Hayate the Combat Butler /Spoiler!/

Started by Manitu, 2007-04-16, 23:25:41

Previous topic - Next topic

Solid Snake


Draconire


Lokids

Na mivanmár a felirattal... késik az Eclipse. :(

kelvor

Quote from: Lokids on 2007-05-08, 19:13:59
Na mivanmár a felirattal... késik az Eclipse. :(

Ma rakták ki az Eclipsék, van mkv verzió is :smile:

Lokids

Igen!
VÉGRE!


URUSAI! URUSAI! URUSAI!

Már vártam mikor mondja. :)

Zsiga


Cobra

:lul:
Ez a rész nagyon durva volt, Haruhi tanulhatna Nagi-tól meg Maria-tól Costume Raping technikákat :D
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Fazék

#37
8. rész: ez a sorozat továbbra is egy eszement baromság :haha: :D


szerk: és végre volt értelme az 1280x720-as változatot nézni egy 22"-os wide monitoron :D
(picit rontott a dolog szépségén, hogy időnként be kellett kapcsolnom a framedropping-ot, mert a notebook nem igazán bírja ^^" )

Zsiga

Quote from: Fazék on 2007-05-28, 22:28:27
(picit rontott a dolog szépségén, hogy időnként be kellett kapcsolnom a framedropping-ot, mert a notebook nem igazán bírja ^^" )
CoreAVC Pro-t használsz, ugye? :)

Cobra

Hide and fear, Cobra Commander is here !

Fazék

Quote from: Zsiga on 2007-05-28, 22:42:26
Quote from: Fazék on 2007-05-28, 22:28:27
(picit rontott a dolog szépségén, hogy időnként be kellett kapcsolnom a framedropping-ot, mert a notebook nem igazán bírja ^^" )
CoreAVC Pro-t használsz, ugye? :)
én lenni extrém béna... leszedtem az 1.2-es coreavc-t, be is fésültem a regisztrációs addatbázzisba, de inentől hogyistovább?

media player classic magától ezt fogja használni, vagy mit kell varázsolnom, hogy minden szép és jó legyen?  :redface:

(csak mert mplayer jelenleg framedropping nélkül jobban viszi, vagyis nem hiszem hogy sikerült jól beüzemelnem ezt a codec-et... :redface:)


szerk: ééééés már szedem is a 9. részt! merszíí Cobra Commander! :D

Zsiga

Quote from: Fazék on 2007-05-28, 22:54:57
Quote from: Zsiga on 2007-05-28, 22:42:26
Quote from: Fazék on 2007-05-28, 22:28:27
(picit rontott a dolog szépségén, hogy időnként be kellett kapcsolnom a framedropping-ot, mert a notebook nem igazán bírja ^^" )
CoreAVC Pro-t használsz, ugye? :)
én lenni extrém béna... leszedtem az 1.2-es coreavc-t, be is fésültem a regisztrációs addatbázzisba, de inentől hogyistovább?

media player classic magától ezt fogja használni, vagy mit kell varázsolnom, hogy minden szép és jó legyen?  :redface:

(csak mert mplayer jelenleg framedropping nélkül jobban viszi, vagyis nem hiszem hogy sikerült jól beüzemelnem ezt a codec-et... :redface:)


szerk: ééééés már szedem is a 9. részt! merszíí Cobra Commander! :D
MPC-vel megnyitod a videót, aztán a menüben Play/Filters, és ha ott van a CoreAVC akkor jó. :) Ha nincs (az ffdshow video decoder van helyette) akkor View/Options/External Filter/Add Filter, itt megkeresed a CoreAVC-t és hozzáadod, majd beállítod Prefer-re.

ultimecia

12es rész nagyon  :lol: Eddig talán ez volt a legjobb rész. :jee:

Solid Snake

AniDB-n barangoltam, majd ledöbbentem: TV Series, 52 episodes  :eek:
Vajon mivel fogják a készítők kitömni a hátralévő 40 részt úgy, hogy a hatás ne szendvedjen komoly csorbát?  :confused:

Zsiga

Quote from: Solid Snake on 2007-06-23, 23:20:00
AniDB-n barangoltam, majd ledöbbentem: TV Series, 52 episodes  :eek:
Vajon mivel fogják a készítők kitömni a hátralévő 40 részt úgy, hogy a hatás ne szendvedjen komoly csorbát?  :confused:
Remélem ugyanilyen elborult ökörséggel mint az eddigi 12-t. :)

Alkyra

Nem hittem volna, de igen, létezik méltó ellenfele a Seto no Hanayome animének.
Ez legalább annyira őrült s szórakoztató, mint az előbb említett sorozat.

Most tartok a 4 .rész felénél...it's snakee!!!!XD  :lul: :lul: :lul: :lul: Még a dobozos trükk is benne van!!! :hopp: :hopp:
[spoiler] Metal Gear Solid ra keressen rá vkl googlin ha esetleg nem értené.[/spoiler]

Zsiga


ultimecia

Kezd harem anime formációt felvenni  :jee:


Alkyra


Cobra

Ha nem 11k-s átlaggal jönne, már tudnám is talán...
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Alkyra

Quote from: Cobra on 2007-07-16, 23:06:33
Ha nem 11k-s átlaggal jönne, már tudnám is talán...

Nekem 17 perc alatt lejött.xD Engedh több feltöltést neki s használh utorrentet.

Btw. esetleg van vlknek linke az edhez? olvastam, hogy maga az egész szám agusztusban fog majd csak megjelenni teljesen.(az újra gondolok)

Zsiga

#52
Nagyon szar volt ez a rész, főleg a vége. :wtf: :ejj:
Viszont az új ED még mindig  :Kiraly:

motifator

Tisztelettel kérdezném én a jelenlévőket, hogy ugyan, jó ez a sorozat?
Annakidején elkezdtem nézni, és bár néhány poénon estem lefelé a székről (Santa-san beszólásai, meg ilyenek), de a háztartási robottal harcolós rész után dobtam a sorozatot.
Kérdezném én, hogy jól tettem-e, hogy abbahagytam, vagy később lesznek-e még annál sokkal jobb, viccesebb részek?
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Zsiga

Szerintem érdemes még továbbnézni. Legalább a nyolcadik részt nézd meg, ha attól nem akarod folytatni akkor semmitől. :D

motifator

Köszi, akkor asszem újra előveszem.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Zsiga

Quote from: motifator on 2007-07-17, 12:13:39
Köszi, akkor asszem újra előveszem.
Egyébként a negyedik rész is nagyon jó, aztán az ötödikben jön Isumi... :lul: Szóval van pár gyengébb rész, de a színvonal szerintem nem romlott az eleje óta.

Alkyra

#57
Quote from: Zsiga on 2007-07-17, 12:17:14
Quote from: motifator on 2007-07-17, 12:13:39
Köszi, akkor asszem újra előveszem.
Egyébként a negyedik rész is nagyon jó, aztán az ötödikben jön Isumi... :lul: Szóval van pár gyengébb rész, de a színvonal szerintem nem romlott az eleje óta.

Yaya. Remek anime. Nekem hinagiku a kedvencem.^^ (főleg, hogy ezt a részt most neki szentelték:))
A végén a Combat Networkot láttad?XD össze kéne vágni vlhogy azt a képet hinagukuról amint alszik.:)


edit:
Tessék itt az ed je :
"Get my way!" by Mami Kawada

Cobra

Ez a 16-os rész tényleg elég gyenge volt, remélem nem esik ennyire a színvonal.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Zsiga