Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

kikuchiyo

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-08-20, 16:38:14
Quote from: teraflare on 2008-08-19, 15:16:43
Ha berakod a sigedbe az véleményem szerint nem túl pofátlan reklám. Én is ott hirdetem az aktuális marhaságaim (bár páran kikapcsolják)

Na lássuk csak: aki már énnemtudomhanyadszor rakja saját magát be
avának, az alkothat véleményt ebben a kérdésben? :p

(De a kérdésre visszatérve: szerintem sem. Szóval tera után már
nem fog jelentősebb megrökönyödést kiváltani ;) )

PROTIP: Adblock Plusban megadni a következő szűrőszabályt:
/.*teraflare.*\.jpg$/ és leokézni, hogy igen, szeretnéd a reguláris kifejezést.
Failure is the default option

Selmo


A tökéletesség unalmas.

Member

Mindig megdöbbent, egyesek mit mernek kutyatartásnak hívni. Szomszéd csaj + nagymamája annyit tesz a ránézésre 3 hetes tacsival, hogy ad neki délben kaját, reggel leviszi 4-5 percre, amúgy meg bedobja egy TVsdobozba (a lépcső tetejére, hogy majd ha már elég erőset tud ugrani, boruljon vagy 5 métert). Mondjuk ez családi hagyomány, nagyival egyik lánya sem tartja a kapcsolatot, az unokája meg ha este felsírt, a mutter felhangosította a TVt...
Én meg Araki néha lehozzuk, de ez közel sem elég. :falba:

Kvikveg

Szerintem megszokhetne az a kutya.... ::)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Member

Gondoltam már rá, hogy segítek neki.

Cobra

Tetszett a tüzijáték, megint elég sok új elemet tudtak kitalálni. Időjárás is kegyes volt, szóval most egy jól sikerült augusztus 20-i ünnepséget láthattunk.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Dreamcleaver

Nekem is tetszett.  :D Bár véleményem szerint a piros meg zöld színnél az arany meg kék sokkal jobban mutat tüzijátékban, de hát nem azok a nemzeti színeink.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

.Attila

Én kb. 6-8 évesen láttam utoljára tűzijátékot élőben.
Hát, nem volt rossz, de azt hittem, jobb lesz. Lehet, elnagyoltak voltak az elvárásaim. Vagy csak nem voltam jó helyen (Gellért tér).

Member

Nálunk a falu végre átvette a hozzáállásomat és elveri a pénzt majd másra. :haha:

Próféta

Quote from: Dreamcleaver on 2008-08-20, 22:29:11
Bár véleményem szerint a piros meg zöld színnél az arany meg kék sokkal jobban mutat tüzijátékban, de hát nem azok a nemzeti színeink.
Szerintem még mindig nem késő csatlakozni Svédországhoz; lám, ezt is jobban csinálták. ;)

Zsiga

Van valakinek torrentje a tűzijátékhoz? :)

Rin

#25391
Ezen a kérdésen akaratlanul is elmosolyodtam  :P  Azt hiszem én még le vagyok maradva valahol az élőben nézésnél  :redface:

Egyébként akkor itt köszönök Zsigának, szóval: Szia Zsiga! ^^

Rounin

Zsiga bá' nehezen nézte volna élőben. :D

Rin

Tudom én, de akkoris furán hangzik na :haha:

Rounin

Nemsokára már közvetlenül a másik agyából letöltött élményekben fogunk gyönyörködni, csak győzzük pénzzel a kiberagy beültetését. :angyali:

kikuchiyo

MTV videotár?
Failure is the default option

Makos

Pestit majd énis meg akarom nézni...én csak a helyit lestem meg most....de itt az eleje elég szar volt, a közepe krvajó a vége meg úgy elment :D

Zsiga

Szia Rin! :) Én is az élőben nézést preferálom, a helyi 4th of July tűzijátékot pl. élőben néztem (~6ezres kisváros és olyan tűzijátékot dobtak össze hogy másfél aug. 20. kijönne annyi rakétából...), viszont amekkora elfajzott szobakocka vagyok lehet hogy jövőre már inkább az MTV HD-n nézem majd... ^^" 

Quote from: kikuchiyo on 2008-08-21, 01:31:52
MTV videotár?
Nem jó, warez kell, elveim vannak. :D Nameg rémgyenge a minősége. Btw. adták a HD-csatornán (mert ha igen akkor tuti fent lesz valami nagyobb trackeren) vagy az most csak olimpia?

minuszmiki

Quote from: Member on 2008-08-21, 00:05:22
Nálunk a falu végre átvette a hozzáállásomat és elveri a pénzt majd másra. :haha:
:appl: Itt se szaroztak vele, voltam helyette házibuliban. Drink'n'post, it's awwwwwwwight I guess. :D

Member

#25399
Ma 8-tól van a bölcsészek tárgyfelvétele (Araki-ié is), erre 8:02 és megölték a cuccot, de gondolom mivel tegnap volt 20.-a, most b*sznak egy ideig betébolyogni a munkahelyre megcsinálni. :/

EDIT: Anyámék is kemény iqfighter-ek, megkérdem, milyen tárgyak kellenek, erre a karjukat széttárják. Csak mert kiírt tárgyak és a mintatanterv nem egyeznek...

teraflare

Quote from: kikuchiyo on 2008-08-20, 17:28:46
PROTIP: Adblock Plusban megadni a következő szűrőszabályt:
/.*teraflare.*\.jpg$/ és leokézni, hogy igen, szeretnéd a reguláris kifejezést.
Thx. ezután tudom hogy .png-t használjak  :jee:

Member

vagy .jpg helyett .jpeg

Zen

Órafelvételi nap! Never a dull fuckin' moment. Fél szak néz mint a hülye, mert nem veszi fel ETR a kijelölt tárgyakat.  :lame: :lul:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

SaiyaGin

Átaludtam a tüzijátékot. :Kiraly:

teraflare

volt tüzijáték?  :zomg:

noriko

Quote from: Cobra on 2008-08-20, 22:26:54
Tetszett a tüzijáték, megint elég sok új elemet tudtak kitalálni. Időjárás is kegyes volt, szóval most egy jól sikerült augusztus 20-i ünnepséget láthattunk.
Érdekesek voltak az új elemek! Kíváncsi vagyok, hogy oldották meg a lufis fénysort! Meg a szentjánosbogarak módjára elszálló kis fehér szikrák is tetszettek. A zenéhez kéne még kitalálniuk valahogy valami jobb hangosítást, mert ha volt, abból semmi nem hallottam. Külföldi család kérdezte, hogy mire vár a sok ember és milyen nap van ma. Vicces, hogy úgy jönnek Magyarországnézőbe, hogy véletlenül esik bele az első számú nemzeti ünnepünk :D

Ti hallottatok az ország szülinapi tortájáról? A Red Bull repcsinap leírásánál említették, hogy lassan annyira hozzátartozik aug20-hoz, mint a tűzijáték, vagy az ország szülinapi tortájának felvágása... néztem, hogy  :confused:
Aztán rákerestem, és kiderült, hogy csak tavaly óta van torta, úgyhogy hülyén fogalmaztak. Az idei a Szatmári szilva torta, aminek a hungarikum eleme a szilvapálinka :D
"I wish I could, but I don't want to."

Fazék

fórum off: dobnák a francba az egész tüzijáték ötletét és költenék értelmesre inkább a pénzt
már évek óta a legkevésbé sem érdekel ez az egész hülye felhajtás, a legidegesítőbb benne a közlekedési káosz, amit okoz már napokkal korábban és képtelenség dolgozni tőle...

Bishop

Ejj ez a nyár de elcsúszik mostanába, bedöglött a telefonom ergo az idő telését csak arról tudom hogy sötétedik. Teljesem kiment a fejemből az augusztus 20. Pedig itt is szokott tüzijáték lenni de még azt sem vettem észre pedig fent voltam ::) lehet az idén nem volt? Mind1  25.én felvételi aztán újra vissza a mókuskerékbe, ha felvesznek  :bruhuhu: Talán jobb is érettségi miatt már május óta se suli se semmi.

Member

Ergo ennyire nincsen semmi óra a közeledben sem? :eek:

Most furcsa volt, hogy végig tudtam, milyen nap van, pedig volt olyan nyár, hogy 4-5 napot tévedtem. :) (ha hónapot nem is :D)

FAZÉK: :tezsvir:

Makos

Quote from: Member on 2008-08-21, 12:07:59
Most furcsa volt, hogy végig tudtam, milyen nap van, pedig volt olyan nyár, hogy 4-5 napot tévedtem. :) (ha hónapot nem is :D)

Őőőő igen ez a nyár nekem is ilyen volt...pedig máskor énis hónapokat szoktam tévedni :rotfl: