Main Menu

K-on

Started by Darkstar, 2009-03-28, 12:30:32

Previous topic - Next topic

Nihilus

Shit blew my mind.
Ha alpárian fejezném ki magam, azt mondanám, hogy minimum hússzor elcsöppentem ezen az epizódon, de mivel én nem szoktam ilyesmit mondani, ezért nem is mondom. :hehe:

Nem fogom beérni heti egy adaggal, azt hiszem még a hétvégén a mangáját el fogom kezdeni. :D

motifator

Háhá, ezt imádni fogom. Remélem minimum 25 rész lesz, különben RAGE.
Én már csak nem vagyok az a földön fetrengve röhögős típus, de ezen a részen jópárszor elmosolyodtam. És ez nálam már nagyon nagy szó egy slice-of-life vígjátéknál. Én még az Azumangát is dobni akartam egy rész után, mert nem tudott megnevettetni. Ugye mekkora lúzer vagyok? Valahogy ezeknél a karakterközpontú vígjátékoknál kell nekem 3-4 rész, hogy ráhangolódjak. Ha már az első rész megmosolyogtat, akkor mi lesz it egy hónap múlva?

Amúgy a Krauzer-sama cameo király volt :D

Az ending meg egyszerűen leírhatatlan  :jee: :whoah: Csak azt sajnálom, hogy valószínűleg nem fogunk hasonlókat látni az animében, de ne legyen igazam.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Én

Quote from: motifator on 2009-04-03, 23:05:55
Amúgy a Krauzer-sama cameo király volt :D
Jah, az nem volt semmi. Csak sajna már lelőtte nekem mangaolvasó haver, de azért kiváncsi votam Krauser II KyoAni verziójára :D

KeLa

Quote from: motifator on 2009-04-03, 23:05:55
Remélem minimum 25 rész lesz, különben RAGE.
Sajnos úgy tűnik h nem lesz annyi... :/
Aztán ki tudja, remélem h nem így lesz x)

Alkyra

Ezt tuti nézni fogom.Elsőre megfogott és az ED-je egyszerűen kiváló. Reméljük ez nem fog a Maria Holic sorsára juttni(egyedül az OP s ED tetszett az egész 12 részes sorozatból..)

Ám kéne valami HD verzió ebből is...utálom nézni, hogy ilyen elmosott minden kép...

Én

#35
Basszus, ez az ED tényleg kurva jó. Nem is tudom, hányszor néztem meg azóta. Nagyon remélem, hogy lesznek ilyesmi beöltözős produkcióik :jee:
Szerk: nem vagyok semmi. Mangát olvasó havert megkérdezem: a zenéjük is ilyesmi lesz? ... :facepalm:

Member

Töröltem. Még egy slice of life poénok nélkül megölne.

Darkstar

Good for you  ::)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

R41N

Quote from: Darkstar on 2009-04-02, 22:47:43
ED - http://www.youtube.com/watch?v=xz_zNgfqhhI&fmt=22
Hmmm, ez tetsziiik, bele is nézek mindjárt  :angyali:  Valaki esetleg megnézett több verziót? Melyiket érdemes? (tokyotoshon így hirtelen öt különböző csapattól származót találtam, soha rosszabbat :) )
No time to bleed

KeLa

Quote from: R41N on 2009-04-05, 14:52:56
Valaki esetleg megnézett több verziót? Melyiket érdemes?

Quote from: Darkstar on 2009-04-03, 09:42:20
Kólgájz K-on 1 subbed

Vagy talán a Chihiro

Utóbbit nem néztem, de sztem kb egy szinten lehet a kettő O_o

Darkstar

#40
Szerintem CG > Chihiro, de kinek mi jön be.

A Pixiv K-on "része" kb napi 4 oldallal bővül, néha találni egész jó képeket.

(Az első postba meg betettem az eddigi subokat)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Én

Oh gad. Mio is fucking awesome.
Still winning, etc

Draconire

And OUT OF FUCKING NOWHERE an imouto appears.

Darkstar

Quote from: Draconire on 2009-04-10, 11:06:25
And OUT OF FUCKING NOWHERE an imouto appears.
?
Már az első részben is benne volt.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Én

Quote from: Darkstar on 2009-04-10, 12:06:02
Már az első részben is benne volt.
Lol, tényleg, ő kelti fel az elején. Teljesen megfeledkeztem róla :he:

Junchi

#46
OFF: Emberek, hatékony megoldás a dábülposztok ellen, ha kimásolod az előző posztod teljes tartalmát, kitörlöd, az újba beillesztetted, az új gondolatok meg mehetnek alá (elválasztva) és annyi ^^; Így mindenki tudni fogja, hogy érkezett új post az adott threadbe és még a duplákat is ellehet kerülni vele :3

Btw köfi a kettes epizód linkjét.

NLZ

És úgy vettem észre, hogy ha az uccsó postot szerkesztik, akkor úgy jelzi a fórum, mint ha új post jött volna. :)
[reserved]

Én

Ja de akkor nem ugrik a topic az első helyre
Bár ahogy észrevettem, sokan az "unread posts since last visit-et használják, az meg mutatja azt is. Ha olyan kedve van. :P

Rounin

Quote from: Darkstar on 2009-04-10, 10:02:38
Duplapost de nembaj

Coalguys ep. 2

A lehető legjobbkor! (megnéztem az első részt, megtetszett, aludtam rá egyet, felkelek és VOILA! :D)

Darkstar

Also, this blew my (and /a/non's) mind.
Ok, tudom, hogy "krémszínű" nadrág van rajta, de akkor is...
...
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Én

Ez honnan van? Most végigpörgettem mindkét epizódot, de egyikben sem találtam meg, previewokban sem.

Darkstar

2. ep 17:23
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Én

Ach so! Valahogy áttekertem akkor ^^"

Draconire

Quote from: Én on 2009-04-10, 12:10:39
Quote from: Darkstar on 2009-04-10, 12:06:02
Már az első részben is benne volt.
Lol, tényleg, ő kelti fel az elején. Teljesen megfeledkeztem róla :he:

+1, damn. Na nem baj, legalább lehet később is jól meglepődök "új" dolgokon és jobban fogom élvezni.

NLZ

Quote from: Darkstar on 2009-04-10, 14:01:23
Also, this blew my (and /a/non's) mind.
Ok, tudom, hogy "krémszínű" nadrág van rajta, de akkor is...
...
[spoiler][/spoiler]
Igen, tudom, nem kell irogatni, hogy fail és 1/10. :D
[reserved]

Én

She's 15. In our beautiful homeland, that's pretty much legal. :D

Flaser

Úgy tudom Japánban is. (Legablábbis a legtöbb tartományban 14-16 között van a korhatár).
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Én


Rounin