Main Menu

Sorozatok

Started by Fazék, 2006-05-05, 13:20:48

Previous topic - Next topic

Zsiga


Ramiz

Quote from: Solid Snake on 2007-12-15, 20:54:13Kinek lenne szimpatikus egy english-titty vampire (copyright by Debra Morgan), akinek ilyen förtelmes az akcentusa? Szexinek akarták beállítani, oké, de engem már a 3. részben nagyon irritált az a búgó originál angol akcentus.
Imádom az angol lányokat. :D

Quote from: kikuchiyo on 2007-12-15, 21:51:36
:tezsvir: Agreed. Engem is végig irritált . A mellekkel kapcsolatban meg az a véleményem, hogy ebbe a sorozatba feleslegesek voltak.
Feleslegesek?!?!

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kikuchiyo

#1022
Én is nagy rajongója vagyok a női melleknek, de ugyanakkor azt is tudom, hogy tits are not always related.

(In before more "you're a faggot" faggotry)

Igaz is, kezdek kifogyni a sorozatokból. Vége a Heroesnak, a Dexternek és a Pushing Daisiesnek is. Mit érdemes nézni mostanában? Ez a How I Met Your Mother milyen például?
Failure is the default option

Zsiga

Quote from: kikuchiyo on 2007-12-15, 23:28:31
Igaz is, kezdek kifogyni a sorozatokból. Vége a Heroesnak, a Dexternek és a Pushing Daisiesnek is. Mit érdemes nézni mostanában? Ez a How I Met Your Mother milyen például?
Kezdj el régi klasszikusokat bepótolni. Pl. láttál már mindent ami Star Trek? :) Ha igen, kezdd el újranézni őket.  :Kiraly:
Esetleg ott a Captain Power... Vagy a Starship Troopers CGI-sorozat, asszem neked is kiírtam. :)
Meg aztán egy Firefly-újranézésnek is mindig itt van az ideje.

Én

Én láttam belőle pár részt, pontosan nem sikerült kivennem, hogy miről szól (de gondolom a cím related), de azon a pár részen nagyon sokat röhögtem, szal szerintem érdemes. Olyan, mint a Jóbarátok, csak jobb.
EDIT: How I Met Your Motherre vonatkozott

Ramiz

Quote from: kikuchiyo on 2007-12-15, 23:28:31
Igaz is, kezdek kifogyni a sorozatokból. Vége a Heroesnak, a Dexternek és a Pushing Daisiesnek is. Mit érdemes nézni mostanában? Ez a How I Met Your Mother milyen például?
Shield (igényes, de ha egy rész alapján nem jön be a stílus, később sem fog)
Tom Goes To Mayor (jó)
Nip/Tuck (nem jó)
Dallas (legendary)
The Wire (állítólag nagyon jó, még nem láttam)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Tycho

azt hiszem én is felhasználm a jó ajánlásokat és szedek valamit.

Kiku: szerencséd van :ejj: nem találtam meg a "Tits - they're always related" motivationalt :comp:

Fubenalvo

Joey sorozatot még forgatják? Mármint amit a jóbarátokból a Mat le Blanc csinált egy darabíg. 2 szezont láttam szinkronosan azt abbamaradt. Van még szinkronizálva rész?

Fazék

Quote from: kikuchiyo on 2007-12-15, 23:28:31Mit érdemes nézni mostanában? Ez a How I Met Your Mother milyen például?
I find your lack of faith disturbing.

kikuchiyo

Ez ennyit tud? Akkor asszem ennyit róla...
Yes, imma trolling
Failure is the default option

Fazék

Quote from: kikuchiyo on 2007-12-16, 02:24:33
Ez ennyit tud? Akkor asszem ennyit róla...
Yes, imma trolling
direkt az első részek valamelyikéből raktam be egy jelenetet, mert nem szeretek spoiler-ezni sorozatokból. mindenki azt szokta csinálni, hogy belink-eli a legjobb poénokat, megnézem az első pár részt és tényleg azok voltak a legjobb poénok, kár hogy már előre láttam mindet.
amúgy neked vszleg tényleg nem jönne be a sorozat, inkább ugorj neki mondjuk a Yes Minister-nek :)

Yes Minister: The Empty Hospital
Yes Minister: Planes, Trains and Boats
Yes Minister: Mr Haig Calling
Yes Minister: A Public Inquiry
Yes Minister: Government Policy Policy


Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Randal

Óóóó!!!
A Yes, Minister-t asszem az MTV1 is vetíti. Nagyon fajin kis angol sitcom sorozat:)
Akkor beírnám amit én nézek/néztem mostanában, hátha valakinek megjön a kedve hozzá.
(Egy kis reklám: Én ismertetőket a sorozatjunkie.hu-n szoktam olvasni a témában. Gondolom mások is:D )

Studio 60 on the Sunset Strip // Színfalak mögött

Sorkin bácsi újabb agymenése a West Wing után. 1 évadot megélt cucc sajna, de korrekt lezárással.
Rengeteg kikacsintás Sorkinra (végülis saját magáról ír benne...), a WW-re és egyebekre. Rengeteg politika, humor és dráma. A karakterek nagyon jók, a rosszarcok nem is mindig rosszarcok ésatöbbi.
Sajna a felvezető jópár rész után a cucc kicsit leül, a végén jön egy elhúzódó szakasz (K&R), aztán jön egy korrektebb lezárás. A leülés ellenére is érdekes a cucc, mert képes lekötni az embert és megvan minden benne mint az összes többi Sorkin műben.

A magyar szinkron szerencsére a főbb karaktereknek ugyanazt a hangot adta, de a hangminőség elég gáz. Néhol elhalkul a hang, néhol pedig talán túl erős. Ráadásul egy-két helyen meg van vágva a magyar változat.

Érdemes rákeresni a wikin is, mert rengeteg olyan dolgot megmagyaráznak amiben nem mindig látjuk az apróbb poént.

30 Rock

Alec Baldwin üt. Nem kicsit, nagyot. A sorozat 20 perces sitcom, szintén egy studióban játszódik mint a Studio 60, csak ebben nincs dráma. A hossza miatt szerencsére nincs igazi leülés, mert nincs rá idő. Egészében véve hozza a színvonalat, s a szövege is megüt egy bizonyos intellektuális szintet, már ha szereti valaki:)
Én kénytelen voltam magyar felirattal nézni, mert néha alig lehet követni:D

Ramiz

Mi van velem, ennyire ingadozó ízlésű vagyok? Nemrég írtam, hogy mennyire elérzékenyít a Pushing Daisies, most meg unatkoztam az ötödik epizódon. Megható még mindig, az igaz, de a Piemaker és a lány elpirulós egymásra nézései már nem annyira hatnak frissen... hát ezen nem hiszem, hogy túl tud lépni a sorozat és nagy csavart hozni bele. Hacsak nem gabalyítják össze őket másvalakikkel, hogy aztán megint egymásra találjanak, de az meg nem passzolna a sorozat szentimentális "egy igaz szerelem for life" nézőpontjához. Nem, ez egy egyszer puffanós sorozat... Attól függetlenül érdemes megkóstolni.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

hargharg

jajj gyerekek, o*an jo ujra meg ujra radobbenni, hogy mennyire jok voltak a regi idok sorozatai... : D
meg persze, hogy meg mindig jok. : )
rofl

Próféta

Az mennyire normális, ha egyre több közös jellemvonást vélek felfedezni egy bizonyos rendőrségi vérnyom-elemzővel?

hargharg: pontosan melyekre gondoltál? Twin Peaks? Moonlighting? A kisasszony? Való Világ 1?

Cloud

Nos jó ideig kerestem de gondoltam itt is megkérdezem.
Ismét keresek olyan emberkét akinek meglenne egy sorozat. Méghozzá ez:
Seaquest DSV
Szóval ha netán megvan valakinek akár a tv-ből felvett változat,(retekklub anno leadta összes részt) az kérem vegye fel velem a kapcsolatot.
Előre is köszi


ui:

torrent linket ne adjatok pls. úgyse tudnám sehol sem letölteni..thx

Cobra

Jöhet azért torrent is, mert engem is érdekelne, egyik kedvenc sorozatom volt.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Fubenalvo

lool ezt én is szerettem nézni anno, de kb voltam 5-6 éves így nem is emlékeztem rá, csak most hogy rákerestem. Engem is érdekelne ha valaki megtalálja. :)

Cloud

Hehe.Én meg azt hittem hogy megfeledkeztek az emberek erről a  :cool: sorozatról. Bár  a harmadik évadja kicsit visszalépés volt az ufós történettel de még mindig az egyik kedvenc filmsorozatom....

Fubenalvo

hány szezon készült összesen?

Cobra

#1043
Két és fél szezon. Sajnos a 3. nem lett túl jó és szerintem félúton leállították, legalábbis elégggé összecsapott lett a vége. Mondjuk így is lett 56 rész, mert az első 2 szezon 22 és 21 részes volt.
edit: Most talátam Amazon.de-n, hogy pont most év végén jött ki az első szezon első fele újra DVD-n és jan 31-én jön ki a 2. fele is, a 2 csomag együtt 49Euro(+postaköltség). A 2.szezon valamikor a tavasszal jön majd, bár erre UK importot írnak csak.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Cloud

#1044
heh.
Találtam egy jó oldalt(ftp-t) ahonnan rengeteg sorozatot lehet letölteni(tvrip.try.hu), itt is csak az első 3 rész van fenn...
Most hogy nézem rengeteg sorozat van fenn...Kár hogy  nem tudok tölteni a lassú netem végett, majd keresek valakit aki töltene...creditet már vettem...van 170 kreditem. 10 giga 30 kreditbe kerül. 200 kredit meg 500 ft-os sms-be.
Lehet hogy nem érte meg de már mindegy...Önként jelentkező aki töltene az én krediteimből saját magának?(Persze ingyé, de azért valami nekem is kellene)

szerk:
Ha lenne jelentkező keressen meg pü-ben...

Fubenalvo

Quote from: Cobra on 2008-01-11, 20:14:51
Két és fél szezon. Sajnos a 3. nem lett túl jó és szerintem félúton leállították, legalábbis elégggé összecsapott lett a vége. Mondjuk így is lett 56 rész, mert az első 2 szezon 22 és 21 részes volt.
edit: Most talátam Amazon.de-n, hogy pont most év végén jött ki az első szezon első fele újra DVD-n és jan 31-én jön ki a 2. fele is, a 2 csomag együtt 49Euro(+postaköltség). A 2.szezon valamikor a tavasszal jön majd, bár erre UK importot írnak csak.
Hmm rémlik hogy a végefele már a tenger nem is volt téma, hanem minden más. Akkor gondolom az első két szezont érdemes meglesni, a 3ikat meg kerülni!? :)

Damnatus

Nem tudjátok, lesz Lost folytatás?

Selmo

Ha az írók befejezik a sztrájkot, elvileg igen.

A tökéletesség unalmas.

Solid Snake

Quote from: Damnatus on 2008-01-12, 21:18:22
Nem tudjátok, lesz Lost folytatás?

A 4. évadból eddig 8 rész van dobozban, szóval legrosszabb esetben csak ezt a 8 részet adják le.

Quote from: Selmo on 2008-01-12, 21:20:45
Ha az írók befejezik a sztrájkot, elvileg igen.

Így igaz.

Xzone

A 3. évad vége már nagyon :wtf: volt, nem tudom mit akarnak ebből még kihozni.