Main Menu

Bleach /Spoiler!/

Started by Tyrael, 2005-05-18, 21:51:48

Previous topic - Next topic

HollowIchigo

#3240
yo.Ikkaku jol elkente a pasi szajat bar nem ertem hogy Hitsugaya tájcsó miért szenved annyit a szokevel, Ururutol meg rednesen megijedtem :D igy bealazni szegeny szoket :D

en aprilis elseje alkalmabol beetettem nagyanyamat, hogy a az agyon fexik mellette valaki... azthitte megorult... tudom kegyetlen de jo lesett  :__devil: :hopp:
I DON'T HAVE A NAME!

Which Advent Children character are you? Find out here!

LuckyDingo

Quote from: HollowIchigo on 2007-04-01, 23:53:21
yo.Ikkaku jol elkente a pasi szajat bar nem ertem hogy Hitsugaya tájcsó miért szenved annyit a szokevel, Ururutol meg rednesen megijedtem :D igy bealazni szegeny szoket :D

en aprilis elseje alkalmabol beetettem nagyanyamat, hogy a az agyon fexik mellette valaki... azthitte megorult... tudom kegyetlen de jo lesett  :__devil: :hopp:
Öhmm Hitsugaya ellenfele nem szőke :D [spoiler]Amúgy meg majd bealázzák őket ne félj : P[/spoiler]

HollowIchigo

Quote from: LuckyDingo on 2007-04-02, 01:10:41
Quote from: HollowIchigo on 2007-04-01, 23:53:21
yo.Ikkaku jol elkente a pasi szajat bar nem ertem hogy Hitsugaya tájcsó miért szenved annyit a szokevel, Ururutol meg rednesen megijedtem :D igy bealazni szegeny szoket :D

en aprilis elseje alkalmabol beetettem nagyanyamat, hogy a az agyon fexik mellette valaki... azthitte megorult... tudom kegyetlen de jo lesett  :__devil: :hopp:
Öhmm Hitsugaya ellenfele nem szőke :D [spoiler]Amúgy meg majd bealázzák őket ne félj : P[/spoiler]

igazad van msot igy atgondolva Hitsugaya-e fekete haju Renjie volt szoke es azt alazta be Ururu :) MELLesleg ugye meg csak 120.reszig van mert usteamen meg nincs fenn tobb
I DON'T HAVE A NAME!

Which Advent Children character are you? Find out here!

LuckyDingo

Így van egyelőre 120 rész van belőle :D És elvileg a 121 is csak jövőhéten jön ki az új OP-ED-el :S Gonoszság.. nem akarok várni : (2007/04/11 a kövi rész -___-

kelvor

Én még csak a 84. résznél tartok, nem akarom elkapkodni, így is van 1-2 anime, amit várok hétről-hétre. Nem hiányzik még 1 :D


Én

75-110-ig (kb) nyugodtan ki lehet hagyni sztem  :muhahah:
Én sajnálom hogy új OP/ED lesz, a jelenlegirk nagyon a szívemhez nőttek :cool:

Eberinu

Nincs a héten se bleach :(

HollowIchigo

Quote from: Én on 2007-04-02, 18:40:13
75-110-ig (kb) nyugodtan ki lehet hagyni sztem  :muhahah:
Én sajnálom hogy új OP/ED lesz, a jelenlegirk nagyon a szívemhez nőttek :cool:

nekem a legutobbi nem tetszik annyira de az elotte levo nagyon bejon, no meg a legelsőnek az OP tetszik :) most is azt hallgatom  :lazza:
I DON'T HAVE A NAME!

Which Advent Children character are you? Find out here!

Eoryn

#3248
Quote from: Én on 2007-04-02, 18:40:13
75-110-ig (kb) nyugodtan ki lehet hagyni sztem  :muhahah:
Én sajnálom hogy új OP/ED lesz, a jelenlegirk nagyon a szívemhez nőttek :cool:


Egyetértek! Mind op miatt, mind pedig hogy ki lehet hagyni azokat a részeket. Bár én végignéztem, de a manga vhogy jobban bejött, mint a fillerrészek. Rolling Stars+Sakura Biyori rulez!!!  :hopp: :appl:

Olvassatok Bleach mangát!!!!  :lol:

blackman

Quote from: Eberinu on 2007-04-02, 18:45:11
Nincs a héten se bleach :(
Az még annyira nem is lenne baj, ha utána duplarészt adnának (mint a Narutoban), de hát a részek is egyesével vannak.  :ejj:
És látni akarom a Grimmjow vs Ichit.  :bruhuhu:

HollowIchigo

bárcsak most kezdtem volna a bleachet  :bruhuhu: akko nem kene varni erre a reszra me mire ideernek mar vagy 140.nel lennenk :)
I DON'T HAVE A NAME!

Which Advent Children character are you? Find out here!

LuckyDingo

Ki lehet bírni.. olvassatok mangát vagy nézzetek meg más animéket XD /én is 3-4 animét megnéztem már amíg vártam a többire XD/

Member

Bocsánat a sebfeltépésekért, de ez, hogy Ichinose ennyire fel tud tartani egy kapitányt simán shinkai-al... Kicsit nevetséges volt, nameg persze Ken-chan felnyitotta a szemét neki egy hozzá nem illő bölcsességgel. :rolleyes:
Egyedül, ami most tetszett, hogy Yachiru végig irtó aranyos arcokat vágott. :redface:
"Izgatottan" várom, hogyan veretik magukat agyon a maradák bount-ok... :haha:

Amúgy mit mondjak Araki-nak, aki nagyobb baromságnak tartja az arrancar-okat, mint a bount-okat? :D

Chro

"The trouble with having an open mind, of course, is that people will insist on coming along and trying to put things in it."




'hime

LuckyDingo

Nem rossz :D Akkor már én is felteszem amit nem olyan rég csináltam.. életem első AMVje XD Zaraki rulz!
http://www.youtube.com/watch?v=e7HH3525NTc

Lazzaret

Mikor lesz kint új rész? És a "múvi"ról tudni valamit mikor adják ki DVD-n?


www.arkangyalok.uw.hu

LuckyDingo

Quote from: Lazzaret on 2007-04-05, 11:27:21
Mikor lesz kint új rész? És a "múvi"ról tudni valamit mikor adják ki DVD-n?
Új rész jövőhéten lesz.. a múvi elvileg Júli körül valamikor, de azt még nem tudni asszem :D

HollowIchigo

Jovoheten mikor?  :hopp:
I DON'T HAVE A NAME!

Which Advent Children character are you? Find out here!

LuckyDingo


HollowIchigo

de az mikor van? mert en meg nem kellett varjak ra
I DON'T HAVE A NAME!

Which Advent Children character are you? Find out here!

Eberinu

Szerda déután:raw
Csütörtök:subos

LuckyDingo

Quote from: HollowIchigo on 2007-04-05, 12:48:01
de az mikor van? mert en meg nem kellett varjak ra
Muhahaaa akkor mostantól szenvedés lesz az életed XDDDDD /mondjuk annyi más anime van, meg manga, hogy fel se tünik hogy eltelt egy hét.. kettő már feltünik, de nem mindig van ez így szerencsére :D/

HollowIchigo

Quote from: LuckyDingo on 2007-04-05, 13:23:51
Quote from: HollowIchigo on 2007-04-05, 12:48:01
de az mikor van? mert en meg nem kellett varjak ra
Muhahaaa akkor mostantól szenvedés lesz az életed XDDDDD /mondjuk annyi más anime van, meg manga, hogy fel se tünik hogy eltelt egy hét.. kettő már feltünik, de nem mindig van ez így szerencsére :D/


szenvedes? 100% csak nekem nincsen mas tul sok anime-om mert 3 giga szabad hely van a gepemen es meg nem irtam ki a jelenlegieket.... meg ha lenne is helyem nem tudom mit toltsek le  :frown:
I DON'T HAVE A NAME!

Which Advent Children character are you? Find out here!

Eberinu

Egyszerű letöltöd, megnézed, kitörlöd.Én így nézem épp a Jigoku Shoujot.Letöltök előre mondjuk 10 részt,és ahogy nézem törlöm is.

HollowIchigo

Na nem baj talaltam Bleach jatekot most ezzel el leszek :)
I DON'T HAVE A NAME!

Which Advent Children character are you? Find out here!

LuckyDingo

Quote from: HollowIchigo on 2007-04-05, 16:03:01
Na nem baj talaltam Bleach jatekot most ezzel el leszek :)
És linket nem adsz? :O Milyen játék.. mutii mutii :O
OFF: Ano Jigoku Shoujo.. hátőő.. én azt múlthéten próbáltam nézni.. Zene ottvan, graf ottvan, story.. ... ..... ??? XDD /OFF

Member

"Sajnos" SpawnofHell ismételten rosszul szedett le pár részt, így Mabeshin és Soi Fong "állatira izgalmas" és engem "kiqrtul" érdeklő csatáját nem "izgulhattam" végig, de szerintem Mayuri egészen cool volt, kár hogy végigpofázták az egészet. :)
"Izgatottan" várom, hogy az a bu... izé, Ishida mit fog kezdeni a "Legyezős Qrvával" (az életben meg nem jegyzem a nevét :D).

Chro

Quote from: Member on 2007-04-05, 21:43:02
"Sajnos" SpawnofHell ismételten rosszul szedett le pár részt, így Mabeshin és Soi Fong "állatira izgalmas" és engem "kiqrtul" érdeklő csatáját nem "izgulhattam" végig, de szerintem Mayuri egészen cool volt, kár hogy végigpofázták az egészet. :)
"Izgatottan" várom, hogy az a bu... izé, Ishida mit fog kezdeni a "Legyezős Qrvával" (az életben meg nem jegyzem a nevét :D).
Hidd el az egészben Zaraki lesz a legpoénabb a végén mikor visszaérnek rukongai-ból és már minden bount halott :D Asszem 109-es Shinigami cup. azt ki ne hagyd :D
"The trouble with having an open mind, of course, is that people will insist on coming along and trying to put things in it."




'hime

Member

Hmm... Lehet, hogy ezzel nagyon sokan nem fognak egyetérteni, de beírom:
Az igaz, hogy a bount fillerek alatt a történet egy kalap sz@r, de az annyit szidott csaták nem lettek unalmasabbak, az SS Arc alatt is körülbelül ennyi időhúzás volt, sőt, volt, hogy beillesztettek egy teljes fillerrészt a csata közepére, vagy hogy az epizód eleje és a vége volt a csata és középütt nyugodott valami dögunalmas flashback 10 percen keresztül. Most eddig nem sokat láttam, csak az a "bount-születés" jön vissza állandóan. Szóval szerintem a legtöbben úgy voltak beállítva, hogy a SS Arc alatt a csaták jó oldalát, míg a Bount Arc alatt a rossz oldalát vették figyelembe, mert ugyebár az csak filler, nem része az eredeti történetnek, és nem vették észre, hogy kb. mind a kettő ugyanannyira unalmas. :)

Chro

Quote from: Member on 2007-04-06, 20:08:57
Hmm... Lehet, hogy ezzel nagyon sokan nem fognak egyetérteni, de beírom:
Az igaz, hogy a bount fillerek alatt a történet egy kalap sz@r, de az annyit szidott csaták nem lettek unalmasabbak, az SS Arc alatt is körülbelül ennyi időhúzás volt, sőt, volt, hogy beillesztettek egy teljes fillerrészt a csata közepére, vagy hogy az epizód eleje és a vége volt a csata és középütt nyugodott valami dögunalmas flashback 10 percen keresztül. Most eddig nem sokat láttam, csak az a "bount-születés" jön vissza állandóan. Szóval szerintem a legtöbben úgy voltak beállítva, hogy a SS Arc alatt a csaták jó oldalát, míg a Bount Arc alatt a rossz oldalát vették figyelembe, mert ugyebár az csak filler, nem része az eredeti történetnek, és nem vették észre, hogy kb. mind a kettő ugyanannyira unalmas. :)
Ezzel csak azért lőttél mellé, mert nekem pl tetszettek a filleres csaták :) csak a rajzolás nem tetszett egyes helyeken, de az más kérdés. A Byakuya-Kariya csata egész jó volt pl, a Koga-Ichi csata is amelyikben Hollow Ichi előjött, a végső Kariya-Ichi csata meg amelyikben egymásnakugrottak a végén fenomenális volt még rajzolásilag is. Az más kérdés hogy a végevelé az egész sztori egy DBZ szintű "hatpercmulvaelpusztulabolygó" lett, és az élvezhetősége erősen konvergált a nullához. A mod soulok-től meg bangeltem a fejem az asztalba...
"The trouble with having an open mind, of course, is that people will insist on coming along and trying to put things in it."




'hime