Main Menu

The Third

Started by Lazzaret, 2006-04-24, 21:00:33

Previous topic - Next topic

Theon

Mert még nincs subbolva.
"Chaos is the score upon which reality is written."
"I don't need a scabbard to sheath my mind."
"One foot in the grave and the other in hell."

Lazzaret

Hát ennek is vége lett. Hát vegyes érzésekkel áltam fel a gép mellől amint végignéztem. Az elején tetszet az egész meg a vége felé is érdekes volt de ez a befejezés... Hát nem tudom. Lehetett volna jobb is. Ez is érdekes megközelités volt de ezt lehetett volna még 2 részben húzni nem így hogy egyszerre megtudunk mindent a titokzatos X-ről.Aztán hirtelen minden kiderül. Hát ez nekem nem tetszett.

Maga a sorozat nem rossz csak a vége baromi gyenge. Plussz Honoka egy csapással ledarál egy egész sereget. Hehe ez gagyi volt. Sok részben a grafika is baromi ramaty. A zenék és a szinkronok viszont egész jók voltak végig (csak az OP lett volna egy idő után más). Na mindegy.

Sztem 6(7)/10 a gyenge vége és a sok grafikai rémülett miatt. +1 pont Honoka páncél alatt hordott kis fehér rucijáért az nagyon dögös volt :D


www.arkangyalok.uw.hu

chilip

Quote from: Lazzaret on 2006-12-18, 21:02:49
Hát ennek is vége lett. Hát vegyes érzésekkel áltam fel a gép mellől amint végignéztem. Az elején tetszet az egész meg a vége felé is érdekes volt de ez a befejezés... Hát nem tudom. Lehetett volna jobb is. Ez is érdekes megközelités volt de ezt lehetett volna még 2 részben húzni nem így hogy egyszerre megtudunk mindent a titokzatos X-ről.Aztán hirtelen minden kiderül. Hát ez nekem nem tetszett.

Maga a sorozat nem rossz csak a vége baromi gyenge. Plussz Honoka egy csapással ledarál egy egész sereget. Hehe ez gagyi volt. Sok részben a grafika is baromi ramaty. A zenék és a szinkronok viszont egész jók voltak végig (csak az OP lett volna egy idő után más). Na mindegy.

Sztem 6(7)/10 a gyenge vége és a sok grafikai rémülett miatt. +1 pont Honoka páncél alatt hordott kis fehér rucijáért az nagyon dögös volt :D

2 részben volt olyan érzésem, mintha egy tök kezdő csoport animált volna... a sereg ledarálásánál én is néztem, főleg hogy a síkságon széltében végig húzódott... az ötlet gagyi volt, de nekem látványra nagyon is tetszett :Kiraly:

Lazzaret

A látvány nem volt rossz csak hát az egyik részben egy robotot alig bír lezúzni máskor meg egy csapásra egy egész sereg? Hát nem tom. Az jobb lett volna ha bekapcsolja a Chijét és beront a tömegbe és úgy darál le mindenkit.


www.arkangyalok.uw.hu