Main Menu

Sorozatok

Started by Fazék, 2006-05-05, 13:20:48

Previous topic - Next topic

Fazék

#510
Quote from: SolidSnakeGH on 2007-02-06, 19:42:59Annyit megsúghatok, hogy a sokak által "közepes színvonalú" 13. részhez képest a 14. jobb  :smile: (bár van benne egy fordulat, amire a rajongók már egy hete rájöttek, így mégsem üt akkorát).

[spoiler]Claire apukájának személyére gondolok.[/spoiler]
de erre hogy jöttek rá? :eek: engem totál meglepetésként ért  :redface:

tényleg nagyon jó rész volt ez a 14-es. megérte a várakozást :)

és mostantól el kell fogadnom a tényt, hogy max heti 1 új rész lesz... na EZ az igazi világvége... :haha:

szerk: mondjuk mostanában úgy néz ki nem vagyok túl jó formában, mert az is marha lassan esett le, hogy
[spoiler]a szemébelógóhajúsrác Mimic koppintása. csak mikor elkezdett regenerálódni fogtam föl, pedig már jóval korábban is egyértelmű volt... fura[/spoiler]

szerk2: ez a Masi Oka az életben is nagyon durva fazonnak tűnik :eek:
érdemes átfutni a biography-ját imdb-n

szerk3 és repost: amúgy csak most, hogy átnéztem az adatlapját döbbentem rá, hogy tényleg szerepelt a Scrubs-ban is laboránsként :D kénytelen leszek azt hiszem újranézni azokat a részeket :D

Solid Snake

Quote from: Fazék on 2007-02-07, 03:26:57
Quote from: SolidSnakeGH on 2007-02-06, 19:42:59Annyit megsúghatok, hogy a sokak által "közepes színvonalú" 13. részhez képest a 14. jobb  :smile: (bár van benne egy fordulat, amire a rajongók már egy hete rájöttek, így mégsem üt akkorát).

[spoiler]Claire apukájának személyére gondolok.[/spoiler]
de erre hogy jöttek rá? :eek: engem totál meglepetésként ért  :redface:

A promo végén volt egy apró bevillanás az apuka karjáról. Sokan az óra és a gyűrű alapján Sylar-re, illetve Nathan-re tippeltek. Így jött ki.

Mellesleg a dínós festménynél is volt egy kisebb fórumvita, hogy vajon Hiro visszautazik-e a jura korba, de aztán a múzeumi elméletek kezdtek el terjegneni (s lám, végül úgyszintén múzeumban történt meg az eset).

Quote from: Fazék on 2007-02-07, 03:26:57
szerk2: ez a Masi Oka az életben is nagyon durva fazonnak tűnik :eek:
érdemes átfutni a biography-ját imdb-n

Az igen...  :eek:
Ezek szerint a valódi életben egy igazi komputerzseni a fickó.  :wtf:

Randal

#512
Azoknak aki nézik a Jericho-t:

SPOILER!!!

A sorozatban a történések kezdenek kcisit agresszívabbá válni. Polgármester csere lesz, az új egy kicsit vérengzősebb, bár sikerül észheztéríteni, de lesznek vele gondok. Hawkins kezdhet parázni, mivel kilépett a csoportból akik elmenekítették Jerichoba és még az istentuggya mit segítettek neki, megfenyegették.
Kína segélycsomagokat dobál a városkörnyékére orosz repülőgépekről, amerikai jeladókkal. A bandavezér (Jake volt bnőjének apja) eltűnik a színről, bár úgy néz ki nem véglegesen. Az új bandavezért kinyírják.
A zsoldoscsapattal is volt összetűzés, ők is csöppett fenyegően állnak hozzá a dolgokhoz.

A következő részekben megtudunk pár dolgot Jake múltjából és Hawkinséból. Azt tudni, hogy Hawkins tudta, hogy ledobják a bombát, de nem tudni, hogy Jake is tudta-e. Az ő múltja se tiszta, hisz figyeli az állam.

Aztán ellátogatnak még egy városba ahol kemény törvények uralkodnak (tisztelgés a Fallout Mob városa előtt), ráadásul eljut a városba pár menekült akik egy lezuhant repülőgép utasai voltak, köztük van Emily férje is. Lehet, hogy sugárfertőzöttek...

Kazenokizu

Quote from: sirtomi on 2007-02-04, 21:16:59Akkor jó szórakozást!
Szerintem jól fogsz szórakozni.
Igazad volt, tetszik így 3 rész után.  :D

Quote from: Fazék on 2007-02-07, 03:26:57
és mostantól el kell fogadnom a tényt, hogy max heti 1 új rész lesz... na EZ az igazi világvége... :haha:
Na ez az, amiért én még nem kezdtem el nézni, pedig már itt pihen a gépemen a 14. rész is. Majd, ha lesz mégtöbb, elkezdem.  :D Ismerve magamat, 2 nap alatt fogok végigmenni rajta, ha lesz időm. Mondjuk ez sem a legjobb taktika, hogy van, hogy 2 hónapig be sem kapcsolom a tv-t, aztán meg 2 hétig napi 15 órát filmezek/animézek...

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

falconmaster

Quote from: SolidSnakeGH on 2007-02-04, 20:33:08
Quote from: Cobra on 2007-02-04, 17:34:11
Március közepétől Heroes a Tv2-n, kíváncsi leszek rá, milyen :)
Előre látom a promo-t: "Átlagos emberek a világ minden táján, akik hirtelen rádöbbennek, hogy szuperképességekkel rendelkeznek... Hősök! A TV2 műsorán!"  :morci: :lazza:
Magyar sugárzással mindig szkeptikus vagyok (rendben, hogy itthon is érdemes - sőt kötelező - népszerűsíteni az ilyen remek sorozatokat, mégis a magyar "minőségi" kampány és szinkron totálisan képes hazacseszni az egészet  :ejj:).
Sajnos ezzel egyet kell értsek  :bruhuhu:


Quote from: Kazenokizu on 2007-02-04, 20:38:26
A Grey's Anatomy -t (Grace Klinika) nézi/-te valaki a jelenlévők között? Milyen? (Nagyon gagyi, vagy olyan Vészhelyzet-szerű?) Érdemes letölteni? Mert ha nem, akkor nem vesződök vele...
Amcsiban betonkemény topsori :P Sztem nézhető, lehet a bénázásokon jókat derülni.  :lul:


Quote from: SolidSnakeGH on 2007-02-07, 08:08:18
Quote from: Fazék on 2007-02-07, 03:26:57
szerk2: ez a Masi Oka az életben is nagyon durva fazonnak tűnik :eek:
érdemes átfutni a biography-ját imdb-n
Az igen...  :eek:
Ezek szerint a valódi életben egy igazi komputerzseni a fickó.  :wtf:
Hümm... ehhez pedig akkor me csak annyit hogy:
Masi Oka Interjú a Jay Leno Showban (from SorozatJunkie)

Fubenalvo

#515
A mai amcsi sorozatok 90% eröltetett eladhatatlan sz*r. Én nagyon sokba belenéztem, de semmi fantázia bennük... vagy maximum a 2-3ik részig van valami érdemi sztorija. Utána már csak azért nézi az ember, mert a marketingesek jó munkát végeznek, és mindenhonnan azt hallja az ember, hogy űűű deistenkirály sorozat ez meg az. Nagyon megetetik a népet... itt főkképp az olyan sorozatokra gondolok mint a Losts, a Szökés meg társaik. Ebbe a hősösdibe bele sem akarok nézni...
Az igazi klassikusokat érdemes nézni. Miami Vice, Magnum, Knight Rider... azok még sorozatok voltak. :)

Fazék

#516
Quote from: Fubenalvo on 2007-02-08, 10:12:54
A mai amcsi sorozatok 90% eröltetett eladhatatlan sz*r. Én nagyon sokba belenéztem, de semmi fantázia bennük... vagy maximum a 2-3ik részig van valami érdemi sztorija. Utána már csak azért nézi az ember, mert a marketingesek jó munkát végeznek, és mindenhonnan azt hallja az ember, hogy űűű deistenkirály sorozat ez meg az. Nagyon megetetik a népet... itt főkképp az olyan sorozatokra gondolok mint a Losts, a Szökés meg társaik. Ebbe a hősösdibe bele sem akarok nézni...
Az igazi klassikusokat érdemes nézni. Miami Vice, Magnum, Knight Rider... azok még sorozatok voltak. :)
remélem csak nem érezni belőle, de amúgy csöpög a szarkazmustól a hozzászólásod, mert nagyon vicces volt :lol:
Lost és Prison Break nekem nem jött be a hype és kerettörténet miatt, max 1-1 részt láttam belőlük.
ellenben rengeteg másik sorozat van, ami üti az általad említetteket (MV-t és KR-t biztosan :haha:), talán egyedül a Magnum-ot nem, mert azt én is nagyon szeressem :D

sirtomi

Tény hogy a marketing is sokat nyom egy sorozat nézettségén, de pl a Szökést és a Lostot én szeretem. Előbb kezdtem el nézni, mint hogy nálunk reklámoztás volna, tehát nem azért néztem meg a köv részeket mert annyira az arcomba tolták volna, hanem mert érdekesnek és izgalmasnak találtam a történeteket. Ugyanígy vagyok a Deadwood-dal is pl és a Heroes-t is meg akarom nézni majd.
Szerintem ráadásul pont hogy egyre több érdekes és nézhető sorozat készül mostanában.

Szerk: Fazék lehet benne valami, mert szerintem is vicces, de azért leírom a saját véleményem :)

Fubenalvo

#518
Quote from: Fazék on 2007-02-08, 10:18:44
remélem csak nem érezni belőle, de amúgy csöpög a szarkazmustól a hozzászólásod, mert nagyon vicces volt :lol:
Lost és Prison Break nekem nem jött be a hype és kerettörténet miatt, max 1-1 részt láttam belőlük.
ellenben rengeteg másik sorozat van, ami üti az általad említetteket (MV-t és KR-t biztosan :haha:), talán egyedül a Magnum-ot nem, mert azt én is nagyon szeressem :D

Hát a szarkazmus azért hallatszott ki, mert az volt. :)
Na jó... szűkitsük a kört a magyar médiára, mert ott tényleg nincs semmi. A katasztrófákhoz pedig elfelejtettem hozzáírni még a született feleségeket és a relytélyek városát is, de ha még jut eszembe ilyen akkor szólok... ;)
Talán két nézhető van, de azokra sem tudnám rámondani, hogy eredeti lenne, mert az egyik a SG-Atlantis, a Másik a ST: Enterprise. Mind2 egy már létező univerzumba játszódik és már 1000szer lelőtt poénokat alkalmaz. De még talán nézhető kategóriába tartoznak. Egy daribg az Everwoodra azt mondtam, hogy nem rossz... de annak se szabadott volna 1 szezonnál hosszabbra nyúlnia.
De ha tudsz olyat mondani amit megtetszik, megköszönöm... mert nem azért nem szeretem a mai sorozatokat, mert nem szeretném. Egyszerűen nem jönnek be.
A felhozott példák pedig, csak példák voltak amik éppen eszembejutottak, nem feltétlenül a legjobbak. De akkor még mondhatnám az A team-et, Sztárszki és hácssot, Hazárd megye lordjait, a Columbot, vagy az ST Ds9-t ami a legváltozatosabb és fordulattelibb ST sorozat. Azóta két újjabbat forgattak abból is, de egyik sem közelíti meg. Persze régebben is készültek sablonos szutykok, mint a baywatch.
Na jó... így közbe egy sorozat beugrott ami elmegy mai viszonylatban... a Maffiozók egész nézhető. :P

Fazék

#519
Quote from: Fubenalvo on 2007-02-08, 11:28:05Hát a szarkazmus azért hallatszott ki, mert az volt. :)
ööö... a mostani hozzászólásod alapján pont nem volt benne szarkazmus :)
Quote from: Fubenalvo on 2007-02-08, 11:28:05Nagyon nem vagyok megelégedve a mostani sorozatokkal... ez az egyéni véleményem. Talán két nézhető van, de azokra sem tudnám rámondani, hogy eredeti lenne, mert az egyik a SG-Atlantis, a Másik a ST: Enterprise. Mind2 egy már létező univerzumba játszódik és már 1000szer lelőtt poénokat alkalmaz. De még talán nézhető kategóriába tartoznak. Egy daribg az Everwoodra azt mondtam, hogy nem rossz... de annak se szabadott volna 1 szezonnál hosszabbra nyúlnia.
De ha tudsz olyat mondani amit megtetszik, megköszönöm... mert nem azért nem szeretem a mai sorozatokat, mert nem szeretném. Egyszerűen nem jönnek be.
A felhozott példák pedig, csak példák voltak amik éppen eszembejutottak, nem feltétlenül a legjobbak. De akkor még mondhatnám az A team-et, a Columbot, vagy az ST Ds9-t ami a legváltozatosabb és fordulattelibb ST sorozat. Azóta két újjabbat forgattak abból is, de egyik sem közelíti meg. Persze régebben is készültek sablonos szutykok, mint a baywatch.
Na jó... így közbe egy sorozat beugrott ami elmegy mai viszonylatban... a Maffiozók egész nézhető. :P
ST: Enterprise-ból fél rész elég volt, hogy meggyőzzön ez már csak béna ST utánérzet. de mostanában láttam ST:NG-ből is pár részt és már azok is nagyon bénán hatottak (pedig ezt még szerettem anno a Voyager-rel egyetemben), szóval ha neked ez a stílus jön be, akkor tényleg nehezen tudok sorozatot ajánlani neked, mert nekem ez a vonal spec nagyon nem jön be mostanában már :)

számomra az A-Team, Knight Rider, stb sorozatok mind a vicc kategóriát képviselik :)

ha jó (western) sci-fi-t akarsz látni, akkor FIREFLY
ha jó sorozatgyilkosos sorozatot, akkor DEXTER
ha jó "mizantróp-nyomozós-dokis" sorozatot (betegségek a gyilkosok), akkor Dr House
ha nem csak a "tökéletesen áltudományos" ST sci-fi-t komálod, hanem a "bábshow" sem akaszt ki feltétlenül, akkor FARSCAPE
ha bírod a "hogyan-tudunk-még-mélyebbre-süllyedni" karakterekről szóló sorozatokat, akkor 9/11 utáni new york-i tűzoltók életét feldolgozó Rescue Me-t tudom ajánlani.

hirtelen más nem ugrik be. heroes-t mondtad, hogy nem érdekel (nem lehet, hogy szimplán anti-hype személyiséged van, vagyis hogy élből elveted a "hype"-olt sorozatokat?)

Kazenokizu

#520
Ha már itt járunk, nekem pont a régi sorozatok nem jönnek be. Colombot még talán láttam is pár részt, de nem voltam elájulva, a Knight Rider, hát hogyismondjam, szerintem elég sablonos volt minden rész (igen, anno én is néztem, mert mindenki más nézte, de szeretni nem igazán szerettem, tul.képpen minden részben volt egy jó nő, aki veszélyben volt, és Mitch hősiesen megvédte, elkapta a főgonoszt, és majdnem összejött a csajjal, aztán mégse. Nagyjából ebből állt minden rész.)
A Magnum mondjuk nem volt rossz, de abban is hasonló volt a cselekményvezetés.
Még a McGuyver-t (vagy hogy kell írni) néztem egy időben, de az is nagyon erőltetett lett a végére.

Egyébént szerintem igenis vannak igényes sorozatok manapság is, amiket példaként felhozott Fazék, azzal én is egyetértek. (Csak ki kell tudni válogatni őket abból a rengeteg hulladékból, amit a tv-ben elénk raknak.)
A baj csak az velük, hogy pár széria után az alkotók, mintha kifogynának az ötletekből, és ellaposodik a történet. De nem hagyják abba, mert ugye rengeteg pénz van benne, ezért nyújtják, mint a rétestésztát. Így vagyok pl. a Vészhelyzettel. Az első 5 széria szerintem iszonyú jó lett, de utána már nem tudtak több érdekes esetet belerakni, elkezdtek inkább az orvosok magánéletével foglalkozni, és hát oda jutottak, hogy ma már nem is nézem, mert egy lagymatag semmi kis sorozat lett belőle.

Egyébként szvsz nincs rosszabb a német sorozatoknál!!! (Cobra 11, Medikopter, stb.) Azokkal kínvallatni lehet.

Ja, és az egyik legjobb sorozat szerintem a régiek közül a Váratlan utazás. :D Igaz, az kanadai, ha jól tudom, és nem amerikai.

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

sirtomi

Quote from: Kazenokizu on 2007-02-08, 12:29:05
Ja, és az egyik legjobb sorozat szerintem a régiek közül a Váratlan utazás. :D Igaz, az kanadai, ha jól tudom, és nem amerikai.
Az nekem is tetszett! Jó kis sorozat volt.

Nakedape

Magnum jó
knithr rider ilyesmik rossz
a-csapat annyira rossz h jó,  : s még akkoriban figyletek arra hogy a  gyerekek értéket is tanuljanakk!! :jee:
jelenleg vannak jók sitcomban is
mondjuk amiket n szeretek azok az angolok, pl régiek is jók(yes minister, good life, stb) de pl az officeból csak össze vissza láttam részeket kéne sorba, pláne hogy állítólag még az usa hamisítás is jó maradt,
usából scrubs amit mostanában végeztem ki:)
illetve gilmore girls: bassus ki merte szívek szállodájára fordítani? :D y kromoszóma ellenére belekezdek :D
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kvikveg

Miert eppen Alaszka-n jokat vidultam.
Regen a Disney vasarnapi harmas blokkja vasarnap delutanra jo volt, amikor kis csaladi rizsa jot tett a hetfore keszulo lelkivilagomnak. Amugy semmi extra nem volt benne, de ebed utan elment.

Most eppen a BBC PRIME-on nezek Dalziel es Pascoe-t, kellemes rendorsorozat, nem az amerikai riogatos-nagyon-film jellegu, inkabb ööö, gondolom brit stilusunak hivhatom. Kevesbe a latvanyra koncentral, inkabb nyugodtabb, a tartalomra megy. Ket haromnegyed oras resz egy tortenet, egymas utani ket napon leadva. Igy ket ev szinte 0 tv utan kellemes. Foleg angolul, mert veszettul kell koncentralnom, hogy megertsem.

Knight Rider es egyeb regiek: regen jok voltak, foleg, hogy elobbit nemetul neztem, es az agyamat a dekodolas foglalta le. Magyarul nem volt hozza idegem. Birkafej, beeeee...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kazenokizu

Quote from: Kvikveg on 2007-02-08, 14:00:08
Miert eppen Alaszka-n jokat vidultam.
Regen a Disney vasarnapi harmas blokkja vasarnap delutanra jo volt, amikor kis csaladi rizsa jot tett a hetfore keszulo lelkivilagomnak. Amugy semmi extra nem volt benne, de ebed utan elment...
Tényleg, ezeket én is szerettem!  :smile:

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Fubenalvo

#525
Quote from: Nakedape on 2007-02-08, 13:13:26
a-csapat annyira rossz h jó,  : s még akkoriban figyletek arra hogy a  gyerekek értéket is tanuljanakk!! :jee:

Ez nagyon kemény!  :lul:
Mondjuk alapból poénnak készült a klipp... de attól vannak benne dolgok. :D
Akkor én is mutatok egy hasonló kaliber klippet: http://youtube.com/watch?v=pgX-hiQdfFw

Fazék

Quote from: White SeeD on 2007-02-08, 15:18:28
Quote from: Fubenalvo on 2007-02-08, 10:12:54
A mai amcsi sorozatok 90% eröltetett eladhatatlan sz*r. Én nagyon sokba belenéztem, de semmi fantázia bennük... vagy maximum a 2-3ik részig van valami érdemi sztorija. Utána már csak azért nézi az ember, mert a marketingesek jó munkát végeznek, és mindenhonnan azt hallja az ember, hogy űűű deistenkirály sorozat ez meg az. Nagyon megetetik a népet... itt főkképp az olyan sorozatokra gondolok mint a Losts, a Szökés meg társaik. Ebbe a hősösdibe bele sem akarok nézni...

Csak ne lopkodd a szövegeimet, ha nem is gondolod úgy :hehe:

Amúgy normál amerikai sorozatok amik megütik a mércét: B5, SG, Al bundi :D
Többi mehet a lefolyóba.
a fórum legátgondoltabb, legbölcsebb hozzászólását olvashatták az imént.
meg kell hajolnunk előtte, nem tehetünk mást.*


*<-- na ez szarkazmus volt (gy.k.)

Nakedape

Quote from: Fubenalvo on 2007-02-08, 14:56:40
Quote from: Nakedape on 2007-02-08, 13:13:26
a-csapat annyira rossz h jó,  : s még akkoriban figyletek arra hogy a  gyerekek értéket is tanuljanakk!! :jee:

Ez nagyon kemény!  :lul:
Mondjuk alapból poénnak készült a klipp... de attól vannak benne dolgok. :D
Akkor én is mutatok egy hasonló kaliber klippet: http://youtube.com/watch?v=pgX-hiQdfFw

ismertem de :tezsvir:
ebből is látszik, hogy mennyivel morálisabb az a csapat... :D

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Fubenalvo

#528
Hype... nemtommi így nemtom hogy ellenese vagyok-e. :)
A ST:DS9 volt a top, a többi egyszerű sci-fi. A Ds9 viszont jelenkori társadalmi és politikai problémákat boncolgatott sc-fi környezetbe ültetve. Több volt benne mint sima fantáziálás, és ezért szerettem. A Voyager 93-2001ben készült, a TNG pedig kb 1987-1993 ezért érthető, hogy mi a minőségbeli különbség. A TNG tulképpen az eredeti ST sorozat felturbózott változata.
...hazaértem, így most van egy kis időm összeállítani egy listát a kevenc sorozataimból, aztán mindenki döntse el maga, hogy nem kedvelem-e a mai sorozatokat, vagy miket kedvelek, vagy mi... :)
/nem sorrendben/
- Magnum (1980-1988) - http://www.youtube.com/watch?v=_VIPlG8Xtq8
- The A Team (1983-1987) - http://www.youtube.com/watch?v=EMjmyv1rNJ8
- Mac Gyver (1985-1992) - http://www.youtube.com/watch?v=sanghzexNJ8
- ST: Deep Space Nine (1990-1997) - http://www.youtube.com/watch?v=DsOE73pxpys
- Nagyon különleges ügyosztály (1982) - http://www.youtube.com/watch?v=A4hZmKj-CiM
- Hazárd megye Lordjai (1979-1985) - http://www.youtube.com/watch?v=HEnE4nakqW4
- Knight Rider (1982-1986) - http://www.youtube.com/watch?v=AUplnn462uE
- Egy rémrendes család (1987-1997) - http://www.youtube.com/watch?v=e0QF82snNjg
- Miami Vice (1984-1990) - http://www.youtube.com/watch?v=rpdcD5eJz3M
Kojak, Az Angyal, Minden lében két kanál.

és a 2 sorozat amit meglesek a maiakból...
Joey, és SG atlantis

Én úgy gondolom egy sorozotnak nem az a dolga, hogy sokkoljon, vagy elkápráztasson. Egy sorozat nekem annyi, hogy kikapcsoljon kicsit, ne legyen tömény, csak szórakoztasson. Ha komolyabb történet érdekel, akkor megnézek egy filmet és kész, mert azoknak ez a célja.
De egy sorozat... normál esetben hazaesel, és lazitásképp benyomod... ennyi.
Persze, kinek mire van igénye. De az is lehet, hogy egyszerűen az ilyen nagyon beharangozott sorozatoktól lett herótom, és ezért állok már így alapból hozzá ezekhez.


Fubenalvo

#529
Quote from: White SeeD on 2007-02-08, 15:54:27
Nekem a Voyager nem tetszett. túl unalmas. Túl sok a lerágott csont, és ismerőshatású történet.
viszont a DS9 nem volt egy rosz darab :smile: Abban volt egy kevés akció, meg pár normál űrcsata.

Voyager volt az első sorozat amit láttam, így nem volt sablonos. De fent nem is azt írtam, hogy ne lett volna az, csak hogy újjabb. :)
Jajj és még kifelejtettem a MASH-t (1972-1983) http://www.youtube.com/watch?v=08KvuLRKfoI

Fazék

Én anno pont a DS9-cel voltam úgy, hogy sablonos, mert előbb láttam a ST-TOS, NG, és Voyager sorozatokat is, és valahogy akkor már nehezen tudtam volna befogadni egy újabb "legénységet" :)

de szóval tényleg ajánlom néktek megtekintésre a Farscape c. sorozatot (nálunk is ment a Viasat-on Csillagközi szökevények címmel, de a szinkron borzalmas volt, szóval azzal semmiképpen sem ajánlanám), mert ugyan stílusában kicsit eltér az ST-től, de van annyira átgondolt világ stb :)

persze a legjobb a Firefly, de azt ki kell érdemelni :D

Eberinu

Sorozatok,mármint film? :D Ha egen, akkor: Joey, Jóbarátok, CSI, Isteni sugallat....thats all i think :P

noriko

"I wish I could, but I don't want to."

Fubenalvo

Közben még 1 cím beugrott:
Quantum Leap (1989-1993) - http://www.youtube.com/watch?v=j_N8D_nJlp4

sirtomi

Quote from: Fubenalvo on 2007-02-08, 16:17:57
Közben még 1 cím beugrott:
Quantum Leap (1989-1993) - http://www.youtube.com/watch?v=j_N8D_nJlp4
Ez mekkora szar volt! Már bocs :D

Fate



Ami nekem anno nagyon tetszett az az Invasion Earth volt:
http://www.imdb.com/title/tt0140743/

Anno asszem az m1-en ment. Jó volt a sztori és nem nyújtották, mint a rétestésztát, és a vége is marha jó volt.
"nekem mindegy csak a színe legyen vörös
mint a hajnal alja vörös
legyen minden legyen vörös"

Kvikveg

Mesek a kriptabol - par reszt elkaptam, jo volt
Waczak szallo -"-
Fekete vipera -"-
Millenium nemetul egy ideig jo volt, aztan nagyon elborult es unalmas lett. Lance Henriksent birtam.
A Polip Vittorio Mezzogiorno-s reszeit gimiben neztem, egesz jo volt. Az elso reszeken ma mar csak rohogni tudok. Marmint a sorozat legeslegelejen, amikor meg a masik pasi volt a nyomozo.
Regen neztunk Kojak-ot, Starsky es Hutch-ot nyolcvanvalahanyban kb... XD Akkor jok voltak, ma mar kicsit furcsak. Petrocelli detto ugyanaz a stilus, bar azt kicsit kesobb lattam, akkor mar kiment a divatbol. Ket ferfi egy eset szinten, ezek a nosztalgiadarabok. :D
Miami Vice openingje orokre szivemben el. :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fubenalvo

#537
Quote from: sirtomi on 2007-02-08, 16:57:08
Quote from: Fubenalvo on 2007-02-08, 16:17:57
Közben még 1 cím beugrott:
Quantum Leap (1989-1993) - http://www.youtube.com/watch?v=j_N8D_nJlp4
Ez mekkora szar volt! Már bocs :D

:lame: Nincs boccs, ezzel kifinomult véleménynyilvánítással elég egyértelműen jelezted, nem kicsit vagy... na mind1. Nem flamelek.
Inkább kifejezem magam, úgy hogy megértsd biztosan:
Nekem tetszik! Már bocs.

Quote from: Kvikveg on 2007-02-08, 17:26:38
Mesek a kriptabol - par reszt elkaptam, jo volt
Waczak szallo -"-
Fekete vipera -"-
Millenium nemetul egy ideig jo volt, aztan nagyon elborult es unalmas lett. Lance Henriksent birtam.
A Polip Vittorio Mezzogiorno-s reszeit gimiben neztem, egesz jo volt. Az elso reszeken ma mar csak rohogni tudok. Marmint a sorozat legeslegelejen, amikor meg a masik pasi volt a nyomozo.
Regen neztunk Kojak-ot, Starsky es Hutch-ot nyolcvanvalahanyban kb... XD Akkor jok voltak, ma mar kicsit furcsak. Petrocelli detto ugyanaz a stilus, bar azt kicsit kesobb lattam, akkor mar kiment a divatbol. Ket ferfi egy eset szinten, ezek a nosztalgiadarabok. :D
Miami Vice openingje orokre szivemben el. :D
Starsky és Hutch téééényleg. De imádtam. :)
Kojak-hoz sajnos sosem volt szerencsém, csak hallomásból ismerem a nagy nyalókás nyomozó legendáját.
Fekete Vipera nem gyengén elvetemült volt, az tuti. :D
Waczak száló volt az amikor a nyugdíjasok beköltöznek valami hotelbe?
...ja és egy kihagyhatatlan. "Csengetett, Mylord?" http://www.youtube.com/watch?v=eCEKHb4Fm1U

Cobra

Quantum Leap nem volt nagyon rossz, de én pl nagyon hamar meguntam, semmi igazán izgalmas nem történt benne. Meg ugye az alaptörténet is elég furcsára sikeredett.
Ami nálam még kedvenc, az az Earth: Final Conflict
Hide and fear, Cobra Commander is here !

kikuchiyo

Hm, emlékszik vki rajtam kívül az Invasion: Earth-ra? Nahát.
Nem kiemelkedő sorozat, de nekem tetszett annak idején.

Az Earth:Final Conflict viszont nekem is kedvencem volt annak idején. Az első évad legalábbis, utána leromlott a színvonal. A viasatona adtak későbbi részeket, de meguntam és abbahagytam, annyira bugyuta lett, a szőke főnökcsajjal és a nyálképű torzszülöttel a főszerepben.
Failure is the default option