T0rren1es Kincsesbánya Oldalak (film, zene, sorozat etc)

Started by Ramiz, 2008-10-04, 00:56:44

Previous topic - Next topic

.Attila


Moha


Cloud

Bithorlo-n is. Bár szerintem minden nagyobb oldalon az van húsvét miatt.  ^^

Fazék

Quote from: Moha on 2009-04-12, 16:33:18
Bithun is. :)
afrancba. az ilyenekről hamarabb szóljatok :(
lehet tudni meddig fog tartani? hétfő estig?

Zsiga


Moha

Quote from: Zsiga on 2009-04-13, 23:29:38
Quote from: .Attila on 2009-04-12, 00:40:07
HDPre-n húsvét alkalmából freeleech van.
Holnap estig freereg is.
Ott milyen cuccok vannak? Csak HD filmek, vagy vegyes?

Zsiga

Quote from: Moha on 2009-04-13, 23:40:49
Ott milyen cuccok vannak? Csak HD filmek, vagy vegyes?
Főleg HD film, meg egy kevés "HD" zene (flac, dts, DVD-Audio), más nem igazán van.

Fazék

tudom hogy nagyon szar film mindenki szerint és gyalázás, de a George Clooney-s Solaris-ból HD változat föllelhető vhol?
nyílván a "mérsékelt siker" miatt nem jött ki se HDDVD-n, se Blu-ray-en, de HDTV rip-ek azért elő szoktak fordulni ilyenkor is azt hiszem legalábbis :redface:

Zsiga

Quote from: Fazék on 2009-04-14, 23:02:55
tudom hogy nagyon szar film mindenki szerint és gyalázás, de a George Clooney-s Solaris-ból HD változat föllelhető vhol?
nyílván a "mérsékelt siker" miatt nem jött ki se HDDVD-n, se Blu-ray-en, de HDTV rip-ek azért elő szoktak fordulni ilyenkor is azt hiszem legalábbis :redface:
HDbits-en van DVD5 méretű HDTV encode, jó csapattól.

Fazék

Quote from: Zsiga on 2009-04-15, 13:38:02
Quote from: Fazék on 2009-04-14, 23:02:55
tudom hogy nagyon szar film mindenki szerint és gyalázás, de a George Clooney-s Solaris-ból HD változat föllelhető vhol?
nyílván a "mérsékelt siker" miatt nem jött ki se HDDVD-n, se Blu-ray-en, de HDTV rip-ek azért elő szoktak fordulni ilyenkor is azt hiszem legalábbis :redface:
HDbits-en van DVD5 méretű HDTV encode, jó csapattól.
hmm. ha szépen megfenyegetlek lehúzod nekem onnan? vagy tudsz küldeni meghívót? (bááár bithu mellett a 20KB/s-es feltöltésemmel nem biztos, hogy érdemes lenne még egy ilyen helyre regisztrálnom)

Cloud

Szűz HDpre acc.  keresi új tulajdonosát. Egyik barátom regisztrált  rá tegnap, de közben kikapcsolták internetét.  Most pár hónapig nem is lesz neki, így nem kell neki az acc sem. :D

Zsiga

Quote from: Fazék on 2009-04-15, 16:45:39
hmm. ha szépen megfenyegetlek lehúzod nekem onnan? vagy tudsz küldeni meghívót? (bááár bithu mellett a 20KB/s-es feltöltésemmel nem biztos, hogy érdemes lenne még egy ilyen helyre regisztrálnom)
Még meggondolom. :D
Meghívóm épp lenne, csak 4 hónapja le van zárva a meghívás, és nem tudni mikor nyitják meg újra. (És az a kb. 1000 hely ami ezalatt összejött valószínűleg egy fél nap alatt fog megtelni...)

Selmo

Nem pont torrentoldal, egy kis alkalmazás μtorrent alá, ami nem tesz mást, mint kicsomagolja a rarozott cuccokat, ha leért a torrent. Egyetlen problémája, hogy az UTF-8-at nem ismeri, így a torrentnevek helytelenül jelenhetnek meg.

A tökéletesség unalmas.

.Attila


Zsiga

karagarga
Netes filmarchívum (+zene, +irodalom, még képregények is!) "semmi mainstream" jeligével. Hollywood csak a 70-es évekig, illetve pár kiválasztott rendezőnek mehetnek fel újabb filmjei is. Minimális HD, párezer DVD, jórészt asztali-kompatibilis dvd-ripek (xvid-avi).
Bejutni nehéz (nekem tovább tartott mint a HDbits-re), arányt tartani szintén, a bónuszrendszer a seedelést és elsősorban a reseedelést támogatja. (Reseedet kérni feltöltésbe kerül, aki teljesíti a kérést az minimum 50% bónuszt kap, de a torrent korától és az érdeklődéstől függően 200+ is lehet.)
Minden hónapban van 1-2 Master of the Month kategória (10-100 torrent), amire szintén jár bónusz feltöltés. Ez lehet egy rendező, egy színész, egy ország, egy korszak, egy stúdió, stb. A mostani a Taiwanese New Wave (1982 - 1990), korábbiakból pár random példa: Otar Iosseliani and Georgian cinema, Ingmar Bergman, Shaw Brothers Studios, Avant-Garde Jazz , Euro Westerns, Stop-Motion Animation.
Kis olvasnivaló: http://www.mindentudas.hu/plehcsaba2007/20070523pleh2.html?pIdx=7
Stats: http://img4.imageshack.us/img4/43/17472909.jpg
Az oldal linkje: http://karagarga.net/

.Attila


Zsiga


.Attila

HDPre-n vasárnap estig freeleech.

Amennyi freeleech van ezen az oldalon, alig van értelme az arányokkal hülyéskedni. Nem mintha ez baj lenne.

via_mala

Quote from: .Attila on 2009-05-30, 01:38:07
HDPre-n vasárnap estig freeleech.

Amennyi freeleech van ezen az oldalon, alig van értelme az arányokkal hülyéskedni. Nem mintha ez baj lenne.
Már csak azt lenne jó tudni, hogy mi az a HDP. Lehet kicsit kiestem a torrent világából...  ::)
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Selmo

Magyar HD oldal. De amúgy az első postok valamelyikében bennevan a lista.

A tökéletesség unalmas.

Damnatus

Magyar zenét, főleg oldiest honnan tudnék szedni? (Illés, Koncz, stb.)

.Attila

Quote from: Damnatus on 2009-05-30, 11:57:03
Magyar zenét, főleg oldiest honnan tudnék szedni? (Illés, Koncz, stb.)

Koncz torrentből van 3 a majomparádén.

via_mala

Quote from: Selmo on 2009-05-30, 03:38:46
Magyar HD oldal. De amúgy az első postok valamelyikében bennevan a lista.
Értem, látom.
És akkor kérdem is: a Bithumen a Pretorians és a DiabloTorrent magyar oldalak miért nincsenek a listában?

Mellesleg: Pretorians-ra tudok meghívót adni. 0,3-as arányt kell tartani.

(Erre a HDPre oldalra van most meghívás? )
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

.Attila


Fatal

Tetves majomparádénál megint motort cseréltek, vagyis újra be kéne jelentkezzek, vagyis törhetem a fejem a jelszavamon, meghogy melyik mailre küldték az emlékeztetőt. :falba:
Some people like to kiss
Some people like to hug
Some lesbians like eating each others shit out of a cup
Some people say I love you
Some even shout it out
Some people puke semi-digested shit into each others mouths

Zsiga

Quote from: via_mala on 2009-05-30, 13:26:01
Quote from: Selmo on 2009-05-30, 03:38:46
Magyar HD oldal. De amúgy az első postok valamelyikében bennevan a lista.
Értem, látom.
És akkor kérdem is: a Bithumen a Pretorians és a DiabloTorrent magyar oldalak miért nincsenek a listában?

Mellesleg: Pretorians-ra tudok meghívót adni. 0,3-as arányt kell tartani.

(Erre a HDPre oldalra van most meghívás? )
Azért nincsenek a listában mert senki nem írt róluk még ajánlót/leírást. :)

Elvileg mindig van meghívás HDpre-n, küldj egy emailcímet privátban és megnézem mit tehetek.

Cheesy

Quote from: via_mala on 2009-05-30, 13:26:01
(Erre a HDPre oldalra van most meghívás? )

Szerintem, nem nagy pukk az az oldal, amikor indult akkor sem es most sem tobzodnak a leecherek. Ketszer regeltem oda, egyszer mikor indult es kb. 2 honapja. Azota nem leptem be, 1 honap inaktivitas utan torolt a rendszer. Jellemzoek a 4-5 seederes 0-1 leecheres torrentek, es lenyegeben nem sok van ami ne lenne kint bithun.

Moha

Torrents.ru fórumra van valakinek regje?

Ez az album kellene és csak itt találtam meg...

NLZ

Sikerült reged szerezned? Kéne nekem is innen, (ez vagy ez), de regelésnél ezt írja:

В данный момент регистрация закрыта
Вы можете зарегистрироваться с 6:00 до 8:00 и с 15:00 до 16:00 MSK (сейчас 2:50 MSK)
Приносим извинения за это временное неудобство

Gúgli fordítás szerint:
At the moment registration is closed
You can register from 6:00 to 8:00 and from 15:00 to 16:00 MSK (now 2:50 MSK)
We apologize for this temporary inconvenience

Szal remélem lehet ide regelni tényleg.



Szerk:
Hohó, siker!
[reserved]

Moha

Hmmm... olvastátok, mi lesz a PirateBay-el? :(
Azt hiszem, hamarosan RIP PirateBay...