Main Menu

Toradora!

Started by LuckyDingo, 2009-02-09, 16:51:39

Previous topic - Next topic

bimanc

 :wtf:
Ez is érdekes:
http://www.tokyotosho.com/details.php?id=192261

Remélem azért rendesen befejezik a sorozatot.

motifator

Már reportoltam én is, szerintem csak simán trollkodik valaki.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Xzone


bimanc

Quote from: motifator on 2009-02-19, 21:30:39
Már reportoltam én is, szerintem csak simán trollkodik valaki.

Pedig tök jók voltak az üzenetek. Tudom, elvan a hülyegyerek, ha játszik.   ^^"

NLZ

[reserved]

bimanc

Ha le akarta az ember tölteni a torentfájlt, akkor kiírt egíy üzenetet, hogy technikai problémák vannak, és adott egy új linket. Aztán még egyet és így tovább. Az üzenetekben elmondták, hogy rossz a szerverük, meg hogy valami Cristopher elindult megcsinálni, csak kattintgass újra meg újra, aztán Maria-Holic-ot akartak rádtukmálni, meg Negima-t.  :D Szerintem nem volt olyan rossz poén. Nem nagyon figyelem a megjelenési időket, de még én is éreztem, hogy korai, ezért nem is vettem komolyan.

motifator

Toradora 20:
Ennek a résznek most kicsit olyan hülye vihar utáni csend érzése volt, de hát nem is lehet 6 részen keresztül az előző epizód érzelmi szintjén tartani a sztorit.
Ami karaktere egyre jobban tetszik. Nem volt semmi, ahogy kiosztotta Takasu-t a kávézóban, persze szerencsétlen srác még mindig nem vágja a dolgokat. Remélem nem fog újra szerelmet vallani Minorinnak, mert már sajnálom szegény lányt. Most már Takasu se igazán tudja, hogy tényleg szerelmes-e Minorinba, csak Taiga kedvéért csinálja az egészet. De ennek nem lesz jó vége, hogy tovább is mászik Minorinra úgy, hogy egyáltalán nem biztos az érzéseiben. Szegény lánynak úgy összetöri a szívét, hogy élete végéig emós marad.
Taiga meg aranyos. Remélem hogy a sorozat végére rájönnek, hogy nem tudnak meglenni egymás nélkül, és megkapjuk a happy endet. Minorin kemény csaj, csak túléli valahogy, és örülni fog Taiga (és Takasu) örömének. Ami nem tudom, mennyire fog örülni, de hogy kemény csaj ő is, az nem is kérdés.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

NLZ

Amival nem törődik senki se. :(
[reserved]

motifator

Ami tényleg kikerült egy kicsit a középpontból, de nincs mit tenni, hatalmas a nemlétező korkülönbség. Nem is illenének össze Ryujival, Ryuji túlságosan gyerek még Amihoz. De Taiga és Minorin is nagyon gyerekek még Amihoz képest. Neki egy ilyen felállásban csak a megfigyelő és a megmondóember szerep jutott.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

NLZ

Attól még szomorú, hogy őt és az érzéseit mindenki leszarja az animében. :(
[reserved]

LuckyDingo

Quote from: NLZ on 2009-02-21, 23:14:30
Attól még szomorú, hogy őt és az érzéseit mindenki leszarja az animében. :(

Nyújts be petíciót és vedd el feleségül! ::)

NLZ

Quote from: LuckyDingo on 2009-02-22, 04:14:09
Quote from: NLZ on 2009-02-21, 23:14:30
Attól még szomorú, hogy őt és az érzéseit mindenki leszarja az animében. :(

Nyújts be petíciót és vedd el feleségül! ::)
[reserved]


Én

Putyin lassan igazi idollá növi ki magát :)
[spoiler=related][/spoiler]


Cobra

Hide and fear, Cobra Commander is here !

NLZ

Hullaszínű a smink és ez a csaj totál nem jó Taiga modellnek. Taigának kis feje és csontos álla van, nem pedig ilyen lufifeje.
[reserved]

Cobra

Toradora karakterábrázolása nem épp élethű, szóval ennél jobbat nehéz összehozni. De az tény, hogy a feje eléggé más, viszont a haját jól megcsinálták.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

NLZ

#48
Dehogy nehéz, csak egy csontsovány törpe kellett volna. :D Meg egy kis hajdúsító a fejtetőre. Meg inkább világosbarna haj kellett volna, mint aranyszőke.
Egyébként más baj nincs vele. :D

Az új rész elég érdekes lett. Volt benne bitchfight, meg a végén Taiga öntudatlanul szerelmet vall Ryuujinak. :facepalm:  Közeledik a tsundere-end. :zomg:  De ezt már nehezen lehet több évadon át húzni, nehezen lehetne megoldani úgy, hogy ne legyen erőltetett.
[reserved]

Xzone

Toradora = lányok összeverik egymást

NLZ

Azé' keményen bemancsoltak egymásnak. :D  Azok ketten ott civakodnak, a végén meg az lesz, hogy mindkettő hoppon marad. :D Bár az elég ratyi lenne. :(
[reserved]

chilip

pedig Taiga END confirmed mikor kimondta yuujinak a végén hogy szereti :) Amit jobban szerettem a régi mindentudó mosolyával és baráti tanácsaival, nem áll jól neki a cukkolós ribanc szerepe...

Minorinnak meg mi a baja? egyre jobban az az érzésem hogy a vidám dolgait a nap 24 órájában megjátssza és legbelül egy gonosz goblin :D

NLZ

Quote from: chilip on 2009-02-28, 02:32:37
pedig Taiga END confirmed mikor kimondta yuujinak a végén hogy szereti :) Amit jobban szerettem a régi mindentudó mosolyával és baráti tanácsaival, nem áll jól neki a cukkolós ribanc szerepe...

Minorinnak meg mi a baja? egyre jobban az az érzésem hogy a vidám dolgait a nap 24 órájában megjátssza és legbelül egy gonosz goblin :D
Létezik olyan, akinek jól áll a cukkolós ribanc szerep? :) De hát ilyen az ember, ha látja, hogy reménytelen a szerelem számára.
Minori meg nem egy gonosz goblin, hanem egy hülye lelki nyomi. Biztos nem szereti az apja. :F
[reserved]

Junchi

Maah, arra én is kíváncsi lennék, hogy Minorinak mi baja, mert az utóbbi időkben túlságosan fontosnak tartják az ő wangstfestjét, mint mondjuk a többi karakter fejlődését... >___>; Szal, nem aszondom, hogy ezzel most véglegesen kirántották az anime alól a talajt, mert annál sokkal több van amúgyis benne, csak a rendezőnek jó lenne végre leszállnia a fellegekből és több időt/energiát kéne fordítania a main szál alakulására...

Btw mostmár biztos, hogy Taiga END lesz. A közepe felé még ment is volna a RAGE részemről, hogy ezt azért mégse kéne, de az utóbbi részekbe túl egyértelmű Taiga - Ryuuji hinteket pakoltak bele.

Dreamcleaver

Stating the obvious:

Ami end kilőve. Taiga end a legvalószínűbb imho.
Ryuuji kezdetbe valóban Minorin-t szemelte ki magának, de az "apás" részek után tudat alatt belezúgott Taigába, bár ez nála máshogy manifesztálódik, mint az átlag hímnél (ő inkább dédelgetni meg védelmezni akarjam meg azt, hogy Taiga támaszkodjon rá).
Persze párhuzamosan ott az affér Minorinnal, amibe Ryuuji most jól belekeveredett, mert Taiga is kettejük kapcsolatát akarja kivirágoztatni. Jókor jött ez a vallomás. Most dől el, hogy Ryuuji "tökös" legény e, vagy rendelkezik e pár szokásos shounen deficittel. Minorinnal meg kéne állapodni egy nagyon mély barátságban, és ráhajtani Taigára.
Persze itt még bekavarhat az, ha Minorinnál végül betelik a pohár, és ő is enged saját érzelmeinek. Akkor még egy Taiga-Minorin konfliktus is elképzelhető, bár sztem kettejük barátsága azt is kibírná.
A vége vagy Taiga end lesz, vagy season 2. Ez utóbbi már csak azért is nyerő lenne, mert az még több Ami screentime-ot jelent.  :D

Btw in 100% Minorin fan vagyok, de a sztori jobban festene egy Taiga enddel.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Zsiga

Quote from: Dreamcleaver on 2009-02-28, 20:05:20
Stating the obvious:

Ami end kilőve. Taiga end a legvalószínűbb imho.
Ryuuji kezdetbe valóban Minorin-t szemelte ki magának, de az "apás" részek után tudat alatt belezúgott Taigába, bár ez nála máshogy manifesztálódik, mint az átlag hímnél (ő inkább dédelgetni meg védelmezni akarjam meg azt, hogy Taiga támaszkodjon rá).
Persze párhuzamosan ott az affér Minorinnal, amibe Ryuuji most jól belekeveredett, mert Taiga is kettejük kapcsolatát akarja kivirágoztatni. Jókor jött ez a vallomás. Most dől el, hogy Ryuuji "tökös" legény e, vagy rendelkezik e pár szokásos shounen deficittel. Minorinnal meg kéne állapodni egy nagyon mély barátságban, és ráhajtani Taigára.
Persze itt még bekavarhat az, ha Minorinnál végül betelik a pohár, és ő is enged saját érzelmeinek. Akkor még egy Taiga-Minorin konfliktus is elképzelhető, bár sztem kettejük barátsága azt is kibírná.
A vége vagy Taiga end lesz, vagy season 2. Ez utóbbi már csak azért is nyerő lenne, mert az még több Ami screentime-ot jelent.  :D

Btw in 100% Minorin fan vagyok, de a sztori jobban festene egy Taiga enddel.
Én azért bízom még a Makoto-endben... :angyali:

Dreamcleaver

Kétségtelenül merész lépés lenne a készítők részéről, bár kétlem, hogy nagy sikernek örvendne.  :szemuveges:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Zsiga

Quote from: Dreamcleaver on 2009-02-28, 20:16:03
Kétségtelenül merész lépés lenne a készítők részéről, bár kétlem, hogy nagy sikernek örvendne.  :szemuveges:
Ennyi depizés-emózás után Minorinből simán kihozhatnának egy yandere karaktert a végére... :Kiraly:

Junchi

Háát, ami Minorit illeti, van egy olyan érzésem, hogy őt még a tényleges befejezés előtt "kirázzák" a sztoriból, I mean, lezárják szépen a Ryuuji-Minori szálat a tényleges finálé előtt, aztán a rendező minden erejével a befejezésre koncentrálhat (mondjuk nekem mindegy, csak no more Minori angst, please).

NLZ

De egyhamar még nem lesz lezárva, mert a light novel is csak jövő hónapban lesz befejezve. Szal lesz itt lehetőség még mindenféle ostoba csavarra.
[reserved]