Main Menu

Gundam

Started by chilip, 2007-10-14, 02:35:34

Previous topic - Next topic

SaiyaGin

Kár, hogy csak a jövő héten lesz rá időm. :(

Puru²


Leara

No, megnéztem már én is végre a Gundam 00 movie-t. A sok várakozás után számomra hatalmas csalódás volt  :ejj:.
Setsunából kaptunk a legtöbbet, aki folyton ugyanolyan fejet vág, inkább láttam volna a többiekből kicsit többet.
A szerelmi szál nem lepett meg, azokkal már a sorozatban sem tudtak bánni, szóval nem is értem, hogy minek kellett [spoiler]a Feldtes szálat belevinni, ha a végén baromira nem lett belőle semmi, hisz Setsuna soha nem mutatott ki túl sok érzelmet bárki iránt is  ::). Bár Feldt megérdemelt volna valami normális lezárást...[/spoiler]
A vége meg... [spoiler]lol, virágXD. Nem bírtam ki röhögés nélkül. Aztán jött az epilógus, aminél kb. lefejeltem az asztalt, annyira giccses volt (meg Marinát egyébként sem szeretem).[/spoiler] Aztán hallottam, hogy a movie mangájának vagy minek másabb a vége, szóval kíváncsi lettem és le is spoilereztem magamnak... de az még ennél is rosszabb, örülök, hogy az animébe nem tették bele az "utolsó giccs löketet"  :lame:.
Összességében az akciójelenetek és a látvány nagyon ott voltak, de ennyi még kevés egy két órás mozihoz.
MAL

SaiyaGin

A szánalom két órája (Copyright by WS): az első óra.
Eddig még tűrhető, bár továbbra is ugyanazt a szöveget mondja egymás megertéséről mindenki, mint eddig (de ez persze várható is volt), viszont volt egy-két  :cool: jelenet (Hallelujah visszatérése, a Raphael megjelenése), valamint Patrick továbbra is  :lol:. (Azt mondjuk nem értem, mit csinál még mindig a hadseregben, azt vártam, hogy Kati rég hazaküldte a konyhába/gyereket nevelni, stb.)
Az új frizurák elég furcsára sikeredtek.

Cloud

Hallelujah:    :whoah: :whoah:


Szal megint ígénytelen vagyok mint a sorozatnál, de nekem tetszett. Az űrvirágig. Onnan nem nagyon vágom hogy most mi is történt.  ^^"

Setsuna, térugrás, ugrás a múltba, ugrás a jövőbe. Ennyi? És most mivan az álienekkel. Nem vágom... No mindegy. :D

SaiyaGin

Épp öt perccel ezelőtt gondoltam, hogy végre ma megnézem a hátralévő 40 percet, de egy perc után úgy éreztem, hogy fáradt is vagyok, meg nem is érdekel annyira. (Miután leszedtem, belenéztem pár jelenetbe a végéből, lehet, hogy nem kellett volna lelőni a poént? ^^") Azt hiszem, holnap nekiállok inkább a Trigun-filmnek, ezt meg megnézem majd valamikor.

Quote from: Cloud on 2011-01-28, 22:04:45
Hallelujah:    :whoah: :whoah:

Mint mindig.  :Kiraly:

Flaser

"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Puru²

#577
Kint van a Unicorn ep 3 , állítólag ez a rész most nem lett annyira ütős.

Puru²

#578
3. rész megnézve SZVSZ eddigi legjobb rész   :whoah: Szinte minden benne volt ami miatt érdemes Gundam-et nézni :
-dráma
-karakterfejlődés
-jól megkoreografált csaták
-remek zenei aláfestés
:jee:

chilip

#579
Quote from: Puru² on 2011-03-13, 16:08:27
3. rész megnézve SZVSZ eddigi legjobb rész   :whoah: Szinte minden benne volt ami miatt érdemes Gundam-et nézni :
-dráma
-karakterfejlődés
-jól megkoreografált csaták
-remek zenei aláfestés
:jee:


+1

azért kshatrya első harca még mindig top a szememben :D

nevezze már át valaki a topicot simán Gundam-re

ed.: de hülye vagyok, hiszen én indítottam a topicot

Rex

Quote from: SaiyaGin on 2009-05-07, 23:17:34
MARIE.
:ejj:
:D

Húú ez a video okozot nekem jó kedvet most. Igazából én még nem fejeztem be a 00 második évadját. Viszont. itt 3 oldalal ellöt simán bele tudnák kötni a negativumokban. Szerintema karkaterek igen is jól megvannak csinálva. Tény én is hiányoltam több női pilotát.. De én be értem Som...MARIE! val. és Setsuna pont  Gundam szövege miat jó karakter. Meg "ezzen a világon nincs Isten"- szöveg.. Emelet Gundam történelem egyik legszebb hallála is ebben a sériában.(LockOn), Ezzen kivüla Zetaban volt még nagyon szép. Enma-chui. és Four.

Megmondom és Retro Gundam fan vagyok és elleve megsem akakrtam nézni az újakat. De végülis megnéztem a 00 és nekem az elsö évad Rohatúl tetszet. Igen is megérdemli a Gundam nevet.
Eddig egyetlen Gundam van amit nagyon nem kivánok megnézni (de meg fogok) az a Wing. Amibena leg undoritom Gundam dizánjvan.Egy robot angyal szárnyakal.. úgyanmár.

teljesn ugyan nem sokat láttam. De nagyon sok játékal játszotam. és azzokbol összeált nagyából a történet. Ezért is a Zeta és ZZ a kedvencem láttatlan ban is. (azért fontosabb részeket láttam)

Szóval csak azt akkartam hogy 00 igen is megáljaa helyét. És személy szerint eröviszonyban is.


White SeeD

Majd meglássuk, de amilyen irányba halad a gundam széria nem várok túl  sokat.
Pedig jönne ki jó mechás cuccok lást Break Blade, így még csak arra sem lehet fogni a dolgot, hogy így alakul a mechás világ.
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

chilip

új gundam = gundam + digimon + yugioh

yes chumps, its a gundam with cardgame

4chan-ra ki is van stickyzve

Puru²


White SeeD

Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

SaiyaGin

Quote from: White SeeD on 2011-06-13, 13:34:53
http://gundamguy.blogspot.com/2011/06/coco-manga-x-gundam-gundam-age-new.html

Dropped

Nem mondhatom, hogy emiatt várnám az őszt, de ha esetleg mégis nézhető lenne felnőtteknek is, szóljatok.

Puru²

Ep 4 szkenek :

1
2
3

Epic lesz ,csak legalább egy trailer jönne már .  :frown:

Puru²

<Vááááá>
     40 sec Ep 4 trailer
</Vááááá>

OST-t ide azonnal !  :whoah:

White SeeD

Legújabb Gundam adaptáció.
Ha gyerek lennék biztos tetszene...
Így 30 hoz közel nem nyerő, nagyon nem.

Rettegve várom a következőt, ahol már óvodások lesznek a főszereplők...

hmm, egész jól visszafogtam magam :angyali:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Puru²

ehh totál elfelejtettem hogy ma jön ki a Unicorn 4. része  :cool:

addig is kedvcsinálónak :az első 6 perc Epic!  :appl:

Puru²

EP5 trailer
"WUT ?????A dubstep in mah GUNDAM ?????"

Cloud

Unicorn-t hány részesre tervezik?

Puru²

Quote from: Cloud on 2012-03-27, 17:52:21
Unicorn-t hány részesre tervezik?
6 ,szóval nyugodtan belekezdhetsz mert idén már biztosan véget ér.

Cloud

Előbb befejezem a Gundam Seed-et, majd utána. Amúgy köszi.

Puru²

EP5:első 8 perc
ehhh már igazán kijöhetne

Puru²


Cloud


Cobra

március...
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Cloud

Na igen. De nem baj, legalább egyben letolom majd az összeset.