Main Menu

Sorozatok

Started by Fazék, 2006-05-05, 13:20:48

Previous topic - Next topic

Fazék

Terminator.The.Sarah.Connor.Chronicles

FAIL is written all over it.

but I'm weak...

Lena Headey
Summer Glau
:redface:

Zsiga

Quote from: Fazék on 2008-01-31, 21:29:19
Terminator.The.Sarah.Connor.Chronicles

FAIL is written all over it.

but I'm weak...

Lena Headey
Summer Glau
:redface:
Bízzunk benne hogy a FOX tartja magát a "jó" szokásához, ad egy gyors cancelt a sorozatnak, és mehetnek a hölgyek valami tisztességes szerepbe. :)

Dreamcleaver

Quote from: Fazék on 2008-01-31, 21:29:19
Terminator.The.Sarah.Connor.Chronicles

FAIL is written all over it.

but I'm weak...

Lena Headey
Summer Glau
:redface:

Lena Headey  :cool: , de ez a Summer Glau ronda egy ribanc.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Próféta

Wonderfalls 3 rész után:
Átkozott nagy szerencséje a sorozatnak, hogy ennyit dícséritek, különben feladtam volna. Az első két rész ugyanis se nem túl fantáziadús, se nem érdekes, a humora nem nagy szám, és úgy általában elég unalmas az egész. Na, a ti intenzív magasztalásotok kellett ahhoz, hogy belenézzek a harmadik részbe is, amely viszont 100% telitalálat: érdekes, izgalmas, fordulatos, újszerű volt, és hangosan röhögtem némelyik poénon. Szóval töltöm is tovább, ugye ilyen jellegű részekre lehet még számítani?

Xzone

Quote from: Próféta on 2008-02-03, 21:54:02
Wonderfalls 3 rész után:
Átkozott nagy szerencséje a sorozatnak, hogy ennyit dícséritek, különben feladtam volna. Az első két rész ugyanis se nem túl fantáziadús, se nem érdekes, a humora nem nagy szám, és úgy általában elég unalmas az egész. Na, a ti intenzív magasztalásotok kellett ahhoz, hogy belenézzek a harmadik részbe is, amely viszont 100% telitalálat: érdekes, izgalmas, fordulatos, újszerű volt, és hangosan röhögtem némelyik poénon. Szóval töltöm is tovább, ugye ilyen jellegű részekre lehet még számítani?

Én kicsit másképp voltam vele. Az első részt nagyon jónak találtam, utána még van 1-2 érdekes rész, de összességében csak OK a sorozat a 11. részig, ahol ismét nagyon jó lesz, egészen a végéig.

Fazék

Nékem nagyon bejött ez a 4x11-es house rész, nézzétek meg tik is!

Kvikveg

Quote from: Fazék on 2008-02-04, 22:39:45
Nékem nagyon bejött ez a 4x11-es house rész, nézzétek meg tik is!
Hehe, nehany nap alatt nyomtam le eddig a 3/14ig, kifolynak a szemeim. Most egy kis szunet kene, mert mar kezd sok lenni (foleg angolul), de a kivancsisag nagy ur.
David Morse-t egyebkent szeretem, de itt a vesejet ki tudtam volna tepni olyan szerepet kapott.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Próféta

Quote from: Fazék on 2008-02-04, 22:39:45
Nékem nagyon bejött ez a 4x11-es house rész, nézzétek meg tik is!
Előfeltétel bármi mást ismerni a sorozatból? Eddig csak három-négy, nem túl lenyűgöző fél-részt kaptam el a tévében.
David Morsét szeressük.

Kvikveg

Quote from: Próféta on 2008-02-04, 23:05:13
Quote from: Fazék on 2008-02-04, 22:39:45
Nékem nagyon bejött ez a 4x11-es house rész, nézzétek meg tik is!
Előfeltétel bármi mást ismerni a sorozatból? Eddig csak három-négy, nem túl lenyűgöző fél-részt kaptam el a tévében.
David Morsét szeressük.
Erdekes modon tvben nem fogott meg. Igy, hogy elolrol elkezdtem jobban nezheto. Illetve az 1. szinkronja ok, egy-ket Kulkas resz utan viszont az angolba menekultem.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Solid Snake

Prison Break 3x11

Ilyen szemét cliffhangert...  :Eztneked:

Solid Snake

Lost-darálást tartottam a tanulmányi időszak elkezdése előtt, hogy beérjem a mezőnyt.

Season 1: Survivor némi misztikummal, egyedi karakterekkel, flashback-ekkel. Érdekes. 8/10
Season 2: A nemzetközi helyzet egyre fokozódik, de a rétestészta is nyúlik... 7/10
Season 3: AZT A K-. Még hogy a folytatások rosszak... aki ezen túlesik, az bártan egyetérthet velem, hogy ez a kijelentés hamis. Legalábbis ezen sorozat esetében. A season finale pedig ORBITÁLIS durvulás.  :hopp: 10/10

Még szerencse, hogy a 4. évad már elkezdődött.

Cloud

Valóban. A Lost-nak a 3. évadja a legütősebb...A befejezés meg  :wtf:
Nagyon gondolkodom h elkezdem a 4. évadot. Pedig megfogadtam h csak akkor nézem meg ha leadják az összes részt.

Selmo

Az első 2 rész után azt javaslom, hogy tényleg várd ki.

A tökéletesség unalmas.

Cloud

Nna végre vége az írósztrájknak.
Szvsz már épp ideje volt...Legjobban annak örülök hogy a Lost kapott még plusz 5 részt így a 8 rész helyett 13 részes lesz a 4. évad... :whoah:

Fazék

QuoteMark your calendars: new episodes of HOW I MET YOUR MOTHER return on March 17 in a new time slot: Mondays at 8:30pm et/pt.

Próféta

Wonderfalls
Megvolt, szép volt, jó volt, összességében semmi különös, meg fájt a sok üresjárat, de azért aranyos.

Xzone

Battlestar Galactica

Te jó ég... hogy ezt én mért nem néztem eddig?! Azt hinné az ember, hogy egy idő után biztos nagyon ellaposodik a helyzetből adódóan és egy rossz Star Trek Voyager klón lesz az egészből, de nem ez a helyzet. Hihetetlenül jól megírt az egész, a karakterek kidolgozottsága remek, az egész sorozat egyszerűen frenetikus!

A második évad utolsó két részénél járok, az előző(S02E18 - Downloaded) teljesen mellbevágó és lenyűgöző volt, ezért is írom most ezeket a sorokat :)  Teljesen reálisak a szituációk és az emberi reakciók is, a színészi játék A+ színvonalú szinte mindenütt. Külön kiemelném, hogy rengeteg hibája van a karaktereknek: nagyon emberiek; számos szereplőt lehet teljes szívből utálni. Eddig azt hittem, már láttam a legjobb sci-fi sorozatokat... nagyot tévedtem: EZ a legjobb sci-fi sorozat ami jelen pillanatban létezik.

kikuchiyo

Hááát...

Sok dolog van, amivel nem vagyok kibékülve a BSG-vel kapcsolatban, az első két évaddal is, de főleg a harmadikkal. ("The suckiest suck that ever sucked"  is quite relevant)

Viszont tényleg ez a legjobb sci-fi sorozat jelenleg, tehát én is várom a 4. évadot. :)

Kíváncsi leszek majd a véleményedre a 3. évad első négy részével kapcsolatban.
Failure is the default option

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Fazék on 2008-02-22, 17:05:14
QuoteMark your calendars: new episodes of HOW I MET YOUR MOTHER return on March 17 in a new time slot: Mondays at 8:30pm et/pt.
KIRÁLY! ideje volt, már napokban zokogtam miatta a sarokban :(
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Xzone

Quote from: kikuchiyo on 2008-03-14, 00:11:32
Kíváncsi leszek majd a véleményedre a 3. évad első négy részével kapcsolatban.

Egy kanadai guildtársam így fogalmazott: "btw, season 3 is GREAT". Na majd meglátjuk :)

Cobra

BSG valahogy jobban tetszene, ha nem BSG lenne a címe, vagy az eredeti történetet látnám újraforgatva.
RTL2-n nézem, most megy a 2. szezon (valahol félúton, most lőtték le Scar-t), de még mindíg nem tudom megemészteni, hogy Starbuck nő.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

noriko

Ezt még kint láttam a tv-ben: http://www.youtube.com/watch?v=fM27s4vJGtg

Azoknak ajánlom, akik nem fogják megnézni a Lost-ot, de kíváncsiak, hogy miről is szólhat a sorozat. (gondolom, annak aki követi más, de ez alapján durván  :wtf: szálak vannak benne :D )

Továbbá azoknak is ajánlom, akik csak egy gyors viccesen eldarált recap-re vágynak a negyedik évadba való belekezdés előtt. :)
"I wish I could, but I don't want to."

Solid Snake


Xzone

Quote from: noriko on 2008-03-29, 14:33:35
Ezt még kint láttam a tv-ben: http://www.youtube.com/watch?v=fM27s4vJGtg

Azoknak ajánlom, akik nem fogják megnézni a Lost-ot, de kíváncsiak, hogy miről is szólhat a sorozat. (gondolom, annak aki követi más, de ez alapján durván  :wtf: szálak vannak benne :D )

Továbbá azoknak is ajánlom, akik csak egy gyors viccesen eldarált recap-re vágynak a negyedik évadba való belekezdés előtt. :)

Én láttam az egész sorozatot. A negyedik évad kb mindent a feje tetejére állít. Sajna a következő rész csak április vége felé jön ki :(

Nakedape

lost rcap: izé.. súlyos.. láttam vagy 6-7 1/5-d részt és leszűrtem h nem értek semmit, most már annyit értek, hogy miért nem :D :D
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Solid Snake

Quote from: Xzone on 2008-03-29, 15:18:00
Én láttam az egész sorozatot. A negyedik évad kb mindent a feje tetejére állít. Sajna a következő rész csak április vége felé jön ki :(

"Welcome to the war, John."  :uzi:

Epekedve várom.  :hehe:

Dreamcleaver

Quote from: noriko on 2008-03-29, 14:33:35
Ezt még kint láttam a tv-ben: http://www.youtube.com/watch?v=fM27s4vJGtg

Azoknak ajánlom, akik nem fogják megnézni a Lost-ot, de kíváncsiak, hogy miről is szólhat a sorozat. (gondolom, annak aki követi más, de ez alapján durván  :wtf: szálak vannak benne :D )

Továbbá azoknak is ajánlom, akik csak egy gyors viccesen eldarált recap-re vágynak a negyedik évadba való belekezdés előtt. :)

Ezért kösz. Mostmár legalább tudom, hogy nem maradtam le semmiről, és a 4-ik season sem érdekel.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Én

Quote from: Dreamcleaver on 2008-03-29, 18:51:58
Quote from: noriko on 2008-03-29, 14:33:35
Ezt még kint láttam a tv-ben: http://www.youtube.com/watch?v=fM27s4vJGtg

Azoknak ajánlom, akik nem fogják megnézni a Lost-ot, de kíváncsiak, hogy miről is szólhat a sorozat. (gondolom, annak aki követi más, de ez alapján durván  :wtf: szálak vannak benne :D )

Továbbá azoknak is ajánlom, akik csak egy gyors viccesen eldarált recap-re vágynak a negyedik évadba való belekezdés előtt. :)

Ezért kösz. Mostmár legalább tudom, hogy nem maradtam le semmiről, és a 4-ik season sem érdekel.  :D
:tezsvir:
Annak idején rtl klubos ajánlók felkeltették az érdeklődésemet, de pár rész után rájöttem, hogy kb oda ki is szedték ami tetszik 1 részből.

Próféta

Quote from: noriko on 2008-03-29, 14:33:35
Ezt még kint láttam a tv-ben: http://www.youtube.com/watch?v=fM27s4vJGtg

Azoknak ajánlom, akik nem fogják megnézni a Lost-ot, de kíváncsiak, hogy miről is szólhat a sorozat. (gondolom, annak aki követi más, de ez alapján durván  :wtf: szálak vannak benne :D )
:merci:
Az első sorozatot még megnéztem (kivéve első és utolsó rész, de azokban semmi érdekes nem volt). A másodikból a pilotot és a finálét néztem csak meg, és ezek szerint semmiről nem maradtam le. ::) A harmadik sorozat kimaradt, és valahogy nem is nagyon bánom, egyszerűen meg se próbál érdekes lenni a hozzám szivárgott ismertetők / ajánlók / promók alapján, beleértve ezt; ez a pár perc pont elég volt a tudásszomj csillapítására. Talán a negyedikbe megpróbálok bekapcsolódni, ha az végre tényleg jó lesz.

kikuchiyo

Mikor kezdődik a BSG 4. évad?
Failure is the default option