Main Menu

Sorozatok

Started by Fazék, 2006-05-05, 13:20:48

Previous topic - Next topic

noriko

#1290
Quote from: _Anime Wynter_ on 2008-09-25, 00:37:26
Hannah Montana
:zomg: :zomg: BURN THE TOPIC! BURN THE TOPIC! BURN IT NOW!

Két részt láttam belőle, amikor szüleimnél voltam és kapcsolgattam a tévét... Ajánlani nem ajánlanám még a 12 éves unokahúgomnak sem, de ha nézné, ő biztos élvezné. A célközönség szerintem a 12-15 éves korosztály, onnan is a lányok, szóval nem hiszem, hogy nagyon népszerűvé válna a forumiták körében. A kiscsaj engem kifejezetten irritált. Külön emiatt néztem meg még egy részt, hogy meglessem ezt mennyire gondolhatták komolyan a készítők :D Mondjuk a fent említett célcsoportnak tényleg eladható.

Wynternek meg rendezzünk jótékonysági sorozatgyűjtő akciót, hogy tudjon mit nézni, ha épp "nagyon nincs semmi se a tv csatornákon"  ;)
"I wish I could, but I don't want to."

Nakedape

Quote from: noriko on 2008-09-25, 11:32:48
Quote from: _Anime Wynter_ on 2008-09-25, 00:37:26
Hannah Montana
:zomg: :zomg: BURN THE TOPIC! BURN THE TOPIC! BURN IT NOW!


ezen most én, így alapvetően: :lol:
[spoiler]csak meglepett a rekció hevessége, nem ktözködnék nanomértékben sem a rakció szellemiségével s tartalmával ( amúgy is legyen mindenkinek boldogság)[/spoiler]
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

teraflare

Valami van mostanában a lányokkal. Először kviki akad ki az üvegtigrisen most noriko.  :D

Kvikveg

#1293
Quote from: noriko on 2008-09-25, 11:32:48
Quote from: _Anime Wynter_ on 2008-09-25, 00:37:26
Hannah Montana
:zomg: :zomg: BURN THE TOPIC! BURN THE TOPIC! BURN IT NOW!
...
noriko hatarozottan radikalizalodik.  :haha:

tera: mondd azt, hogy nem ok nelkul.  :P

Na akkor most megnezem youtube-on mi van. Remelem nem egnek ki a szemeim.

Kiegtek.
http://www.youtube.com/watch?v=GHgSXHHmBCo
Azt hiszem ez az a fajta sorozat, ami elol gyerekkoromban is sikitozva menekultem.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

teraflare

Quote from: Kvikveg on 2008-09-25, 12:16:02
noriko hatarozottan radikalizalodik.  :haha:
láttam is az arcát a hétvégi tüntetők között. épp téglával dobálta a rendőröket  :haha:

Quote from: Kvikveg on 2008-09-25, 12:16:02
tera: mondd azt, hogy nem ok nelkul.  :P
nem ok nelkul  :D (jó kutyus vagyok? kérem a jutalomfalatot  :smile:)

Kvikveg

Quote from: teraflare on 2008-09-25, 13:44:09
Quote from: Kvikveg on 2008-09-25, 12:16:02
noriko hatarozottan radikalizalodik.  :haha:
láttam is az arcát a hétvégi tüntetők között. épp téglával dobálta a rendőröket  :haha:
:whoah:
Quote from: teraflare on 2008-09-25, 13:44:09
Quote from: Kvikveg on 2008-09-25, 12:16:02
tera: mondd azt, hogy nem ok nelkul.  :P
nem ok nelkul  :D (jó kutyus vagyok? kérem a jutalomfalatot  :smile:)
*throwing chewtoy*  :haha:

De hogy szenya legyek a ferfiakkal, es a topicindito is lassa, hogy nem vagyok en kobol (kőből)
http://www.youtube.com/watch?v=a7dBkaAOuhE - valakiknek de sok ideje van...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

teraflare

Quote from: Kvikveg on 2008-09-25, 15:03:36
*throwing chewtoy*  :haha:

Yiff yiff... :run: :run:



Kvikveg

Istenem, a szellemi leepules.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Lythis

Töröjjük mán!

Nakedape

miért? csak ma 12 post  :D
éljenek az idéglenes játszóterek

Ramizfilmpartin majd megnézzükk úgyis
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kvikveg

Quote from: Lythis on 2008-09-25, 15:37:32
Töröjjük mán!
Mivan, a zsenialis Dean-candyman linkem kicsapta a biztositekot?  :ejnye:
(Vigyazat, a hoemelkedes altal okozott megelenkult agytevekenyseg, es a Gilmore Girls nezese veszelyes kovetkezmenyekkel jarhat.)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Nakedape

Quote from: Kvikveg on 2008-09-25, 16:11:34
Quote from: Lythis on 2008-09-25, 15:37:32
Töröjjük mán!
Mivan, a zsenialis Dean-candyman linkem kicsapta a biztositekot?  :ejnye:
(Vigyazat, a hoemelkedes altal okozott megelenkult agytevekenyseg, es a Gilmore Girls nezese veszelyes kovetkezmenyekkel jarhat.)
gilmoreban mintha dean más stílus lett volna
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

noriko

én legalább érdemben is hozzászóltam!
ne offoljatok!  :hehe:

(téglákat meg amúgy sem dobálnék, max szavakat.  :angyali:)
"I wish I could, but I don't want to."

Kvikveg

Quote from: Nakedape on 2008-09-25, 16:19:46
Quote from: Kvikveg on 2008-09-25, 16:11:34
Quote from: Lythis on 2008-09-25, 15:37:32
Töröjjük mán!
Mivan, a zsenialis Dean-candyman linkem kicsapta a biztositekot?  :ejnye:
(Vigyazat, a hoemelkedes altal okozott megelenkult agytevekenyseg, es a Gilmore Girls nezese veszelyes kovetkezmenyekkel jarhat.)
gilmoreban mintha dean más stílus lett volna
Ez itt kihivas arra, hogy elmondjam, hogy GG-ben Dean-t Jared Padalecki jatszotta, aki a Supernaturalban Sam. Ott Dean viszont Jensen Ackles, es dogoljek meg ha harom hettel ezelott tudtam, hogy egyaltalan a vilagon vannak. Es tok veletlenul nezem ezt a ket sorozatot.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Dreamcleaver

Szegény Anime Wynter...gyártja itt nektek az érdekfeszítőbbnél érdekfeszítőbb topikokat, ti meg folyton csak lehurrogjátok. Ez nem szép kérem szépen... :ejj:





Ilyen fost hogy lehet nézni?  :he:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Nakedape

Quote from: Dreamcleaver on 2008-09-25, 16:26:07
Szegény Anime Wynter...gyártja itt nektek az érdekfeszítőbbnél érdekfeszítőbb topikokat, ti meg folyton csak lehurrogjátok. Ez nem szép kérem szépen... :ejj:





Ilyen fost hogy lehet nézni?  :he:

úgy, hogy ha nézed, tested minden sejtje boldog lesz?

noriko: óvatosan a szavak tudnak nagyobbat ütni :D
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kvikveg

Quote from: Dreamcleaver on 2008-09-25, 16:26:07
Szegény Anime Wynter...gyártja itt nektek az érdekfeszítőbbnél érdekfeszítőbb topikokat, ti meg folyton csak lehurrogjátok. Ez nem szép kérem szépen... :ejj:





Ilyen fost hogy lehet nézni?  :he:
Tokeletes bevezeto tokeletes leutese. Az a szep, hogy mindkettovel egyetertek.
Mert en tenyleg ertekelem, hogy batran belevagott, hogy partnert keressen imadatahoz (tenyleg: lojetek le, ha tulzottan kiutkoznek a Dean-maniaim, par het mulva ugyis elmulik, csak addig kell kibirnom), es sajnalom, hogy peche volt. Persze nekem rosszabb lenne, ha Rou es Lythis hirtelen konynek kozott bevallanak, hogy titokban, a  takaro alatt ezt nezik estenkent. (Most miert gondolok rosszra?)
Mert akkor meg engem erne csalodas.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

teraflare

Quote from: noriko on 2008-09-25, 16:21:00
(téglákat meg amúgy sem dobálnék, max szavakat.  :angyali:)



Quote from: Kvikveg on 2008-09-25, 16:34:40
a  takaro alatt
Ezt nehéz nem félreérteni...  :haha:

Kvikveg

Quote from: teraflare on 2008-09-25, 16:42:07
...
Quote from: Kvikveg on 2008-09-25, 16:34:40
a  takaro alatt
Ezt nehéz nem félreérteni...  :haha:
Eretnek. Te sohasem olvastal takaro alatt? *artatlan bocinezes*  :P
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

teraflare

Quote from: Kvikveg on 2008-09-25, 16:44:50
Eretnek. Te sohasem olvastal takaro alatt? *artatlan bocinezes*  :P
Erre most nem válaszolok :redface:

chilip


Ramiz

Én a legszívesebben napalmot dobnék ebbe a topikba és továbbállnék :__devil: , de egy kis Anime thread-ből átáramló friss vér sosem árt, úgyhogy maradjunk a békés megoldásnál és olvasszuk be ezt a Sorozatokba.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kikuchiyo

Egy haszna azért volt ennek a topiknak, ezt el kell ismerned: Kvikveg fantáziájának olyan mélységeibe nyerhettünk bepillantást, hogy az még engem is elrémiszt... :D
Failure is the default option

Kvikveg

Quote from: kikuchiyo on 2008-09-25, 18:34:38
Egy haszna azért volt ennek a topiknak, ezt el kell ismerned: Kvikveg fantáziájának olyan mélységeibe nyerhettünk bepillantást, hogy az még engem is elrémiszt... :D
:lol:
Fogd a lazra. En azt teszem. Jo kifogas.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Rounin

Öh... öh...

DAT JUS AINT ROIGHT!

Kvikveg

Mondjatok olyan sorozatokat, ami befer a House, Supernatural, Gilmore Girls tarsasagba.
Keruljuk a tinisztar, mindeki-18-evesnek-nez-ki sorozatokat. Tovabba az olyan szuperhosos sorozatokat, ahol csak azert tortenik valami, mert az illetonek van valami termeszetfeletti ereje, de ha nem lenne, akkor rosszabb lenne az egesz, mint egy brazil szappanopera. (De igy is csak epphogy eleri azt a szinvonalat szamomra.)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

noriko

30 Rock? nem mintha láttam volna belőle akár egy darab részt, de most nyert egy csomó emmy-t meg minden, és Fazék is említette, hogy jó. Nekem most ez van betervezve következőnek.
"I wish I could, but I don't want to."

Solid Snake

Quote from: Kvikveg on 2008-09-25, 22:24:52
Mondjatok olyan sorozatokat, ami befer a House, Supernatural, Gilmore Girls tarsasagba.

Dexter. Highly recommended.  :morci:

Makos

Quote from: Solid Snake on 2008-09-26, 01:25:56
Quote from: Kvikveg on 2008-09-25, 22:24:52
Mondjatok olyan sorozatokat, ami befer a House, Supernatural, Gilmore Girls tarsasagba.

Dexter. Highly recommended.  :morci:

:haha:

NLZ

Quote from: Kvikveg on 2008-09-25, 22:24:52
Mondjatok olyan sorozatokat, ami befer a House, Supernatural, Gilmore Girls tarsasagba.
Keruljuk a tinisztar, mindeki-18-evesnek-nez-ki sorozatokat. Tovabba az olyan szuperhosos sorozatokat, ahol csak azert tortenik valami, mert az illetonek van valami termeszetfeletti ereje, de ha nem lenne, akkor rosszabb lenne az egesz, mint egy brazil szappanopera. (De igy is csak epphogy eleri azt a szinvonalat szamomra.)
Ghossip Girl? :D  Vagy az új Knight Rider sorozat? :lol:
Najó, egy vígjátékot ajánlanék a Psych személyében. Főhősünk, Shawn kivételes megfigyelő képességekkel bír, mégis az infantilissága és a lustasága miatt nem vitte sokra. Szokása a rendőrségnek telefonos tippeket adni, mert sokszor abból rájön a bűnösre, ha mutatják a TV-ben. Ebből is keveredik galibába a rendőrség kezében, mert azt feltételezik róla, hogy összejátszott a lebuktatott bűnelkővetővel. Hogy elkerülje a felelőségre vonást, azzal magyarázza ki magát, hogy látnoknak adja ki magát. De hogy ezt bizonyíthassa, segítenie kell a rendőrök munkáját, amit igazából roppant mód élvez, még alapít is gyerekkori barátjával, Gussal egy magánnyomozó irodát.
Ezzel meg is van az alaptörténet, innentől kezdve minden rész egy bűntényről szól, teljesen epizódikusan. Az aktuális gyilkosság (legalábbis 90%-ban mindig arról van szó), teljesen gyagyi, ahogy a megoldás is az, viszont a karakterek zseniálisak. Csomó filmes utalás is van, de az se baj, ha nem érti az ember. Könnyed kikapcsolásnak jó, a jelenleg lévő 2 és fél évadot hamar ledarálhatja az ember, ha akarja. Itt a Sorozatjunkie leírás.
Ha kell a dvdriphez torrent, akkor tudok adni és seedelni is beszállok külön kérésre. :)
[reserved]