Anime ajánlás

Started by AnWar, 2003-01-18, 00:22:55

Previous topic - Next topic

Fazék

Quote from: via_mala on 2006-12-15, 00:50:19Ez most kishitűség, vagy szerénység? Egyik sem kell, told csak fel a feliratok.hu-ra, és kész! ;)
előbb még mindenképpen átnézem és összevetem a kettőt :)
szóval majd egyszer... :redface:

VASH

Most néztem meg a Berserk-ből kivágott részeket, és behaltam a röhögéstől, ilyen nincs, ezek nagyon fáradtak voltak a szinkron alatt, a Batman poén az megadta a kezdőlökést az előtte lévő meg kikészített amikor a félhatott katonának azt mondja Guts: Gasto, hát te még élsz? Baszus, miért nem bírsz megdögölni:D

Imádom a Berserk-t és így meg pláne, nézzétek meg az Outtake-t, MEG KELL NÉZNETEK.
u.i.:Jut is essembly, nincs hozzá magyar felirat, asszony miatt kérdezem, ő nem vágja annyira az angolt.
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

Ramiz

Jé, helló, VASH, nem is tudtam, hogy visszatértél! :cool:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

sevenke

Hirtelen felindulásból megkérdezném, hogy az elfen lied mangáról tud valaki valamit esetleg? Főként azt, hogy le le lett e fordítva angolra, esetleg franciára, mert japánul sajnos nem értem  :frown:

KeLa

Quote from: sevenke on 2006-12-16, 14:28:37
Hirtelen felindulásból megkérdezném, hogy az elfen lied mangáról tud valaki valamit esetleg? Főként azt, hogy le le lett e fordítva angolra, esetleg franciára, mert japánul sajnos nem értem  :frown:
Elfen Lied manga

SaiyaGin

Quote from: KeLa on 2006-12-16, 14:35:29
Elfen Lied manga

Ugyan az EL nem érdekel, de ez az oldal  :Kiraly:! Köszi a linket!  :merci:

Fazék

#246
Quote from: VASH on 2006-12-15, 20:27:28
Most néztem meg a Berserk-ből kivágott részeket, és behaltam a röhögéstől, ilyen nincs, ezek nagyon fáradtak voltak a szinkron alatt, a Batman poén az megadta a kezdőlökést az előtte lévő meg kikészített amikor a félhatott katonának azt mondja Guts: Gasto, hát te még élsz? Baszus, miért nem bírsz megdögölni:D

Imádom a Berserk-t és így meg pláne, nézzétek meg az Outtake-t, MEG KELL NÉZNETEK.
u.i.:Jut is essembly, nincs hozzá magyar felirat, asszony miatt kérdezem, ő nem vágja annyira az angolt.
Köszi hogy felhívtad rá a figyelmemet, tényleg van pár nagyon komoly köztük  :lul:
[spoiler]hirtelen a tavas griffith éneklés, amin fetrengtem, illetve Caska Gutts ölelkezésnél a BERSERKER éneken[/spoiler]
:lol:
(bár az is kiderült számomra belőle ismét, hogy mennyire borzalmasan hangzik egy angol dub, de ettől függetlenül a poénok jók :D)

szerk: bár az is igaz, hogy csak töredék rész igazán poénos ennek az outtakes gyűjteménynek, de ha van egy kis ideje az embernek, akkor érdemes lehet átnézni :)


btw: Még mindig nálam van egy újraírható cd-d, amin anno a Sensei 2-t adtad :redface:

nbanorbi

hi!!!!!!!!!!
Írjátok le lécci szerintetek melyik a legjobb anime amit eddig láttatok(jó történet, szereplők, kemény befejezés)
előre is  :merci:

Cobra

Párszor már szerintem mindenki leírta, de ha megmondod milyen kategória érdekel, akkor mondunk pár elsőosztályű művet.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

nbanorbi

akármilyen kategória leszarom csak jó legyen

Zsiga


nbanorbi

Quote from: Zsiga on 2007-02-11, 21:53:38
Quote from: nbanorbi on 2007-02-11, 21:50:11
akármilyen kategória leszarom csak jó legyen
Válassz: http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=animelist&noalias=0&notinml=0&orderby=rating&orderdir=1
Nehogy félreérts, qva jó ez a link, hogy itt van 5millió cím de mi a f***t kezdjek velük, nem fogom a-z-ig letölteni. Azt kértem hogy azt az animét irjátok le ami a legjobban teszett eddig, 1 db cím.

Darkstar

Ha nem tűnne fel, rating szerint sorba vannak állítva a címek (gyp: ami elöl van, a nagy általánosságnak tetszett - persze ez a lista sem tévedhetetlen) A stílusodon meg lehetne kicsit változtatni...
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Fazék

Quote from: nbanorbi on 2007-02-11, 22:06:58
Quote from: Zsiga on 2007-02-11, 21:53:38
Quote from: nbanorbi on 2007-02-11, 21:50:11
akármilyen kategória leszarom csak jó legyen
Válassz: http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=animelist&noalias=0&notinml=0&orderby=rating&orderdir=1
Nehogy félreérts, qva jó ez a link, hogy itt van 5millió cím de mi a f***t kezdjek velük, nem fogom a-z-ig letölteni. Azt kértem hogy azt az animét irjátok le ami a legjobban teszett eddig, 1 db cím.
... ha megnézed ez egy pontszám alapján sorbarendezett toplista (nemtom hogy általános, vagy személyes, ez lényegtelen)
szóval légyszíves nézd meg fölülről lefelé ebben a sorrendben a rajta lévő anime-ket, és gondolkodj legközelebb válaszolás előtt...

Darkstar megelőzött...

Darkstar

Örülök újabb színvonalas megnyílvánulásodnak, a továbbiakban akár meg is kimélhetsz minket tőle.
Deleted...
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Fazék

hihetetlenül aranyos vagy :)

nem sajnálod az időt mások bosszantására, de magad képtelen vagy akár egy percet is áldozni az anime topic-on belül vélemények visszaolvasására, mikor tele van ajánló, kedvenc anime-k, satöbbi topic-okkal. ezután elvárod, hogy komolyan elhigyjük érdekel téged bárki véleménye is? :haha:

bye

nbanorbi

Quote from: Fazék on 2007-02-11, 22:22:38
hihetetlenül aranyos vagy :)

nem sajnálod az időt mások bosszantására, de magad képtelen vagy akár egy percet is áldozni az anime topic-on belül vélemények visszaolvasására, mikor tele van ajánló, kedvenc anime-k, satöbbi topic-okkal. ezután elvárod, hogy komolyan elhigyjük érdekel téged bárki véleménye is? :haha:

bye
Azé hogy dícsérjek is idegesítésben te is ott vagy, na mind1. Egy kultúrált kérdés csak tőled: neked melyik anime teccet a legjobban életedben (érted a legjobban, the best ha így érthetőbb)?

Fazék

Quote from: nbanorbi on 2007-02-11, 22:29:53
Quote from: Fazék on 2007-02-11, 22:22:38
hihetetlenül aranyos vagy :)

nem sajnálod az időt mások bosszantására, de magad képtelen vagy akár egy percet is áldozni az anime topic-on belül vélemények visszaolvasására, mikor tele van ajánló, kedvenc anime-k, satöbbi topic-okkal. ezután elvárod, hogy komolyan elhigyjük érdekel téged bárki véleménye is? :haha:

bye
Azé hogy dícsérjek is idegesítésben te is ott vagy, na mind1. Egy kultúrált kérdés csak tőled: neked melyik anime teccet a legjobban életedben?
GTO = Great Teacher Onizuka

Zsiga

Quote from: nbanorbi on 2007-02-11, 22:06:58
Quote from: Zsiga on 2007-02-11, 21:53:38
Quote from: nbanorbi on 2007-02-11, 21:50:11
akármilyen kategória leszarom csak jó legyen
Válassz: http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=animelist&noalias=0&notinml=0&orderby=rating&orderdir=1
Nehogy félreérts, qva jó ez a link, hogy itt van 5millió cím de mi a f***t kezdjek velük, nem fogom a-z-ig letölteni. Azt kértem hogy azt az animét irjátok le ami a legjobban teszett eddig, 1 db cím.
Darkstar és Fazék már leírtak mindent, de még hozzátenném hogy az én egy darab kedvencem épp ott van ennek a listának a legelején, szóval minden szempontból megfeleltem a kérésednek. :D

nbanorbi

Quote from: Fazék on 2007-02-11, 22:37:32
Quote from: nbanorbi on 2007-02-11, 22:29:53
Quote from: Fazék on 2007-02-11, 22:22:38
hihetetlenül aranyos vagy :)

nem sajnálod az időt mások bosszantására, de magad képtelen vagy akár egy percet is áldozni az anime topic-on belül vélemények visszaolvasására, mikor tele van ajánló, kedvenc anime-k, satöbbi topic-okkal. ezután elvárod, hogy komolyan elhigyjük érdekel téged bárki véleménye is? :haha:

bye
Azé hogy dícsérjek is idegesítésben te is ott vagy, na mind1. Egy kultúrált kérdés csak tőled: neked melyik anime teccet a legjobban életedben?
GTO = Great Teacher Onizuka
KÖSZÖNÖM SZÉPEN!!!!! Ennyire voltam kiváncsi, ha lesz ídőm leszedem és megnézem. Nem csasztetés de ha elsőre leírtad volna az előző pár idegesebb beírásom kimaradt volna.  :merci:

Cobra

Azért érdekes, hogy a Kenshin van legelöl.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Zsiga

Quote from: Cobra on 2007-02-12, 00:19:16
Azért érdekes, hogy a Kenshin van legelöl.
Nagyon jó helyen van az ott. ;) :hehe:

Prof. William

Quote from: nbanorbi on 2007-02-11, 23:01:44
Quote from: Fazék on 2007-02-11, 22:37:32
Quote from: nbanorbi on 2007-02-11, 22:29:53
Quote from: Fazék on 2007-02-11, 22:22:38
hihetetlenül aranyos vagy :)

nem sajnálod az időt mások bosszantására, de magad képtelen vagy akár egy percet is áldozni az anime topic-on belül vélemények visszaolvasására, mikor tele van ajánló, kedvenc anime-k, satöbbi topic-okkal. ezután elvárod, hogy komolyan elhigyjük érdekel téged bárki véleménye is? :haha:

bye
Azé hogy dícsérjek is idegesítésben te is ott vagy, na mind1. Egy kultúrált kérdés csak tőled: neked melyik anime teccet a legjobban életedben?
GTO = Great Teacher Onizuka
KÖSZÖNÖM SZÉPEN!!!!! Ennyire voltam kiváncsi, ha lesz ídőm leszedem és megnézem. Nem csasztetés de ha elsőre leírtad volna az előző pár idegesebb beírásom kimaradt volna.  :merci:

Ajánlom még.  Saikano, Shuffle, Girl Metts Girl

http://animeaddicts.hu/ itt rengeteg feliratot találsz + eleve beleégetett magyar feliratal menő animéket. Nézd meg...

GreenDefender

#263
Ahoj!!!Újra én!!! Lenne egy kérésem.Megnéztem az egész ParadiseKiss sorozatot,lehangolt vagyok ugyanis most nincs semmi olyanom amin ellennék,és a sorozat vége is kicsit lehangoló volt.Szóval azt szeretném kérni hogy írjatok vlmi hasonló vagy más anime-t(kritériumok: Ne legyenek ezek: Naruto,Yu Yu Hakusho,Shaman King,GITS,Armitage,FF,Air,Samurai7,Gravitation,Tokyo Mew Mew és ami csak ment vagy menni fog az A+ műsorán. Valamint:hasonló rajzolású legyen ezekhez(ne legyen kóreai anime,régi(50es évekbeli) anime és iesmi).)
Ui.:Final Fantasy Advent Children naon kira!Ha kell vlkinek akkor kiírom,csak banki átutalással küldje el a dvd és a posta árát.:D

Dreamcleaver

School Girl, Matial Arts/Super Power, Ecchi kombó animokat keresek. Előre is kösz. ^^ Tenou Tenge, Ikkitousen megvoltak.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Member

Ranma 1/2? :) Mondjuk elég hosszú és igazándiból nem szól semmiről, de a fentiek benne vannak. :D

Zsiga

Quote from: Dreamcleaver on 2007-02-17, 23:26:09
School Girl, Matial Arts/Super Power, Ecchi kombó animokat keresek. Előre is kösz. ^^ Tenou Tenge, Ikkitousen megvoltak.
http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=4528

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

chilip

hmm, érdekes :D belenézünk... remélem lesz olyan jó mint a Strongest Disciple Kenichi...

Zsiga