Bemutatkozások

Started by Shock12, 2003-09-25, 00:54:41

Previous topic - Next topic

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Acchan


SaiyaGin

Kissé megkésve, de üdv itt!

Acchan


szpeter

#5464
Uff,ezt a topicot még nem is néztem  :eek:  Húha..izé... Itt egy velős leírás rólam (banyek, és komolyan vették  :falba: még a Halászlevet se szeretem...biztos mert hal vagyok..jóóó :falba:) Ezen kívül nyelvvizsgák letételére készülök (igen még csak) Animék : Hmmmm... azt hiszem Pokemon meg hasonló dolgokkal "kezdőthetett" , de a legnagyobb lökést a Nartuo adta. Aztán találtam jobbat (OP  ::)) de ilyen "alapműveket", mint Death Note vagy Elfen Lied ( :lul:) sem hagytam ki. Erősen leköt a shonen világa, ettől függetlenül mindenevő vagyok ezen a téren is. (mint a zenében) Golden Boy és hasonló ecchik simán jöhetnek, csak az olyan elborult hentaiokat hagytam ki,amiket Member szokott elemezgetni ha nagyon unatkozik. Mangában: Ugyanaz, kicsit mindenevőbb.
Kedvelem: elvonton humor, és egyéb humor.És nem vagyok büdös.
To be continue.. Demégse.Minek? Érdekel bárkit is? Rajtam csak röhögni lehet,ennyit rólam.
Lényeg kiemelve. Kihagytam a megfelelési kényszert meg pár rakat címet,de szenilis is vagyok.Ez komoly, címek, telefonszámok stb, talán lustaságból,de profin el tudom felejteni. A horoszkóp pont nem érdekel, bár a nyáron elég sok csilalgászati előadást hallottam,de azok inkább bolgyók röppályáiról meg hasomlókról szóltak.De hallottam asztrológiait is (vagy asztrozófiait... filozófia szó bekeverve) , erősen altatja az embert, álmatlanoknak felírom receptre.

Fazék

Quote from: szpeter on 2010-08-26, 12:47:32
Uff,ezt a topicot még nem is néztem  :eek:  Húha..izé... Itt egy velős leírás rólam
szóval babonás vagy és hiszel a hülyeségekben?  :__devil:

ja és üdv Acchan! :)

Nakedape

Quote from: Fazék on 2010-08-26, 12:50:38
Quote from: szpeter on 2010-08-26, 12:47:32
Uff,ezt a topicot még nem is néztem  :eek:  Húha..izé... Itt egy velős leírás rólam
szóval babonás vagy és hiszel a hülyeségekben?  :__devil:

jja, köszönöm, hogy nem én :D

amúgy lehet h jelképes, és  nincs lába pl, meg vízben él, meg van aki szerint büdös
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

szpeter

Quote from: Fazék on 2010-08-26, 12:50:38
szóval babonás vagy és hiszel a hülyeségekben?  :__devil:
Egyszerűbb volt ez kiguglizni. De bővítgetem azt a kommentet  ^^"

.Attila

Gyúrjál még az önbizalmadra egy kicsit.

szpeter

#5469
Mondták már. :D Sajna olyanom nincs. :frown: Kiölte belőlem a gimi. Tovább bővült a bemutatkozás, kezd kerekedni,csak még kesze-kusza.Az a félkövér rész nem offense,csak ténymegállapítás volt egy kis gondolkozás után.Tényleg így van, szeretem szórakoztatni a körülöttem levőket.Csak gyakran gúnyolódás trágya vagyok. (direkt trágya) Hmm... Dragon Ballt pont kihagytam. :zomg:

.Attila

Nekem már általánosban kinyírták és végig kísért az egyetem utolsó évéig, mégis visszanyertem, nem lehetetlen, csak dolgozni kéne rajta egy kicsit.

Member

Máris a horoszkóppal indítani nem jó ajánlólevél. :haha:
Egy mondaton akadt meg a szemem: "Rajtam csak röhögni lehet,ennyit rólam.". Az emberrel röhögni szokás, nem rajta.

Ez az önbizalom kérdése nagyon érdekes téma, mert vannak, akik introvertáltnak látszanak és valójában nagy az arcuk, de van, aki azért ugrál mindenki körül és jópofizik, mert nem tudja, a többiek arcnak tartják-e vagy sem, nem csak az egyértelmű verzák. :)

Bohóc szerepbe én is kerültem, pontosabban kerítettem magamat, mert ebben fogadtak el könnyebben új helyen, általában dől a hülyeség, ha kell, de ezzel van egy komoly gond, szpeter, bár szerintem te is észrevetted. :) A bohócot akkor sem veszik komolyan, ha komolyan beszél, vagy nem veszik észre, ha belülről emészti valami!

Acchan

Quote from: Member on 2010-08-26, 14:43:05
A bohócot akkor sem veszik komolyan, ha komolyan beszél, vagy nem veszik észre, ha belülről emészti valami!
Ez igaz. Ha nem ismerik az embert, akkor nem biztos, h tudnak mit kezdeni azokkal a megnyilvánulásaival, amik nem illenek a róla alkotott képbe...

Btw: A horoszkópban én sem hiszek, de ezekbe a hosszabb jellemzésekbe azért bekerülnek értékelhető gondolatok is hellyel-közzel. Mondjuk, az én jegyem a Szűz, és mindenhol kriminális dolgokat írnak rólam. Elvileg görcsösen rend- és tisztaságmániás vagyok - ez a kedvencem.  :rotfl:

szpeter

#5473
Quote from: Acchan on 2010-08-26, 14:58:06
Quote from: Member on 2010-08-26, 14:43:05
A bohócot akkor sem veszik komolyan, ha komolyan beszél, vagy nem veszik észre, ha belülről emészti valami!
Ez igaz. Ha nem ismerik az embert, akkor nem biztos, h tudnak mit kezdeni azokkal a megnyilvánulásaival, amik nem illenek a róla alkotott képbe...

Btw: A horoszkópban én sem hiszek, de ezekbe a hosszabb jellemzésekbe azért bekerülnek értékelhető gondolatok is hellyel-közzel. Mondjuk, az én jegyem a Szűz, és mindenhol kriminális dolgokat írnak rólam. Elvileg görcsösen rend- és tisztaságmániás vagyok - ez a kedvencem.  :rotfl:
Szűz: Különös jellegzetessége a gyûjtõszenvedély: valamit mindegyik gyûjt, legalább egyszer életében.
Ez igaz? :lol: Mondjuk baromság,ki nem gyűjtött valamit életében? Legalább kiskorában jugiót vagy képregényeket pl.
Member: Pontosan! :eek: A dől a hülyeség nálam is megvan  :rotfl: Persze ez olyan,mint az a vicc,ahol a fickó elmegy a pszihológushoz ,és az elküldi egy híres bohóchoz,aki a városban lép fel,azon majd felderül.Mire a férfi megjegyzi,hogy ő az a bohóc.
Júj,de rosszul mesélek viccet virtuálisan :D:D

Én

A nyilasról általában jókat írnak, örülnék ha a fele igaz lenne :D

Member

Anyum tipikus szűz, én bennem van vízöntő vonás rendesen, de most bejött nekik. Vagy inkább a csillagjegy alapján nevelik bele az emberbe a csillagjegyét?

szpeter

#5476
Tényleg olvassák el azt a belinkelt halas leírást,mert egyébként telitalálat.(Legnagyobb megrökönyödésemre)Főleg ez: [spoiler]A befolyásolhatóság abban nyilvánul meg, hogy általában az erõsebb áramlatnak enged. A negatívitás visszahúzódottságot, zárkózottságot ad, ami rejtettséghez és mélységhez vezet, amit nehéz felfogni.[/spoiler]
Quote from: Én on 2010-08-26, 15:21:16
A nyilasról általában jókat írnak, örülnék ha a fele igaz lenne :D
Írnak ám rosszat is  :ejnye: : "Pazarlóvá , könnyelművé válhat.Ha nem sikerül elsőre valami,akkor könnyen feladja." Mondjuk egy fogyasztói társadalomban ki nem válik pazarlóvá?  ::)

Omg,miért kezdtem el olvasgatni ezt az oldalt?  :zomg:  Hagyjuk a horoszkópot szerintem  ^^"

.Attila

Quote from: Member on 2010-08-26, 15:26:24
Anyum tipikus szűz, én bennem van vízöntő vonás rendesen, de most bejött nekik. Vagy inkább a csillagjegy alapján nevelik bele az emberbe a csillagjegyét?

Volt valami írás egy oldalon, ahol a vízöntő dolgok 80-90%-a nem illet rám.
Hülyeség az egész. És ahogy már korábban mondta valaki (ha minden igaz, Próféta volt), ha mégsem jön be a jellemzés, akkor jön a joker kártya: az aszcendens.

Az meg hogy a bohócot nem veszik komolyan, az nem igaz. Igaz, ehhez ismerni kell a bohócot valamelyest. Volt ilyen egyetemi évfolyamtársam, állandóan bohóckodott, de amikor ketten beszélgettünk, azért csak kiderült, hogy nagyon is komolyan vesz bizonyos dolgokat.

Member

Quote from: .Attila on 2010-08-26, 15:35:55
Az meg hogy a bohócot nem veszik komolyan, az nem igaz. Igaz, ehhez ismerni kell a bohócot valamelyest. Volt ilyen egyetemi évfolyamtársam, állandóan bohóckodott, de amikor ketten beszélgettünk, azért csak kiderült, hogy nagyon is komolyan vesz bizonyos dolgokat.
Éppen ez az, akarni kell megismerni az egyént.

Xzone


NLZ

Eneagram, valaki? :D
[reserved]

Xzone

Ismerek én itt a fórumon ám olyasvalakit, aki egyszer lefotóztatta az auráját ;)

[spoiler] :muhahah: [/spoiler]

NLZ

Sztem tök jó poén lehet, elszórakoznék egyszer egy aura fényképezővel. :D
[reserved]

Selmo

Quote from: NLZ on 2010-08-26, 17:52:31
Eneagram, valaki? :D
Azt régen már megcsináltuk, mondjuk érdekes lenne az újakét is olvasni. :D

A tökéletesség unalmas.

LiaLia

Racionalisták ezt inkább ne olvassák tovább :D

Személyes horoszkópnál nem csak az alap csillagjegy a lényeges, hanem az aszcendens, a bolygók elhelyezkedése, egymáshoz való viszonya is benne van. Ez így együtt ad ki egy egyedi jellemzőt, és ezért nem feltétlenül tisztán jellemzőek a csillagjegyek. Amúgy szerintem egy asztrológiai képlet nem determinál, hanem csak jelez valamit. A csillagjegyek szimbólikusan értendőek, és emiatt sokrétegű a jelentésük.
Én pl. Mérleg vagyok, az aszcendensem Rák és a bolygók közül a Mars és a Plútó a hangsúlyos nálam. Úgyhogy nem feltétlenül tisztán a Mérlegre jellemzően viselkedem szerintem. :smile:

Tarot kártyát akar valaki húzni?  :D :D

.Attila

Quote from: LiaLia on 2010-08-27, 00:37:18
Ez így együtt ad ki egy egyedi jellemzőt...

Milyen egyedi jellemzőt? Amit az asztrológusok használnak, az alapján véges kombináció lehetséges és gyanítom, hogy ez bőven 6 milliárd alatt van, magyarul nincs valójában egyedi személyiség. Legalábbis az asztrológia szerint.

Member

Quote from: LiaLia on 2010-08-27, 00:37:18
A csillagjegyek szimbólikusan értendőek, és emiatt sokrétegű a jelentésük.
És innentől mehet a lomtárba az egész, mert azt mondok, amit akarok. :haha:

Acchan

Quote from: Member on 2010-08-27, 00:46:25
Quote from: LiaLia on 2010-08-27, 00:37:18
A csillagjegyek szimbólikusan értendőek, és emiatt sokrétegű a jelentésük.
És innentől mehet a lomtárba az egész, mert azt mondok, amit akarok. :haha:
+1. De még ez a jellemrajz-dolog mindig magasabb szinten áll, mint az újságokban a napi horoszkópok. Az vmi félelmetes jelenség. 

Kvikveg

Pls goto http://usteam.hu/forum/index.php?topic=396.0 Vallas, filozofia, ezoteria topic, thx :)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Selmo

Hé! Ez az én szövegem! :lul:

A tökéletesség unalmas.