne egy kérdésem, ha vki tud esetleg segíteni... Az mplayerben (The Movie Player) milyen paranccsal kell indítani, vagy hogyan lehet nyelvet váltani? Elõre is ThX!
Kil

A .hack univerzumának fanatikus imádója...  :D

Kalibur

Quote from: VASHBLeee, undorító latyak idõ van, olyan amikor még a kutyákat se viszik le sétálni, csak a férjeket bevásárolni, bleee, ramiz is visszamondta a meetet, pedig benne volt a reménységem, ezek szerint csak jövõhéten megyek meetre.


Blood Omen 2 lassan lejön dc-n ha jövõhétig lejön viszek egy példányt:D
Hmm... hat körül elállt az esõ, Így én kényelmesen kijutottam az Oktogonra ... különben ne tudd meg, milyen érdekes idõkben sétáltatnak ám kutyát az emberek :D
Na, mind1, ha a BO 2 komoly, asszem aranyba folalom a neved (csak még el kell döntenem, hogy a nicked vagy a valódit... :D ) Ami pedig a Soul Reaver-t illeti, az csak poén volt... per pill arra gyûjtögetek, hogy meg tudjam venni az eredetit (az 1 és a 2 együtt 3 rugó... szerintem megéri, és Így legalább még a jogtiszta játékaim számát is növelem  :rolleyes: )
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Karma XXL

Quote from: KiltehLenne egy kérdésem, ha vki tud esetleg segíteni... Az mplayerben (The Movie Player) milyen paranccsal kell indítani, vagy hogyan lehet nyelvet váltani? Elõre is ThX!

Menet közben (tudtommal) sehogy (legalábbis a sima MPlayerben).

De elõtte:

http://usteam.uw.hu/forum/showpost.php?p=51008&postcount=44

^ így tudod megnézni, hogy hányadik sáv a másik hangsáv. Általában 1 és 2 szokott lenni, a 3 meg a feliraté.

A használata meg:

http://usteam.uw.hu/forum/showpost.php?p=44379&postcount=11

Sok sikert! :)

Mattanja

Quote from: VASHAki jön szombaton MEETre és van Soul Reaver 2 vagy Blood Omen 2 gaméja az feltétlenül hozza magával, thx.
Nem mondom, hogy a jövõ héten mindenképpen megyek, mert egy NGE maratont akarok rendezni szombaton, de az azt követõ héten mindenképpen elviszem mindkettõt (ha akkor még kell majd), úgyhogy nem kell szenvedned a dc-vel. Cserébe viszont hozhatnál HGame-eket (persze csak angol nyelvût).
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

.Attila

Quote from: Kaliburkülönben ne tudd meg, milyen érdekes idõkben sétáltatnak ám kutyát az emberek :D
Hát én megtudtam (igaz, már sokadikra). Én azt utálom, hogy meg is kell törölnöm a kutyát, mielõtt beengedem a lakásba. Az meg persze rohanna be, úgyhogy útját kell állni :)

Kalibur

Quote from: ShiroiNem mondom, hogy a jövõ héten mindenképpen megyek, mert egy NGE maratont akarok rendezni szombaton, de az azt követõ héten mindenképpen elviszem mindkettõt (ha akkor még kell majd), úgyhogy nem kell szenvedned a dc-vel. Cserébe viszont hozhatnál HGame-eket (persze csak angol nyelvût).
Öregem... nekifutás se kellett hozzá... alaplendületbõl taroltad az Ígérkezõ új játékomat... :rolleyes:

(ui: nehogy komolyan vedd...! Nem sértésnek szántam...)
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Kilteh

To SysOP XXL: ThX!  :rotflol:  :tezsvir:
Kil

A .hack univerzumának fanatikus imádója...  :D

Feldin

Quote from: Blimphát arról éppenséggel fogalmam sincs, mert én a sima parancssoros változatot használom, ami annyiból áll, hogy van az asztalon két parancsikon az mplayer-hez, ráhúzom a lejátszandó filmet, az egyik csak simán fullscreen-be nyomja, a másik pedig fullscreen, 1-es audió sáv, 0-s felirat-ot rakja pl .ogm-ek alá, sztem így pl teljesen fölösleges egy grafikus felület. nálam egy P3c600-on egy 32MB-os Geforce1-en tökéletesen lejátssza a filmek 98%-át, ha nem fut más a háttérben, de néha még az se gond, ha megy torrent, vagy dc közben...

Hm. Érdekelne a parancssoros használata.
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Isi101

A gratulációk topicból :
Quote from: FeldinHm. Mekkora a képgyûjteményed?
Lehet kérnék belõle egy példánnyal!

Köszönök szépen minden gratot!!!
Gratula mindenkinek!!!
Blimpnek pedig a legnagyobb grat az avatarjához mert megtért!!! :D
Mind a másfél giga érdekel, vagy csak egy része?
A Kensin csak 30 mega :(
Ha úgy gondolod, dcn letöltheted,Hub of hopén elérhetõ vagyok kisi néven. Az ami lejött eddig, (1.3 giga) meg van osztva,vagy esetleg egy cd, dvd re megoldható :)

Fazék

Quote from: VASHAki jön szombaton MEETre és van Soul Reaver 2 vagy Blood Omen 2 gaméja az feltétlenül hozza magával, thx.
ha a Legacy of Kain a Soul Reaver 2. része, akkor ki tudom írni ideiglenesen egy rw-re, vagy ha kell sima cd-re is, persze, csak ha nem jön semmi közbe a meet-ig...
Quote from: FeldinBlimpnek pedig a legnagyobb grat az avatarjához mert megtért!!!
gratulációk topic-ot nem szoktam olvasni, így egy picit késve, de köszönöm :D
Quote from: FeldinHm. Érdekelne a parancssoros használata.
ez nagyrészt elsajátítható ugyebár az mplayer-es topic-ból... amúgy a lustáknak mint én: jobb-klikk az mplayer.exe-re parancsikon létrehozása, parancsikon kihelyezése az asztalra, parancsikonra jobb-klikk - tulajdonságok, és ott a target/cél mezõbe beírod az mplayer.exe után azokat a parancsokat, amiket gyakran használsz. ennyi. :)

Mattanja

Legalábbis állítólag. A következõ linkrõl lehet letölteni egy filmet:
http://66.28.14.26/L?T=H&ST=F&DID=0079300259000077L7&CRC=698247334
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Feldin

Quote from: Isi101A gratulációk topicból :

Mind a másfél giga érdekel, vagy csak egy része?
A Kensin csak 30 mega :(
Ha úgy gondolod, dcn letöltheted,Hub of hopén elérhetõ vagyok kisi néven. Az ami lejött eddig, (1.3 giga) meg van osztva,vagy esetleg egy cd, dvd re megoldható :)
DVD?
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Isi101

Felõlem...
Most, vagy jha lejön még a hiányzó 200 megányi ?
privi a címet, és már megy is.

VASH

Quote from: ShiroiNem mondom, hogy a jövõ héten mindenképpen megyek, mert egy NGE maratont akarok rendezni szombaton, de az azt követõ héten mindenképpen elviszem mindkettõt (ha akkor még kell majd), úgyhogy nem kell szenvedned a dc-vel. Cserébe viszont hozhatnál HGame-eket (persze csak angol nyelvût).


Megbeszéltük, csak azt mond meg mi van meg hgaméból, ami nincs azt megkapod:D

Kb. mennyi kell, mert kb. 10 db ilyen játékom van(de csak egy rw-m)...

Mellesleg, vettem egy király piros kabátot :rolleyes: (Men in a red coat, with a big gun:D)
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

VASH

Quote from: Blimpha a Legacy of Kain a Soul Reaver 2. része, akkor ki tudom írni ideiglenesen egy rw-re, vagy ha kell sima cd-re is, persze, csak ha nem jön semmi közbe a meet-ig...[\QUOTE]

Köszike, az rw tökéletes, úgy is .img lesz belõle...

Mellesleg a hub of hope miért nem mûködik nekem(ismeretlen cím) pedig jól írtam a címet...:(
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

Rounin

Quote from: KaliburKíváncsi vagyok, mikor rúgnak minket hátsón offolásért :D... Igen, a sólyom nagyon Arel felé nyomja a dolgot, mentségemre szóljon, hogy a csaj kérte azt a szerencsétlen töltöttgalambot a karakterhez, mondván, hogy látott tõlem már ilyet, és hogy az milyen szép  :rolleyes: , ja meg elsõ játéka, azt puccolni akar, gondolom...

Ehh...valaki nem kicsit rosszindulatú, na? :D Én mondjuk sárkányvértes lovaggal puccoltam, de hát muszáj volt, hogy eltereljem a figyelmet a furán magas értékekrõl :D

Kalibur

Quote from: RouninEhh...valaki nem kicsit rosszindulatú, na? :D Én mondjuk sárkányvértes lovaggal puccoltam, de hát muszáj volt, hogy eltereljem a figyelmet a furán magas értékekrõl :D
:D Ügyes ötlet :D
Kicsit rosszindulatú ? Één? uggyan kéhrem... :D Komolyabbra fordítva a szót, nem vagyok benne tutti, hogy a hölgy pont az a típus, akit bármilyen rpg közelébe kéne engedni... hidd el, ismerem... :rolleyes:
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Rounin

#5787
Quote from: Kalibur:D Ügyes ötlet :D
Kicsit rosszindulatú ? Één? uggyan kéhrem... :D Komolyabbra fordítva a szót, nem vagyok benne tutti, hogy a hölgy pont az a típus, akit bármilyen rpg közelébe kéne engedni... hidd el, ismerem... :rolleyes:

Hehh.. az gáz. Errefelé az ilyenek egybecsoportosulva "játszanak". Hallanád a sztorijaikat :D A full-kráni brigád még hagyján, de amikor aquir nyílpuskákról beszélnek, meg hogy valami öttucatnyi nemesaquirt nyomtak le... brrrr :ejj:

Isi101

QuoteMellesleg a hub of hope miért nem mûködik nekem(ismeretlen cím) pedig jól írtam a címet...:(
Nem tudom, nekem megy.
ezt a címet írtad? hub-of-hope.myip.hu:1234

Kalibur

Quote from: RouninHehh.. az gáz. Errefelé az ilyenek egybecsoportosulva "játszanak". Hallanád a sztorijaikat :D A full-kréni brigád még hagyján, de amikor aquir nyílpuskákról beszélnek, meg hogy valami öttucatnyi nemesaquirt nyomtak le... brrrr :ejj:
Látom, tudod, mirõl beszélek :D
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."