Main Menu

Sorozatok

Started by Fazék, 2006-05-05, 13:20:48

Previous topic - Next topic

Randal


Mostanában kezdtem el nézni a Jericho-t. (...) Ne számítson senki a sorozatból egy naaagy poszt-apokaliptikus érzést[/quote]
Ezért nem kezdtem el nézni. :)

Jobb lett volna egy Fallout sorozat?;D
na jó, ami igaz, az igaz. Most kezdődött a cucc és ahogy olvasgatom a CBS honlapját a rendezők elég szép dolgokat akarnak összehozni. mindazonáltal ismerik a Fallout envű játékokat és nagyon szeretik:)

Ramiz: Azért egy próbát megér, ha más nem akkor a pilot. Hidd el, az ízlésem elég magas szinten van (BTW a Lost-ot nagyon lassúnak találtam, így nem si néztem), szóval ez eléggé el tud kötni.

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Cobra

Március közepétől Heroes a Tv2-n, kíváncsi leszek rá, milyen :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Tycho

Quote from: Ramiz on 2007-01-18, 23:01:38
Daria Pilot epizód

A Beavis & Butthead barna hajú, szemüveges, gúnyos humorú pókerarcú lánykája saját sorozata. Tök más hangulatú, mint a B&B, de nekem tetszik. Kíváncsi vagyok, hogy a többi epizód is olyan lesz-e, mint a pilot (fekete-fehér és nem is animált, kicsit slideshow-szerű) vagy azok már rendesen meg lesznek rajzolva. Bár ez sem rossz, csak kicsit furcsa.
AFAIK a Daria ugyanúgy van megcsinálva minta B&B, legalábbis amit én láttam belőle az olyan volt... amúgy nem rossz, de nem tudom , nekem annyira nem jön be.... :rolleyes:

Solid Snake

Quote from: Cobra on 2007-02-04, 17:34:11
Március közepétől Heroes a Tv2-n, kíváncsi leszek rá, milyen :)

Előre látom a promo-t: "Átlagos emberek a világ minden táján, akik hirtelen rádöbbennek, hogy szuperképességekkel rendelkeznek... Hősök! A TV2 műsorán!"  :morci: :lazza:

Magyar sugárzással mindig szkeptikus vagyok (rendben, hogy itthon is érdemes - sőt kötelező - népszerűsíteni az ilyen remek sorozatokat, mégis a magyar "minőségi" kampány és szinkron totálisan képes hazacseszni az egészet  :ejj:).

Kazenokizu

A Grey's Anatomy -t (Grace Klinika) nézi/-te valaki a jelenlévők között? Milyen? (Nagyon gagyi, vagy olyan Vészhelyzet-szerű?) Érdemes letölteni? Mert ha nem, akkor nem vesződök vele...

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

sirtomi

Quote from: Kazenokizu on 2007-02-04, 20:38:26
A Grey's Anatomy -t (Grace Klinika) nézi/-te valaki a jelenlévők között? Milyen? (Nagyon gagyi, vagy olyan Vészhelyzet-szerű?) Érdemes letölteni? Mert ha nem, akkor nem vesződök vele...
Szoktam nézni tv-ben, szerintem egész szórakoztató.
Nem Vészhelyzet szerű, leginkább a medikákon van a hangsúly nem a különböző eseteken. Inkább a szereplőkről, azok életéről szól.
Nem is tudom, hogy megy-e még, de bírtam azt a sorozatot.

Kazenokizu

Ja, hogy medikákról szól. Én vhol azt olvastam, hogy dokikról, csak azt nem tudtam, hogy mekkora a magánélet/esetek arány benne. (Ami egyébként eddig a House MD-ben a legnagyobb, azért is tetszik annyira.) De ha orvostanhallgatókról szól, akkor máris érdekel. Le is szedem.  :D Köszi.

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

sirtomi

Quote from: Kazenokizu on 2007-02-04, 21:08:50
Ja, hogy medikákról szól. Én vhol azt olvastam, hogy dokikról, csak azt nem tudtam, hogy mekkora a magánélet/esetek arány benne. (Ami egyébként eddig a House MD-ben a legnagyobb, azért is tetszik annyira.) De ha orvostanhallgatókról szól, akkor máris érdekel. Le is szedem.  :D Köszi.
Vannak dokik is, róluk is szól, de a medikák az igazi főszereplők és az ő kalandjaik. Magánéleti (ehhez orvosok is kapcsolódnak :D ) és egyéb :)

Kazenokizu

Quote from: sirtomi on 2007-02-04, 21:13:09
Vannak dokik is, róluk is szól, de a medikák az igazi főszereplők és az ő kalandjaik. Magánéleti (ehhez orvosok is kapcsolódnak :D ) és egyéb :)
Na majd meglátom milyen, már elkezdtem leszedni.  :smile:

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

sirtomi

Quote from: Kazenokizu on 2007-02-04, 21:14:47
Quote from: sirtomi on 2007-02-04, 21:13:09
Vannak dokik is, róluk is szól, de a medikák az igazi főszereplők és az ő kalandjaik. Magánéleti (ehhez orvosok is kapcsolódnak :D ) és egyéb :)
Na majd meglátom milyen, már elkezdtem leszedni.  :smile:
Akkor jó szórakozást!
Szerintem jól fogsz szórakozni.

Fubenalvo

Valamelyik kersgeldelmi adón ment (RTL vagy TV2) anno egy Dr.nemtommi című sorozat. Nos a kérdésem az lenne, mi volt a sorozat címe pontosan? Mert anno 1-2 részt láttam, de nagyon gagyi időpontokban volt így nem tudtam nézni. :/

Kazenokizu

Quote from: Fubenalvo on 2007-02-05, 19:11:32
Valamelyik kersgeldelmi adón ment (RTL vagy TV2) anno egy Dr.nemtommi című sorozat. Nos a kérdésem az lenne, mi volt a sorozat címe pontosan? Mert anno 1-2 részt láttam, de nagyon gagyi időpontokban volt így nem tudtam nézni. :/
A Dr House-ra gondolsz?

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

noriko

Most nézegetem a Futuramát, és meglestem imdb-n a szinkronhangokat... Hihetetlen, hogy Fryt, a professzort, Dr. Zoidberget és Zapp Brannigant ugyanaz az ember, Billy West szólaltatja meg!!  :eek: :eek: Ti tudtátok?
Hogy egyesek miket nem képesek produkálni a hangjukkal! hmm...erre még megfelelő smiley-t sem találok! esetleg  :whoah:
"I wish I could, but I don't want to."

Próféta

Quote from: noriko on 2007-02-06, 01:26:22
Most nézegetem a Futuramát, és meglestem imdb-n a szinkronhangokat... Hihetetlen, hogy Fryt, a professzort, Dr. Zoidberget és Zapp Brannigant ugyanaz az ember, Billy West szólaltatja meg!!  :eek: :eek: Ti tudtátok?
Hogy egyesek miket nem képesek produkálni a hangjukkal! hmm...erre még megfelelő smiley-t sem találok! esetleg  :whoah:

A durva az, hogy nem több felvételt készítenek - egyszer Fry hangjával mondja végig, egyszer Richard Nixonén, egyszer Zappén, stb. - hanem rögtön egyből mondja az összeset. A DVD extrák közt van egy interjú vele, és ott is mondat közepén vált egyik karakterről a másikra - még az arca is totál átalakul :) Amúgy

noriko

Quote from: Próféta on 2007-02-06, 01:31:07
A DVD extrák közt van egy interjú vele, és ott is mondat közepén vált egyik karakterről a másikra - még az arca is totál átalakul :)
és..és neked meg van ez a DVD extra par chance? vagy valami elérhetősége?  :redface:
QuoteAmúgy
ah yes! that's the one I was looking for!  :smile:
"I wish I could, but I don't want to."

kikuchiyo

Én is /r/ a Futurama DVD extrákat!
Failure is the default option

Próféta

http://www.youtube.com/watch?v=QaPTxavY9OI
Ennél sajna nincs meg nekem se jobb minőségben :(
Vannak az interjúk a szereplőkkel, Matt Groeninggel, stb. Meg van pár kivágott jelenet, azokból van egy fokkal kevésbé silány minőségű.

noriko

kár :(
azért ezt a linket is köszi!

Cserébe itt vannak a Simpsons hangok :)
1, 2, 3
"I wish I could, but I don't want to."

Fazék

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ EZ NEM IGAAAAZ!!

végre végeztem a Scrubs-zal, már csak heti 1 résznyit tesz ki majd az életemből... erre most sikerült rákattannom teljesen a Heroes sorozatra (thx kikuchiyo :D) ... nem tudom, hogy hánykor fogok lefeküdni, most jön a 6-os rész...

kikuchiyo

5*44 = 220 perc múlva :)
Failure is the default option

Fazék

Quote from: kikuchiyo on 2007-02-06, 02:52:40
5*44 = 220 perc múlva :)
már elindítottam emule-ban a 11-12-13-as rész leszedését  :lazza: :D

Kazenokizu

Sálálálálálá, már csak 2 rész, és lenn lesz az összes House MD!  :hopp: :hopp: (Csak el ne aludjak addig...) El sem merem kezdeni nézni, mert képes leszek egyhúzamban végigmenni a 33 új részen!

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Fazék

Quote from: Kazenokizu on 2007-02-06, 03:09:16
Sálálálálálá, már csak 2 rész, és lenn lesz az összes House MD!  :hopp: :hopp: (Csak el ne aludjak addig...) El sem merem kezdeni nézni, mert képes leszek egyhúzamban végigmenni a 33 új részen!
glad i'm not the only one crazy around here... :haha:

ya és HIRO FOR PREZ!!4!
abszolút a legjobb karakter a sorozatban  :hopp:

Kazenokizu

Hehe, lejött. Holnap belevetem magam!  :D :D
És most bedőlök az ágyba.

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Solid Snake

Quote from: Fazék on 2007-02-06, 03:36:29
ya és HIRO FOR PREZ!!4!
abszolút a legjobb karakter a sorozatban  :hopp:

Szintén.  :jee:

[spoiler]Azért kíváncsi vagyok, hogy az apja tulajdonképpen milyen szerepet fog betölteni (Egyesek azt fejtegették fórumokon, hogy Hiro apuka = Linderman. Szerintem nem, csupán azért, mert valami nagy fordulatot szimatolok  :lazza:).[/spoiler]

kikuchiyo

 :cool:
Akkor már ti is értitek, miért INSTAWIN az avatarom. :D
Failure is the default option

Fazék

nem szóltatok, hogy már kijött a 14-es rész, azt is berakhattam volna este a letöltések közé, ehelyett most várhatok reggelig, hogy lejöjjön  :bruhuhu:

ez a Heroes nekem átkozottul bejött eddig :) nagyon kíváncsi vagyok a folytatásra   :hopp:

Solid Snake

Quote from: Fazék on 2007-02-06, 18:55:09
nem szóltatok, hogy már kijött a 14-es rész, azt is berakhattam volna este a letöltések közé, ehelyett most várhatok reggelig, hogy lejöjjön  :bruhuhu:

ez a Heroes nekem átkozottul bejött eddig :) nagyon kíváncsi vagyok a folytatásra   :hopp:

Annyit megsúghatok, hogy a sokak által "közepes színvonalú" 13. részhez képest a 14. jobb  :smile: (bár van benne egy fordulat, amire a rajongók már egy hete rájöttek, így mégsem üt akkorát).

[spoiler]Claire apukájának személyére gondolok.[/spoiler]

kikuchiyo

PROTIP: hagyd a HR változatot, az nálam is csak 30%, pedig reggel óta töltöm.
A sima lejön egy óra alatt.

És tényleg qrvajó rész a 14-es, szóval megéri :)
Failure is the default option