Main Menu

Strawberry Panic

Started by Lazzaret, 2006-06-25, 23:08:17

Previous topic - Next topic

Darkstar

Quote from: Member on 2007-07-11, 23:35:28
Valahogy sajnos olyan érzésem van, hogy már megint nem azok jönnek össze, akiket szeretnék, de miért lenne kegyes az élet?
Kiket szeretnél?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Member

Yaya (kedvenc karim Chikaru mellett :redface: )+ Hikari; Nagisa + Tamao, természetesen. :jee:

minuszmiki

Kezdeti gyenge ellenszenvemet elég hamar leküzdöttem és eljutottam én is a 13. részig. Nagyon tetszik, főleg a legutóbbi két rész, tényleg ütős volt. Egyébként meg Member, are you me? :D A két spicás p*na engem is nagyon idegesít, nekem is Yaya meg Chikaru a kedvencem és én is ezeket a párokat látnám legszívesebben.

Member

Én még csak 14-nél járok, az új intro tetszik (kivéve a fanservice részt), viszont kicsit bután zártak le egy drámát. Az outro még rosszabb mint az előző, szerintem kínozni akarnak minket ezzel a két baltával faragott arcú japán énekesnővel. :rolleyes:
Előreláthatólag október 9.-én végzek vele, ha minden úgy megy, mint eddig, nem merészeld elspoil-olni a végét. :ejnye:

minuszmiki

Hú, ez az új ending tényleg borzalmas, nem gondoltam, hogy alul lehet múlni az előzőt, abszolút nem illik egyik se az anime hangulatához. Bleh.

Soul

Nézzétek csak végig, nekem nagyon tetszett a befejezés.Sztem korrekt lett  :smile:.
Az a 2 ending iszonyat rossz, mindíg gyorsan pause és bezárás nehogy még kárt tegyen bennem :smile:.

minuszmiki


Soul

#67
Jó kis leírás lett.Nekem Shizuma volt a kedvenc karakterem, misztikus tekintete legelejétől elvarázsolt  :smile:.[spoiler]Hogy önző volt e?Inkább úgy fogalmaznék nem nagyon tudott szabadulni a multtól.A Nagisa x Tamao páros sztem csak barátként passzoltak, viszont Hikari-nak és Yaya-nak szurkoltam hogy egymásra leljenek, de így is többek mint barátok  :smile:.[/spoiler]

U.i:Member kedvéért én is bespoilereztem  :smile:

minuszmiki

Quote from: Member on 2007-07-20, 09:20:37
Előreláthatólag október 9.-én végzek vele, ha minden úgy megy, mint eddig, nem merészeld elspoil-olni a végét. :ejnye:

Inkább spoilerbe teszem. :)[spoiler]Számomra az lett volna az igazi, ha Nagisa és Tamao nem csak baráként passzolnak, persze így is jó volt.[/spoiler]

Soul

[spoiler]Az utolsó pár részben már csak az járt a fejemben, Shizuma vidd magaddal vidd magaddal  :smile:[/spoiler]

Lokids

Előző oldalon belinkeltem egy egész érdekes kis szösszenetet, a Your-mom-tól. Tessék elolvasni azt is, elég poén. :D

minuszmiki

Elolvastam már, mikor átfutottam a topikot, tényleg jó. :D