Melyik animét láttad legutóbb? Hogy tetszett?

Started by Feldin, 2006-03-09, 09:10:16

Previous topic - Next topic

Megmurdel

Quote from: frozenstein on 2012-08-03, 15:52:22
Asa made Jugyou Chu!
Egyrészes borderline hentai abból a fajtából. Mondjuk az Aki Sora-nál light-osabb (sajnos).
8/10
jah de pont ezért inkább 7/10

Cloud

#9391
Freezing


Ez kevés volt. Tetszett, de kevés volt. Este még megnézem azért special-okat.

szerk:

megvoltak.  :hopp:

frozenstein

Saki - Achiga-hen
Számomra hozta az eredeti sorozat hangulatát, bár igaz hogy inkább a második fele. Nyitott maradt a vége, de anidb-n be van jegyezve 3 unaired rész, gondolom azokban majd befejezik a side A semi-final-t. Aztán ha eleget várunk pár év múlva talán a Kiyosumi szál folytatását is láthatjuk animálva.
9/10

Soldier

Steins:Gate

nagyon nagyon és még egyszer nagyon rég ültem végig ennyi részt valamiből. Jó volt. Az első pár résznél még nem igazán tetszett, nem értettem túlságosan, hogy mit szeretnének ezzel az egésszel. De jó sorozat lett belőle  :jee:

első anime amit egy AMV miatt kezdtem el nézni :)  : ez

Megmurdel

Quote from: Soldier on 2012-08-07, 19:18:25
Steins:Gate

nagyon nagyon és még egyszer nagyon rég ültem végig ennyi részt valamiből. Jó volt. Az első pár résznél még nem igazán tetszett, nem értettem túlságosan, hogy mit szeretnének ezzel az egésszel. De jó sorozat lett belőle  :jee:

első anime amit egy AMV miatt kezdtem el nézni :)  : ez
én is egyszerűen imádtam a sorozatot és ha teccett akkor remélem h ezt is megnézed meg majd a movie-t is :D
btw az AMV meg K jó! :D

Darkstar

Quote from: Soldier on 2012-08-07, 19:18:25
első anime amit egy AMV miatt kezdtem el nézni :)  : ez

Quote√Bestamvsofalltime

Na ja, általában rühellem az amv-ket, de ezek egész jók szoktak lenni. A két abszolút kedvencem is ott figyel 1 (view count) és 2
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Junchi

#9396
Quote from: Soldier on 2012-08-07, 19:18:25
első anime amit egy AMV miatt kezdtem el nézni :)  : ez

Ezt nem is ismertem eddig. o.O Durva.

Btw ha már S;G AMV-k: ez és ez a kedvenceim. És mindkettő hazai. :)

Ja és igen, a specialt is érdemes megnézni, mert nem fanservice-lófasz, de még csak nem is valami random filler.

Megmurdel

én nem igazán szoktam AMV-ket nézni csak ha valaki(k) ajánl párat mind most és ezek mind kifejezetten teccettek

kada

Van egyébként AMV topic  :hehe:
Túl sok ott a pangás, és én se járulok hozzá ^^" (inkább régieket szoktam újrahallgatni, ami vinyón van)

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Soldier

Quote from: Junchi on 2012-08-07, 20:28:27
Ja és igen, a specialt is érdemes megnézni, mert nem fanservice-lófasz, de még csak nem is valami random filler.
igen, köszi azt megnéztem :)

Quote from: Megmurdel on 2012-08-07, 20:12:19
én is egyszerűen imádtam a sorozatot és ha teccett akkor remélem h ezt is megnézed meg majd a movie-t is :D
alap


frozenstein

Beelzebub
Ehh... ennek miért kellett így elbaszni a végét? Nem tudom mennyire érték be a mangát, de nem hiszem, hogy a Behemoth arc-ból csak ennyire futotta (egy rakás filler + hirtelen lezárás). Meg azt a hard gay-t gto hangjával igazán kihagyhatták volna.
7/10

Cloud

Kore wa Zombie Desu ka?


1. évad+ OVA

HÁt ez egy vicces sorozat.  Kíváncsi vagyok 2. évad is ilyen jó-e?

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Megmurdel


Cloud


Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん


Cloud

#9409
Kore wa Zombie 2. évad.

Kivégezve.

Hát ez rohadt jó volt. :D   A Chris-es szálat nem tudom minek hozták be, semmi nem történt.

Maga a sorozat király volt.


Member:

Sakura Wars-ot valaki ajánlotta nekem, de már a grafika sem jön be nekem, ezek után a történet sem érdekel.

A videó király volt, a Starcraft-os jelenetnél visítottam. :D

Cobra

Sakura Warsból az OVA-kat végigszenvedtem (az első 4 rész jó, utána csak filler), de a sorozatot a 4. részig bírtam csak.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Member

Quote from: Cobra on 2012-08-18, 00:22:48
Sakura Warsból az OVA-kat végigszenvedtem (az első 4 rész jó, utána csak filler), de a sorozatot a 4. részig bírtam csak.
Az első részben nagyon nem tetszett, hogy gyakorta egy emberként utálták ki maguk közül Sakurá-t. Főleg miután ő volt a legimbább.
A sztori kb. megáll a 7. rész körül és elég sokáig nem foglalkoznak azzal, hogy haladni kéne.

Cloud

#9412
Guilty Crown



Nehezen indult, aztán egész jó lett. Az évad második fele eléggé durva volt, de a vége.... Istenem miért így kellett befejezni? :(  Nem mérges vagyok, inkább szomorú.Ez nekik happy end? Nincs ilyen anime ahol a két főhős  a végén életben marad és esetleg össze is jönnek? :(

Cobra

Hide and fear, Cobra Commander is here !

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Cloud



frozenstein

Quote from: SaiyaGin on 2012-08-20, 11:23:47
Quote from: Cloud on 2012-08-19, 23:37:33
Guilty Crown


egész jó lett.

:he:
Nekem is közepe tetszett a leginkább. :szemuveges:

Gintama 2
Mint az első kétszáz rész,a story arc-ok még mindig epic-ek,a fillerek minősége még mindig hullámzó. (A gundam-starwars-elizabeth( :ejj:) részeket még véletlenül sem tekintem story arc-nak.)
10/10

Member

Quote from: Cloud on 2012-08-19, 23:37:33
Nincs ilyen anime ahol a két főhős  a végén életben marad és esetleg össze is jönnek? :(
Félve kérdezi meg ilyenkor az ember, hogy olyan van-e, amiben túlélik, összejönnek és nem csak a kézfogásig jutnak el? :) Onegai Sensei-t leszámítva, ugye. :D

NLZ

Elkezdtem nézni az új HxH-t, nagyon tetszik. Kár, hogy ilyen kevés van még belőle.
[reserved]