Main Menu

Sorozatok

Started by Fazék, 2006-05-05, 13:20:48

Previous topic - Next topic

Fazék

Quote from: Próféta on 2007-10-02, 21:11:04
Quote from: Fazék on 2007-10-02, 20:37:49sztem már az első sem volt eléggé geek.
Fire, exclamation mark, fire, exclamation mark? Don't google it, Moss! Opening.
persze ezek abszolút hibátlanok voltak :D de emlékezetem szerint a poénok 90%-a végül mégse a geek kategóriába tartozott :)

Ramiz

Az első szezon számomra furcsán kettős volt: az első fele (1-3.) kellően geek (kicsit, így még én is értem, mégis kicsit szubkulturális belsős büszkeséget is ad :o ), a második fele (4-6.) nagyon vacak, szétesős, szerintem közelébe sem jött az első felének. Nem tudom, miért a kettősség. A második szezonból még csak egy részt szedtem le, félek tőle kicsit...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Tycho

House s04e02 csörgedezik le a trrntn :whoah:

Nakedape

#873
Quote from: Tycho on 2007-10-03, 12:07:24
House s04e02 csörgedezik le a trrntn :whoah:

nem volt rossz rész,[spoiler]meg kelett néznem miatta egy survivor-t :D[/spoiler]
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Ramiz

House s04e01

[spoiler]
A House team nélkül is király! Wilson, Cuddy fontosak, de az egészet alapvetően House viszi el a hátán. Az egyetlen oka a csapatnak, hogy House rajtuk is tudja köszörülni a nyelvét. :D Na jó, a feka srácot bírom, de a csajt például nem nagyon. Mondjuk lehet, hogy vissza fognak jönni... De az első epizód utolsó jelenete nagyon durva volt... :D [/spoiler]
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

hargharg

Quote from: Nakedape on 2007-10-03, 13:17:50
Quote from: Tycho on 2007-10-03, 12:07:24
House s04e02 csörgedezik le a trrntn :whoah:

nem volt rossz rész...

tul sok minden tortent benne, masodik felebol alig ertettem meg valamit.
no, talan majd ha kijon a felirat.
ennel kicsit higabbra csinalhatnak... : )
rofl

Tycho

/r/ spoilarz for House s04e03...[spoiler=mert] utálom azt a szőkét, a 24-est, aki olyan g*c*láda, remélem kirúgja House... pic fukken related-> [/spoiler]

Fazék

Quote from: Tycho on 2007-10-04, 23:02:01
/r/ spoilarz for House s04e03...
gimme your delorian!!! NAO!

amúgy tényleg nem volt rossz rész, de felirat nélkül kicsit nehezen tudtam követni :redface:

Tycho

Quote from: Fazék on 2007-10-04, 23:05:23
Quote from: Tycho on 2007-10-04, 23:02:01
/r/ spoilarz for House s04e03...
gimme your delorian!!! NAO!

amúgy tényleg nem volt rossz rész, de felirat nélkül kicsit nehezen tudtam követni :redface:

ügyeügye!! /r/ delorian!

és oh snappu... i am l337! nekem nem volt gondom vele :muhahah: :whoah:

Solid Snake

#879
A Prison Break 3. évadja eddig földig üt, gyaláz, aláz. Az alkotók rájöttek arra, hogy vissza kell térni a régi recepthez. A 3. résznél tartanak, de a színvonal eddig nagyon a helyén van (már csak imádkozni kell, hogy ne jusson a 24 - Season 6 sorsára -- ott is első 4 rész szó szerint SZIGOR volt, de utána...  :ejj:).

William Fitchner most is pokolian jól alakít, sőt még talán Wentworth Millernek is voltak emlékezetes momentumai (Dominic Purcell is szétütött egy-két rosszfiút  :lazza:).

A lényeg: What's in the box?  :morci:

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Próféta


Solid Snake


Selmo

Quote from: Fazék on 2007-10-02, 20:37:49
Quote from: Próféta on 2007-10-02, 20:31:55A buzis poénok hatodszorra már fárasztóak voltak, de nem ez az igazi bajom, hanem hogy az egész sorozat már messze nem volt annyira geek, mint az első eresztés.
sztem már az első sem volt eléggé geek. bár tény hogy ez csak utána tűnt föl, mikor valaki más megemlítette, mert amúgy kellően szórakoztató volt enélkül is :)
Én is jól szórakoztam rajta, de tényleg kezd izzadtságszagú lenni.

A tökéletesség unalmas.

Tycho

House s04e03  Nagyon álat rész volt!

[spoiler]de bentmaradt a "cutthroat bitch" is és a 13-as számú lány (még nem hangzott el a neve rendesen ha jól emlékszem) és ő egyre tutibb, hogy végleg bentmarad :jee: (az öreg fazonon kívül ő a másik legszimpatikusabb jelölt eddig (meg a legszebb  :hehe: )) a következő rész meg elég elborultnak tűnik, az alapján amit a behrangozóban mutattak eddig belőle :eek: :hopp: :hopp:[/spoiler]

Nakedape

Quote from: Tycho on 2007-10-11, 11:55:46
House s04e03  Nagyon álat rész volt!

[spoiler]de bentmaradt a "cutthroat bitch" is és a 13-as számú lány (még nem hangzott el a neve rendesen ha jól emlékszem) és ő egyre tutibb, hogy végleg bentmarad :jee: (az öreg fazonon kívül ő a másik legszimpatikusabb jelölt eddig (meg a legszebb  :hehe: )) a következő rész meg elég elborultnak tűnik, az alapján amit a behrangozóban mutattak eddig belőle :eek: :hopp: :hopp:[/spoiler]
[spoiler]Survivor (bunsen égők!! :whoah: :whoah:) után x akták?  :hopp:[/spoiler]
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Ramiz

Anyátok... nekem még mindig nem ért le! :Eztneked: :D
Shieldet nem nézi senki? Azt is szivesen tárgyalgatnám... durva csavarok vannak. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Nakedape

Quote from: Ramiz on 2007-10-11, 12:23:59
Anyátok... nekem még mindig nem ért le! :Eztneked: :D


a csápos változat nagyobb?
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Tycho

Quote from: Nakedape on 2007-10-11, 12:39:53
Quote from: Ramiz on 2007-10-11, 12:23:59
Anyátok... nekem még mindig nem ért le! :Eztneked: :D


a csápos változat nagyobb?

:muhahah: :muhahah: :muhahah:

Zimar gyere át osztálytalálkozó előtt és nézd meg itt :whoah:

Ramiz

#889
Most szedtem le a harmadik kamu House s04e03-t (volt két különböző trojan-os programot telepíteni akaró meg egy tök más sorozatepizód House néven). Elegem van! Honnan lehet biztosan nem kamu House-t szedni?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

Quote from: Ramiz on 2007-10-12, 11:39:09
Most szedtem le a harmadik kamu House s04e03-t (volt két különböző trojan-os programot telepíteni akaró meg egy tök más sorozatepizód House néven). Elegem van! Honnan lehet biztosan nem kamu House-t szedni?
http://www.eztvefnet.org/
én általában innen szedem a sorozatokat és eddig nem akadtam kamu kiadványba (Nakedape egyszer már reklamált, de sztem ő volt a béna :hehe:).

noriko

Quote from: Solid Snake on 2007-10-05, 15:56:54
A lényeg: What's in the box?  :morci:
NOOOOOOOOOOOO!!!!! It can't be!!!!  :bruhuhu:
Valahogy nincs már kedvem továbbnézni.... elég egyszerűen lerendezték a dolgot. :/

kéne valami helyette.. hmm...
House első évadot tud valaki kölcsönadni? :P
"I wish I could, but I don't want to."

Solid Snake

#892
Quote from: noriko on 2007-10-13, 01:56:55
Quote from: Solid Snake on 2007-10-05, 15:56:54
A lényeg: What's in the box?  :morci:
NOOOOOOOOOOOO!!!!! It can't be!!!!  :bruhuhu:
Valahogy nincs már kedvem továbbnézni.... elég egyszerűen lerendezték a dolgot. :/

Lovely reunion-ra számítottál netalán?  :smile:
Nálam nagyon ütött ez a fogás (igaz, a Hetedikből nyúlták, de akkor is). Most már Michaelt láthatjuk majd berserker módban is.  :morci:

Ja tényleg: William Fitchner egy állat!!!  :whoah: :whoah: :cool:

noriko

#893
Quote from: Solid Snake on 2007-10-13, 10:30:22
Lovely reunion-ra számítottál netalán?  :smile:
not exactly, [spoiler]jó tudtam, hogy előbb utóbb megölik valahogy, de ez a halál kísértetiesen hasonlított Veronicáéhoz. Persze annyira nem volt értelmetlen azért, mert Saranak legalább volt már szerepe és vitte előre is a sorozatot, de amilyen erős karakter volt, és amennyi energiát belefektettek a kidolgozásába, kissé elkapkodottnak éreztem ezt a hirtelen felindulásból elkövetett fejlevágásos fordulatot... Azt  még elfogadtam volna, hogy ha pl. levágják a lábfejét és azt küldik el, mert azzal jelzett ki az ablakon (vagyis a cipővel), de hogy elrabolják és ki is nyírják? pfff... Így az előző részben is felesleges volt már az a kis közjáték a telefonhívással, meg a Sara által küldött rávezető megjegyzésekkel. Oké, ahhoz kellett, hogy Michael tudja, hogy él, és oké az is, hogy attól még hogy meghalt, Michael ugyanúgy motiválva van, mert Lincoln a fia miatt úgysem mondja el neki, nehogy otthagyja LJ-t a pácban azzal hogy összeroppan a hírtől. But still....they just suddenly cut her head off???wtf??? Egyetértek Lincolnnal, túl sok a halott. Ezek után nagyon remélem, hogy a tenger közepén valami nagyon nagyon fontos dolog van, és hihetetlen szuper fordulat lesz meg óriási összeesküvés, és nem csak a főfőnök kisfiának kedvenc macija esett be a vízbe. :P Majd ha kijött az összes season 3 rész, azért megnézem :)[/spoiler]

Ja és: so is Robert Knepper!!  :whoah:
"I wish I could, but I don't want to."

Ramiz

House s04e03

[spoiler=I don't like where this is going...]Nagyon furcsa... Egyrészt egyre kevésbé lehet komolyan venni ezt a sorozatot a valószerűtlenség-faktor növekedése miatt. Nincs az a kórház, ahonnan ne rúgták volna ki már 3x House-t, pláne ha a főnöke nem is országos nagy cimborája. Drámai irányba kéne menni óvatosan (ha valamerre egyáltalán), mint a Shield-del, mert amellett még működik a (House-ba amúgy is passzoló) fekete, cinikus humor is, és a rajongókat is leköti. Másrészt viszont elindultak kicsit drámai irányba, persze lehet, hogy csak egy rész erejéig, emlékeztetve a nézőket: a House epizódok vége sem mindig happy end! (Habár nem sok halállal végződő epizód volt, sőt még a "hamarosan meghalsz"-ot is megússzák általában a betegek.) A következő rész meg debilség lesz szerintem, bár kíváncsi vagyok. Nem hinném, hogy van bátorságuk behozni az irracionális, természetfeletti komponenst, vszeg minden meg lesz magyarázva, de akkor meg minek a körítés?[/spoiler]

Mindegy, ha nagyon elcsúsznak a negyedik szezonnal, max bepótolom a hármast... addig is drukkolok.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Tycho

[spoiler=Remélem nem lesz igazad Ramiz, ]szerintem a House S04E04-ben csak a  :wtf: erejéig lesz 'látó' a beteg :eek: és hogy house azért érdekli, mert már ez a kérdés foglalkoztatja az S04E03 óta és most magának akar bizonyítani, hogy nincs másvilág... Amúgy meg Foremant ki is rúgták a New York-i kórházból house módszerei miatt :ejnye:[/spoiler]

Fazék

#896
Pushing Daisies sorozatból kijött már a második és a harmadik rész is
elvetemülteknek, akik még az első részt se látták: torrent

és 1-2 előzetes részlet youtube-ról:
Pushing Daisies Opening Scene
hmm most jobbakat nem találok, de talán ezek nem túl riasztóak:
Pushing Daisies - ABC Promo
Pushing Daisies - Extended Preview

kikuchiyo

Már a harmadik is? De jó. Lesz mit nézni a hétvégén...

btw Dexter S2E03

Dexter is back! Végre. Jó rész volt, bár ha mindenképpen bele szeretnék kötni, azt mondanám, kicsit didaktikus volt Dexter jellemfejlődése ill. a történések alakulása. Szinte minden szálban van potenciál, kivéve LaGuerta hadnagyot meg a tehetségtelen főnökét a vőlegényével, arra nem értem, mi szükség van.
Dexter drogproblémája érdekes fordulatot vett, és kíváncsi vagyok, mi lesz az érdekes akcentusú fekete hajú eye candy csaj szerepe.

Akik a hideg, kegyetlen, cinikus, teljesen érzéketlen Dextert szerették az előző évadban, azoknak vsz. nem fog tetszeni ez az évad...
Failure is the default option

Ramiz

Quote from: kikuchiyo on 2007-10-18, 01:15:17Akik a hideg, kegyetlen, cinikus, teljesen érzéketlen Dextert szerették az első könyvben, azoknak vsz. nem fog tetszeni ez az évad...

Fixed. Amúgy az első epizódot szedtem csak le még, de amikor belepörgettem, hogy kedvet csináljak magamnak az estére, miket láttam? [spoiler]Dexter vigyorog, haverokkal lóg, szocializálódik, a kötelező epizódra eső gyilkosságot meg éppen elbassza. Ja, igen száni volt az a jelenet is, amikor a nagydarab srác bejön a kapitányságra és beindul a gizdazene a lassított felvétel alatt.[/spoiler] THX NAO!!!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kikuchiyo

#899
Pushing Daisies S1E02-03

Jó cucc, hangulatos, friss, eredeti meg minden...
de most már minden sorozatban lesz borzalmas akcentussal előadott japán szöveg?  :3x3: Úgy látszik, a forgatókönyvírók fejébe be van drótozva, hogy "egzotikus idegen nyelv = japán turistacsoport vagy japánul beszélő szereplő".

Szerk: a harmadik rész is nagyon jó.
Failure is the default option