Bemutatkozások

Started by Shock12, 2003-09-25, 00:54:41

Previous topic - Next topic

Ramiz

Quote from: Rounin on 2006-10-01, 02:15:42
Leányok: nem az animéző lány vagy a fórumozó lány a fura. Hanem a társkereső ideális lány ˇˇ'
Ideális? Pár sorból eldöntöd, hogy ki az ideális? Ez irreális. Már ne sértődjön meg egyik lány se. :)

Quote from: Rounin on 2006-10-01, 02:34:07
A lányokat remélem nem kell magyaráznom miért, a fiúkra pedig nagykéssel, konkurrenciaritkítási célzattal :hehe:
Csak nehogy összekeverd a nagy igyekezetben! :ejnye: :__devil:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

Quote from: Ramiz on 2006-10-01, 02:59:04
Ideális? Pár sorból eldöntöd, hogy ki az ideális? Ez irreális. Már ne sértődjön meg egyik lány se. :)

Láttál ésszerűen gondolkozó otakut aki megontolja, hogy bálványozza-e azokat az animegirlököt? :D (btw, nem az én ideálom, mert az barna szemű :D)

Quote
Csak nehogy összekeverd a nagy igyekezetben! :ejnye: :__devil:

Nem vagyok Garfield :D (mell ki, has be felcserélése :D)

Dreamcleaver

Én tudtam, hogy igazából ti mind lányok vagytok, csak én vagyok itt az egyetlen hím egyed!!! Fene enné meg, hogy mindig kikapom az ilyen fórumokat. Rou a kezdetektől fogva gyanús volt, na de a többiek...  :hehe:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Kuroi Tenshi

Újabb asszociáció:
Slayers valahanyadik rész
~ "Elég volt a sok hazugságból. Ideje színt vallanom. Én igazából... férfi vagyok!
- Mi, hogy te is? Én is!
- Na ne má'! Én is!"
:lul:

OFF off.

nyest

Quote from: RE@L on 2006-10-01, 01:09:02
Quote from: nyest on 2006-09-30, 21:49:42
20 éves, lány.
rajzos, mégis másban melózok amiben kéne.
igazából bámészkodok, úgyhogy ritkán írok bárhova is, ((népfújolás))
de azért határesett.
nem vonzódok betegesen semmihez, kedvenc állatom a lajhár és a fóka.
szeretem a 2percig finom golyós rágókat, ma vettem életemben elöszőr farmert, és citromos ásványvízzel zárom a napjaim.
!tartozom Re@lnek: több bocsánatkéréssel és egy J.D. Salinger - Zabhegyező könyvvel.!
:frown:
Szia újra! Furi, kicsi a világ :)  Nem haragszom rád, így hozta az élet hát így hozta de hogyhogy beregiztél a fórumra ?
u.i.: Hitetlenek, nyest tényleg valós személy!!!

gépet cseréltem, illetve eladtam és vettem újjat :D logikus persze..
szóval kellett a reg, mivel nem emlékeztem x éves jelszavakra :] ((viszont sárga öntapis cetlikre jegyzetelek azóta)) .. ^^"
ide meg azé' jöttem hogy a telefonszámod elkérjem, meg azért, hogy füstjeleket adjak :]
szóval, jelen :]
**** COMMODORE 64 BASIC V2 ****
64K RAM SYSTEM 38911 BASIC BYTES FREE
READY... ..
(?!)

Próféta

Üdv az újaknak!

Yakumo

Üdv itt nyest és csacsa!  :tezsvir:

Nyugodtan vessétek rá magatokat a fórumtársadalom egyedülálló férfitagjaira. :lol:

Rám ne. Ahogy Kuroi Tenshi tanult kollégánk említette én nem foglalkozom egy ideje "ilyennel". :D /Yakumo reserved ( :Kiraly: :szemuveges: )

sirtomi

Üdv Asuka III, nyest és csacsa!

Ennyi lány! Hirtelen azt se tudom kinél próbálkozzak :D

Kaze nem késő bemutatkozni. Nekem az 500. postom került a bemutatkozásokba :)

Zsiga

Quote from: sirtomi on 2006-10-02, 13:08:19
Ennyi lány! Hirtelen azt se tudom kinél próbálkozzak :D
Mindháromnál. ;)  :lazza:

nyest

Quote from: Zsiga on 2006-09-30, 23:43:47
Quote from: nyest on 2006-09-30, 23:18:21
mert spektrumot néztem ma, ezért nyest..
kézműipari szakközepet végeztem, jártam fotós suliba is de otthagytam, meg mondjuk 1992óta rajzolok emelt óraszámban, mostanában inkább ilyen agymenéseket rajzolok, semmi komolyabbat  :frown:
Jé, még egy fotós, észre se vettem, akkor neked külön  :tezsvir:

most már csak fotózgatok, mint mindenki kb :]
de ahojj :tezsvir:
**** COMMODORE 64 BASIC V2 ****
64K RAM SYSTEM 38911 BASIC BYTES FREE
READY... ..
(?!)

Elora

Sziasztok! ^_^

Eszembe jutott, hogy végre körülnézek ezen a fórumon is. ^_^ Igyekszem majd aktív lenni.. XD

Hát, mit is szoktam írni az ilyen bemutatkozásokba...  :confused: Kezdem a szokásos dolgoknál:
Elora vagyok, és immár 17 éve rontom a budapesti finom szmogos levegőt... ^_~  Animéket egész kicsi korom óta nézek, de komolyabban csak olyan másfél éve foglalkozom velük, viszont azóta szinte minden szabad percemet ez tölti ki. :)
Aki volt a 2006-os SakuryParty-n ill. Őszi Conon, az láthatott is; Kurenait és Ankot cosplayeltem a Narutoból... ^_^;
(Jaj, mit írjak még...XD)...
Kedvenc animém már egész sok van, ami eszembe jut az felsorolom: Naruto, FMA, Loveless, YYH, Peacemaker Kurogane, Chobits, Akira, Chihiro szellemországban, Howl's Moving Castle, Gravitation, Blue Gender, FMP, Wolf's Rain, stb...
Zenei téren mindenfélét meghallgatok, ami tetszik, nem skatulyáztam be magamat egyik stílusba sem. ^_^ Bár legtöbbször anime OST-ket hallgatok... ^_^;

Hirtelen ennyi.. Aki kíváncsi még valamire, az úgyis megkérdezi! ^_^/
"Mindenki olyan könnyedén használja azt a szót, hogy 'szeretni'". (Aoyagi Ritsuka - Loveless)

Szacsi

Üdv és fórumozz sokat ^__^

És tetszik az aláírásod :cool:

Zsiga

Quote from: Elora on 2006-10-08, 23:22:39
Sziasztok! ^_^

Eszembe jutott, hogy végre körülnézek ezen a fórumon is. ^_^ Igyekszem majd aktív lenni.. XD

Hát, mit is szoktam írni az ilyen bemutatkozásokba...  :confused: Kezdem a szokásos dolgoknál:
Elora vagyok, és immár 17 éve rontom a budapesti finom szmogos levegőt... ^_~  Animéket egész kicsi korom óta nézek, de komolyabban csak olyan másfél éve foglalkozom velük, viszont azóta szinte minden szabad percemet ez tölti ki. :)
Aki volt a 2006-os SakuryParty-n ill. Őszi Conon, az láthatott is; Kurenait és Ankot cosplayeltem a Narutoból... ^_^;
(Jaj, mit írjak még...XD)...
Kedvenc animém már egész sok van, ami eszembe jut az felsorolom: Naruto, FMA, Loveless, YYH, Peacemaker Kurogane, Chobits, Akira, Chihiro szellemországban, Howl's Moving Castle, Gravitation, Blue Gender, FMP, Wolf's Rain, stb...
Zenei téren mindenfélét meghallgatok, ami tetszik, nem skatulyáztam be magamat egyik stílusba sem. ^_^ Bár legtöbbször anime OST-ket hallgatok... ^_^;

Hirtelen ennyi.. Aki kíváncsi még valamire, az úgyis megkérdezi! ^_^/

Mi a szösz, csajinvázió van mostanában?  :confused:  :D
Üdv a fórumon.  :tezsvir:

kikuchiyo

Quote from: Zsiga on 2006-10-08, 23:27:05
Mi a szösz, csajinvázió van mostanában?  :confused:  :D

Tán valami bajod van vele? ;) :D
Failure is the default option

Próféta

Üdv Elora, érezd jól magad köztünk!

Quote from: Zsiga on 2006-10-08, 23:27:05Mi a szösz, csajinvázió van mostanában?  :confused:  :D
Jah, most jönnek az underage-ek :D

Bishop

viszont már legalább nem 21 éves :D

üdv itt Elora :smile:

Zsiga

Quote from: kikuchiyo on 2006-10-08, 23:47:50
Quote from: Zsiga on 2006-10-08, 23:27:05
Mi a szösz, csajinvázió van mostanában?  :confused:  :D

Tán valami bajod van vele? ;) :D
Mondtam én ilyet?  :hehe: :muhahah:

Próféta: 17 az már majdnem jó. :D

Darkstar

Üdv Elora! :)

Quote from: Zsiga on 2006-10-08, 23:52:11
Próféta: 17 az már majdnem jó. :D
Milyen irányban majdnem?  :hehe: :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zsiga

Quote from: Darkstar on 2006-10-08, 23:58:11
Quote from: Zsiga on 2006-10-08, 23:52:11
Próféta: 17 az már majdnem jó. :D
Milyen irányban majdnem?  :hehe: :D
Kicsit öreg, de azért még bevállaljuk.  :lul:

kikuchiyo

Quote from: Zsiga on 2006-10-09, 00:01:43
Quote from: Darkstar on 2006-10-08, 23:58:11
Quote from: Zsiga on 2006-10-08, 23:52:11
Próféta: 17 az már majdnem jó. :D
Milyen irányban majdnem?  :hehe: :D
Kicsit öreg, de azért még bevállaljuk.  :lul:

Megelőztél...  :rotfl:
[spoiler]Jut eszembe a vicc, amikor két p3d0f1l áll az általános iskola kapuja mellett és nézik a kijövő lányokat. Az egyik oldalba böki a másikat: -Lefogadom, hogy ezek k*rva jó nők voltak a maguk idejében.[/spoiler]
Na de inkább hagyjuk, mert elijesztjük a fórumra csapatostul regisztráló kislánykákat... :D
Failure is the default option

Darkstar

Pedobear commando.  :muhahah:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kvikveg

Szia Elora!
Nyugi, ezek a perverz bacsik nem bantanak. :smile:
*Dugod el azt a kotelet de azonnal, meg meglatja!*
kikuchiyo: :lol:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Zsiga

Quote from: Kvikveg on 2006-10-09, 00:12:05
Szia Elora!
Nyugi, ezek a perverz bacsik nem bantanak. :smile:
*Dugod el azt a kotelet de azonnal, meg meglatja!*
kikuchiyo: :lol:
Kikérem magamnak, nem vagyok perverz, egyszerűen az öreg csontjaimnak már nem midegy hogy mekkora gödröt kell ásni... :lul:

Rounin

Quote from: Elora on 2006-10-08, 23:22:39
Sziasztok! ^_^

Kézcsók!

Én kérdeznék valamit rögvest *torokköszörül*... elment az eszed??????

Látod, milyenek ezek és MÉGIS bevállalod, hogy LÁNY vagy???? :angyali:

Kucc, csak ennyi.

Elora

Micsoda fogadtatás...XD  :rotfl:

>Rounin: XD Milyen kedves kérdés, de most jókedvem van és nem veszem sértésnek! ^_~ Nem, nem ment el az eszem... XD Büszkén vállalom hogy lány vagyok!  :Kiraly: (Ahogy ezt láthattuk tegnap a conon is... >_<).

>Kvikveg: Domo, nem félek a perverz bácsiktól. ^_~ Hozzászokik az ember egy idő után... XD
"Mindenki olyan könnyedén használja azt a szót, hogy 'szeretni'". (Aoyagi Ritsuka - Loveless)

Zsiga

Quote from: Elora on 2006-10-09, 00:20:02
Micsoda fogadtatás...XD  :rotfl:

>Rounin: XD Milyen kedves kérdés, de most jókedvem van és nem veszem sértésnek! ^_~ Nem, nem ment el az eszem... XD Büszkén vállalom hogy lány vagyok!  :Kiraly: (Ahogy ezt láthattuk tegnap a conon is... >_<).

>Kvikveg: Domo, nem félek a perverz bácsiktól. ^_~ Hozzászokik az ember egy idő után... XD
Nem kell ám túl komolyan venni ezt a sok hülyeséget, ez csak a beavatási szertartás lányok részére. És mivel most csak a tartalékos hadosztály volt éppen aktív ezért még a szokásosnál is igyekeztünk elvetemültebbek lenni. :D

Elora

Quote from: Zsiga on 2006-10-09, 00:25:56
Nem kell ám túl komolyan venni ezt a sok hülyeséget, ez csak a beavatási szertartás lányok részére. És mivel most csak a tartalékos hadosztály volt éppen aktív ezért még a szokásosnál is igyekeztünk elvetemültebbek lenni. :D

^__^ Sou ka, sou ka...
"Mindenki olyan könnyedén használja azt a szót, hogy 'szeretni'". (Aoyagi Ritsuka - Loveless)

csacsa

Elora ne add fel, én is kaptam a hülyeségtengerből, de engem csak egy kisebb hullám ért el. :lol:
Member, Nyest és én voltuk azok, akik egymás után beírtuk, hogy 21-23 éves lányok vagyunk, és ezzel csordult túl a pohár a "veteránoknál". :hopp:
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Darkstar

Member? Zomg, mik derülnek ki.  :lul:

(Zsiga meg igyekszik altatni a gyanakvást  :smile:)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

csacsa

Hoppsz, most néztem meg, hogy Member nem is 23, csak beírta hülyítésnek... :lol:
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)