Bemutatkozások

Started by Shock12, 2003-09-25, 00:54:41

Previous topic - Next topic

Nakedape

most vagy Rin nem érti vagy én nem értem.
[spoiler]én az Nakedape én nem én az én. mert azt nem tudom , hogy én én mit ért, mert már én nakedape is alig

[/spoiler]

szerk: na végre, már rout se értem
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Rin

Könnyen lehet, hogy én fogalmazok érthetetlenül, mert mostanság kissé fáradt vagyok :redface:

Rounin

Quote from: Nakedape on 2009-09-10, 22:29:00
szerk: na végre, már rout se értem

Mert magamért.
[spoiler]én csak a nyakatekert logika ellen keltem ki :F[/spoiler]


@Rin: a fogalmazás érthető; hogy mit akarsz mondani, az már kevésbé tiszta. ^^

Én

Gondolom azt hogy nem csak a perverz aggastyánok maradtak itt a fórumon? :F

Rin

Valaki megéééért  :hopp:

Én

Van itt ész, pedig én is bedőlök az ágyikómba mindjárt, úgy hogy még tanulni kéne holnapra... :comp: :comp:

Rounin

Quote from: Én on 2009-09-10, 22:52:45
Gondolom azt hogy nem csak a perverz aggastyánok maradtak itt a fórumon? :F

Partycrasher.

Én

Nem tudom, elég sokat és meggyőzően hülyén értetlenkedtél ahhoz hogy ne higgyem hogy csak szopatod :D

Rounin

Quote from: Én on 2009-09-10, 23:05:31
Nem tudom, elég sokat és meggyőzően hülyén értetlenkedtél ahhoz hogy ne higgyem hogy csak szopatod :D

Az már rég tisztázva volt. :P

Damnatus


Rounin


pet

csááá
[spoiler]nem mai, de nem is régi, nem nagyon aktív, és főleg nem mélyen tisztelt tagja voltam, vagyok, leszek MEGINT a forumnak. nos akkor rólam. Ugye elhíresültem a párkapcsolatok topicról, nos fogok oda is járni, de majd megpróbálok mindenfelé koncentrálni egy picit :).
nade már tényleg rólam: 18 éves lettem 4 napja, animet mostanság nem néztem, köszönhető a nyomorék, és kurva lassú Vodafone netemnek, amivel egy 5 perces youtube videót 15 percig bufferel. Hát igen, meg kell várni amíg lejár a szerződés :) Székesfehérvári vagyok, bár lehet hogy holnaputántól várpalotára költözök, a nővéremékhez, mert a családom... nos bátyám alkoholista, és a tft monitorunkal fejbebaszott, így lett az orromon egy maradandó seb amiből folyt a vér  :whoah: ekkor kezdett nővérem hívni, hogy költözzek hozzájuk, mert nem vagyok ugye biztonságban, apám leszar mindent, anyám meg tőlem kér pénzt már így 13.-án azért hogy megvehesse a napi cigi adagját. Habár dohányzok, most kezdtem el leszokni. Ma eddig még egy szál se volt, pedig alig fél órája szakítottak velem (hahahhaaa párkapcsolatok topic :3), és ma baszták fel szüleim teljesen az agyam. szakközépsuliba járok, építészet szakon, közepes tanuló voltam eddig, aztán mostmár elkezdtem így 12.-ben tanulni, hátha kell a tudás az érettségire, meg a jó jegyek, valami vidéki fősulira :) ÉÉÉSSS vége az emoboynak. Mostantól vk-boy  :tezsvir: szóval VK zenét hallgatok, leginkább mostanság Acid Black Cherry-t. most nagyvonalakban ennyi.[/spoiler]

Zsiga


Lythis

Quote from: pet on 2009-09-13, 19:09:00
ÉÉÉSSS vége az emoboynak. Mostantól vk-boy  :tezsvir: szóval VK zenét hallgatok, leginkább mostanság Acid Black Cherry-t. most nagyvonalakban ennyi
tudod, ez már menthetetlen...  :facepalm:

.Attila

Le vagyok maradva. Mi az a VK?

Én

#5385
Vegyészkar.
Sejtem ő mire gondol, de azt nem akarom elfogadni.
Családi életedhez meg részvétem :S Szerintem is költözz nővéredhez

Nakedape

Quote from: .Attila on 2009-09-13, 19:38:27
Le vagyok maradva. Mi az a VK?

nekem is sejtésem volt gogle val:
http://www.soundofjapan.hu/jrock.html

amúgy Én nek plussz 5 pont a megoldásért :D :cool:

szép éveket együtt :D
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

.Attila

Ó b+... Erre sose jöttem volna rá. Legrosszabb rémálmomban sem gondoltam volna, hogy egy fiú visual-keire bukik majd.
Nem is tudom, hogy ez jobb vagy rosszabb, mint az emo, bár talán mindegy is.
Ez fájt.

Lythis

FOR YOUR PROPER EDUCATION:
QuoteVisual Kei is the most popular of the genre because it's so FABULOUS. Visual Kei bands (which are completely interchangeable) usually consist of clusters of fags who run around playing air guitar while looking like Ronald McDonald after he got run over by a Hot Topic truck. These bands make a big show of being all "dark" and shit, much like any and every 16 year old girl who's ever been near deviantART. Songs can be recognized by laughably awful vocals that are either over-the-top, tuneless BLAAARGH metal constipation, or over-the-top crooning that would put Morrissey to shame. At its heart, Visual Kei is just an ugly rehash of '70s glam rock, but with far less credibility. The majority of the bands have French names for some lame reason. Sometimes they also have obscure Japanese names that the Japanese don't even use and never use them in their lifetimes. Visual Kei bands tend to have the largest followings of sadsack, sexually frustrated fangirls...

pet

Quote from: Lythis on 2009-09-13, 19:49:35
FOR YOUR PROPER EDUCATION:
QuoteVisual Kei is the most popular of the genre because it's so FABULOUS. Visual Kei bands (which are completely interchangeable) usually consist of clusters of fags who run around playing air guitar while looking like Ronald McDonald after he got run over by a Hot Topic truck. These bands make a big show of being all "dark" and shit, much like any and every 16 year old girl who's ever been near deviantART. Songs can be recognized by laughably awful vocals that are either over-the-top, tuneless BLAAARGH metal constipation, or over-the-top crooning that would put Morrissey to shame. At its heart, Visual Kei is just an ugly rehash of '70s glam rock, but with far less credibility. The majority of the bands have French names for some lame reason. Sometimes they also have obscure Japanese names that the Japanese don't even use and never use them in their lifetimes. Visual Kei bands tend to have the largest followings of sadsack, sexually frustrated fangirls...

nonono, had magyarázkodjak. 1. én nem nagyon hallgatok olyan vk együttest, ahol nemtudom megkülönböztetni hogy most csajok-e vagy sem. én a különleges kinézet híve vagyok, de a fiú maradjon azért férfias, a lány meg lányos.
http://www.youtube.com/watch?v=-8Bo-67CGas
mellesleg általában nem a kinézetüket nézem, hanem a zenéjüket hallgatom.

.Attila

Quote from: pet on 2009-09-13, 19:54:04
Quote from: Lythis on 2009-09-13, 19:49:35
FOR YOUR PROPER EDUCATION:
QuoteVisual Kei is the most popular of the genre because it's so FABULOUS. Visual Kei bands (which are completely interchangeable) usually consist of clusters of fags who run around playing air guitar while looking like Ronald McDonald after he got run over by a Hot Topic truck. These bands make a big show of being all "dark" and shit, much like any and every 16 year old girl who's ever been near deviantART. Songs can be recognized by laughably awful vocals that are either over-the-top, tuneless BLAAARGH metal constipation, or over-the-top crooning that would put Morrissey to shame. At its heart, Visual Kei is just an ugly rehash of '70s glam rock, but with far less credibility. The majority of the bands have French names for some lame reason. Sometimes they also have obscure Japanese names that the Japanese don't even use and never use them in their lifetimes. Visual Kei bands tend to have the largest followings of sadsack, sexually frustrated fangirls...

nonono, had magyarázkodjak. 1. én nem nagyon hallgatok olyan vk együttest, ahol nemtudom megkülönböztetni hogy most csajok-e vagy sem. én a különleges kinézet híve vagyok, de a fiú maradjon azért férfias, a lány meg lányos.
http://www.youtube.com/watch?v=-8Bo-67CGas
mellesleg általában nem a kinézetüket nézem, hanem a zenéjüket hallgatom.

Lol wat.
Na jó, először, visual-keiben nincsenek nők, tehát nem nehéz eldönteni, hogy az illető nő-e vagy férfi.
A videoklipen az énekes meglehetősen feminin. Az alkata alapján nem feltétlenül lenne az, de mivel úgy van kihúzva a szemöldöke, meg a sminkje egészében olyan, így abszolút nőies a figura.

Végül talán a legfontosabb: a visual-kei a kinézetről szól, nem a zenéről, nem véletlenül VISUAL. A zene maga valamilyen metál általában. De olyan, hogy visual-kei mint zenei műfaj vagy stílus, nincs szerintem.

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

pet

Quote from: .Attila on 2009-09-13, 20:02:01
Quote from: pet on 2009-09-13, 19:54:04
Quote from: Lythis on 2009-09-13, 19:49:35
FOR YOUR PROPER EDUCATION:
QuoteVisual Kei is the most popular of the genre because it's so FABULOUS. Visual Kei bands (which are completely interchangeable) usually consist of clusters of fags who run around playing air guitar while looking like Ronald McDonald after he got run over by a Hot Topic truck. These bands make a big show of being all "dark" and shit, much like any and every 16 year old girl who's ever been near deviantART. Songs can be recognized by laughably awful vocals that are either over-the-top, tuneless BLAAARGH metal constipation, or over-the-top crooning that would put Morrissey to shame. At its heart, Visual Kei is just an ugly rehash of '70s glam rock, but with far less credibility. The majority of the bands have French names for some lame reason. Sometimes they also have obscure Japanese names that the Japanese don't even use and never use them in their lifetimes. Visual Kei bands tend to have the largest followings of sadsack, sexually frustrated fangirls...

nonono, had magyarázkodjak. 1. én nem nagyon hallgatok olyan vk együttest, ahol nemtudom megkülönböztetni hogy most csajok-e vagy sem. én a különleges kinézet híve vagyok, de a fiú maradjon azért férfias, a lány meg lányos.
http://www.youtube.com/watch?v=-8Bo-67CGas
mellesleg általában nem a kinézetüket nézem, hanem a zenéjüket hallgatom.

Lol wat.
Na jó, először, visual-keiben nincsenek nők, tehát nem nehéz eldönteni, hogy az illető nő-e vagy férfi.
A videoklipen az énekes meglehetősen feminin. Az alkata alapján nem feltétlenül lenne az, de mivel úgy van kihúzva a szemöldöke, meg a sminkje egészében olyan, így abszolút nőies a figura.

Végül talán a legfontosabb: a visual-kei a kinézetről szól, nem a zenéről, nem véletlenül VISUAL. A zene maga valamilyen metál általában. De olyan, hogy visual-kei mint zenei műfaj vagy stílus, nincs szerintem.

akkor beszéljünk Jrockról. Amúgy nem minden esetben csak fiúk vannak egy visual kei bandában, hallottam már női vokálos vk együttest is :)
mellesleg acid black cherry énekese annyira nem durva, mint az átlag.
ja, és minden tévhitetek ellenére, én még mindig hetero vagyok, és az is leszek :3 párkapcsolatok topic-ban majd bizonyítok  :angyali:

Nakedape

Quote from: pet on 2009-09-13, 20:08:25
párkapcsolatok topic-ban majd bizonyítok  :angyali:

írd,  úgyis várok témavezetőmre, meg másik segítégre, magamtól meg nincs kedvem dolgozni
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Lythis

oké, melyik topicba tetessük át Pet mentegetőzését? itt kezdünk offok lenni :D

Nakedape:
http://www.youtube.com/watch?v=oiXaT_1I-vw

.Attila

Quote from: pet on 2009-09-13, 20:08:25
akkor beszéljünk Jrockról. Amúgy nem minden esetben csak fiúk vannak egy visual kei bandában, hallottam már női vokálos vk együttest is :)
mellesleg acid black cherry énekese annyira nem durva, mint az átlag.
ja, és minden tévhitetek ellenére, én még mindig hetero vagyok, és az is leszek :3 párkapcsolatok topic-ban majd bizonyítok  :angyali:

Jrockról már beszélhetünk, de tkp. az is rock, nihonfanoknak.
Bár én imádom a rock zenét, jrock-ot nem nagyon hallgatok, mert szerintem nem túl sok az igényes közöttük.

Csinálni meg azt csinálsz, amit akarsz. Én legalább jókat fogok mosolyogni itt.

Darkstar

Quoteclusters of fags who run around playing air guitar while looking like Ronald McDonald

B+, többet nem kajálok a gép előtt, élmény lesz a gulyáslevest kiszedni a bill.-ből.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Én

Quote from: Darkstar on 2009-09-13, 20:37:40
Quoteclusters of fags who run around playing air guitar while looking like Ronald McDonald

B+, többet nem kajálok a gép előtt, élmény lesz a gulyáslevest kiszedni a bill.-ből.
Nekem már vagy egy éve hubertusos a numerikus billentyűzetem :(

Damnatus

Quote from: pet on 2009-09-13, 19:09:00
Habár dohányzok, most kezdtem el leszokni.
Kitartás, hajrá!  :jee:

Liquid Snake

Hi mindenkinek!

Igaz nem új tag vagyok a fórumon de majd fél év kihagyás után végre megtaláltam a módját, hogy külföldről ( Angliából ) is el tudjam érni az oldalt. Szóval, örülök, hogy megint itt lehetek, nagy űrt hagyott bennem a fórum amit most szerencsére bezárhatok :D Megyek is nézem az érdekelt topic-okat :P