Main Menu

Elfen Lied

Started by Dragon, 2005-05-15, 12:33:42

Previous topic - Next topic

Értékeld az Elfen Lied-et:

(1) [Elégtelen!] Borzalmas volt, a mûfaj szégyene.
11 (6.3%)
(2) [Elégséges.] Azért nem a legrosszabb, de nem ajánlanám.
11 (6.3%)
(3) [Közepes.] Nem is értem miért ilyen szélsõségesek a vélemények róla.
15 (8.5%)
(4) [Jó.] Tetszett, de azért van ennél jobb is.
80 (45.5%)
(5) [Kitûnõ!] A legjobb, amit valaha láttam.
59 (33.5%)

Total Members Voted: 175

Dreamcleaver

Thx for your comment. Now go and die pls.  :szemuveges:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Member

A két szélsőség, lol. Btw. tök jó, hogy már tudtam vote-ot változtatni, a 2-es volt a kezdeti időkből jópár éven át és nem kissé irritált. :D

Dreamcleaver

#1262
MOST NEVETEK, de tényleg, member az EL védőszentje 2-sel szavazott.  :D Amúgy miért? A sorozat eleje nem tetszett, vagy mikor először nézted nem tetszett, és aztán újranézted?

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Flaser

Ha azt hiszitek a sorozat durva - na jó, AZ - akkor a mangába még bele sem pislantottatok. Amikor azt hittétek, hogy ezt nem lehet fokozni, hogy az ember mint élőlény nem képes ennél nagyobb szemétségekre....na akkor Lynn Okamoto bekeményít.
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

minuszmiki

Az a baj, hogy nagyon műanyag ez a bekeményítés, pont ezért nagyon hamar abba is hagytam a mangát. Azt nem mondom, hogy bármelyik kifejezetten rossz lenne, de mély benyomást egyik sem gyakorolt rám.

Member

Quote from: Dreamcleaver on 2008-03-13, 19:05:35
MOST NEVETEK, de tényleg, member az EL védőszentje 2-sel szavazott.  :D Amúgy miért? A sorozat eleje nem tetszett, vagy mikor először nézted nem tetszett, és aztán újranézted?
Nem vagyok a védőszentje, csak azt mondom, hogy jó volt, a rengeteg hibája ellenére. :)
Ja, megnéztem az első részt, majdnem elsírtam magam, hogy mi ez a sz*r és hirtelen felindulásból benyomtam. :D

Soul

Quote from: Dreamcleaver on 2008-03-13, 17:17:53
Thx for your comment. Now go and die pls.  :szemuveges:

Sztem nem így kell fogadni az újakat a fórumon  :ejj:.
Sztem így akartad írni: Thx for your comment. Now go and watch it again pls.  :smile:

Quote from: Kanae on 2008-03-13, 17:11:39
Jól meg van szerkesztve, és ráadásul izgalmas. Van története, és szépek a karakterei. Az egyik kedvenc animéim közé tartozik.

Pl mi az ami megfogott benne? Ha kicsit őszintébb vagy és nem ilyen általános dolgokat írsz mint pl nagyon jó, akkor lehet hogy mások nem viccelődnek így.
[spoiler]de azért vigyázz flamet ne indíts :)[/spoiler]

Én hamarosan tervezem újra nézni.

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Member on 2008-03-13, 20:36:39
Quote from: Dreamcleaver on 2008-03-13, 19:05:35
MOST NEVETEK, de tényleg, member az EL védőszentje 2-sel szavazott.  :D Amúgy miért? A sorozat eleje nem tetszett, vagy mikor először nézted nem tetszett, és aztán újranézted?
Nem vagyok a védőszentje, csak azt mondom, hogy jó volt, a rengeteg hibája ellenére. :)
Ja, megnéztem az első részt, majdnem elsírtam magam, hogy mi ez a sz*r és hirtelen felindulásból benyomtam. :D
HAHAH. eltűnök egy évre és tessék... :)

Soul: :tezsvir:

Egyébként ha nem 6postos member lenne... azt hinném csillagvadász :)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

motifator

Quote from: Soul on 2008-03-13, 20:51:35
Sztem nem így kell fogadni az újakat a fórumon  :ejj:.
Ezzel egyetértek, de...
Quote from: Soul on 2008-03-13, 20:51:35
Thx for your comment. Now go and watch it again pls.  :smile:
Én először utáltam és újranézés után szerettem meg.
Mondjuk bármennyire is szemét volt Dreamcleaver hozzászólása, én jót röhögtem, amikor megláttam :)
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Én

Quote from: Member on 2008-03-13, 17:24:55
Btw. tök jó, hogy már tudtam vote-ot változtatni
Ja ennek én is örülök, annak idején 5-öst adtam rá, átírtam 4-esre. Azért még így is nagyon bírom... Szvsz olyan anime, amiben tudni kell, mit kell igazán nézni és mit kevésbé. :szemuveges: [spoiler]In b4 pontosan 2 dolgot kell nézni[/spoiler]

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Én on 2008-03-13, 22:06:49[spoiler]In b4 pontosan 2 dolgot kell nézni[/spoiler]
[spoiler]te csak az egyik mellét nézed?  :he: :D[/spoiler]
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Én

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2008-03-13, 22:10:36
Quote from: Én on 2008-03-13, 22:06:49[spoiler]In b4 pontosan 2 dolgot kell nézni[/spoiler]
[spoiler]te csak az egyik mellét nézed?  :he: :D[/spoiler]
A bal oldalit szeretem. :D Nagy a szíve, és ez kívülről is látszik...

Member

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2008-03-13, 21:22:51
HAHAH. eltűnök egy évre és tessék... :)
Hehe, csak kicsit talán szélesebb lett a látóköröm, kb. mint egy loli medencéje. :muhahah:
Quote from: Én on 2008-03-13, 22:06:49
Ja ennek én is örülök, annak idején 5-öst adtam rá, átírtam 4-esre. Azért még így is nagyon bírom... Szvsz olyan anime, amiben tudni kell, mit kell igazán nézni és mit kevésbé. :szemuveges:
Én megtartom neki az 5-öt, elvégre ezelőtt nem bírtam elviselni, ha valami nincs elhülyéskedve (yeah mainstream rulez).
Inkább úgy fogalmaznék, van, aki tolerálja a döntésre képtelen önsajnáltató alakokat és van, aki baltával adna nekik egy pofont. Szerintem főleg ez a két néző létezik jelen alanynál. :)

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Member on 2008-03-13, 22:30:48Hehe, csak kicsit talán szélesebb lett a látóköröm, kb. mint egy loli medencéje. :muhahah:
Ouch.

Quote from: Memberdöntésre képtelen önsajnáltató alakok
csuklok...
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Dreamcleaver

#1274
Soul: Sztem meg mielőtt rinyálni kezdesz, olvasd el figyelmesen Kanae hozzászólását. Nekem ne mondja meg itt a frankót 10 alatti postcounttal.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Member

Lehet, hogy 3 fórumon tombol 3000 posttal és már 129 művet látott, ne ítélj elsőre. :ejnye:
Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2008-03-13, 22:33:49
csuklok...
Nem rád gondoltam. :) De mindannyiunknak vannak ilyen korszakai, és ha egyesek még erre rá is véreznek, elszabadul a pokol. :rolleyes:

Lt. Simoan Blarke

Nem értem miért számítana a postcount... nekem is volt 4k, aztán mégiscsak 108 animét láttam eddig. Most meg van mennyi? Tudja a pöcsöm, nem nézem, de ettől függetlenül még mindig seen 108 sorozat meg film meg whatever. Véleménye meg hadd legyen már :D (És különben is, nézd meg a gender emblémáját. Vagy ha írni tud, akkor csak túlkoros lehet? :D)

Korszakok... hjahm. Csak sajnos vannak olyan életvidám soha nem depressziós köcsö szerencsések, akik ezt sose fogják átérezni :) Én még most is el tudom bőgni magam az EL-en, pedig két éve hogy először orbitális flame kerekedett abból, hogy nekem kábé egy életfelfogást adott  :angyali:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Baggio

én pont ma töröltem le... és még meg se néztem csak 2 részt  :D

Dreamcleaver

Quote from: Baggio on 2008-03-13, 23:25:07
én pont ma töröltem le... és még meg se néztem csak 2 részt  :D

ajajajaj...akkor ide majd ne flamelj, mert EL-t csak az flamelheti, aki végig látta ám!  ;)

Btw mondtam már, hogy ritka egy sz@r sorozat ez?  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Én


Member

Quote from: Baggio on 2008-03-13, 23:25:07
én pont ma töröltem le... és még meg se néztem csak 2 részt  :D
Mert egy előítéletes bunkó vagy. :szemuveges:
Quote from: Dreamcleaver on 2008-03-13, 23:37:14
Btw mondtam már, hogy ritka egy sz@r sorozat ez?  :D
Te is, csak az aláhúzott nélkül. :lazza:

Amúgy annyiban igazad volt, hogy a friss delikvens avája alatti szöveg gyanúra adhat okot. :rolleyes:

Dreamcleaver

#1281
Quote from: Member on 2008-03-13, 23:44:16
Amúgy annyiban igazad volt, hogy a friss delikvens avája alatti szöveg gyanúra adhat okot. :rolleyes:

o rly?

amúgy tényleg kíváncsi lennék, hogy miárt is tetszett neki a EL. Kanae létszi fejtsd ki.  :D

Blarke: Nekem is adott életfelfogást. Ha pl rózsaszínhajú csajt látok szarvakkal, elfutok, még ha mezítelen is.  ^^

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Én

Itt csak az kérvényezhet aki szereti az EL-et. :mad:
[spoiler] :muhahah:[/spoiler]

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Dreamcleaver on 2008-03-13, 23:46:55Blarke: Nekem is adott életfelfogást. Ha pl rózsaszínhajú csajt látok szarvakkal, elfutok, még ha mezítelen is.  ^^
:tezsvir:  :ejnye:
ejjnye :D

Én: hát persze. (én valójában nem is láttam, csak hypeolom, mint egyesek az nge-t (itt most nem a usteam-fórumitákra gondolok, mielőtt megköveztek)  :muhahah: )
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Soul

#1284
Quote from: Dreamcleaver on 2008-03-13, 22:34:19
Soul: Sztem meg mielőtt rinyálni kezdesz.

Nem rinyálni akartam, csak néha jön 1-2 új ember fórumra és ír pár posztot és pár  unatkozó ember kispécizi, utánna meg az újdonsült fórumozónak elmegy a kedve a fórumozástól.Na mind1 aza lényeg gyújtsál rá  :smile:.

U.I: én meg nem szeretem a NGE-t, kövezésre felkészültem (najó Rei bejön belőle de csak azaz 1 dolog )

Flaser

Quote from: Soul on 2008-03-14, 02:52:51
Quote from: Dreamcleaver on 2008-03-13, 22:34:19
Soul: Sztem meg mielőtt rinyálni kezdesz.

Nem rinyálni akartam, csak néha jön 1-2 új ember fórumra és ír pár posztot és pár  unatkozó ember kispécizi, utánna meg az újdonsült fórumozónak elmegy a kedve a fórumozástól.Na mind1 aza lényeg gyújtsál rá  :smile:.

U.I: én meg nem szeretem a NGE-t, kövezésre felkészültem (najó Rei bejön belőle de csak azaz 1 dolog )

Megbocsátok.

<Hátulról fejbelövi>

....hmm? Jah, Vader most nem ért rá.
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Soul

Quote from: Flaser on 2008-03-14, 14:22:53

<Hátulról fejbelövi>


Hmmm hol is láttam ilyesmit?  :D

Lythis

A mangát utáltam, mert nem tetszett a rajzolása. pont. És szerintem azért "keményebb", mert több idejük van rá, plusz kevesebben kíváncsiak rá a sorozat mellett.

Egyébként én sem szeretem az NGE-t, so what?

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Lythis on 2008-03-14, 18:49:34
Egyébként én sem szeretem az NGE-t, so what?
I see... dead people :sarokba menekül, nehogy közéjük kerüljön:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Én

Azért ezt kurva fontos itt is megjegyezni, nem? Nem, nem butthurt csak ide kb annyira tartozik mint a tejszínhabos hotdog.