Main Menu

Seto no Hanayome

Started by chilip, 2007-05-31, 19:13:53

Previous topic - Next topic

chilip

nos nem hittem volna, hogy van a kenichivel egyenrangú comedy anime... tévedtem, ez annyira elborult és vicces, hogy nem lehet szavakba önteni. már a tény is, hogy a kamasz srácot hozzáadják egy gengszter-sellő lányához...  :lol: egyre elvadultabb a sorozat (9. részre gondolok)...

info - anidb
1.rész
2.rész
3.rész
4.rész
5.rész
6.rész
7.rész
8.rész
9.rész

Manitu

Muhaha :muhahah: Yakuza sellők! :Kiraly: Üt vág amputál ez a sorozat :jee:


ultimecia

Én is nézem. Imádom :cool:
Egyedűl az a bosshelyettes manus zavar egy kicsit meg a főhős "viszonya" vele. Ez kicsit olyan inukamis. Eddig csak a 8asig láttam. Szerintem a legütősebb az volt mikor az első "randiuk" vold. Főleg mikor a lány átváltozott, és éppen szárítani próbálta a lábát (elég félreérthető hangokkal) a srác miközben a szülők arra jártak :lol:

Draconire

I approve of this thread.

Nemrég kezdtem el nézni, és azt kell mondjam nem bántam meg. Kellően idióta humor, történet és karakterek, pont ahogy szeretem.^^

Solid Snake

#4
Na akkor egy újabb anime kerül fel a jelenlegi nézett darabok közé. Meghoztátok a kedvemet hozzá.  :hehe:

Szerk: 1. rész megnézve. Áhh, de agyhalált okozó...  :muhahah: Nézem tovább.  :rotfl:

LuckyDingo

Hmm az első rész nem fogott meg túlzottan.. Eléggénagyon komolytalan.. az Inukami meg a Hayate között van.. nah mindegy egy animét általában 7rész alapján ítélek, szal még bármi lehet :D San egész aranyos, a Faterja meg egy állat XDDD

Christian

Hát izé...ezt a sorozatot csak ennyivel kommentálnám:  :lol:     Már nagyon hiányzott egy hasonló sorozat amin ilyen jókat nevetek. Utoljára a School Rumble volt amin ennyit röhögtem.

Alkyra

Olyan mint a kenichi?? KELL!:)

chilip

Quote from: Alkyra on 2007-06-01, 12:05:23
Olyan mint a kenichi?? KELL!:)

csak abban az értelemben, hogy szarrá röhögöd magad...

LuckyDingo

Nah a 3. részig eljutottam :D egész jó :D Bár néhányszor elég erőltetett :D bár ez sztem még csak a bemelegítés :D
Masa-san ... hmm.. szerelmi háromszög erősen sztem :D
Makinak vagy kinek meg bírtam a bérgyilkos/testőr dumáját :D

Manitu

Quote from: LuckyDingo on 2007-06-01, 13:20:27
Makinak vagy kinek meg bírtam a bérgyilkos/testőr dumáját :D
Hát, ez nem a te sorozatod lesz. Desu + Revi = Maki :D A Yakuza szövegek a legjobbak benne. Meg Shark Fuyishiro :rotfl: Megehetem? :muhahah:


Alkyra

Maki hangja nem véletlenül Suiseiseki hangja a Rozen Maidenből? Vagy Rein a Strikersből...
Egyb. nagyooonn loooooll..

Masa-saaaan!! :lul: :lul:(szerencsére inukami szintjére nem esik le ez a rész...)
De a lány "fegyvere" is nagyon állat.XD
Jókat lehet rajta röhögni.Ezt nézzük.:)

Manitu

Quote from: Alkyra on 2007-06-01, 18:14:13
Maki hangja nem véletlenül Suiseiseki hangja a Rozen Maidenből? Vagy Rein a Strikersből...
De, Suiseiseki. Vagy a Nanohából Arf. Ahogy tetszik.


LuckyDingo

Na hát úgydöntöttem nézem ezt a sorozatot is :DA hangok, a hirtelen érzelmi kitörések a túlzások bejönnek :D Meg Sun-chan szemei mikor olyan érdekesen néz XD
Azt nem értem, hogy miért San nak fordítják, mikor már ki lehetett venni, hogy Sun.. Sun Vs Moon hmm :D
Nagasuminak meg már kezdem unni, hogy Masa-san~ /ott van nekimár 2 jó csaj, sőt 3 és Masa-san az igazi XD/

Manitu

Masa-san is SOOOOO MANLY :lol: A legjobb fej Fujishiro után :D

És azért San, mert így romanizálták a japánok.


LuckyDingo

Quote from: Manitu on 2007-06-02, 15:42:40
Masa-san is SOOOOO MANLY :lol: A legjobb fej Fujishiro után :D

És azért San, mert így romanizálták a japánok.
Csak ugye úgy ez fura, hogy a sisakokon, meg már pár felíratok is Sun állt :S
Nah mindegy várom a többi részt :D

Baggio

#16
nagyon jó ez a sorozat tényleg végig lehet röhögni. a stílusa is hasonlít a Kenichire....
Masa-san... my first kiss  :rotfl:

chilip


Lokids

Quote from: chilip on 2007-06-06, 17:18:29
<< 10. rész >>

Hadd kérdezzem meg, hogy az otacon féle verzió mennyire jó? Eddig az ayakoéval néztem, de azon 8-nál még nme adtak újabbat, és nézném tovább, mert halálra akarom magam röhögni.

LuckyDingo

Nuuu az ayako nem folytatja :S Az nekem obban bejött :D Nah mindegy nem sírok beérem ezzel :P


chilip

bete~eg :D na~agyon bete~eg :lol:

Eberinu

10 rész van eddig? hmm.....lehet bekapcsolódom,márcsak hogy megtudjam mi ez a masa-san stupid thing :D idegesít, hogy ezt látom már két helyen is :P

Baggio

Quote from: Eberinu on 2007-06-07, 11:35:30
10 rész van eddig? hmm.....lehet bekapcsolódom,márcsak hogy megtudjam mi ez a masa-san stupid thing :D idegesít, hogy ezt látom már két helyen is :P
az Real Love  :rotfl:

LuckyDingo

OOtacon se szörnyű, de az ayako nekem valamiért jobban bejött :3 Masa-san, az meg Masa-san.. :D A végén úgy is ő lesz Nagasumi-san igaz szerelme :D

ultimecia

10 rész. OMG. Ez egyre betegebb kezd lenni.  :lol:
Már alig várom hogy bejöjjön a 3madik lány is. Nagyon szeretem azt a fajta karaktertípust ami lesz. :D

LuckyDingo

Quote from: ultimecia on 2007-06-07, 15:38:57
10 rész. OMG. Ez egyre betegebb kezd lenni.  :lol:
Már alig várom hogy bejöjjön a 3madik lány is. Nagyon szeretem azt a fajta karaktertípust ami lesz. :D
3. lány? :S Ő milyen típusú lesz? :D Visszahúzódó, feketehumorral teli kisgonosz?

ultimecia

Quote from: LuckyDingo on 2007-06-07, 17:27:04
Quote from: ultimecia on 2007-06-07, 15:38:57
10 rész. OMG. Ez egyre betegebb kezd lenni.  :lol:
Már alig várom hogy bejöjjön a 3madik lány is. Nagyon szeretem azt a fajta karaktertípust ami lesz. :D
3. lány? :S Ő milyen típusú lesz? :D Visszahúzódó, feketehumorral teli kisgonosz?

Arra aki ott táncol az introban már az első rész óta az első sorban :D Legalább is nekem már ránézésre tetszik, és úgy a szemállása alapján a stílusa is :jee:

Alkyra

Hát ez a 10. rész epic volt.XD

'I'll be back!" Looooool. :lul:

chilip

Quote from: ultimecia on 2007-06-07, 20:42:03
Quote from: LuckyDingo on 2007-06-07, 17:27:04
Quote from: ultimecia on 2007-06-07, 15:38:57
10 rész. OMG. Ez egyre betegebb kezd lenni.  :lol:
Már alig várom hogy bejöjjön a 3madik lány is. Nagyon szeretem azt a fajta karaktertípust ami lesz. :D
3. lány? :S Ő milyen típusú lesz? :D Visszahúzódó, feketehumorral teli kisgonosz?

Arra aki ott táncol az introban már az első rész óta az első sorban :D Legalább is nekem már ránézésre tetszik, és úgy a szemállása alapján a stílusa is :jee:

már felbukkant, az osztálytársa a míves társulatnak... (asszem osztály-felelős vagy hogy is hívják....)