Main Menu

Sorozatok

Started by Fazék, 2006-05-05, 13:20:48

Previous topic - Next topic

noriko

Quote from: Solid Snake on 2007-09-18, 21:00:57
Prison Break - 3x01
hááát nem is tudom...  szerintem nem volt valami jó rész, viszont mindenképpen szórakoztató! i loled. :D
kíváncsi vagyok az amerikaiakat mennyire akasztja ki egy csirkeláb :D
és Mahone RULEZ!!! :whoah:

és Wentworth is egész megtanult már színészkedni :)

és lehet hogy erre az évadra be kell szereznem valami feliratos verziót, mert ennyi tájszólást meg akcentust meg motyogást kissé megeröltető lesz hallgatni..
"I wish I could, but I don't want to."

Solid Snake

Quote from: noriko on 2007-09-19, 17:36:02
és Mahone RULEZ!!! :whoah:

"Go for the kneecap."  :__devil:


Cobra

Nem tudja valaki véletlenül mi lett a Firefly-al a Viasat3-on? Ma elvileg más lesz az idősávjában, a jövő heti műsort meg nem tudom megnézni.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Fazék

#844
Quote from: Cobra on 2007-09-23, 12:52:24
Nem tudja valaki véletlenül mi lett a Firefly-al a Viasat3-on? Ma elvileg más lesz az idősávjában, a jövő heti műsort meg nem tudom megnézni.
nem lepődnék meg, ha senki sem nézi ezzel a szinkronnal és emiatt átrakták másik sávba.

nem lehet, hogy lement már az összes rész? mikor indult?
(spoiler alá írd be, mi volt a múlt heti részben)

Cobra

Nem hinném, hogy lement akár a fél szezon is, nem megy még túl rég óta. [spoiler]az utolsó rész az volt, ahol a "konzumhölgyeket" védték meg a város urától[/spoiler]
Szerintem simán canceld lett, nem láttam más időpontban, ráadásul a Viasat oldalán a sorozatok között sem szerepel.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Próféta

Quote from: Cobra on 2007-09-23, 18:59:11
Nem hinném, hogy lement akár a fél szezon is, nem megy még túl rég óta. [spoiler]az utolsó rész az volt, ahol a "konzumhölgyeket" védték meg a város urától[/spoiler]
Szerintem simán canceld lett, nem láttam más időpontban, ráadásul a Viasat oldalán a sorozatok között sem szerepel.
Ha jó sorrendben vetítik, akkor már csak egy rész következne utána. Ha elrontották a sorrendet, mint a Firefly eredeti FOX-os sugárzásakor, akkor ez lehetne az utolsó.
http://en.wikipedia.org/wiki/Firefly_%28TV_series%29#Broadcast_history
Vajon a Viasat is érti-e a dolgát annyira, mint a FOX? :D

Cobra

#847
Nekem nem volt komoly problémám a szinkronnal, igaz az eredetiből egy percet sem láttam/hallottam. A Serenity volt az első rész, így gondolom normál sorrendbn adták, bár a címek alapján nem tudom megmondani.
Ha valaki meg tudja mondani melyik cím alatt kb mi volt a történet, akkor meg tudom mondani melyik ment le eddig.
edit: SG fórumán azt írták ennyi volt az összes elkészült rész, szóval lement mind. Kár, hogy akkor lett vége, amikor már kezdett megtetszeni a sorozat. Ja és azt hiszem mégse az volt az utolsó rész a Viasaton, amit írtam, hanem a fejvadászos.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Fazék

Quote from: Cobra on 2007-09-23, 20:25:42hanem a fejvadászos.
akkor ennyi. nincs több rész. gyorsan végetért. kíváncsi lennék a nézettségi adataira.
a szinkronban engem az zavart, hogy az összes szereplőnek az eredetitől szinte teljesen eltérő stílusú hangokat adtak, szinte kiveszett belőlük a karakterük. egy fél részt bírtam ki szinkronosan, de mindenkinek inkább 100x-osan az eredeti hangot ajánlom...

Próféta

Quote from: Fazék on 2007-09-23, 21:10:15a szinkronban engem az zavart, hogy az összes szereplőnek az eredetitől szinte teljesen eltérő stílusú hangokat adtak, szinte kiveszett belőlük a karakterük. egy fél részt bírtam ki szinkronosan, de mindenkinek inkább 100x-osan az eredeti hangot ajánlom...
Dettó. A hang is a színjátszás része, a szereplők jellemének fontos hordozója lehet, és ez is (talán nehezen észrevehető módon, de biztosan) hozzájárult ahhoz, hogy ennyire szeressem a sorozatot. Kaylee magyar hangján pedig teljesen elborzadtam :)

Ramiz

A nagyon lolba is tehetttem volna, csak itt többen értik sztem. :)

A Dexter első évadjának zenés összefoglalója
Hatalmas... :muhahah:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Damnatus

Ez a Dexter egy pszichopatáról szól, és ő a főszereplő?

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Damnatus

Asszem betegebb ez a világ, mint gondoltam.  :ejj:

Próféta

Quote from: Ramiz on 2007-09-24, 17:44:27Hatalmas... :muhahah:
Az.

Quote from: Damnatus on 2007-09-24, 20:02:36
Ez a Dexter egy pszichopatáról szól, és ő a főszereplő?
Egy pszichopata sorozatgyilkosról, akinek az a mániája, hogy sorozatgyilkosokat gyilkol. Miközben hivatalosan nyomoz ellenük. Nézd meg, nagy állatság :)

Hiei-sama

Prison Break s3 ep2 es Heroes s2 ep1 letudva ;)

Cobra

A leírásokból én is nagyon másra számítottam, de tetszik a Dexter. Nem horrorfilm, hanem krimi szerűség.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

noriko

Quote from: Hiei-sama on 2007-09-25, 09:33:49
Prison Break s3 ep2 letudva ;)
szintén!

So-so rész volt.
bemutatkozott Mr. Muscle Brains lefolyótisztító!  :P (jöhetne hozzánk is btw, egész aktuális >.< )
Lincoln próbált úgy kinézni, mint aki tud olvasni,
előkerültek korábbi elvarratlan szálak,
és look at all them hot guys in Sona!  :D
"I wish I could, but I don't want to."

Ramiz

Én meg a Shield-re kattantam rá most. A Season 1-et ma fogom befejezni, elég profi cucc szerintem: nem lő magasabbra, mint amit el tud érni, de azért kellően hangulatos és Los Angeleshez is sokat hozzátett a fejemben. A színészek pedig baromi jók, sorozathoz mérve meg pláne. Bírtam én a Dextert meg a Prison Break S1-et, de azért sokszor mosolyodtam el a színészi teljesítményeken. Itt ez nem fordult elő.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

hargharg

House, M. D., s04e01
muhaha, vegre!
szokas szerint hozta az utos format, a megoldas is egeszen egyedi, varjuk a fo*tatast!
rofl

Solid Snake

Quote from: Hiei-sama on 2007-09-25, 09:33:49
Prison Break s3 ep2

Tudtam én, hogy még van potenciál a sorozatban.  :smile:

James Whistler érdekes karakternek tűnik (bár ez a panamai chica + ausztrál fogoly párosítás érdekes volt, néztem rendesen  :D). Reméljük, hogy idővel akkora kultuszi szinten lesz, mint Mahone (William Fitchner most is fenomenális volt btw  :whoah:).

Azt pedig külön öröm volt olvasni különböző fórumokon, hogy az évadnyitót szidó emberek is dícsérték a második részt.  :smile:

Quote from: Cobra on 2007-09-25, 10:49:28
A leírásokból én is nagyon másra számítottam, de tetszik a Dexter. Nem horrorfilm, hanem krimi szerűség.

Inkább krimi-noirnak nevezném, a betegebb kategóriából.  :smile:

Quote from: hargharg on 2007-09-26, 23:35:11
House, M. D., s04e01

Ha ma éjszaka hazaérek balekoktatásról, első dolgom lesz megnézni. Otthoni gépen éppen most csurog lefele.  :lazza:

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Solid Snake

Quote from: Nakedape on 2007-09-28, 14:29:19
dexter promotion

Hogyan volt képes a Showtime erre engedélyt szerezni?  :morci:

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Selmo

Most, hogy kezdenek beindulni az új évadok, ha valaki esteleg nem ismerné: http://www.eztvefnet.org/index.php?main=showlist

A tökéletesség unalmas.

Próféta

Journeyman pilot

Nagy hype őrite, csomó helyen magas ratinget kapott (ld. fenn, az EZTV listát vezeti), így belenéztem. Aranyos, jópofa, minden; nem bántam meg, hogy megnéztem. Ennek ellenére semmi motivációm a folytatásra, ez tipikusan olyan, amiből elég volt ennyi. Majd ha nagyon sokan agyondícsérik sok rész után, hogy mennyi új volt benne, meg minden, akkor esetleg teszek vele még egy próbát.

Amúgy arról szól fáma, hogy egy San Fransiscoi római légionárius újságíró elkezd kaotikusan előre-hátra, össze-vissza utazgatni térben és időben. Mindezt igen kellemetlen módon: van, hogy a telefonját bámulva a térerő megszakadásából veszi észre, hogy 1987-ba került vissza; amikor meg menet közben eltűnik az autójából, az csúnya balesethez vezet. Az időugrások látszólag értelmetlenek, ám szépen lassan feldereng valami az ürgében; mintha lenne valami vezérelv, valami közös pont a sok "kirándulásban".

Próféta

"Guns don't kill people
Magic missiles do"


The IT Crowd S2

Aranyos, volt benne már jó poén (szovjet dohányzó; you wouldn't steal a baby, stb.).
A buzis poénok hatodszorra már fárasztóak voltak, de nem ez az igazi bajom, hanem hogy az egész sorozat már messze nem volt annyira geek, mint az első eresztés.

Fazék

Quote from: Próféta on 2007-10-02, 20:31:55A buzis poénok hatodszorra már fárasztóak voltak, de nem ez az igazi bajom, hanem hogy az egész sorozat már messze nem volt annyira geek, mint az első eresztés.
sztem már az első sem volt eléggé geek. bár tény hogy ez csak utána tűnt föl, mikor valaki más megemlítette, mert amúgy kellően szórakoztató volt enélkül is :)

kikuchiyo

Próféta: nekem is pont ugyanez volt a bajom. A legtöbb poén erőltetett volt benne - kifáradt a sorozat a második évadra.

btw Heroes S2E02:

Na ez már sokkal jobb volt. Végre Hiro is csinált valamit, végig vigyorogtam az ő jelenetei alatt. A két spanyol szerencsétlent viszont továbbra is törlendő karakternek érzem.
Failure is the default option

Próféta

Quote from: Fazék on 2007-10-02, 20:37:49sztem már az első sem volt eléggé geek.
Fire, exclamation mark, fire, exclamation mark? Don't google it, Moss! Opening.

Persze nyilván nem olyan értelemben geek, ahogy egy Futurama.