Main Menu

Sorozatok

Started by Fazék, 2006-05-05, 13:20:48

Previous topic - Next topic

Ramiz

IMDB még futó sorozatokra nem ír ki szavazatértékelést?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zsiga

Quote from: Ramiz on 2007-12-05, 12:18:26
IMDB még futó sorozatokra nem ír ki szavazatértékelést?
De, csak általában nincs elég szavazat.

Ramiz

Quote from: Zsiga on 2007-12-05, 13:12:55
Quote from: Ramiz on 2007-12-05, 12:18:26
IMDB még futó sorozatokra nem ír ki szavazatértékelést?
De, csak általában nincs elég szavazat.
Az Egon és Döncit 24 szavazattal kiírta...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zsiga

Quote from: Ramiz on 2007-12-05, 13:53:15
Az Egon és Döncit 24 szavazattal kiírta...
Ez ilyen egyrészes sorozat? :)

Ramiz

#964
Jó, de miért kell sorozatra több szavazat? Furcsa.

(Egyébként ez azt jelenti, hogy vagy sok néző csak a sorozat akár több szezonja után szavaz az imdb-n (nem valószínű... vagy imdb-s, vagy nem, ha igen, korábban szavaz már), vagy azt, hogy sok néző csatlakozik közben (de ennyire?), vagy azt, hogy a dvd kiadás ennyire megdobja a nézettséget, vagy azt, hogy ennyit számítanak az Amerikán kívüli területek nézettsége.)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zsiga

Quote from: Ramiz on 2007-12-05, 14:36:10
Jó, de miért kell sorozatra több szavazat? Furcsa.

(Egyébként ez azt jelenti, hogy vagy sok néző csak a sorozat akár több szezonja után szavaz az imdb-n (nem valószínű... vagy imdb-s, vagy nem, ha igen, korábban szavaz már), vagy azt, hogy sok néző csatlakozik közben (de ennyire?), vagy azt, hogy a dvd kiadás ennyire megdobja a nézettséget, vagy azt, hogy ennyit számítanak az Amerikán kívüli területek nézettsége.)
Elég fura az imdb vote-rendszere (pl. mindenféle elb*szott súlyozott átlagokat számolgatnak), én sem értem pontosan, egyszerűen csak rákerestem öt futó sorozatra ami hirtelen eszembejutott (Dexter, E.R., StarGate Atlantis, Jericho, 24), és háromnak volt pontszáma.
A Helpdesk egyébként biztos szívesen válaszol a kérdéseidre: http://www.imdb.com/helpdesk/contact

Selmo

Quote from: Fazék on 2007-12-05, 11:10:19
Sztrájk: Mennyi van a sorozatomból?
hátha másokat is izgat ez a kérdés...

vagyis még 3 house és 1 himym rész van tartalékba...
remélem mihamarabb megadják magukat a stúdiók (rohadjanak meg) és kifizetik a jussát a jövőben az íróknak, mert ennek csúnya vége lesz...

szerk: egy még jobb lista:
http://www.thefutoncritic.com/guide.aspx?id=strike_scripted
BSG, Desperate Housewives, Heroes, Lost, Smallville... :fuk-u:

A tökéletesség unalmas.

Solid Snake

Dexter 2x11, 2x12

Hatalmas gratuláció és vállveregetés jár az alkotóknak, amiért összehoztak egy ilyen fantasztikus befejezést.  :appl:
Megérdemelten nevezhetem továbbra is a kedvenc sorozatomnak. Ha lesz harmadik évad, szeretettel várom.

Fazék

Quote from: Selmo on 2007-12-05, 15:58:07
BSG, Desperate Housewives, Heroes, Lost, Smallville... :fuk-u:
hát igen. és mindez azért, mert a stúdiók nem képesek megadni az íróknak a pénzüket...

bővebben a témáról itt

Dreamcleaver

:rant on:

Felmentem a startrek.com-ra is tele van Mass Effect reklámmal. Mindig felb*sz mikor meglátom ezt a címet. Rohadt tetves Bioware meg a sok mocsok X-Box only játékuk. Biztos fincsi, ahogy Bill Gates bácsi segbe k*rogatja őket.  :Eztneked:

:rant off:

Nah amúgy, nincs senkinek sem valami insider infója arról, hogy készülne egy új széria? Már lassan 2 év telt el az Enterprise óta.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

sirtomi

Quote from: Fazék on 2007-12-05, 17:51:06
Quote from: Selmo on 2007-12-05, 15:58:07
BSG, Desperate Housewives, Heroes, Lost, Smallville... :fuk-u:
hát igen. és mindez azért, mert a stúdiók nem képesek megadni az íróknak a pénzüket...

bővebben a témáról itt
Nemrég olvastam, hogy egyes színészek mennyit kapnak egy-egy epizódést  :eek: Elhiszem, hogy jó színészek, de mi a faszér kapnak milliókat egy napi forgatásért? Az írók nélkül meg aztán lehetnek bármilyen jó színészek, ha nincs mit eljátszani.

Ramiz

Pushing Daisies

Amélie sorozatban. Látványvilág kicsit egysíkú, mint egy kifestő, de azért szép. A narráció zavart (az "x óra y perc" poén kifejezetten idegesítő, pláne többször), a furcsa, szuperképességes történet viszont tökéletesen eltalált egyszerűséggel van előadva, és a romantikus szál is kifejezetten szép, mert nem erőltetik, nem élezik túl (és az a lány is olyan kedvesen csinos... :o). Butaságok persze vannak (a kutyát hogyhogy nem érinti meg még egyszer, még mielőtt ismerné a képessége árnyoldalát?) és a múltbeli részek kicsit sietősek, de egyébként teljesen rendben van, nagy potenciált hordoz a sorozat. Beosztom a részeket, hogy kitartsanak sztrájk végéig... :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Próféta


Solid Snake

Quote from: Ramiz on 2007-12-06, 01:03:10
Pushing Daisies

Első hat részt néztem meg eddig, tartja a színvonalat.  :jee:
Az x év y hónap, z nap, zs perc-es életkoros leírást pedig inkább szokd meg. A narrátor minden egyes esetben így fog megszólalni.

Emerson Cod (Chi McBride) pedig fenomenális arc, jobbnál jobb beszólásai és helyzetei vannak - 3. rész "HELL, NO!"-ját igazán kár lenne kihagyni.  :D.

Ramiz

Quote from: Solid Snake on 2007-12-06, 07:04:55
Az x év y hónap, z nap, zs perc-es életkoros leírást pedig inkább szokd meg. A narrátor minden egyes esetben így fog megszólalni.
Kár az ilyenekért. :(
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

Quote from: Ramiz on 2007-12-06, 09:30:17
Quote from: Solid Snake on 2007-12-06, 07:04:55
Az x év y hónap, z nap, zs perc-es életkoros leírást pedig inkább szokd meg. A narrátor minden egyes esetben így fog megszólalni.
Kár az ilyenekért. :(
engem is zavart már majdnem az első felszólalástól, de elfogadtam, mint szükséges rossz. :)

Solid Snake

Quote from: Ramiz on 2007-12-06, 09:30:17
Quote from: Solid Snake on 2007-12-06, 07:04:55
Az x év y hónap, z nap, zs perc-es életkoros leírást pedig inkább szokd meg. A narrátor minden egyes esetben így fog megszólalni.
Kár az ilyenekért. :(

Dexter 2. évad elején is volt egy ilyen beszólás Dextől, amikor ecsetelte, hogy pontosan mennyi ideje ölt utoljára.
Stílusos forma szerintem. :)

Ramiz

Quote from: Solid Snake on 2007-12-06, 21:41:00
Quote from: Ramiz on 2007-12-06, 09:30:17
Quote from: Solid Snake on 2007-12-06, 07:04:55
Az x év y hónap, z nap, zs perc-es életkoros leírást pedig inkább szokd meg. A narrátor minden egyes esetben így fog megszólalni.
Kár az ilyenekért. :(

Dexter 2. évad elején is volt egy ilyen beszólás Dextől, amikor ecsetelte, hogy pontosan mennyi ideje ölt utoljára.
Stílusos forma szerintem. :)
Még nem hallottad elégszer... :__devil:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Solid Snake

Quote from: Ramiz on 2007-12-06, 22:44:07
Még nem hallottad elégszer... :__devil:

Ezek szerint már sok filmben/sorozatban ellőtték?  :angyali:

Ramiz

Quote from: Solid Snake on 2007-12-06, 22:52:45
Ezek szerint már sok filmben/sorozatban ellőtték?  :angyali:
Amint láto... amint hallo... Na! Amint olvasod, igen. :D És elsőre is fárasztó... :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kikuchiyo

Biztos velem van a baj, de engem egyáltalán nem zavarnak a Pushing Daisiesben ezek a "x hours, y minutes and z seconds later" bemondások.
A stílus része és kész.

De hogy valamelyest ellensúlyozzam a fenti véleményt egy érett, megfontolt megnyilvánulással / még mélyebbre süllyesszem magam a szemetekben (a nem kívánt törlendő), bevallom, hogy Emerson mellett Olive a kedvenc szereplőm a sorozatból. Két ok miatt. (Lehet tippelni)
Failure is the default option

Solid Snake

Boobs & size?  :__devil:

kikuchiyo

Quote from: Solid Snake on 2007-12-06, 23:24:19
Boobs

El is találtad mindkét okot :D
Bár a "magasságának" is vannak előnyei...

BTW megnéztem a hivatalos honlapon, a színésznő majdnem 40 éves.  :eek:
Nem néz ki annyinak.
Failure is the default option

Nakedape

Vivian Charles- nak örültem,  http://imdb.com/title/tt0091419/
emiatt
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Ramiz

Quote from: kikuchiyo on 2007-12-06, 23:28:05BTW megnéztem a hivatalos honlapon, a színésznő majdnem 40 éves.  :eek:
Nem néz ki annyinak.
Erre van egy 4 betűs kifejezés, ami többet mond, mint a fenti két mondat. :haha:
(Also: Internet. Serious business.)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

Quote from: Nakedape on 2007-12-06, 23:43:34
Vivian Charles- nak örültem,  http://imdb.com/title/tt0091419/
emiatt
szóval te inkább az idősebb nőkre buksz.
she's all yours.

kikuchiyo

#986
Quote from: Fazék on 2007-12-07, 09:43:49
szóval te inkább az idősebb nőkre buksz.
she's all yours.

Failure is the default option

Solid Snake

Quote from: Nakedape on 2007-12-06, 23:43:34
Vivian Charles- nak örültem,  http://imdb.com/title/tt0091419/
emiatt

Most látom csak, ő játszotta Sylar anyját is a Heroes-ban. Azért volt annyira ismerős.  :D

Fazék

Breaking: megszakadtak a sztrájktárgyalások
a fontos rész:
Quote...amire most már érdemes felkészülni: az évadnak, és a jövő évi pilotoknak minden bizonnyal lőttek egy időre.

Selmo

Quote from: Fazék on 2007-12-09, 00:13:16
Breaking: megszakadtak a sztrájktárgyalások
a fontos rész:
Quote...amire most már érdemes felkészülni: az évadnak, és a jövő évi pilotoknak minden bizonnyal lőttek egy időre.
Hogyaza [censored] :grrr:

A tökéletesség unalmas.