Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

Yakumo

Quote from: Rounin on 2006-12-20, 23:38:37
Quote from: Dreamcleaver on 2006-12-20, 18:39:11
Ami engem legjobban undorít a női divatban, az a full kiszedetett szemöldök helyére festett csík. Festett szőke csaj zölddel kíhúzott szemöldökkel, na az ilyenbe lőném bele helyből a bálnavadász szigonyt, ha épp lenne nálam.  :D

Unokanővérem tetováltatott magának szemöldököt. És az ajkait is körbehúzatta. Mondtam is neki, hogy meg van huzatva...
Én nem mondom,h meg van huzatva, lévén nincs jogom, csak annyit, hogy OMG!  :redface:
Szerintem ez az untermészetesség csúcsa. Mindig "sírvafakadok" amikor ilyen lányt látok.  :redface:

Rounin

Quote from: Yakumo on 2006-12-20, 23:44:47
Szerintem ez az untermészetesség csúcsa. Mindig "sírvafakadok" amikor ilyen lányt látok.  :redface:

Én csak azért sírok, mert láttam előtte is... akkor még szép volt :__devil:

Selmo


A tökéletesség unalmas.

Kvikveg

Quote from: Dreamcleaver on 2006-12-20, 17:52:52
Hehe, nekem a gesztenyebarna a kedvenc hajszínem, meg a fekete. Vörös és szőke valahogy nem jön be, bár ha nem festett, hanem eredeti akkor talán, pl természetes vörös ír lányok. A frizura meg tökmindegy, csak menjen az arcformához.
Na en is kb igy vagyok vele.

Quote from: .Attila on 2006-12-20, 18:26:50
Fehér bőrűeknek a fekete haj iszonyat jól áll, főleg, ha ehhez még világosszürke szem is párosul.
Jovanna, megyek festetni...  :hehe:
Szerintem amugy ugy neznek ki  vele, mint a meszelt fal katrannyal, szoval borzalmasan sapadtan. A feketeben iszony sapadt vagyok. Ruhaban is. Tiszta ooo... hogyishivjak?
Es nem megyek festetni, mert az meglatszana, ha lenone. De brutalisan...

Quote from: Dreamcleaver on 2006-12-20, 18:39:11
Ami engem legjobban undorít a női divatban, az a full kiszedetett szemöldök helyére festett csík. Festett szőke csaj zölddel kíhúzott szemöldökkel, na az ilyenbe lőném bele helyből a bálnavadász szigonyt, ha épp lenne nálam.  :D
Egyetertek. Iszonyu. Egyik osztalytarsamnak ilyen volt, mondta, hogy az eredeti ilyenolyan vastag volt. Megmutatta a regi kepet, tenyleg eleg eros volt, es a feje se volt a tipikus noies, de meg mindig jobban nezett ki! Ha azt kicsit kiszedi vekonyabbra, az meg teljesen ok, de igy kb semmi szemoldoke nem volt, csak a festett vonal.  :ejj:

Mmmm... lehet, hogy nem szerettetek volna a 3 cm-s kek hajammal? Esetleg a nullassal levagott fejemmel? (Najo, az nem er, az nem a divatossag neveben volt kopasztva.)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

.Attila

Akinek ez a természetes színe, az miért tűnne sápadtnak? A sápadtság érzet nem csak a színből egyébként.

Egyébként azok, akiknek tényleg nagyon fehér bőrük van, mindig erre panaszkodnak. Mindig barnábbak szeretnének lenni.
Japánban volt egy taiwani lány, nagyon fehér bőre volt, és mondta, hogy barnább bőrt szeretne, mert az egészségesebbnek tűnik. Én mondtam neki, hogy a fehér bőr is nagyon szép tud lenni, nem kell barna bőr. Szinte le lettem cseszve, hogy márpedig igenis a fehér bőr egészségtelennek tűnik. Nem hagyta magát megnyugtatni, hogy jó a bőrszíne úgy, ahogy van :)

Kvikveg

Csak a kedvedert egyszer feloltozok teljesen feketebe. :D
Nekem a sotetkek es a sotet csokibarna jobban all, kevesbe betegesen nezek ki benne. :)
Csak a sotetkek hajlamos jegyeket-berleteket lenni, a barna meg semmilyen. Szeretem en a feketet, de - nem ismetlem magam. Majd meglatod. :)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Dreamcleaver

Quote from: Kvikveg on 2006-12-21, 14:26:38
Csak a kedvedert egyszer feloltozok teljesen feketebe. :D
Nekem a sotetkek es a sotet csokibarna jobban all, kevesbe betegesen nezek ki benne. :)
Csak a sotetkek hajlamos jegyeket-berleteket lenni, a barna meg semmilyen. Szeretem en a feketet, de - nem ismetlem magam. Majd meglatod. :)

Marad a hófehér vörös vagy olyan vizihulla szürke kontaklencsével.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

VASH

Tegnap néztem meg Dr. House 2. évad 11-részt, megtanított valamire, röviden: House nője elment, mert lebénult a doki, aztán vissza akart menni hozzá amikor a faszija deréktól lefelé megbénult. Ez ugyanez megvan férfiban is, emiatt van az hogy a nők nem hiszik el hogy egy férfi igazán tud szeretni és mindig többre vágynak, a férfiak meg hogy mást is kaphatnak a nőktől mint sexet, bár ők nem vágynak többre, csak nagyobbra: nagyobb mellekre:D

Következtetés: állj hozzá minden kapcsolatodhoz hogy ez az igazi, és készülj a legrosszabra, csalódás akkor már nem érhet+ ne szeress semmit annyira hogy ne tudd elveszíteni...
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

Kvikveg

Kontaktlencse felesleges, default szurkeskek. :D
Ja hogy default voros... francba labuktam... XD
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Selmo

VASH: Nem értem mit írtál, de tényleg nem. :eek:

A tökéletesség unalmas.

Flaser

Kicsit levagyok maradva de a tegnapi témához (homo/hetero stb. hajlamok és méretek, szokások) lenne egy megjegyzésem:

A mai állapotok abszolút nem tükrözik a korábbiakat.
Amit most mondok, elég meredek lesz, ezért jól kapaszkodj meg:
A modern kor szexuális elfolytottsága két dologra vezethető vissza. A zsidó-keresztény értékrend homofóbiájára és a klasszikus-hellén értékrend férfi ideáljára.

Röviden: a férfiasságról alkotott képünk a férfikép bálványozásával összefonódott - aminek a csúcsa a "fallosz imádata". Erre épül rá a kereszténység által behozott homofóbia.

Azaz a nevelésünk ill. a szociális programunk, eleve egy önellentmondást tartalmaz: egyrészt a férfiasság egy imádatra méltó fogalom, ugyanakkor utálatos ronda dolog is. Nem véletlen, hogy az igazán férfias férfiak ill. foglalkozások körében gyakoribb a homoszexualitás: katonák, bentlakásos iskolák, (ezt csak zárójelben, és a pedofil ügyekről hümmögve - papok).

Ez az önámító, elfojtott vágyakkal (amiket igazából a "férfias férfi" dogma ültet el) teli értékrend nagyon hamis képet festett arról a hellászról amely a szülőhazája volt:
A Spártaiak (ellentétben avval amit Frank Miller és a 300 állít) nem azért voltak hajlandóak a vérüket ontani bajtársiakért mert annyira "testvériesen" éreztek egymás ellen - ennél sokkal "belsőségesebb" volt a kapcsolatuk....s mit ad Isten a hálótársuk pont mindig a *másik* alakzatba került, s így nem csoda ha ezzerel húztak megmenteni őket.
A rómaiak alatt továbbra is a férfi test volt az ideál.....sejthető eredményekkel.

Az elmúlt kétezer évben végig patriarchális társadalmak voltak, így a nőket sosem érte (vagy ha érte is, sosem elemi erővel) ilyen kettős behatás.
Ezért annyira feszült a férfiak hozzáállása a homoszexulitáshoz, mivel egyrészt az abszolút beteljesülése egy beléoltott ideának, másrészről egyben örök tiltás és megvetés tárgya.

A modernség egyik vívmánya a kézzelfogható (nem távolról imádandó, szűz és ártatlan), nagyon is testi (-lelki) nőidea. Ezzel párhuzamosan többek közt az iparosodásnak (és a józan ész ill. a racionalitás (lsd. feminizmus - pozitív értelemben vett női emancipáció, egyen jogúság, a másik személyként nem használati/érték tárgyként kezelése) vívmányainak hála) hála, a kezdetekben a férfi nagyobb testi erején alapuló patriarchizmus egyre gyengébb és egyre inkább értelmetlen. Ez persze magával hozza a matriarchizmus térnyerését, egyfajta "nőuralmat"; de egyelőre messze nem ez a jellemző. (Sokkal inkább az asszonynak ..... van a helye típusú bukóság.)

Végszóként: fogadjuk el, hogy a férfiasság nem azonos a macsó önimádattal, a férfiasság bálványzása semmivel sem tesz jobb emberré....sőt. Tapasztalatom szerint az ilyen eszmék papjai az elsők közt szoktak megfutamodni, vagy pedig teljességgel értelmetlen ügyek oltárán áldozzák vérüket. (Az előbbi megvetést, az utóbbi szánalmat vált ki bennem.)
Nem azt mondom, hogy most mindeki fedezze fel a feminim, érzékeny oldalát...az ilyesmit meghagyom világnézettől fűggően a táltos/művész képző köröknek. (Hoppá, érzékenység - homokosok, talán van ebben is valami....Hány híres művész is volt aki legalább vegyes tüzelésű volt?)
Találj rá, alkods meg a modern férfiasságot. Hogyan? Tisztességgel, becsülettel, szorgalommal....ugyanúgy mint a lányok: CSAK MÁSKÉPP.
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Zanador

Bocs a félig OFF-ért, de no offense előállhatnék egy egyszerűbb verzióval?
Soha nem tekintettem ételként a sárgaborsóra, igy kicsit furcsállom, ha valaki annak veszi. Ha bárki a közelemben sárgaborsót eszik, akkor erős késztetést érzek arra, hogy valahova máshova nézzek, esetleg másik asztalhoz telepedjek, de ha még meg is kinálnak vele, akkor onnan menekülök...
(a párhuzamot keresse meg mindenki magának, talán kicsit túlságosan leegyszerűsitettem, de akkoris.)
Following the tracks of an angel.
Csak az életét hosszabbitja meg az aki ébren tölti az éjszakáit.
A pohár lehet félig tele, de a tár mindig félig üres...

kisvirag

VASH: majd ha nézed tovább, azért látod, hogy nem AZÉRT, csak AKKOR hagyta el. lehet hogy az is belejátszott, de messze nem az volt a kiváltó ok, rengetegszer elhangzik, hogy mennyire kiállhatatlan természete volt Housenak, és hogy kettejük közt ez az egész ilyen se vele se nélküle dolog.
Avagy, hiába szerették/szeretik egymást, House egyszerűen képtelen (vagy csak nem akar képes lenni) a kapcsolatban élésre. NEmvéletlen tartja mindenki hihetetlen antiszocnak, és mondják azt, hogy aki azt hiszi, hogy Housenak szive van, az nagyon téved.
persze szerintem ez nála egy védekezési mechanizmus, mint kiderül a szülőkkel sem túl jó a kapcsolata, gondolom emiatt van honnan.

Egyébként nehezen értem meg azokat a férfiakat, akik abba menekülnek a csalódások elől (és van erre persze női példa is) hogy alapból utálnak mindent és mindenkit, mindenki csaló, hazug etc. ezzel kétlem hogy megvédhetnék magukat egy újabb csalódástól, viszont még boldogtalanok is lesznek mellé.
no persze, számomra nehéz azokat is megérteni, akik képtelenek túllépni, feldolgozni egy csalódást. Nem azt mondom hogy egyáltalán nem értem, mert sejtem mi mehet végbe bennük, de nem tudom, mi az oka annak, hogy nem tudják feldolgozni. és sajnos elég sokan vannak ilyenek, közvetlen és tágabb környezetemben is.
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Member

Nekem sem sikerült túlzottan dekódolni VASH gondolatait...

kisvirag: A "csalódás előli menekülés" = :tezsvir:, viszont szerintem sokan vagyunk, akik annyira bele tudnak valakibe fanatizálódni, hogy képtelenek felfogni, hogy már eleve vesztes lapokkal indultak. :/

sirtomi

Quote from: kisvirag on 2006-12-21, 20:14:16
Egyébként nehezen értem meg azokat a férfiakat, akik abba menekülnek a csalódások elől (és van erre persze női példa is) hogy alapból utálnak mindent és mindenkit, mindenki csaló, hazug etc. ezzel kétlem hogy megvédhetnék magukat egy újabb csalódástól, viszont még boldogtalanok is lesznek mellé.
no persze, számomra nehéz azokat is megérteni, akik képtelenek túllépni, feldolgozni egy csalódást. Nem azt mondom hogy egyáltalán nem értem, mert sejtem mi mehet végbe bennük, de nem tudom, mi az oka annak, hogy nem tudják feldolgozni. és sajnos elég sokan vannak ilyenek, közvetlen és tágabb környezetemben is.
Nekem baromi nehéz volt feldolgoznom egy csalódást és sokáig tartott míg rájöttem, hogy semmi értelme sajnálni magam és utálni mindenkit. Mostanában teljesen máshogy szemlélem a dolgokat.
Majdnem úgy állok hozzá mostanában mint ami VASH következtetésében áll:
Quote from: VASH
Következtetés: állj hozzá minden kapcsolatodhoz hogy ez az igazi, és készülj a legrosszabra, csalódás akkor már nem érhet+ ne szeress semmit annyira hogy ne tudd elveszíteni...
Azzal a különbséggel, hogy azért nem úgy állok hozzá hogy ez az igazi, hanem hogy lesz ami lesz, de abszolút a legrosszabbra számítok mindig. Lehet hogy nem ez a legjobb hozzáállás, de sokkal jobban érzem magam mostanában :)

.Attila

Quote from: kisvirag on 2006-12-21, 20:14:16
NEmvéletlen tartja mindenki hihetetlen antiszocnak, és mondják azt, hogy aki azt hiszi, hogy Housenak szive van, az nagyon téved.

Maga a sorozat alkotója mondta, hogy House nem az a fajta, aki bunkó, de közben aranyszíve van. Ő egyszerűen csak bunkó, nem az emberek érdeklik, hanem a betegség. A betegséget akarja legyőzni, nem az embert megmenteni.

Rounin

Quote from: kisvirag on 2006-12-21, 20:14:16
Egyébként nehezen értem meg azokat a férfiakat, akik abba menekülnek a csalódások elől (és van erre persze női példa is) hogy alapból utálnak mindent és mindenkit, mindenki csaló, hazug etc. ezzel kétlem hogy megvédhetnék magukat egy újabb csalódástól, viszont még boldogtalanok is lesznek mellé.
no persze, számomra nehéz azokat is megérteni, akik képtelenek túllépni, feldolgozni egy csalódást. Nem azt mondom hogy egyáltalán nem értem, mert sejtem mi mehet végbe bennük, de nem tudom, mi az oka annak, hogy nem tudják feldolgozni. és sajnos elég sokan vannak ilyenek, közvetlen és tágabb környezetemben is.

Mondjuk azért, meg míg a gyűlölet lángja lobog, védve vannak az újabb csalódásoktól ;P

Dreamcleaver

#737
Quote from: Rounin on 2006-12-21, 23:33:19
Mondjuk azért, meg míg a gyűlölet lángja lobog, védve vannak az újabb csalódásoktól ;P

*Your armor of hatred absorbs 20 points of emotional damage  :lul:

Ez gyűlölködési időszak sztem valaim olyasmi, hogy mennyi idő kell a szívednek/lelkednek, hogy b tudj lépni egy újabb kapcsolatba. Nyílván minél mélyebb volt a megszakadt kapcsolat, annál mélyebb a seb is, ergo hosszabb ideig tart feldolgozni. De mondjuk az olyan emberek, akik képesek egy életen át búslakodni egy volt szerelem miatt, és ez képes kihatni további kapcsolataikra is, valóban nem teljesen százasok, hacsak nem valami szörnyű tragédia állt a szerelem beteljesülése útjába, de még akkor is...

Thread címre reagálva: Az ellenkező nemet soha nem fogjuk teljesen megérteni. Emócionálisan és kultúrálisan tök máshogy vagyunk kódólva. Max nagy erőfeszítések árán képesek vagyunk hosszabb békés időszakokat fenntartani egy kapcsolatban, de ezen kapcsoltaok igazi arca mégis inkább a folyamatos "egyszer fent, egyszer lent avagy szeretelek is meg utállak is" állapot.

Flasher: Ez az antik phallos kultusz + keresztény homofóbia elmélet már a könyököm jön ki, szvsz baromság. Igazán modernizálhatnák már a pszichológiai/szociológiai elméleteiket a nagyfejesek. Az antik kultúra kontinuitása már a sötét kor alatt csökkent ha nem is szünt meg teljesen (bár az ógörög szerzők nagy részét is latin másolatokból imerték meg újra) erősen gyengült. Aztán ugye volt egy reformáció is, ami sokak szerint a kialakuló polgári értékrend alapjait szolgáltatta. És akkor, olyan későbbi folyamatokról mint a Felvilágosodás, nemzeti forradalmnak (pl Nagy Francia Forradalom) vagy mondjuk maga a szocializmus/kommunizmus (ez ugye kis hazánkat eléggé érintette) keresztény értékrendet romboló hatásáról ég nem is beszéltünk. Szvsz nézd meg a mostani 20-as 30-as generáció mennyire rendelkezik keresztény értékrenddel. Persze most az európai kultúrkörnyezetet vettem alapul, mondjuk egy begyöpösödött Texasi városka esetében más a helyzet (God bless America  :hehe:).

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

HVp213

Barátság férfi és no között ("Legyünk csak barátok" esete):
Egy nonek van egy közeli férfi barátja. Ez azt jelenti, hogy a férfinak valószínuleg tetszik a no, ezért lóg vele annyit. A no azonban szigorúan csak barátként tekint rá. Ez mindig úgy kezdodik, hogy "Nagyszeru srác vagy, de nem úgy szeretlek téged." Ez nagyjából annak felel meg a srác szemszögébol, mintha elmenne egy állásinterjúra, és a vállalat a következoket mondaná, hogy "Nagyszeru az önéletrajza, mindenféle képzettsége megvan, amire szükségünk van, mégsem vesszük fel. Ugyanakkor az Ön életrajzát tekintjük majd etalonnak a többi jelentkezo esetében. De biztosan valaki mást fogunk felvenni, aki sokkal kevésbé képzett, és még valószínuleg alkoholista is. És ha nem válik be, majd felbérlünk mást, DE MÉG MINDIG NEM ÖNT. Tulajdonképpen soha nem foguk Önt felvenni. De idorol idore felhívjuk Önt, hogy panaszkodjunk arról a személyrol, akit felvettünk Ön helyett."


Kellemes Ünnepeket
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Zsiga

Quote from: HVp213 on 2006-12-24, 19:24:37
Barátság férfi és no között ("Legyünk csak barátok" esete):
Egy nonek van egy közeli férfi barátja. Ez azt jelenti, hogy a férfinak valószínuleg tetszik a no, ezért lóg vele annyit. A no azonban szigorúan csak barátként tekint rá. Ez mindig úgy kezdodik, hogy "Nagyszeru srác vagy, de nem úgy szeretlek téged." Ez nagyjából annak felel meg a srác szemszögébol, mintha elmenne egy állásinterjúra, és a vállalat a következoket mondaná, hogy "Nagyszeru az önéletrajza, mindenféle képzettsége megvan, amire szükségünk van, mégsem vesszük fel. Ugyanakkor az Ön életrajzát tekintjük majd etalonnak a többi jelentkezo esetében. De biztosan valaki mást fogunk felvenni, aki sokkal kevésbé képzett, és még valószínuleg alkoholista is. És ha nem válik be, majd felbérlünk mást, DE MÉG MINDIG NEM ÖNT. Tulajdonképpen soha nem foguk Önt felvenni. De idorol idore felhívjuk Önt, hogy panaszkodjunk arról a személyrol, akit felvettünk Ön helyett."


Kellemes Ünnepeket
Nekem van olyan barátom aki lány és mégse akarok tőle semmit mert nem tetszik. :)
Egyébként igaz, gyakori az az eset amit leírtál. Hagyni kell a fenébe minél hamarabb. ;)

Fazék

Quote from: Zsiga on 2006-12-24, 19:47:08Nekem van olyan barátom aki lány és mégse akarok tőle semmit mert nem tetszik. :)
de látod te is úgy írtad, hogy "van olyan" tehát a többi nem olyan :D

Zsiga

Quote from: Fazék on 2006-12-24, 19:54:10
Quote from: Zsiga on 2006-12-24, 19:47:08Nekem van olyan barátom aki lány és mégse akarok tőle semmit mert nem tetszik. :)
de látod te is úgy írtad, hogy "van olyan" tehát a többi nem olyan :D
Igaz, de ez nem azt jelenti hogy a többitől akarok valamit. Általában a lányok 90%-ával jóban vagyok, de csak a 10%-uk tetszik, és még kevesebb az aki agyilag is megfelel a követelményeknek. :)

sirtomi

Nekem is van nőnemű barátom, akitől nem akarok semmit, de általában a többitől akarok és ismerős a Vili által leírt helyzet :) Elég nehéz belőle menekülni és sok szar pillanatot okozhat.

Member

Még a "Legalább látom minden nap" érzés sem segít, amikor előtted "nyaldossa" vki más...

Fazék

Quote from: Zsiga on 2006-12-24, 20:04:15
Quote from: Fazék on 2006-12-24, 19:54:10
Quote from: Zsiga on 2006-12-24, 19:47:08Nekem van olyan barátom aki lány és mégse akarok tőle semmit mert nem tetszik. :)
de látod te is úgy írtad, hogy "van olyan" tehát a többi nem olyan :D
Igaz, de ez nem azt jelenti hogy a többitől akarok valamit. Általában a lányok 90%-ával jóban vagyok, de csak a 10%-uk tetszik, és még kevesebb az aki agyilag is megfelel a követelményeknek. :)
de válogatósak vagyunk!  :ejnye:

és a többes szám sajnos nem a szokásos viccölködés hangsúly miatt került bele, hanem mert rám is vonatkozik :)
kicsit olyannak érzem magamat nőválasztás ügyileg, mint a Jóbarátokban Chandler, mikor nem tud magának jó nőt találni: "Túl nagy a feje! Túl nagy a feje!" :haha:

és ha esetleg át is megy a szűrőn kinézetileg, akkor meg a fejének a tartalmával van a gond, ahogy mondtad...

már nem is próbálok nőt keresni, úgyis mindenkiben találok kifogásolnivalót :haha: reménytelen vagyok :redface:

a "maradjunk barátok" nőismerősök tényleg fájdalmasak tudnak lenni :) nem kicsit, nem is rövid ideig... de hát agyoncsapni azért mégse lehet őket, szóval marad a tűrés, vagy elhidegülés.

Quote from: Member on 2006-12-24, 20:49:17
Még a "Legalább látom minden nap" érzés sem segít, amikor előtted "nyaldossa" vki más...
hát igen, ez tud még az igazán gyilkos lenni...

Selmo

Vagy tűrsz barátként vagy elhúzod a csíkot, hátra sem nézve...

A tökéletesség unalmas.

sirtomi

Hasonló nő ismerősnek, akit elég érg láttam a "legyünk barátok" óta, szintén küldtem karácsonyi emailt és ő válaszolt legelőször :) Szerencsére rajta már túl vagyok, már nem akarom agyoncsapni mikor a pasijával nyalják egymást :)

Fazék: Én is reménytelen vagyok. Legutóbbi buli alkalmával csak 4 csak zavart el. Ennyire ilyesztő remélem nem vagyok azért :D

kisvirag

srácok, igazat adok ebben a azért a jóbarátom a csajt mert akarok tőle valamit dologban, meg amit Vili leírt, de ne feledjétek el, hogy ez bizony fordítva is igaz, és nagy valószínűséggel pont azokban az esetekben, amelyekre azt mondjátok, hogy "dehát ez nem is igaz, mert nekem nemtetszik a csaj, csak jófej" szóval vica versa mind a kettő létezik és van...
bár, én még mindig hiszek a férfi-nő barátságokban "legalábbaz egyikőjük fejében megfordult már" mentesen.
de legalábbis máshogy nemigen magyarázhatók azok az esetek, hogy nekem is van barátom, akit szeretek, és neki is van felesége, akit szeret... arról nem is beszélve, hogy legalábbis az én fejemben tényleg nem fordult meg soha. és ahogy őt/őket (mert nem egyetlen ilyen barátom van, bár nem mind annyira erős barát) ismerem, kétlem, hogy náluk is megfordult volna.
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Fazék

Quote from: kisvirag on 2006-12-25, 00:21:01de ne feledjétek el, hogy ez bizony fordítva is igaz, és nagy valószínűséggel pont azokban az esetekben, amelyekre azt mondjátok, hogy "dehát ez nem is igaz, mert nekem nemtetszik a csaj, csak jófej" szóval vica versa mind a kettő létezik és van...
hát igen. számomra is meglepő de még tapasztalatom is van ilyen téren. és azt hiszem valami átkozott díjat is érdemelnék, mert kétlem hogy szánalmasabban, szerencsétlenebbül és bunkóbban tudta volna bárki is kezelni nálam ezeket a fordított helyzeteket, mint ahogy nekem sikerült...

Zsiga

Quote from: Fazék on 2006-12-25, 00:45:04
Quote from: kisvirag on 2006-12-25, 00:21:01de ne feledjétek el, hogy ez bizony fordítva is igaz, és nagy valószínűséggel pont azokban az esetekben, amelyekre azt mondjátok, hogy "dehát ez nem is igaz, mert nekem nemtetszik a csaj, csak jófej" szóval vica versa mind a kettő létezik és van...
hát igen. számomra is meglepő de még tapasztalatom is van ilyen téren. és azt hiszem valami átkozott díjat is érdemelnék, mert kétlem hogy szánalmasabban, szerencsétlenebbül és bunkóbban tudta volna bárki is kezelni nálam ezeket a fordított helyzeteket, mint ahogy nekem sikerült...
Ó, megy az másnak is, nekem legalábbis biztosan. :) Én pl. alapveően olyan vagyok, hogy nem veszem észre ha tetszem egy lánynak. Ha más mondja azt meg nem hiszem el. :) Szóval előfordul, hogy egy fél év próbálkozás után szerencsétlen csaj megunja és rákérdez, én meg csak pislogok hogy mivan... :D