Main Menu

Gundam

Started by chilip, 2007-10-14, 02:35:34

Previous topic - Next topic

Puru²

#300
Na akkor itt  a rendes S2 teaser (jó rövid) :

http://www.youtube.com/watch?v=Rn7ziSoOqtM&fmt=18

lassan érik egy S1 újranézés  ;)

SaiyaGin

Quote from: Puru² on 2008-08-04, 00:19:32
Na akkor itt  a rendes S2 teaser (jó rövid) :

http://www.youtube.com/watch?v=Rn7ziSoOqtM&fmt=18

lassan érik egy S1 újranézés  ;)

:merci:



Puru²

screenshot montázs :
http://img185.imageshack.us/img185/440/1221381774400qt2.jpg

valaki már igazán kiszivárogtathatná az Ep 1 raw-ját  :Eztneked:



Puru²

Quote from: SaiyaGin on 2008-10-05, 13:27:19
Quote from: Puru² on 2008-09-15, 11:05:12
Ep 1 raw

http://tokyotosho.com/details.php?id=162498
Megnézve ,jó volt  .Gyakorlatilag már az 1. mp-től folyamatosan megy az akció ,amit csak néha szakítanak meg egy kis párbeszéddel. Ha tartani tudják ezt a tempót akkor jó is kisülhet az S2-ből.  :smile:





White SeeD

Hát.
[spoiler]Saji lecsukva. Lujzu pszicho (már látom a nevét a veszteséglistán...)[/spoiler]
Lődöztek. Szokásos. Új modell lenyomja a régit.

Már csak egy dolog mentheti meg a sorozatot:

[spoiler=kép][/spoiler]
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

fraglimiter

Louise nagyon huzos  :zomg: olyan mint a Seed Destiny-ben volt Stellar csak folyamatos berserkben, kivancsi vagyok ki engedte meg neki hogy ms-t vezessen.
Ezt a "klonozos" dolgot viszont jo lenne majd megmagyarazni, Lyle Dilandy + Tieria "klon"ja Livonze-nel.
En a KOS listara feltennem meg azt a dagadt szőke kapitanyt is, ellenszenves.
Sumeragi hogy ki volt dolve, igazi alkoholista :D:D
Az ED zeneje nekem vegre nagyon tetszik, olyan mint a regi Gundamek mondhatni tucc-tucc OP/ED-jei  :whoah:
Johetne mar a kovetkezo resz!

SaiyaGin

Holnap megnézem a feliratos verziót...

Quote from: fraglimiter on 2008-10-06, 12:06:24
Louise nagyon huzos  :zomg: olyan mint a Seed Destiny-ben volt Stellar csak folyamatos berserkben, kivancsi vagyok ki engedte meg neki hogy ms-t vezessen.

Louise alapjáraton eddig normális volt, lehet, hogy még most is az, csak a Gundam megjelenése miatt zizzent be.

Quote from: fraglimiter on 2008-10-06, 12:06:24
Ezt a "klonozos" dolgot viszont jo lenne majd megmagyarazni, Lyle Dilandy + Tieria "klon"ja Livonze-nel.

Lyle Neil ikertestvére.

Quote from: fraglimiter on 2008-10-06, 12:06:24
Sumeragi hogy ki volt dolve, igazi alkoholista :D:D

Őt szerintem inkább Billy "döntötte ki".

chilip

csak nekem tűnt fel hogy Louisenak megvan mind2 keze?

SaiyaGin

#310
Quote from: chilip on 2008-10-07, 01:15:47
csak nekem tűnt fel hogy Louisenak megvan mind2 keze?

Nem, nekem is feltűnt. Gondolom a kézhez kapcsolodódik a megvadulás és Ribbons/Livonze/Tudja A Fene, Hogyan Kell Írni A Nevét  valamilyen machinációja. 

Engem inkább az lepett meg, hogy Lasse túlélte azt, hogy a GN Arms, amiben csücsült, felrobbant.

Dreamcleaver

#311
Jó kezdődik, bár egy-két dolog nem világos, illetve egy-két szereplő nem ugrott be.

Pl mi az az A-Laws és a Cataron?

Shirin az ki? Ő volt az arab királynő tanácsadója annó? Eskü nem ugrik be ki ez.

Lasse: ez a pilóta, akiről azt hittük meghalt az S1 végén?

Amúgy a Saji vs Louise sztem elkerülhetetlen. És persze sokáig nem fogják tudni, hogy egymás ellen harcolnak.

Ami meglepett, az Alleluja/Halleluja a kényszerzubbonyban, bezárva XYZ Super Secret Detainment Facility-ben. Ezek szerint jellenleg 2 Gundam Meister van (illetve nem tudjuk mi lett a kiscsajjal a hármasból, aki kinyírta Louise szüleit). Valószínűleg Lockon ikertesója és Saji lesznek az újak, illetve remélem Alleluja visszatér, hacsak nem kap ő is mindfuckot mint Louise, és ellenség lesz.

Ami még nem világos, hogy az ázsiai csajszi mit keres együtt a zöldhajú féreggel.

WS: menj nézz valami Macross sz@rt lol.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

White SeeD

Quote from: Dreamcleaver on 2008-10-07, 16:11:19

WS: menj nézz valami Macross sz@rt lol.

Nézem, mert azon van mit nézni lol.
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Dreamcleaver

Quote from: White SeeD on 2008-10-07, 17:32:31
Quote from: Dreamcleaver on 2008-10-07, 16:11:19

WS: menj nézz valami Macross sz@rt lol.

Nézem, mert azon van mit nézni lol.

cool, then gtfo this thread will ya?

Amúgy subosan nézted, vagy megint RAW-t bámultál aminek a felét sem érted?  :szemuveges:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

White SeeD

Amennyi RAW-ot nézek már majdnem mind1. De láttam már SUB-osan :smile:

Már az első seasonban is voltak megütköző dolgok, de itt.
Louise nem csak pszicho, de telepatikus úton kihasználja az a valaki/valami, vagy borgot csináltak belőle  :wtf:
Még csak most kezdődött el, de már ultragood upgrade gundamjainkon.
A hullák jönnek vissza sorozatban. (well sunrise)
Hercegnőnket már megint nagy hévvel mutogatják, aztán megint semmi sem lesz ugyanúgy mint első évadban.

Hosszú kép, ezért linkbe adom


btw: Remélem Saji kinyírja a slutgirlt mikor elmondja hogy ő tüzijátékozott az esküvőn...
Dehát Nina sem halt meg, így itt sem számítok többre :mad:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

SaiyaGin

#315
Quote from: Dreamcleaver on 2008-10-07, 16:11:19
Jó kezdődik, bár egy-két dolog nem világos, illetve egy-két szereplő nem ugrott be.

Pl mi az az A-Laws és a Cataron?

Shirin az ki? Ő volt az arab királynő tanácsadója annó? Eskü nem ugrik be ki ez.

Lasse: ez a pilóta, akiről azt hittük meghalt az S1 végén?

Ami még nem világos, hogy az ázsiai csajszi mit keres együtt a zöldhajú féreggel.


A Cataron a 24. században újra erőre kapott kathar eretnekek szervezete, az A-Laws pedig az őket üldöző inkvizíció mechákkal felszerelt különleges egysége. Na jó, lehet, hogy tévedek. :D

Shirin: jól emlékszel.
Lasse a Ptolemaios tagja, a kigyúrt arc, aki a 24-25. részben az Exiára csatlakozott GN Arms/GN Armor pilótája volt, és akit Alejandro Corner látszólag megölt az arany gépével.

Wang Liu Meinek már eddig is voltak kétes dolgai, valamikor mondta is, hogy azt akarja, hogy a világ megváltozzon, és nem érdekli, hogyan.

Quote from: WS
btw: Remélem Saji kinyírja a slutgirlt mikor elmondja hogy ő tüzijátékozott az esküvőn...

Támogatom az ötletet, bár annak is örülnék, ha Alival kötne közelebbi ismeretséget a ribi. Kár, hogy Hallelujah már kiszállt a buliból...

chilip

nyoro~n subs az jó?

Cobra

Szerintem kibírsz még 1-2 napot :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

chilip

Szerintem nem :)

Puru²

Van már kint GG !!!!  :lazza:

chilip

gSS van kinn, vagy ők azok?

Puru²

Quote from: chilip on 2008-10-12, 22:18:52
gSS van kinn, vagy ők azok?
Yepp (GG-BSS)

chilip

jó tudni :D thx

SaiyaGin

Megnéztem a gSS-verziót(már amennyire sikerült, piszkosul szaggatott), tetszett a rész, a harcnál zavart valami, de nem emlékszem már, hogy mi. :zomg: (Majd biztos eszembe jut, ha megnézem a Menclave-féle verziót. Asszem a mechák túltápoltságával volt kapcsolatos.) A másik, ami zavar, hogy a barna hajú kiscsajról nem derült ki, hogy hívják, és ki a fene. Ahogy értettem, már 4-5 éve is a CB tagja, ha ismeri Sumeragit, de azért nem ártana több infó.
Wang Liu Meit meg egyre jobban utálom.

Ginsei

Tiszteletem!

Szerveren fenn lesznek valaha is a 13. utáni részek? (még nem kezdtem bele, de ha össze kell halászni lehetetlen helyekről a többi 12 részt, akkor lehet nem is fogok)


Dreamcleaver

#325
Ep2.

Gundam 00: HELL YEAH!

Köv ep.

Alleluja kiszabadítása: FUKKEN HELL YEAH!

Ideje elkezdeni a parti-t. Csak tudnám honnan szereznek még 3 gundam-ot, feltéve hogy Saji-t is kiképzik Meisternek.

Amúgy meg egyetértek SaiyaGin-nel; valaki elintézhetné már Wang Liu Mei-t, mondjuk a testőre.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

SaiyaGin

#326
Quote from: Dreamcleaver on 2008-10-15, 21:18:54

Ideje elkezdeni a parti-t. Csak tudnám honnan szereznek még 3 gundam-ot, feltéve hogy Saji-t is kiképzik Meisternek.


Gondolom azokat is építgetik szép lassan, ahogy a 00 is a Seravee után készült el.

Szerk.: kíváncsi vagyok, tesz-e majd Tieria vagy Feldt Lyle-nak olyan megjegyzést, miszerint "You're not fit to be a Lockon Stratos."

chilip

#327
eddig 2 rész alapján egész jó. Celestial Being feltámadt, nem húzták az időt. OP/ED bejövős. Marina Ismail kicsit unszimpatikus, bár még elviselhető. Már nem emlékszem pontosan, S1ben akkor Allelujah 2 személyisége egyesült?

ed.: ja Tieria már nem annyira buzis :D

SaiyaGin

Quote from: chilip on 2008-10-20, 14:35:38
Már nem emlékszem pontosan, S1ben akkor Allelujah 2 személyisége egyesült?

Igen, de elvileg [spoiler]Hallelujah meghalt,miután Soma elintézte őket[/spoiler] legalábbis nekem ez jött le.
Igazából nem tudom, miért tettem spoilerbe, talán az esetleges jövőbeli olvasókért. :D
A 3. részt egyébként látta már valaki rajtam kívül?

chilip

ja én. elírtam korábbi post-omban. 3 rész alatt támadt fel a CB :)