T0rren1es Kincsesbánya Oldalak (film, zene, sorozat etc)

Started by Ramiz, 2008-10-04, 00:56:44

Previous topic - Next topic

Zsiga

8 hónapja le van zárva a meghívás, és nem is tervezik megnyitni.

.Attila

Quote from: Zsiga on 2009-08-29, 20:38:56
Quote from: .Attila on 2009-08-29, 19:59:00
Ja értem.
De akkor mi alapján alakul a toplista? Nem az adatforgalom alapján lenne célszerű?
Összes peer száma alapján készül a lista, én meg inkább olyan torrenteket szoktam keresni arányjavításra (gondolom te is ezért nézel toplistát) ahol a lehető legkevesebb az adatforgalom, minél több a leecher, és minél kevesebb a seeder. (Magyarul olyan frissen feltöltött torrent amire vagy már ráugrott egy csomó ember, vagy várhatóan fog.)

Csak kíváncsiságból néztem a toplistát, jelenleg 3 felett van az arányom, úh. nem izgulok.
No meg még nem is játszottam a játékkal, amit letöltöttem :)

Cloud

Quote from: Zsiga on 2009-08-29, 21:11:17
8 hónapja le van zárva a meghívás, és nem is tervezik megnyitni.
Muhaha. Akkor ezt buktam. Akkor marad HDME.

Bishop

Valami torrent guru tudna nekem segíteni, már minden általam ismert létező oldalt meg az összes google skillemet bevetettem de sehogy se találok Kamen Riderhez torrentet, olyat amin lehet egybe van az egész sorozat feliratosan. Az sem lenne gond hogy ha darabokba de akkor ne úgy hogy 1-10ig majd 30-44ig. Priorba Kamen rider kabuto érdekelne de decade agito és szinte majdnem az összes 2000 utáni verziónak örülnék.
Remélem jó helyre írtam, ez az utolsó hely ahol még tudok érdeklődni  ^^"

Zsiga

https://sciencehd.net/register.php

Dokumentumfilm-tracker, most épp freereg és freeleech van (ráadásul minden új regisztráló kap 10gb uploadot); gazelle motort használ.

Makos

Quote from: Zsiga on 2009-09-24, 17:40:51
https://sciencehd.net/register.php

Dokumentumfilm-tracker, most épp freereg és freeleech van (ráadásul minden új regisztráló kap 10gb uploadot); gazelle motort használ.

:borul:

Moha

Quote from: Zsiga on 2009-09-24, 17:40:51
https://sciencehd.net/register.php

Dokumentumfilm-tracker, most épp freereg és freeleech van (ráadásul minden új regisztráló kap 10gb uploadot); gazelle motort használ.
Hálás köszönet! Ez egy aranybánya! :borul:
(most már csak helyet kell csinálnom, meg szakállat növesztenem, amíg a HD anyagok lejönnek UPC nettel :P )

Zsiga

http://scenelife.net/signup.php
Általános 0-day scene tracker, vannak jó pack-ek, ráadásul általában freeleech az összes.

#20
QuoteScL has been slipping in the ranks as of late - at one time it was the tracker du jour; a real sought-after account. We can't (or won't) pinpoint exactly why ScL's popularity has waned, but it has. By every right it's still a very respectable 0day tracker with good pre-times; freeleech on all packs & music (and anything older than 2 months). Invites are still regularly requested, but nowhere near to the same numbers as it once was.

Zsiga

Doublepost, awrite, etc.

Freereg van az AwesomeHD-n.
http://awesome-hd.com/register.php
Viszonylag új HD tracker, kb. fél éve alapította az EuReKA nevű csapat, akik rémesen szarok, ellenben hatalmas az arcuk, nem véletlenül vágták ki őket először a HDBits-ről, majd bitHDTV-ről is. :D
De vannak jó minőségű ripek is, olyan csapatoktól mint pl. ESiR, CtrlHD, DON. Jobb tracker mint mondjuk egy HDpre, aki tölt HD-t és nincs HDBits accountja annak érdemes lehet regisztrálnia.

Zsiga

Triplepost. :smile:

http://storethe.net/signup.php
Valami 0-day scene tracker, de elvileg nem szükséges arányt tartani, csak letöltés után 2 napot seedelni, vagy ilyesmi; lassú feltöltésűeknek ideális lehet általános célra.
Nemtom meddig marad nyitva, valószínű nem sokáig.

Cloud

Esetleg nincs valakinek meghívója valamilyen nagyobb magyar mindenes oldalra? (ncore esetleg?:D )
Jelenleg csak egy Bithorlo és Bitgate acc-om van de ugye utóbbi csak sorozatok. :)

Én

majomparádéra van valakinek meghívója? Volt valami rekonstruálás, azóta nem enged be régi adatokkal a tetű.

Moha

Quote from: Én on 2009-10-18, 21:35:21
majomparádéra van valakinek meghívója? Volt valami rekonstruálás, azóta nem enged be régi adatokkal a tetű.
Nem úgy van, hogy hetente egy nap meghívó nélkül lehet regisztrálni? Én már egy ideje azt lesem...

Zsiga

Szokásos freereg ajánlónk következik. :)

The DVD Club
Az egyik legjobb DVD tracker, mindenféle filmmel; aki nem lett még teljesen HD-fag, vagy szereti a jó öreg (és mindennel kompatibilis) DVD-Video szabványú anyagokat annak ideális ez az oldal.

TV Torrenzt
Ez meg egy kevésbé ismert de ennek ellenére nagyon jó kis TV-s oldal, aki sok sorozatot néz az tegyen vele egy próbát.
(Szerk.: Az oldal szabályai miatt csak azok regisztráljanak akiknek van legalább 15-20GB szabad helyük amit fel tudnak áldozni, és minimum napi 8 órát tudnak seedelni.)

Mindkettő hamar be fog zárni, akit érdekel az siessen a regisztrációval.

kikuchiyo

Failure is the default option


Zsiga

Szokásos. :)

http://ntorrents.net/register.php
Mindenféle Nintendo konzolra való játékok (meg gondolom emulátorok, OST-k, egyéb kiegészítők) trackere.

Selmo


A tökéletesség unalmas.

Zsiga


Cloud

Na gondoltam bővítem első postot. :D


http://www.bithorlo.hu


Magyar mindenes oldal. Általában minden megtalálható rajta ami a többi nagyobb hazai oldalon.(film, zene, pc iso, konzol játék, program)
Mivel az oldalon sokaknak van szervere a friss (vagy pár napos) torrentek sebességével nincs gond. Régebbi torrentek nem jönnek mindig teljes sebességgel, de még így is egész jónak mondható. A sok szerveres nem veszi el teljesen a többi user elől az up-ot, mert a szabály szerint max 10x-esen tölthetik fel a torrenteket.

Minden 10 giga fölötti torrent automatikusan free, viszont 4.7 giga fölött csak feltöltők, vagy szuper feltöltők tölthenek fel.

Szuper felhasználó rangtól felfele 50 giga up után jár automatikusan egy meghívó, amit be is lehet váltani 1 giga feltöltésre.

Jelenleg nincs freereg, meghívás szünetel.

Én

Quote from: Cloud on 2009-11-13, 22:19:55
Jelenleg freereg, meghívás szünetel.
Hát ez nem tartott sokáig :mad:
Tudna valaki egy helyet ahol magyar nyelvű filmeket lehet leszedni és freereg van/meg tud hívni? Apámnak kéne letöltenem párat (asszem hétfőn húz külföldre, szóval addig), de ahonnan eddig szedtem (majomparade) oda nem tudok bemenni.

Cloud

Quote from: Én on 2009-11-14, 11:50:11
Quote from: Cloud on 2009-11-13, 22:19:55
Jelenleg freereg, meghívás szünetel.
Hát ez nem tartott sokáig :mad:
Tudna valaki egy helyet ahol magyar nyelvű filmeket lehet leszedni és freereg van/meg tud hívni? Apámnak kéne letöltenem párat (asszem hétfőn húz külföldre, szóval addig), de ahonnan eddig szedtem (majomparade) oda nem tudok bemenni.
Bocs rossz volt a megfogalmazásom. Se freereg se meghívás nincs jelenleg. :( Sry.

Zsiga

Be lehet fejezni a sírást meg az offolást.
Ha nem tetszik, ne olvasd a topicot, egyébként meg továbbra is várjuk mindenféle tracker leírását, akár van freereg/meghívó akár nincs; ha már tudunk az oldalról és megtetszett akkor be lehet jutni más úton vagy később is, ez elsősorban nem meghívó csere topic.

Szerk&Repost:
Freereg ajánló már megint. :)
AvistaZ
Ázsiai filmes tracker, olyasmi mint az AsianDVDClub, de itt inkább ripek vannak nem teljes DVD-k.

Bibliotik
eBook tracker

noriko

az Avistaz-t már én is írtam egyszer :)

az ebook-osat köszi!
"I wish I could, but I don't want to."

Ramiz

Quote from: Zsiga on 2009-11-15, 14:30:47
Bibliotik
eBook tracker

:cool: Karácsonyra úgyis ebook-olvasót akartam venni magamnak... (Igen, drága, de tényleg kicsi, kímélőbb a szemnek, mint az LCD/TFT, és reményeim szerint képregényt is tudok rá tenni... Azt viszont nem tudom, hogy van-e magyar változat normális áron, bár úgyis angol könyveim vannak pdf-ben.)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

via_mala

"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

NLZ

[reserved]

Cloud


Cloud