Támogatás

Started by zsozso, 2004-04-18, 18:37:56

Previous topic - Next topic

Fazék

Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-12-03, 01:25:42
Ööö...
bocs, hogy beleszólok, pedig nem is segítek/tudok segíteni,
(se képszerkesztő, se anime nincs ezen a notin...), de
marketingpszichológia szempontjából biztos, hogy ez jó
ötlet lenne? :)
marketingpszichológiához nem értek. a szöveggel van csak gond (ezt írtam is, hogy ennél biztosan jobbat is ki lehet találni, de hirtelen ez ugrott be), vagy az egész kép/banner koncepcióval?

nem tudom, én nem érzem rosszabbnak, mint a szöveget egyesek alírásában :)

Kuroi Tenshi

A szöveggel, a morcos képpel és a véres betűkkel.
Ha csak a legalapabb marketingtechnikát, az AIDA-t
nézzük is, 4 cél közül legfeljebb csak a figyelmet kelti
fel, de se vágyakozást motiválást nem tartalmaz, se
cselekvésre nem késztet. :)

Fazék

Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-12-03, 01:53:33
A szöveggel, a morcos képpel és a véres betűkkel.
Ha csak a legalapabb marketingtechnikát, az AIDA-t
nézzük is, 4 cél közül legfeljebb csak a figyelmet kelti
fel, de se vágyakozást motiválást nem tartalmaz, se
cselekvésre nem késztet. :)
eh, részletkérdés :haha:

nu, akkor tessék előállni jobb ötlettel a grafikusainknak, mert kép az biza köll! :)

megj: remélem ezt itt más se érzi offtopic-nak, hisz a támogatások kiváltása lenne a szerepe a képnek :)

Kuroi Tenshi

#333
Balra: Interhost logo,
Jobbra: csini lányok hostess ruhában
Lent középen szöveg, írott vörös betűkkel:

Come join the Interhost club!
(We have cookies!)


:muhahah:

painttel egy kicsit sokáig tartana :o
fireworks meg másik gépen van... az meg szétszedve :haha:

Edit2:
na mindegy, azért nekikezdtem :haha:

Edit3:

Na, milyen? :D
Ahhoz képest, hogy laptopon csináltam Painttel éjjel fél2-fél3 között...

Selmo

Nem akarlak megsérteni, de ez így nekem valami sütikihordó cég logójának tűnik, roszabb esetben egy szexoldalénak.

A tökéletesség unalmas.

Kuroi Tenshi

Túl sok pr0nót nézel :hehe:

ha már ennyit szórakoztam vele, legalább próbaidőre
az aláírásomba kerül. Szvsz nem ez lesz a legrosszabb
sig-kép itt ;)

Selmo

Nemigaz! :hehe: Csak túl sok kéretlen reklám ugrál be ilyenekről. :(
De amúgy lenne ötletem:
Bal oldalon logó, átlósan döntve, középen:

  • Interhost webtárhely
  • PHP és MYSQL támogatása
  • FTP hozzáférés
  • Védett e-mail fiók (vírus és spamszűrés)
  • 100% reklámmentesség: nincsenek bannerek, hirdetések, előugró ablakok, javascriptes flashek
  • domain bejegyzés
  • 3 féle csomag de kérésre egyedi konstrukció kialakítása is lehetséges
  • Akár 800 HUF + ÁFA / hónap
A jobb oldalon meg valami kép, mondjuk egy szemüvege fölött kinéző Alucard :) vagy valami kawaii kislány, netán az egész háttér lehet valami kawaii csoportkép. :)

Na jó, a reklámszakemberek, majd módosítják/elvetik, én megyek aludni, mert nagyon korán/későn van.

A tökéletesség unalmas.

Kuroi Tenshi

Quote from: Selmo on 2006-12-03, 04:39:55
Na jó, a reklámszakemberek, majd módosítják/elvetik, én megyek aludni, mert nagyon korán/későn van.
Heh! Nyuszi! csak a szád nagy, de te nem vagy képes éjjel nekiállni :hehe:
:haha:

Evvel csak arra nem utalsz, hogy mi a kapcsolat az interhost és a fórum és
egyebek között :) viszont sok másra igen, teljesen feleslegesen. Túlontúl
sok benne a szöveg, és átlagfelhasználó
1.) nem ért ezekhez
2.) nincs szüksége rá.

noriko

hmm...vajon az elriasztja a potenciális vevőkört, ha otakunak nevezik őket?  :D
"I wish I could, but I don't want to."

jettmoress

Itt van Fazeknak egy 20 perc alatt osszecsapott "jeszto interhost ad v0.1"  :tezsvir:

altalaban nem vegzek ilyen pocsek munkat, de a fater mar nagyon akar menni el itthonrol es en is kell menjek vele, na pa mkinek

noriko

izé...most olvastam csak vissza, és egy kis megjegyzés:
Quote from: smash++ on 2006-12-01, 18:12:41Nem olyan bonyolult!
Madokának egy kicsit bonyibb a dolog, de csak annyival, hogy a papíraláírogatásnál kell saját aláírás mellé szülői beleegyezés is, mert:
Quote from: Madoka on 2006-12-01, 17:57:10...még csak 14 éves vagyok
szóval a Ptk. szerint korlátozottan cselekvőképes.
;)


jettmoress:  :cool: a banner!
"I wish I could, but I don't want to."

Selmo

Új ötletem: Támogasd te is a magyar anime társadalmat, fizess elő interhost tárhelyre! :) Szerintem ez itt a fórumon mindent elmond.

A tökéletesség unalmas.

Kvikveg

Basszus, most mar nekem is kell csinalnom egyet...  :haha:
Szerintem ne hozzuk osszefuggesbe az animevel. Az "otakuk tarhelye" boven eleg. A tamogatas szo mar gyanus. *paranoia on*
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

jettmoress

#343
Hogy tetszik az uj sig?

[edit] most latom elirtam, ma mar nincs idom kijavitani, holnap suli  :bruhuhu:, na jo10 [/edit]

[edit='2'] nah felkeltem 15 percel hamarabb es kijavitottaam a kepet, v 1.1 :) [/edit]

Yakumo

Nagyon jók lettek a bannerek! :D :jee:
jettmoress wins (SZTEM) Most tényleg nem tudok mit írni rá, mint: qrvajó.  :tezsvir: :Kiraly:
A többieké is nagyon ötletes lett.  :jee:
*kedve lett jettmoress-ét ellopni és betenni aláírásnak* :D  :lazza:

Fazék

#345
Tényleg nagyon jó banner-ek!  :cool: noriko-én gondolkodtam, hogy berakom aláírásba, de jettmoress győzött végül (bár én még ha kukacoskodni akarnék, akkor lehet hogy 1-2 vesszőt belerakatnék a szövegbe, de nem teszem :D)
Mindenkinek egy képzeletbeli + karma, aki fáradozott a képek megalkotásával :jee:
De most az a bajom, hogy egyiket se érzem, hogy berakhatnám az aláírásba, mert az olyan másolásnak tűnik, és inkább nekem kéne készítenem egy sajátot, (bármennyire is gagyit,) és nem másét lenyúlni  :redface:
na mindegy, még dilemmázok egy kicsit :)

Kuroi Tenshi

Persze, ha ki mered másolni az én (C) -os bannerem,
olyan copyright infringement pert akasztok a nyakadba,
amilyet még fórum nem látott :haha:

Amennyit dilemmázol, annyi idő alatt meg is csinálhatod.
Másfél óra alatt összedobtam éjjel egy laptop nem túl
kényelmes kijelzőjével, tapipaddal és egy abszolút
felhasználó-ellenséges MS Painttel ;)

Fazék

Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-12-04, 13:07:22
Persze, ha ki mered másolni az én (C) -os bannerem,
olyan copyright infringement pert akasztok a nyakadba,
amilyet még fórum nem látott :haha:
tudtam  :lol:

Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-12-04, 13:07:22Amennyit dilemmázol, annyi idő alatt meg is csinálhatod.
Másfél óra alatt összedobtam éjjel egy laptop nem túl
kényelmes kijelzőjével, tapipaddal és egy abszolút
felhasználó-ellenséges MS Painttel ;)
hát meglátom, de tényleg attól félek, hogy rossz színeket fogok használni :haha: (ugyebár kvázi vörös színvak vagyok, és ezáltal tudok pár érdekes képet kreálni :haha:)

noriko

Quote from: Fazék on 2006-12-04, 13:02:04
(bár én még ha kukacoskodni akarnék, akkor lehet hogy 1-2 vesszőt belerakatnék a szövegbe, de nem teszem :D)
:D nekem is hiányzik belőle pár... De azért viszont szólok, hogy még mindig el van gépelve egy Interhost! ;)
"I wish I could, but I don't want to."

jettmoress

#349
 :Eztneked: ilyen nincs!

na akkor megegyszer kijavitom es egyuttal elvegzem a Fazeknak keszitet signek a megerdemelt simitasait

amugy megkerdezem hogy tobb mint 10 embernek van tarhelye? ha igen akkor mar irrealis a bannerem  :D

[edit] nah kesz, es itt a kijavittot bannered Fazek, v1.0 :) [/edit]

[edit2] Fazek, ha te voros szinvak vagy akkor milyen szinunek latod azt amit keszitettem neked? [/edit]


sirtomi

Tuti több mint 10-nek van.

teraflare

Ha noriko megengedi, akkor az övét használnám majd, abban nem nagyon tudnak belekötni a karakter copyright-ba. Az az egér majdcsak nem számít annyira.

noriko

Quote from: teraflare on 2006-12-05, 11:21:06
Ha noriko megengedi, akkor az övét használnám majd, abban nem nagyon tudnak belekötni a karakter copyright-ba. Az az egér majdcsak nem számít annyira.
yay! használd nyugodtan :)
"I wish I could, but I don't want to."

smash++

Nahát!Hogy kifejlődött ez a támogatós dolog az aláírásban :D.Mostmár lehet nekem is lekell majd cserélnem,ha vége a vizsgaidőszaknak.
Kéne indítani egy szavazást arról,hogy legyen-e fizetős az ftp vagy sem :D!Tudom ez lejárt téma(meg nem olyan egyszerű megvalósítani,sőt talán nem is lehet),de beleolvastam a "Mik kerülnek fel topicba" és igaza van pár embernek.Annyira szar,hogy egyes emberek csak azért irnak be illetve regisztrálnak,hogy az első postban Mi van az ftp-vel? vagy Tegyétek fel ezt(ez mondjuk ritka).Gondolom sokan azt se tudják,hogy mit is jelent az,hogy tölthetnek onnan.

Kikéne rúgni az összes embert(1-2hét ftp pihi) és egyéni elbírálás alapján lehetne csak csatlakozni :D.e-mail és jelszó alapján azonosítani és csak azokat engedni akik vmit is tesznek nem csak töltenek<- nem fontos a támogatás,de legalább minimális szinten legyen már aktív legalább a fórumban(értelmes hozzá szólással).

Az a srác is aki jó múltkor a Naruto-ban kérdezett vmit.Természetesn potatlanul(Kb:Honnan lehet leszeni azt a zenét ami visszaemlékezéskor(melyik visszaemlékezés????) van és nicns benne az OST-k ben) meg minden és felvolt háborodva,hogy senki nem válaszol neki,erre meg elküldött minket usteam-es tagokat a pi..ába.Szóval az ilyet úgy kéne letiltani ahogy van...

De igaza van Zso-nak is aki nem foglalkozik ezekkel és mindenkinek engedi a töltést.

sirtomi

Van haverom aki töltöget néha, de a fórumba nem irogat, sőt semmilyen fórumba sem. Nem hiszem, hogy jó ötlet a fórum aktivitáshoz kötni a letöltési lehetőséget.
Ő pl nem problémázik ha valami nincs fent, mert tudja, hogy valaki saját zsebből tartja fent az egészet. Ha valamit nem talál akkor keresi máshol vagy megkérdez engem :)

Licht

Amit mondasz az jo meg minden... DE a szerver sosem volt es sosem lesz fizetos. Zso inkabb bezarja a boltot, minthogy fizetos legyen.
A mindenkit rugjunk ki otlet tetszik, de abbol ami az utana levo hetekben elarasztana a forumot + ircet abbol imo kimaradnank. Az egyeni elbiralas jo lenne, de egy uj arcot hagyan biralsz el? tobb mint 10000 usert kellene "elbiralni"... ki fogja ezt megcsinalni? mert zsonak nincs ideje ilyesmire.

Jo lenne ha azok akik elvezik a szerver nyujtotta elonyoket tennenek is vmit... de a forum telepiszkitasa imo nem tartozik ide :D
Ami meg az ertelmes aktivitast illeti... ha megnezed 20-t nem postoltam es lassan 4 eve regisztraltam mar. A postolas semmit nem jelent, max annyit hogy nincs jobb dolgod (mint most epp nekem :D)

Aki tenni akar vmit a szrverert az:
a, ha teheti tamogasson
b, ha teheti segitsen a beszerzesben
c, kussoljon a letezeserol (erre mindenki kepes)

A pofatlan alakok rendrerakasara van kitalalva a moderator.

smash++

Háát igen.Amit montok az teljesen igaz :D.Elég hülye ötlet,mert teljeséggel nem kivitelezhető(kivéve a fizetős dolgot:))
Gondoltam,hogy esélytelen ötlet...Na de mind1
Akkor legalább annyit kéne csinálni,hogy kitörölni azokat a postokat(nagy hülyeség/sértő...)tudom ez is más feladata és beszélni könnyű.
De tényleg zavaró,sok idióta/sértő postot olvasni.Meg azt,hogy egyeskenk mekkora a szája a monitor előtt,kíváncsi lennék melyik bokorból mondaná ha személyesen kéne.Ha jól emlékszek én még egyszer sem postoltam ilyet :angyali: (csak élőben szoktam néha...)

jettmoress

En mas emberek nem tudom, hogy vannak a dologgal, de ha en tudnam tamogatni a servert akkor szivesen tamogatnam! Azt tudom, hogy a se a net, se a server futtatasa nem olcso dolog (pl a sajat villanyszamlamrol :) ), mivel nincs sajat jovedelmem csak eszmei javakkal tudom tamogatni a servert, vagy az esetleges hardware hibak (dead hdd  :mad:) miatt bekovetkezett adatveszteseg potolasaban tudok segedkezni (mivel az uploadom se valami fenyes  :ejj: ).

Szoval aki nagyon akar megtalalja a modjat arra, hogy tamogassa a servert, valamilyen modon.

tüzi

Valahol már olvastam, talán itt is.
regisztrált email kelljen, hogy be lehessen lépni ftp-re. évente mondjuk 1500 forint befizet, korlátlan sáv, aki nem fizet, kap 40k-t. Akinek a lassabb is megfelel, akkor legyen boldog, akiben meg van kis gerinc, évi (365nap) 1500forintot ki lehet bírni. (4forint/nap) szerintem 3-4ezret is. (10-20forint/nap) Lenne sáv, lenne új gép, lenne öröm és bódóttáá...
Talán ez a legmegfelelőbb megoldás. Így nem is fizetős, nem is kizárós...

Rage

Viszont illegalis -> rossz otlet.
痛みを感じる方向に、出口がある!