Main Menu

Kaiba /Spoiler!/

Started by Gregory, 2008-05-10, 03:29:11

Previous topic - Next topic

Próféta

Quote from: Xzone on 2008-07-05, 17:34:26
Wow... Azért nem kicsit tisztább a sorozat, mint az első néhány részben. Persze most már kezd értelmet nyerni az első is :)
Lehet, de kb. most kéne újranézni az eddigieket, hogy összerázódjon az egész.

WTF is Kaiba? A főhős, a növény, a köv. rész címe...

EDIT: 2GET végre!

Member

Ezt a részt is sikerült tökéletesre csinálni. Nem tudom, miért érzem azt néha, hogy sírva szeretnék fakadni alatta, talán a zene miatt, nem tudom.

kikuchiyo

#32
Teljesen felesleges post:

A 10. rész nagyon jó lett. Pár jelenetével nem bírok betelni. Majdnem minden kérdésre választ kapunk...

Még feleslegesebb kiegészítés:

Ep. 11

:eek: :he:
Failure is the default option

kikuchiyo

dead thread ['ded θred] n

1. An abandoned thread of online discussion.

2. A thread that I'm going to revive right now.


KAIBA OST!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Failure is the default option

Gregory

 :hail:

Remélem nemsokára jön subbolt rész is

Member

Persze, hogy dead, ha nem tudunk japánul.

Xzone

#36
Quote from: kikuchiyo on 2008-07-22, 22:40:58
KAIBA OST!!!!!!!!!!!!!!!!!!

YEA!

Edit: A 7. szám a kedvencem egyértelműen.

Member

Nekem egyértelműen a 23. és az instru változatai. Akárhányszor meghallom az anime alatt, mindig könnyek futnak a szemembe.

Próféta

OST:  :borul:

Quote from: Member on 2008-07-23, 16:43:03
Nekem egyértelműen a 23. és az instru változatai. Akárhányszor meghallom az anime alatt, mindig könnyek futnak a szemembe.
:tezsvir:
Főleg az instru változat tudja megborzolni a szőrt a hátamon. Pedig csak egy hóteccerű dallamocska az egész.

motifator

Quote from: Próféta on 2008-07-23, 17:34:39
OST:  :borul:

Quote from: Member on 2008-07-23, 16:43:03
Nekem egyértelműen a 23. és az instru változatai. Akárhányszor meghallom az anime alatt, mindig könnyek futnak a szemembe.
:tezsvir:
Főleg az instru változat tudja megborzolni a szőrt a hátamon. Pedig csak egy hóteccerű dallamocska az egész.
:tezsvir:
Húbazz, beraktam a 23-ast, és libabőrös lett a hátam.

A többi amúgy elég beteg, de valami ilyesmire számítottam a Kaibától.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

kikuchiyo

...és több napos várakozás után végre kijött egy rip az utolsó részből.

Ha az előző  :he: volt, akkor ez négyzetesen az. Meg kell néznem még vagy négyszer, hogy megértsem, mi történt valójában... Mindenesetre az elhasznált "EPIC" jelző kevés rá, az biztos.

(A többit majd akkor, ha az Ureshii összeszedte magát.)
Failure is the default option

Member

#41
KAAAIIIIIBAAAA!!!
10 - HD
10 - SD

motifator

Quote from: Member on 2008-07-31, 10:31:47
KAAAIIIIIBAAAA!!!
10 - HD
10 - SD
Mindkét link ugyanaz, az SD-re mutat. Mindegy, nekem pont az kellett,  :merci:
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Gregory

Quote from: kikuchiyo on 2008-07-15, 00:40:32
A 10. rész nagyon jó lett. Pár jelenetével nem bírok betelni. Majdnem minden kérdésre választ kapunk...
+1
Nem tudom szavakba önteni a gondolataimat róla. (na jó de: WIN)

Member

Pure Epic Win volt. Tényleg, aki ezt összehozta fejben, annak elismerésem. Tulajdonképpen lényeges kérdés nem is maradt lezáratlan, már csak a méltó befejezésre kell várni. Remélem, nyár végéig kijön.
Btw. az az érzésem, hogy az igazság mind Warp, mind az Issoudan oldalától huzatmód távol áll, érdekes lehet egy ilyen világban életben maradni.

Xzone

Most már csak azt nem tudom, hogy

[spoiler]a Warp, aki mindenkit kivégeztetett, az már a fake volt, vagy még az igazi? Tippre az igazi, hisz a Issoudan sem ok nélkül jött létre (bármilyen álszent hülyeség is az egész).[/spoiler]

kikuchiyo

Quote from: Xzone on 2008-08-01, 00:49:54
Most már csak azt nem tudom

[spoiler]Az egyik fake Warp volt ;)[/spoiler]

Szerk: kíváncsi vagyok, mit szóltok majd a 11-12. részhez.
Failure is the default option

Próféta

Quote from: Member on 2008-07-31, 22:11:13
Pure Epic Win volt. Tényleg, aki ezt összehozta fejben, annak elismerésem.
+1

Quote from: Member on 2008-07-31, 22:11:13Tulajdonképpen lényeges kérdés nem is maradt lezáratlan
Hát azért de.
[spoiler]
1. Végül is mi a viszony Warpok és a Kaibanövény közt? (Warp legyőzte? Mintha lenne egy ott a palotában, amit az öreg Warpok tenyésztenek.)
2. Ha Kaiba a főhatalom, akkor miért nincs irányítása a saját palotája felett?
3. Meg egyáltalán, miért van ennyi Warp?
4. Mit akart Neiro mondani Warp szüleiről?
5. Ki az a madár?
6. Kaiba-Warp lyuka akkor a mérgezésnek tudható be, vagy másnak? Miért nő?
[/spoiler]
Persze lehet, hogy ezek közül egyik-másik már kiderült, csak én voltam figyelmetlen.

Member

Én vagyok a troll, a 3mal oszthatóakat leszámítva a másik 4 annyira nem érdekelt a megtekintés után. :redface:

Xzone

Episode 11.

Pedig már fél lábbal az ágyban voltam :D

Próféta

Hű. :eek:
[spoiler]
Az a hamis(?) Warp miért ennyire gonosz? Miért akarja direkt emlékteleníteni az alsóbb osztályokat? Vagy ez szükségszerű a Kaiba legyengítéséhez? Nem vagyok egészen tisztában az ottani földrajzi viszonyokkal és légkörzési rendszerekkel.
[/spoiler]

Member

#51
Kicsit mészárszék lett a vége, de továbbra is epic, főleg a kisfilm az elején meg Cheki "állapota".
Látom, Próféta sem biztos benne, hogy az ott akkor a fake volt-e vagy sem, éppen erre akartam rákérdezni. :D

EDIT:
[spoiler]Csak nekem jutott eszembe az Eva Popo monológjánál? :D [/spoiler]

kikuchiyo

[spoiler]Egyértelműen a hamis Warp az, az igazinak lyuk van a mellén és még nem volt ideje felöltözni, na meg nem is ért oda addig. Valószínűleg azért akarja mindenki más emlékeit megsemmisíteni, mert megőrült, vagy mi. De a felhő kieregetését azért is erőltetik, hogy azzal próbálják a Kaiba növényt megállítani.[/spoiler]

[spoiler]Egyébként nekem fenntartásaim vannak ezzel a résszel, kicsit túl hirtelenek és túl Leslie L. Lawrence-sek ezek a fordulatok, árulások és nagy lelepleződések.[/spoiler]
Failure is the default option

Member

[spoiler]Berozsálok, erre eddig betegesen figyeltem, hogy van-e lyuk, most meg eszembe sem jutott. :falba:
Ha a fake warp jobban bekattan, mint Popo, akkor elismerésem, gondolom úgy van vele, eltöröl mindent, aminek köze volt ahhoz, aminek ő csak másolata.[/spoiler]
[spoiler]Kissé elkapkodták, tény. Lawrence-et nem olvastam még soha, nem tudom hozzá hasonlítani, de az az ürge nagyon nem kellett volna, hogy mindent túlél, de összefogtak ellene, átverték és most meghal. Meg úgy ez a körbegyilkolják egymást kicsit emlékeztet a RahXephon végére, csak itt nem akarták, hogy egyenként megsirassuk őket.[/spoiler]

Próféta

WOWOWOW ez gyors volt!
Kaiba 12 - final
thx ureshii!

motifator

Á, meglesz estére a program  :hopp: Valahol a 9. résznél le vagyok maradva.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Próféta

Nem vagyok teljesen megelégedve az Ureshii fordítók munkájával.
One Accord = Issoudan
Cloak = Mantle
Electric Cloud = Denkain
Döntsék már el, mit hogy hívnak...

kelvor

Quote from: motifator on 2008-08-08, 12:12:45
Á, meglesz estére a program  :hopp: Valahol a 9. résznél le vagyok maradva.

Yup, program nekem is meglesz, csak én a 2. résznél döntötöttem úgy, hogy majd ha befejezték, folytatom.  :smile:

Member

#58

Oroszoknál már megy. :D
Itt fent van, én töltöm az 5. részt. :D

EDIT: ALÁMONDÁS?!! Nagyon érdekes, ahogyan a csaj hang megy japánul és alatta darál monotonul vmi orosz krapek.

motifator

És akkor mi sírunk, hogy igénytelenek a magyar szinkronok. Mondjuk hozzánk nem is jutnak el animék néhány hónappal a japán megjelenés után.
Azért ha választani kellene a gyors hazai kiadás és a normális szinkron között, az utóbbit választanám.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.