Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Bishop

Van, de nem nézem, viszont telefonra mindig ránézek, mikor telefonálok ilyesmi. Sosem nézem nyáron az időt, ez régen arra szolgált hogy hosszabbnak tünjön  :D

teraflare

Asszem ez egyre rosszabb lesz. Meghallgattam a Kis hableányból a "Ringat a víz"-t. Erre na vajon mi jut eszembe arról hogy "hidd el te kedves jobb ahol nedves" ?  :lul:

Member

Szerintem már az komoly agybajra vall, ha ezt hallgatod. :D

Lythis

Ha már így szóbajött az tüzijáték: nem tudja valaki, hogy milyen számok mentek alatta? mert amit hallottam, azok alapján egész jó aláfestő zene volt.

teraflare

Quote from: Member on 2008-08-21, 15:13:32
Szerintem már az komoly agybajra vall, ha ezt hallgatod. :D
Akkor az Aqua:Barbie girlt meg se említsem?  :D

Nakedape

#25415
Quote from: teraflare on 2008-08-21, 19:03:23
Quote from: Member on 2008-08-21, 15:13:32
Szerintem már az komoly agybajra vall, ha ezt hallgatod. :D
Akkor az Aqua:Barbie girlt meg se említsem?  :D
attól függ,
németül vagy oroszul?

najó ebben szerettem is, csak a klippet nem tették fel (van saját)
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kuroi Tenshi

Quote from: Zsiga on 2008-08-21, 02:45:41
viszont amekkora elfajzott szobakocka vagyok lehet hogy jövőre már inkább az MTV HD-n nézem majd... ^^" 

Ha az is olyan lesz, mint amilyen a mostani volt, akkor lehet, hogy
egyáltalán nem fogod nézni :p
Ha még nem töltötted le, akkor ne is pazarold az időt rá. Az m1-en
végig valami táncos énnemtudommiafaszt mutogattak, aminek úgy
mellesleg a hátterében lement a tűzijáték. Agyamon WTF IS THIS
SHIT típusú gondolatok cikáztak át ennek láttán.
A másik adó, ami mutatta, a Retekklub volt. A kamerakezelésük
MAJOR FAIL kategóriába sorolható...

Quote from: Member on 2008-08-21, 09:05:06
Ma 8-tól van a bölcsészek tárgyfelvétele (Araki-ié is), erre 8:02 és megölték a cuccot
2 percig bírta? Az már meglepően jó, nálunk általában az első néhány
másodperc után behalt a rendszer :haha:

Quote from: teraflare on 2008-08-21, 10:13:54
Quote from: kikuchiyo on 2008-08-20, 17:28:46
PROTIP: Adblock Plusban megadni a következő szűrőszabályt:
/.*teraflare.*\.jpg$/ és leokézni, hogy igen, szeretnéd a reguláris kifejezést.
Thx. ezután tudom hogy .png-t használjak  :jee:

Hol is az az ignore gomb?  :__devil: :hehe:


BKV-ék átvariálták a menetrendeket. A járatok felét átnevezték,
egyebet azonban nem csináltak, és már ma 2 kimaradt járattal
találkoztam, tehát ezen sem változtattak. Ennek sok értelme volt. ::)

.Attila

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-08-21, 19:59:26
Quote from: Member on 2008-08-21, 09:05:06
Ma 8-tól van a bölcsészek tárgyfelvétele (Araki-ié is), erre 8:02 és megölték a cuccot
2 percig bírta? Az már meglepően jó, nálunk általában az első néhány
másodperc után behalt a rendszer :haha:

Csak azt írta, hogy 8:02kor nem működött, lehet, hogy már az előző 55mp-ben sem :)

Kvikveg

Quote from: teraflare on 2008-08-21, 15:03:42
Asszem ez egyre rosszabb lesz. Meghallgattam a Kis hableányból a "Ringat a víz"-t. Erre na vajon mi jut eszembe arról hogy "hidd el te kedves jobb ahol nedves" ?  :lul:
:facepalm:  :lul:

Ma reggel jottem ra, hogy a BKV szerint az atszervezes azt jelenti, hogy a 63as meg ritkabban jar. De legalabb nem szuntettek meg. (Alternativa a stoppolas, halalt megveto batorsaggal bebiciklizes vagy 3 ora gyaloglas.)
:b+:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Gregory

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-08-21, 19:59:26
Quote from: Zsiga on 2008-08-21, 02:45:41
viszont amekkora elfajzott szobakocka vagyok lehet hogy jövőre már inkább az MTV HD-n nézem majd... ^^" 

Ha az is olyan lesz, mint amilyen a mostani volt, akkor lehet, hogy
egyáltalán nem fogod nézni :p
Ha még nem töltötted le, akkor ne is pazarold az időt rá. Az m1-en
végig valami táncos énnemtudommiafaszt mutogattak, aminek úgy
mellesleg a hátterében lement a tűzijáték. Agyamon WTF IS THIS
SHIT típusú gondolatok cikáztak át ennek láttán.
:tezsvir: Azok az 'íjak' valami hihetetlen ötletes megvalósításról tanúskodtak. A koreográfia meg egyszerűen ghey volt(arra azért kíváncsi lennék, hogy mennyi pénz vándorolt és kinek a zsebébe ezzel a produkcióval). Nem mellesleg tényleg alig lehetett látni bármit is a tüzijátékból. Vagy amikor végre azt mutatták volna, akkor is a fele kilógott a képből.

LittleElf

Quote from: Kvikveg on 2008-08-19, 20:31:26
LittleElf honnan van az avatarod?

Wesnoth Journals Gallery
Meglepő módon nem is az összes képe van ide felrakva az alkotónak (pedig a druida és a shyde iszonyatosan tüneményes). A többit csak a játékból lehet kiollózni.

A tüzijátékot személyesen láttam én is pesten... illetve annyit, hogy jövünk haza lóhalálában Bécsből, és úgy harminc kilométerről egyszer csak valami pukk: narancssárga. Még a végéből láttam 5 robbanást, aztán ennyi volt  :P
Sebaj, volt helyette másféle élmény  :D

Member

Hogy a Welcome to the NHK! első endingje mekkora... Talán a legjobb ED, amit valaha láttam. :jee:

Kvikveg

Utalom a telefont. Eppen anyamnak mutatnek egy jo filmreszletet, ritkasag, hogy erdekli barmi amit mutatni akarok, erre az a $#%@% telefon csorog.  :grrr:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

.Attila

Odaadom az én készülékemet.
Valami hibája van és sokszor nem kapcsol, amikor hívnak.

Próféta

Quote from: Member on 2008-08-21, 21:40:09
Hogy a Welcome to the NHK! első endingje mekkora... Talán a legjobb ED, amit valaha láttam. :jee:
So true.
Amúgy amikor valaki először belinkelte (Rounin?), még nagyon ellenszenvesnek találtam, és fel se tudtam fogni, hogy lehet ezt kibírni :)

Quote from: Kvikveg on 2008-08-21, 22:32:30
Utalom a telefont. Eppen anyamnak mutatnek egy jo filmreszletet, ritkasag, hogy erdekli barmi amit mutatni akarok, erre az a $#%@% telefon csorog. 
Az már rosszat jelent, ha a kitakart részletet gondolatban automatikusan a 'fucking' karaktersorral helyettesítettem, és nem értettem, mit keres Kvikveg magyar szövegében egy angol káromkodás?  :zomg: :oops:
Talán kéne némi időt fordítanom anyanyelvi tudásom ápolására. Lehet, hogy fel kéne függeszteni az angolul olvasott könyvet.
De túl jó. Inkább mégse.

Member

Nálam a $#%@% általában a "kib@szott" megfelelője, ez eléggé gumiszó. :)

Rounin

Quote from: teraflare on 2008-08-21, 15:03:42
Asszem ez egyre rosszabb lesz. Meghallgattam a Kis hableányból a "Ringat a víz"-t. Erre na vajon mi jut eszembe arról hogy "hidd el te kedves jobb ahol nedves" ?  :lul:

Ugyanezért röhögtem ki a lányt, aki anno átküldte nekem. Kaptam is érte egy fekete karikát. :D

Kvikveg

Quote from: .Attila on 2008-08-21, 22:40:10
Odaadom az én készülékemet.
Valami hibája van és sokszor nem kapcsol, amikor hívnak.
Jo lenne... valami idozito, hogy ha ilyen kiveteles alkalom van kukuljon meg. Ez amugy sajnos a vonalas, meg lemerulni sem tud. :/

Quote from: Próféta on 2008-08-21, 22:42:07
...
Quote from: Kvikveg on 2008-08-21, 22:32:30
Utalom a telefont. Eppen anyamnak mutatnek egy jo filmreszletet, ritkasag, hogy erdekli barmi amit mutatni akarok, erre az a $#%@% telefon csorog.
Az már rosszat jelent, ha a kitakart részletet gondolatban automatikusan a 'fucking' karaktersorral helyettesítettem, és nem értettem, mit keres Kvikveg magyar szövegében egy angol káromkodás?  :zomg: :oops:
Talán kéne némi időt fordítanom anyanyelvi tudásom ápolására. Lehet, hogy fel kéne függeszteni az angolul olvasott könyvet.
De túl jó. Inkább mégse.
:lul: De jol asszocialtal ha vigasztal. Oda valami durvat akartam irni.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

.Attila


Rounin

Quote from: .Attila on 2008-08-22, 00:08:50
De brutális avatarod van :zomg:

Köszi. :3
Brutálisabb lesz, amint megnézem a showt és kilopom a kedvenc arcom belőle. (ez csak az előfutár :__devil: )

noriko

Quote from: Kvikveg on 2008-08-21, 23:41:01
Jo lenne... valami idozito, hogy ha ilyen kiveteles alkalom van kukuljon meg. Ez amugy sajnos a vonalas, meg lemerulni sem tud. :/
ez is megoldható. csak le kell cserélni vezeték nélkülire és máris képes lemerülni, ha nem rakjátok vissza a talpra egy ideig.
"I wish I could, but I don't want to."

Selmo


A tökéletesség unalmas.

Rounin

#25432
The Rocky Horror Picture Show Extended Edition... here i come! :angyali:

Szerk.: Errr... erre aludni kell.

Member

Kenji Otsuki minden száma ennyire trotill vagy csak a Zetsubo OP/NHK ED ilyen? Mert ha igen, akkor összeharpolom mindet. :D

sirtomi

Mindenki nézze a kajak-kenusokat aki teheti! :)

Makos

Nah mától keddig nemhiszem hogy leszek. Gólyatáborba nemhiszem hogy lesz időm netezni :D
Remélem azért annyira nem fognak megszívatni...bár érdekes lesz hogy senkit nem fogok ismerni az egyetemen...

sirtomi

Megvan az első magyar aranyérem!!!!  :hopp:

LittleElf

Quote from: Makos on 2008-08-22, 10:44:45
Remélem...

Csak össze ne törjék azt az optimista viráglelkedet valami tahó poénnal ;)
Érezd magad jól és felsőbbrendűnek  :D
Ja és a szobaajtót zárd be kulccsal akkor is, ha valaki közületek kisszobára menne. Én is csak 1x felejtettem el...  :ejj:

sirtomi

Nálunk a csajok zárták a szobaajtót, de nem értem miért :)

.Attila

Quote from: sirtomi on 2008-08-22, 11:16:37
Nálunk a csajok zárták a szobaajtót, de nem értem miért :)

Pl. hogy reggel ne láncfűrésszel ébresszék fel őket.

Videón láttam a saját és a következő év gólyatáborát. Nem az én világom. Családi nyaralás miatt egyébként sem tudtam menni a sajátomra, kissé mérges is voltam, hogy pont akkorra tervezték be, de a szüleimet ilyesmi nem szokta érdekelni.