Bemutatkozások

Started by Shock12, 2003-09-25, 00:54:41

Previous topic - Next topic

Fazék

Quote from: chilip on 2008-10-13, 10:30:09ne is törődj Ramizzal, egyszerűbb lesz az életed ha az Ignore visszakerül :)  :kocc:
Ramiz-t ignore-ra rakni, olyan mint ha nem akarnál többet friss levegőt venni. :lazza:

[spoiler](Ramiz, ezzel a reklámmal le van tudva az 1 Ft tartozásom (te mocsok!) :3x3:)[/spoiler]

ja és üdv valaki alteregója, jó fórumozást!

Jakoutsu

 :appl:Gumi gyárnak gumi gyár de nemóvszer gyár
Gumi abroncsokat készítek a Bridgestone nak
Jakoutsu

Tycho

Üdv a fedélzeten! Remélem nem ijesztünk el nagyon :angyali:

.Attila

Üdv itt :)
Gyors recept: senkit és semmit nem szabad itt komolyan venni ;)

(érdekes jó tanácsok gyűltek itt össze)

Nakedape

Quote from: .Attila on 2008-10-13, 11:29:25
Üdv itt :)
+1
QuoteGyors recept: senkit és semmit nem szabad itt komolyan venni ;)
Ramizt azért érdemes, it's has fun


jó fórumot
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Moha

Quote from: Jakoutsu on 2008-10-12, 23:26:44
Rám a legnagyobb hatást pl: a Full Metal Alchemist ;a Chrono Crusade; és a Naruto..tett.....
Király, ebből csak a Chrono Crusade nem ment animaxon. :hehe:
Quotea vérnyomásom pedig:120/80
Meló előtt, közben vagy után? :D

Üdv a körünkben!  :tezsvir:

.Attila

Quote from: Moha on 2008-10-13, 11:48:54
Quote from: Jakoutsu on 2008-10-12, 23:26:44
Rám a legnagyobb hatást pl: a Full Metal Alchemist ;a Chrono Crusade; és a Naruto..tett.....
Király, ebből csak a Chrono Crusade nem ment animaxon. :hehe:

De még a Chrno Crusade sem :)

Ramiz

Quote from: Fazék on 2008-10-13, 11:06:09[spoiler](Ramiz, ezzel a reklámmal le van tudva az 1 Ft tartozásom (te mocsok!) :3x3:)[/spoiler]

Nincs letudva semmi. Persze, 1 forint nem számít, felejtsük csak el...


[spoiler]... majd 20 év múlva visszatérünk a kérdésre. :lazza:[/spoiler]
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Junchi

#5228
(Ez a topic is elkerülte a figyelmemet... -__-)

Maa, mivel már lassan 10 hónapja, hogy megtiszteltem mindenkit az itteni jelenlétemmel és posztjaimmal, így úgy illik, hogy összenyögjek valami bemutatkozásfélét is (amit az elején kellett volna már megtenni... Mindegy...).

Tehát: Junchi volnék, 19 éves, férfi nemi szervvel rendelkező fizikus tróger vagyok. Öt éve tolom az animés bizniszt, ami nem feltétlen jelenti azt, hogy 500+ animét láttam ez idő során, inkább egy kisebb számmal büszkélkedek, ugyanis elég válogatós tetszem lenni. Viszont, amire büszke is vagyok az az, hogy számtalan olyan animét láttam, amiket a hazai fandom döntő hányada még csak hallásból sem ismer (felsorolni most nem állok neki, talán majd holnap ^^). Műfajok? Ööö... shounen-fight és shoujo! De az igényes és jó sztorival operáló szamuráj és/vagy dráma cuccokat is nagyon szeressem, pláne, ha még a seiyuu-gárdán is széttudom magam drúlkodni. Egyébiránt meg Yuri FTW! :D; Top 10 animét nem állok neki írni, mert anno megfogadtam, hogy csak akkor szánom rá magam ilyesmire, ha valaki szépen megkér két szép csizmás kandúr szemeivel, de az igényesség végett itt egy-két cím amik azért mély(ebb) nyomokat hagytak bennem: Blícs, Gintama, Lagann, Gankutsuou, Berserk és Basilisk. Animéken túl van egy állandó élettársam is, akit úgy becézgetek egy jóideje, hogy PS2. Animézek is, g33k is vagyok, de nem otaku (asszem)! Ennyi bőven elég is volt belőlem... (max annyit tennék még hozzá, hogy bírom ezt a fórumot. Sok a weirdo, de jófej user ^_^).

Rounin

Quote from: Junchi on 2008-10-13, 17:38:05
Maa, mivel már lassan 10 hónapja, hogy megtiszteltem mindenkit az itteni jelenlétemmel és posztjaimmal,

Asszem először látlak. :confused: :angyali:

Quote(max annyit tennék még hozzá, hogy bírom ezt a fórumot. Sok a weirdo, de jófej user ^_^).

Majd elmúlik. :angyali:

'hoy :tezsvir:

Ramiz

Quote from: Junchi on 2008-10-13, 17:38:05Tehát: Junchi volnék, 19 éves, férfi nemi szervvel rendelkező fizikus tróger vagyok.

Jó, de férfi vagy nő?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

Akkor nem csak én akadtam meg annál a mondatnál.

Junchi

Quote from: Ramiz on 2008-10-13, 19:01:11
Jó, de férfi vagy nő?

Azt már a fantáziádra bízom :3

Rounin


Dreamcleaver

Quote from: Junchi on 2008-10-13, 19:27:12
Quote from: Ramiz on 2008-10-13, 19:01:11
Jó, de férfi vagy nő?

Azt már a fantáziádra bízom :3

Nem jó, a fizikus nem illik bele.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Ramiz

Quote from: Junchi on 2008-10-13, 19:27:12
Quote from: Ramiz on 2008-10-13, 19:01:11
Jó, de férfi vagy nő?

Azt már a fantáziádra bízom :3

Ja, bocs, csak most olvastam el a Personal Textedet.
Nem szóltam.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

NLZ

Most így egy pár év után kéne nekem is írnom ide? :Q
[reserved]

Rounin

Quote from: NLZ on 2008-10-13, 20:52:49
Most így egy pár év után kéne nekem is írnom ide? :Q

Ne fáradj, már leírtad magad. :angyali:

NLZ

Útállak, Runin.  :ejnye:
[reserved]

Rounin


Soldier

W e l c o m e ~

Jakoutsu -
Junchi -  bar teged mar azert ismerünk :)

kikuchiyo

Quote from: Junchi on 2008-10-13, 17:38:05
Junchi volnék, 19 éves, férfi nemi szervvel rendelkező fizikus tróger

Nicsak, kolléga...

Életkorodból ítélve elsőéves?

Majd alkalmasint meséld el, hogy még tart-e az exponenciális minőségromlás a fizikus szakon, ami akkor kezdődött, amikor én odamentem.
Failure is the default option

Ramiz

Quote from: kikuchiyo on 2008-10-13, 23:37:24
Quote from: Junchi on 2008-10-13, 17:38:05
Junchi volnék, 19 éves, férfi nemi szervvel rendelkező fizikus tróger

Nicsak, kolléga...

Életkorodból ítélve elsőéves?

Majd alkalmasint meséld el, hogy még tart-e az exponenciális minőségromlás a fizikus szakon, ami akkor kezdődött, amikor én odamentem.

Én azt hallottam, amióta leléptél, megint jókedélyűek az előadók, színvonalasabbak az előadások, jobbak a jegyzetek és több a csinos lány is arrafelé.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kikuchiyo

Failure is the default option

Kvikveg

Quote from: Ramiz on 2008-10-13, 23:41:12
Én azt hallottam, amióta leléptél, megint jókedélyűek az előadók, színvonalasabbak az előadások, jobbak a jegyzetek és több a csinos lány is arrafelé.
Itt rohogok! Mit vettel be ma?  :lul: :lul:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

NLZ

[reserved]

Junchi

#5246
>kikuchiyo

Hát, ha eltekintünk attól, hogy mindegyik előadó össze-vissza sír, hogy miért csak ennyi-meg ennyi óra van egy héten, meg a totál fölös tantárgyak jelenlététől (Wtf, mikroökológia? o__O), akkor még egész jó a helyzet fizika szakon :D

Btw, másodéves vagyok ^^

Próféta

Quote from: Junchi on 2008-10-14, 11:24:03
csak ennyi-meg ennyi óra van egy héten
168, de szerintem is kevés.

Ramiz

ITT: trolling the new members.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Makos

Quote from: NLZ on 2008-10-13, 20:52:49
Most így egy pár év után kéne nekem is írnom ide? :Q

+1 (majdnem egy éve ittvagyok, de lusta vagyok bemutatkozni :angyali:)