Hayate the Combat Butler /Spoiler!/

Started by Manitu, 2007-04-16, 23:25:41

Previous topic - Next topic

Manitu

Quote from: ultimecia on 2007-12-17, 15:12:36
Hmm, jól emlékeztem én hogy már régóta nem jött ki újj sub.
Dobták a projectet a Static-Subs & Eclipse-ék vagy mi ez a nagy szünet :confused:
Már van 38 is raw-ban.
Eclipse nem dob semmit. Csak simán besokaltak, úgyhogy ne sok Hayatera számíts amíg vége nem lesz a Clannadnak meg a Shanának.


Lokids

#91
Ez így van. Az eclipse kis csapat, jól és gyorsan dolgozik, de heti 1 max 2 animéhez szoktak.
Most van 4 is.
De arra szerintem számítani lehet tőlük, hogy mikor kijön az 52. rész, akkor nemsokkal később jön hozzá a felirat.
Legalábbis reménykedem, hogy behozzák.

ultimecia

****, kell túlválalni magukat.
De ahogy elnézem valahogy a legtöbb subcsapat szintén túlvállalja magát, nekikezd újjnak és valahogy elfeledkezik a régitől.
Shinsen féle Edo rocket is milyen sokat késett...
viszont így most senki nem subolja, remek.... :ejj:

Manitu

A Shinsen kicsit más, nekik van vagy egy tucat fordítójuk, csak éppen ha az adott sorozatért felelős eltűnik egy fél évre, akkor addig áll a project. Nagyon hozzászoktak a userek, hogy hetente kapják az újabb részeket, két-három éve még közel sem volt ez így.


Cobra

Az idei évben erősen megfogyatkoztak a fordítók, tavaly (sőt, még idei év első felében is) nagyon jól haladtak az új sorozatokkal.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Lokids

Csak kijött egy újabb. :P
Jönnek ezek, cska nagyon lassan. :P

White SeeD

Egyik kedvencem a most futók közűl. Bár mivel lassan jönnek a részek áttértem a mangájára, ami talán jobb is mint az anime. Bár a háttérkommentátort elég nehéz mangában lekörözni :smile:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Manitu

Lehet, hogy az anime elég összevissza színvonalat mutat mostanában, de a manga még mindig zseniális :lol:
[spoiler][/spoiler]


ultimecia

Kisubolták a karácsonyi részt is. alig késtek pár hetet. :frown:
De legalább beindúlni látszik a subolás.

Manitu

Ne reménykedj, a héten már lesz Clannad meg Shana is.


White SeeD

Chitt, use the rocket booster  :lol:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Manitu

[spoiler=oh lawl :D][/spoiler]This anime is obeying the speed limit :lol:


Cobra

44-es megint egy jó rész volt :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Manitu

Quote from: Cobra on 2008-02-21, 21:47:08
44-es megint egy jó rész volt :)
Definitely :D Lacus Clyne meg Takamachi Miyuki :lul:


White SeeD

Hát vége. Elég  :wtf: endre sikeredett összehozni.
De beígérték a 2. seasont :D
Összességében jó volt, bár volt pár hullámvölgy, és unalmasabb story. Lehetett volna valamivel jobb utolsó részt összehozni, ez így elégé átlag alattira sikeredett.
Bár nemigazán tudom elképzelni mit hoznának össze egy esetleges második seasonban. Már így is volt jópár tölteléknek berakott rész.
Bár a manga megy tovább, így az animehez is lesz majd utánpótlás. :smile:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Cobra

Gondolom azért lett ez az utolsó rész, mert már megvan egy ideje a folytatásra a megrendelés. Tehát csak kis szünet jön, semminek nincs vége.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

White SeeD

Na igen, de az ember 52 rész után elvárna valami kis szálelvarrást. Azért ez nem kevés rész. Folytatni utána is lehetne :smile:
Bár ez még mindíg sokkal jobb megoldás mint pl a CG-nél volt :D
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Manitu

Ez nem az az anime. Egyszerűen nincs benne egy fő cselekményszál, ami haladhatna előre, így nem is lesz soha lezárva.
btw, én vagyok vak, vagy az utolsó részt nem tették ki TT-re? Csak most vettem észre a trackeren.


Cobra

Hide and fear, Cobra Commander is here !

Cobra

Hide and fear, Cobra Commander is here !


Cobra

Én még várok egy értékelhető csapatra inkább.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

R41N

Nnna, három gyenge rész után végre jött egy jó  :lol: remélem  marad ez a színvonal :muhahah:
No time to bleed

R41N

Hmm, nézi ezt még valaki rajtam kívül? Így a 7. rész magasságában már egész jó :D

itt egy torrent, hogy legyen valami értelme a hsznek:
[SS-Eclipse] Hayate no Gotoku - 2nd Season - 07 (1280x720 h264) [D1132993].​mkv

Bocs a doublepostért, de hátha feltámad a topic (:
No time to bleed

Cobra

Én nézem, de semmi kiemelkedőt nem találtam benne mostanában. Azért a 7. rész jó volt.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

balu01

Én is elkezdem nézni az új részeket amint végeztem az első évaddal, most járok a 44. résznél.

Darkstar

A második szériában többet van Hina --> jobb.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

balu01


Alkyra


Cobra

Ep12=Epic (még hasonlít is leírva :) )
Hide and fear, Cobra Commander is here !