Ever 17 Out of Infinity

Started by Prof. William, 2006-09-02, 13:00:30

Previous topic - Next topic

Prof. William

Ige de...

[spoiler] Tsuguminek, most már van valakije. Mi. Szóval mostmárszeretne élni.  Bár csak utaltak ráde ebben avégigjátszásban mintha lett volna némi szex. :)  [/spoiler]

Kupo

Na még spoiler. :P
[spoiler]Ja, a good ending végén már akarta volna, hogy éljen Takeshi is, és ő is akart volna. :) [/spoiler]
Mindjárt folytatom Sara Ending-et. :)

Prof. William

Reméllem a Coco ending után megtudjuk hogy alakul hőseink sorsa. :)

Gyorsan megcsináltam a Tsu-Sora ba endinget. Hát elég szívbemarkoló volt. Különösen a vége... Mindenesetre már van egy két tippem hogy hogy folytatódik a credit után az ending. :)

Viszont jó ötlet, hogy hogy ha tudni akarjuk a igazi good endinegt a főhősökkel akkor előbb vigyük végig mindenkivel. Már csak azért is viszi az ember.

Az más kérdés hogy a mai játékosok 80%-a eleve megse néz iylet, mert hát mi ez? + Egy ending után törlik mert nincs meg a sikerélményünk.

Hisz

[spoiler] A csonka good endineg nem éppen goodok. :) Szépen meg kell szenvedni érte a játékosnak hogy lássa a Happy Endet. :)  [/spoiler]

Kupo

Ja, én is már kiváncsi vagyok az utolsóra, ma meglesz még Sara Good Ending, azután Coco-ba kezdek bele. :)

Prof. William

#34
Főleg az volt nagyon szívbemarkoló a bad endingben hogy

[spoiler] Pont You volt a legpozitívabb, folyton életteli és vidám karakter és a végén nyomorultul rettegve hal meg a karjainkban. Majdnem megkönyeztem+a szinkkonszinész is mindent beleadott. Az a kép téynleg nagyon jó. Nem gondoltam volna hoyg ennyire dura lessz a vég. Hiába a japók nem aprózzák el a veresége se. Reméllem a többi bad ending is hasonlóan katartikus lessz.

Más... De akkor Coco megúszta nem?  Azt nem említik hogy ő meghalt volna. Szal majd ha a mentőcsapat megérkezik valszeg őt megtalálják a kapszulában.[/spoiler]

Kupo

Na most már 7/11 Endings Cleared, mondjuk ebbe a epilógok is beleszámítanak.
[spoiler]A végén ki is írta, hogy Finding Coco Unlocked, vagy valami ilyesmit. :)
Még csak egy bad endinget láttam én is, de az nagyon jó volt, remélem én is, hogy a többi is ilyesmi lesz.

Coco meg lehet megússza abba az Ending-be, hacsak nem omlik le az egész LEMU, és ráesne IBF-re, bár nem tudom, hogy pont úgy esne-e.[/spoiler]
Következő már Coco Ending lesz, aztán meg a bad ending, meg epilógok, már nicns sok, elég sok kép is megvan már. :)

Darkstar

#36
Váá, nem hiszem el, ma reggel 7 nap után újraindítottam a gépet, és a rohadt tetves torrent visszament 85-90% körülről 62-re, egy másik teljesen lenullázott és a School Days is visszaesett. Miééért  :comp: :comp: :comp: :Eztneked: :grrr: :uzi:

Ed.: Úgy tűnik egy eröltetett kézi hasholás visszahozott pár százalékot, de még mindíg nem tökéletes. :(
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kupo

Simán Stop-al leállítottad, és úgy visszaesett? o.0

Darkstar

Stoppal leállítottam, gép rendesen újraindít, utána újra el akarom indítani, erre 62%ot mutatot, ami az ellenőrzés után 75 lett, de kb 10% elúszott, nemtudom hová. De mostanra megint 85%. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kupo

Akkor már nincs annyira sok, mennyi időt ír ki, vagy mennyivel tölti? :)

Darkstar

Állandóan ugrál a kapcsolat sebesség, hol jön 20al, néha meg 2-3al. De most épp 0. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Prof. William

#41
Na most vagyok You ending végefelé. Kiderült pár dolog de reméllem lessz annyira pozitív mint a Sara ending.

Főleg mert [spoiler] Tsugumi megjósolta a halálomat. Bár ezt csak szánhatjuk annak is hogy húzzák a játékost, hogy most jajj milessz. Végül is ez egy anime-történet szóval BÁRMI megtörténhet. [/spoiler]


Később:

Na megvolt tetszet.

[spoiler] Úgylátszik a kölökkel van elsőre mindig full heppiend. Elcsattan a szerelmes csók. Ari volt. [/spoiler]

Kupo

Ja, én meg már belekezdtem Coco-s végigjátszásba. :)
Te is megynitottad már, ha jól látom?

Prof. William

Aha.

Amúgy

[spoiler] Takeshi Sora + Tsu endingje után kissé lelombozódtam, hogy ilyen szomorkásak a good endingek, de a Kid endingjei felvidítotak. + hamarosan megtudom a Takesi endingek végét. Je!!![/spoiler]

Ez az első ilyen game ami igazán érdekel. Játszottam már hasonlókkal, de azok valahogy nem jöttek be. De ez igen! Hallom elég sikeres game. Van rá esély hogy animesorozat készül belőlle mint jópár társából? (Shuffle, Soul Link, Eien stb.)

Reméllem...

Kupo

Ja, nkem is nagyon tetszik, remélem lesz jó anime is belőle. :)

Darkstar

#45
És lentvan! És már telepítettem is. Végre valahára. :)

Ed.: egy dolog zavar, akárhányszor kiteszem fullscreen-re átállítja a frissítést 60Hzre, és nekem kifolyik a szemem, mikor visszaváltok a windowsra.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kupo

Nekem jól megy, menübe nem lehet valami ilyesmit állítani? Meg High-on van?

Darkstar

Még jó hogy highban. Közben kiderült, hogy ha kilépek belőle, viszaállítja, csak akkor nem, ha leveszem ablakba, és amíg mást csinálok, tovább fut a háttérben.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kupo

Ja, elején kell kis ablakra állítani, akkro jó.
Most hogy állsz? :)

Prof. William

#49
Coco ending megvan de!!!! Amikor lemegy a kredit a program hibát észlelt és leálll!!!! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! Mit csináljak? Nem fogom megtudni az epilogokat!

Veletek történt ilyesmi? Vagy csak nállam van ez a hiba? esetleg kerll valami patch?

Darkstar

Az normális, hogy Takeshinek néha nincs hangja?Az összes többi szereplőnek van, háttérzajok + zene is van, de a srácnak akkorse hallani a hangját, mikor idézőjelekközött írja a játék, hogy mit is mond amúgy.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Prof. William

Ez normális. A Főhős hangja sosem halható az ilyen játékok többségében csak az amit a többiek mondanak.

Az én hibámmal találkozott valaki? Mert ha igen akkor valami közös lehet a baj...

Darkstar

Reméltem hogy ilyesmi, és nem hiba, köcc. :) (Még régebben játszottam egy hasonló játékkal, és úgy rémlett, mintha ott lett volna hangja a főhősnek, de lehet rosszul emlékszem.)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kupo

Quote from: Prof. William on 2006-09-09, 01:20:45
Coco ending megvan de!!!! Amikor lemegy a kredit a program hibát észlelt és leálll!!!! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! Mit csináljak? Nem fogom megtudni az epilogokat!

Veletek történt ilyesmi? Vagy csak nállam van ez a hiba? esetleg kerll valami patch?
Még nem vagyok a végén, majd ha végigvittem szólok. :)

Prof. William

Lehet hogy az én verzióm hibás? Fasiso a crackercsapat neve.

Melleselg nem lehet ez kapni itthon? Lehet hogy megvenném...

Kupo

Nekem is Fasiso-s asszem.

Prof. William

Na? Valami fejlemény? Kíváncsi vagyok másnak is előjön e  a hiba + egy kis eszmefuttatást tennék a végével kapcslatban...

Kupo

#57
Most vittem végig Coco Ending-et, és ment tökéletesen.
Installnál ki lehetett választani, hogy miket rakjon fel talán, már nem emlékszem, de ha igen, akkro te valamit kihagytál?
Most már csak Tsugumi-Sora Epilogue, és You-, Sara- Bad Ending kell. :)

Edit: Megint játszottam vele:
Endings Cleared: 11/11
Scenes Completed: 125/126
Paths Completed: 157/225
Percentage Complete: 112/114

Scene Title List-be a 105-s Scene hiányzik még. :) Hátterekből is midnen megvan, elmentem majd asszem, aztán berakom Wallpaper Changer listjébe. :)

Prof. William

Brühühü mi lehet a baj?

Meg adnád honnan szerezted be a verziódat? meg hogy mi a neve... Én instalnál mindent megadtam. CD-képnélkül megy.

Vagy úrakjam újra a rendszert?

Neked milyen géped és rendszered van?

Vagy ami mégjobb... Tudsz egy olyan savet, küldeni, ami az után van, hogy már elmentetted az infókat a Coco-ending után?

Mondjuk bezippellnéd az egész save könyvtárat és elküldöd rapisharen... (Nagyon megköszönném)


A játékról. Nekem nagyo tetszett hogy az endingek nem ütik egymást. Mert

Spoiler de neked már nem

[spoiler] Takeshi 2017 - ben szeretett bele Tsugumiba, az akit mi viszont takeshiek hiszünk az 2034-ben szeret bele Sora-ba.  Kid meg mindkét good endingjét 2034, ben éli meg. You meg Sara ugyebár.[/spoiler]

Szóval mindenki jól jár...

Ja és bár az epilogokat nem láttam még de nekem eddig a You good tetszik a legjobban. :)

Kupo

Én SMS-es FTP-ről szedtem le, elküldhetem privátba a címet, nem tudom, hogy lehet-e írni ilyet.
Nekem: 2.4 GHz, 512 MB, GeForce FX 5500 128MB, meg High-on van.
Egyébként windows-os hiba, tehát amikor bejön, hogy Hibajelentés elküldése stb.?
Előző spoilerhez:
[spoiler]Szerintem mindkettő Takeshi Ending 2017-be játszódik, csak a Sora-s az valami más dimenzióban vagy valami, mert ha 2034-ben játszódna, ott kéne lennie Sara-nak, és a Kid se lenne ott úgy. :)
Kid az meg tuti, hogy 2034, mivel Takeshi máshogy nézne ki, ha 2017 lenne.[/spoiler]
Ja, és a save mappát betömörítettem, hátha tudod használni Shortcut-okat. :)