Hayate the Combat Butler /Spoiler!/

Started by Manitu, 2007-04-16, 23:25:41

Previous topic - Next topic

motifator

Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Zsiga

#61
Ez egész jó volt. :)
Jövő héten meg jön a tengerparti rész... :hopp: :hopp: :hopp:

Szerk&Repost: ED2: http://www.meganova.org/download/Hayate+ED2+Get+my+way/a0b23b540dfbbd339139b7436b3ada9eb38908a7.torrent
Lossless, egy file-ban mind a 4 track a CD-ről, plusz scanek meg a szám videoklipje DVDiso-n.

Szerk.#2: ED2, Nipponsei rip (320kbps mp3): http://tracker.minglong.org/torrents/%5BNipponsei%5D%20Hayate%20no%20Gotoku!%20ED2%20Single%20-%20Get%20my%20way!%20%5BKawada%20Mami%5D.zip.torrent

Szerk&Repost #3: 19.: XviD, .h264

Szerk.: 20.: XviD, .h264


Zsiga


Cobra

Ez a 22. végre jó rész volt, de a következő is elég gyengének tűnik.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Manitu

Quote from: Zsiga on 2007-08-22, 03:23:16
Szerk.: 22.: XviD, .h264
OH LOOOL! Az utóbbi idők legjobb epizódja volt :lol:
Azok a szobrok mindig változtak benne, csak én nem figyeltem eléggé? Eddig leginkább csak DC-t láttam, de most befgyelt egy afro Keroro is  :muhahah:


Zsiga


motifator

#67
YAY!!!  :hopp: :hopp: :hopp:
Munka felfüggesztve :P

Edit:
Na ez valami haláli jó rész volt  :lul: :lul: :lul:
Keikaku doori  :lol:
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

ultimecia

24.ep. Végre valami kis fordulat :cool:
Már kezdett egyhangúvá vállni.


smash++

Vmikor én is szeretném elkezdeni,de egyenlőre csak gyűjtöm a részeket.Valaki tudna nekem adni egy pontos kategóriába való sorolást.
Ne linket,tapasztalat :)
Akció, Szerelem, Vígjáték, Shounen/Comedy, Parody
Akkor most melyik?Lehet vmelyik animehoz hasonlítani?
:merci:

Zsiga

Quote from: smash++ on 2007-09-20, 19:48:12
Vmikor én is szeretném elkezdeni,de egyenlőre csak gyűjtöm a részeket.Valaki tudna nekem adni egy pontos kategóriába való sorolást.
Ne linket,tapasztalat :)
Akció, Szerelem, Vígjáték, Shounen/Comedy, Parody
Akkor most melyik?Lehet vmelyik animehoz hasonlítani?
:merci:
Ez mind egyben. :)

Manitu



smash++

#73
Na végre én is elkezdtem nézni :).Még csak az elsőt láttam,de ma tuti eljutok a 10 ig min  :haha:.
Most akkor Harem-anime is?Mert az ed-ben nem kevés csajt mutattak... Én azt hittem,hogy inkább ilyen szerelmi háromszög szerű lesz a dolog (max)...
Az első rész nagyon ütött,már értem miért csak a Hayate-hez hasonlítható.A szuper erőt lehagyták :D,de amikor azon gondolkodott mit is tegyen és az angyal-ördög szerep felcserélődött  :rotfl:

Modify: Tévedtem,lehet nem harem. Egyébként szerintem a Zero no-hoz lehetene hasonlítani.Kari hasonlóság azért van és "szinkron" is.

Cobra

Abszolút nem Zero no Tsukiama, semmi olyan fanservice nincs benne. Nem is harem, mivel nem a romantikán van a hangsúly (idáig), hane ma humoron.
A 26. rész is végre egy jó ész volt, szerencsére az utolsó 4-5 rész megint jobb volt (a 1x-esek elég gyengék voltak).
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Manitu

Quote from: smash++ on 2007-09-26, 14:25:11Egyébként szerintem a Zero no-hoz lehetene hasonlítani.Kari hasonlóság azért van és "szinkron" is.
DFC tsundere loli, voiced by Kugimiya Rie? DO WANT  :muhahah:

Egyébként mért akarsz te mindent ennyire beskatulyázni? Az, hogy milyen stílust írnak az animéhez egy-egy oldalon kábé semmit nem mond el róla.


smash++

Quote from: Cobra on 2007-09-26, 21:59:32
Abszolút nem Zero no Tsukiama
Nem tudom,nekem teljesen az az érzésem,hogy a kis Milady-nk nem gyengén hasonlít a kis Luise-re,de a szinkron is ugyanaz,igaz?Meg néha Nagi kicsit úgy viselkedik Hayate-vel mint Luise Saito-val azzal a kis különbséggel,hogy nincs pálca és verés,meg a familiar-butler is egy kis hasonlóság.Tényleg nem akartam beskatulyázni,csak jelezni akartam,hogy azért mintha merítettek volna valahonnan és így van némi hasonlóság (de ez csak saját meglátás)

Csak kérdeztem,hogy harem lesz-e?Nem jelentettem ki,mivel még csak 2 részt láttam akkor.Már látom,hogy nem az.Csak leírtam az akkori gondolataimat,mert az ed kicsit zavaró volt. Megint rosszul látok vmit,mert szerintem azért szépen keverik pedig a "romantikus szálakat" (másképp nem tudom kifejezni),eddig kb mindenkinek más tetszik :) ami vicces... főleg amikor Nagi képzelődik és nem azt látja amit Hayate mond.

Most tényleg nem úgy nézem mint általában szoktam az animeket,hogy állandóan csak a romantikát keresem.Ezt úgy nézem mint egy vígjátékot,de sajna azért nem kerülte el a szemem ez a vmi.De most nem hazudok,tényleg a vígjátékot látom elsősorban.

Remélem senkit nem zavarok a gondolataimmal,mert ha igen akkor még most lőjettek le,hogy ne untasalak titeket és akkor hagyom ezt a topicot ;)

Manitu

Valóban jó füled van, ahogy az előbb is írtam, ugyanaz a szinkronhangjuk. A skatulyával sem jársz messze a valóságtól, Nagi az egyik legalapabb sablonkarakter, ami csak létezik, történetesen pont az egyik kedvenc sablonkarakterem :) Kugimiya Riehez pedig már hozzánőtt a szerep (Shana, Louise és most Nagi :angyali: )

Csak kérdeztem, mert nekem kicsit fura ez a címkézgetés. Ha kíváncsi vagyok valamire, akkor megkérdezem, milyen, kinek hogy tetszett, meg ilyenek, mer az hogy "romantikus" nem mond túl sokat. A Saikano is az, meg a Karekano is, mégis ég és föld a két anime.


smash++

Quote from: Manitu on 2007-09-26, 23:50:05
Csak kérdeztem, mert nekem kicsit fura ez a címkézgetés. Ha kíváncsi vagyok valamire, akkor megkérdezem, milyen, kinek hogy tetszett, meg ilyenek, mer az hogy "romantikus" nem mond túl sokat. A Saikano is az, meg a Karekano is, mégis ég és föld a két anime.
Jogos,jogos.Ezentúl jobban oda figyelek és tényleg másképp kell csinálnom.

Ez kicsit off.De nagyon imádom ennek a Kugimiya Rieh-nek a hangját és minő érdekes a karik akiket felsoroltám azokat is szeretem - annyira jól áll nekik amikor játszák a keményet és elpirulnak,meg dadognak amikor zavarba jönnek :) (pl még a Kaze no stigma-ból is).Shana is visszatér lassan :).Még annyira nem vágom kik a sablonkarik inkább csak a hasonlóságot veszem észre.De a Hayate-ből kimondottan megtetszett még a "vörös/rózsaszín  :confused:" hajú csaj.Aki Hayatet felvitte a toronyba...

minuszmiki

Quote from: smash++ on 2007-09-27, 00:34:44
Ez kicsit off.De nagyon imádom ennek a Kugimiya Rieh-nek a hangját és minő érdekes a karik akiket felsoroltám azokat is szeretem - annyira jól áll nekik amikor játszák a keményet és elpirulnak,meg dadognak amikor zavarba jönnek :) (pl még a Kaze no stigma-ból is).
Én is, tsundere loli=love ugyebár, ő meg teljesen összenőtt az ilyen karakterekkel. És Hinagikut én is bírtam.

Egyébként azt mondjátok, újra jó a sorozat? Mert akkor asszem újra neki kell állnom. :)

Alkyra

#80
Ez nagyon jó rész volt! Volt benne rengeteg Hinagiku is. :smile:
SSE-HNG-27.avi

Az új OP s ED is nagyon tettszik.^^

Manitu

Soha többet nem akarok japán boxközvetítést hallani  :lul:

Also, yuri in my Hayate? [spoiler= It's more likely than you think ][/spoiler]


smash++

Most Hayate csak akkor "változik át" ha a Milady bajban van?Annyira szeretném látni ezen a bajnokságon ahogy átváltozva világító szemekkel elveri az igazgatónő butler-ét.Egyébként én ezt a formáját hiányolom kicsit,hiszen ez az ultimate move-ja (eddig legalábbis szerintem).A dragon ball effektek nagyon jók voltak az előző pár részben :).Hayate Sayajin,Nagi kame-hame-ha,piccolo techeje

Manitu

Hayate nem változik át soha. Ez teljesen normális. Egy jó komornyiknál alap, hogy futva legyorsul egy Porche 911-et, túléli, hogy elüti egy száguldó autó, vagy hogy puszta kézzel lever egy vérengző fenevadat  :ejnye: Rosszul állsz hozzá ;)


Cobra

Hogyhogy senki nem említette meg még a 29. részt? Pedig az egyik legjobb volt szerintem idáig, főleg a vége tetszett nagyon  :lul:
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Manitu

Bump!

Ez kész volt :lul: Ennyire random ökörséget nem lehet kitalálni  :appl:


Cobra

Szerintem elég gyenge volt most a 30. rész és a következ se tűnik valami jónak. Remélem csak átmeneti visszaesés.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Alkyra

#87
31:hát ez nagyon fájt...de tényleg...-.- elég gyengus rész volt.
32: ez egyre gyengébb...ha ez így folytatódik akkor abbahagyom...

Cobra

Nekem nagyon tetszettek az utóbbi részek, én most pont az érzem, hogy megint élvezhető a sorozat (bár most a 32-ben lehetett volna Nabeshin helyett inkább Excel :) )
Hide and fear, Cobra Commander is here !

ultimecia

Hmm, jól emlékeztem én hogy már régóta nem jött ki újj sub.
Dobták a projectet a Static-Subs & Eclipse-ék vagy mi ez a nagy szünet :confused:
Már van 38 is raw-ban.