Main Menu

Sorozatok

Started by Fazék, 2006-05-05, 13:20:48

Previous topic - Next topic

Makos

Quote from: NLZ on 2008-09-26, 01:30:02
Vagy az új Knight Rider sorozat? :lol:

Az nemsoká le is jön :D Kiváncsi leszek milyen lesz :)

NLZ

Én az 1 órácska pilotmúvit láttam, nem volt valami nagy szám. Volt benne némi gagyizás, pl mikor a nanorobotokból felépített spoiler először a levegőben jelent meg és csak aztán "ért hozzá" a kocsihoz. :)  Meg akartam nézni énis ma, de inkább bepótoltam a Dead Zone S6 lemaradásomat. :)
[reserved]

Fatal

Quote from: NLZ on 2008-09-26, 01:30:02
Ghossip Girl? :D 
Amúgy ezzel pár részig egész jól elvoltam. Olyan mint egy kurva igényes barátok közt, jó színészekkel, eléggé jó csajokkal (kiv. a főszereplőt :facepalm: ), és "mindenki kőgazdag, fukken Manhattan" környezettel. Végül mégse néztem végig az 1. szezont, annyira azért nem köti le az embert...
Some people like to kiss
Some people like to hug
Some lesbians like eating each others shit out of a cup
Some people say I love you
Some even shout it out
Some people puke semi-digested shit into each others mouths

Fazék

#1323
Quote from: Fatal on 2008-09-26, 02:18:01
Quote from: NLZ on 2008-09-26, 01:30:02
Ghossip Girl? :D 
Amúgy ezzel pár részig egész jól elvoltam. Olyan mint egy kurva igényes barátok közt, jó színészekkel, eléggé jó csajokkal (kiv. a főszereplőt :facepalm: ), és "mindenki kőgazdag, fukken Manhattan" környezettel. Végül mégse néztem végig az 1. szezont, annyira azért nem köti le az embert...
ez tök jó, hogy senkinek sem jön be a főszereplő csaj, aki nézi a sorozatot, csak nekem... mindegy :)
én amúgy kicsit szégyellem bevallani, de nézem és tetszik. persze kliséhegyek, meg gazdagok vagyunk, de rossz nekünk, mennyi gondunk van, de vhogy mégis működik számomra :redface:

de persze 30 Rock-ot tessék nézni!!
(Tracy-t kicsit útáltam az elején, de végül őt is megkedveltem, szóval ha csak ő zavar az első pár rész során, akkor nézzétek tovább nyugodtan :))

Kvikveg

Quote from: Solid Snake on 2008-09-26, 01:25:56
Quote from: Kvikveg on 2008-09-25, 22:24:52
Mondjatok olyan sorozatokat, ami befer a House, Supernatural, Gilmore Girls tarsasagba.

Dexter. Highly recommended.  :morci:
Been there, done that... vagyis megsem. A konyvet olvastam. A sorozatot nem neztem, mert a foszereplo szineszt valami hihetetlenul nem birom. Mar nem tudom en mi vagyok a szangvinikus-kolerikus-stb skalan, de o tuti az ellentete. Es nem a karaktere, mert mar a Six Feet Under-ben sem birtam.

Ghossip Girl - Mar a cim is... eee...
Knight Rider - Mar a regi is sok volt birkafejjel. Meg az eggyel ujabb.
Psych - ranezek.
30Rock - szinten ranezek.

Koszonom! :)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

NLZ

#1325
Knight Rider 2008 nézettség alapján hatalmas bukás lett. Bele is nézek most.

Tyű, de szat volt. :D  Kitt béna transformers lett, a sztori teljesen kusza, főhősünk a múltjának egyes részeire nem emlékező ex-katona, van egy rustya barátnő is, high-tech csillagapus labor, gonosz kormányzati ember, teljesen felesleges izraeli utalások, gyenge akció, még gyengébb dráma és olcsó, át nem érezhető közélet a laborosok közt.
[reserved]

Kvikveg

#1326
Psych
Ha az elso resz utan bakanccsal egyengetnem a fohos jellegtelen arcat es nem tetszik az egesz tempoja es stilusa, akkor van meg ertelme szenvedni, vagy hagyjam a francba? Tiszta tizorai matine stilusa van. :/

Megneztem a masodik reszt is. Betuzoverseny. Komolyan. :facepalm:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

NLZ

Pedig végig ilyen idóta. :D
[reserved]

Kvikveg

Quote from: NLZ on 2008-09-27, 17:25:05
Pedig végig ilyen idóta. :D
Ajjaj.

Supernatural 4/2. Rovid volt. *morc*
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fatal

Skins S2E4
Ez egyre nagyobb kavarás :lol: Nem is tudom miért ilyen lassan nézem.
[spoiler=érdekes fordulat, párbeszéd]- I'm back, mom...
- Morning, Sid.
- I'm going to bed...
- Okay.
- With Michelle...
- Okay.
- To sleep with her...
- Yep.
- Again!
[/spoiler]
Michelle meg lassan a kedvenc szereplőm lesz.
Some people like to kiss
Some people like to hug
Some lesbians like eating each others shit out of a cup
Some people say I love you
Some even shout it out
Some people puke semi-digested shit into each others mouths

NLZ

Jahm, supnat 4x2 nem volt nagy szám. :(
[reserved]

Kvikveg

Quote from: NLZ on 2008-09-28, 00:49:05
Jahm, supnat 4x2 nem volt nagy szám. :(
Pl vartam volna, hogy kiderul, hogy mit mondott neki [spoiler]az angyal. Ugy teljesen konkretan.[/spoiler]
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

NLZ

Szerintem semmit, amit mi ne hallottunk volna. Mert azért itt a 2. rész végén nagyjából felvázolja, miközben Dean csak nézett.
[reserved]

Kvikveg

Quote from: NLZ on 2008-09-28, 01:01:51
Szerintem semmit, amit mi ne hallottunk volna. Mert azért itt a 2. rész végén nagyjából felvázolja, miközben Dean csak nézett.
[spoiler]Azert tomoren vazolhatta volna a helyzetet az 1. reszben. Feltamasztja, megjelenik, aztan annyival tavozik, hogy "Feladatunk van a szamodra hohohohoooo!"??! Fel perc lett volna elmondani, hogy Lilith mire keszul, es pl. lett volna esely a tobbi vadaszt ertesiteniuk a fiuknak.
De az tetszett, hogy most beszolt Dean-nek. XD
Az viszont meglepett, hogy voltak vesztesegeik. Ezekszerint gyengebbek bizonyos szempontbol, mint Lilith.
Lehet, hogy Castiel kilopta Deant a pokolbol es nem eppen reklamozta, hogy lemegy? ::)[/spoiler]
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fatal

Skins 2
Epic Win. Az első sorozattal egyetemben. :)
A végén már nem is volt olyan, hogy kedvenc szereplőm, mert mindet uyanúgy imádtam. Még Tonyt, Cassyt is.
3rd season NAO.
10/10
Some people like to kiss
Some people like to hug
Some lesbians like eating each others shit out of a cup
Some people say I love you
Some even shout it out
Some people puke semi-digested shit into each others mouths

Cloud

Quote from: Kvikveg on 2008-09-28, 01:08:37
Quote from: NLZ on 2008-09-28, 01:01:51
Szerintem semmit, amit mi ne hallottunk volna. Mert azért itt a 2. rész végén nagyjából felvázolja, miközben Dean csak nézett.
[spoiler]Azert tomoren vazolhatta volna a helyzetet az 1. reszben. Feltamasztja, megjelenik, aztan annyival tavozik, hogy "Feladatunk van a szamodra hohohohoooo!"??! Fel perc lett volna elmondani, hogy Lilith mire keszul, es pl. lett volna esely a tobbi vadaszt ertesiteniuk a fiuknak.
De az tetszett, hogy most beszolt Dean-nek. XD
Az viszont meglepett, hogy voltak vesztesegeik. Ezekszerint gyengebbek bizonyos szempontbol, mint Lilith.
Lehet, hogy Castiel kilopta Deant a pokolbol es nem eppen reklamozta, hogy lemegy? ::)[/spoiler]
Én is ezen gondolkodtam. De elvileg mondta neki hogy az Úr parancsára mentette meg, és akkor meg minek lopná ki.  Nu mindegy. Jöhet következő rész .

NLZ

Remélem köviben rész legalább olyan színvonalas lesz, mint az első. Bár a legjobb lenne, ha egyre csak fokozódna. :D

És kijött Dexter S03E01!
(tudom, már volt prepair verzió, de nem szeretem azokat, mert előbb nem fejezem be a sorozatot úgyse, csak többet kell várakoznom. másrészt pedig sokszor rossz minőségű, bár ezt konkrétan nem ellenőriztem le)
[reserved]

Kvikveg

Quote from: Cloud on 2008-09-29, 21:56:07
Quote from: Kvikveg on 2008-09-28, 01:08:37
Quote from: NLZ on 2008-09-28, 01:01:51
Szerintem semmit, amit mi ne hallottunk volna. Mert azért itt a 2. rész végén nagyjából felvázolja, miközben Dean csak nézett.
[spoiler]Azert tomoren vazolhatta volna a helyzetet az 1. reszben. Feltamasztja, megjelenik, aztan annyival tavozik, hogy "Feladatunk van a szamodra hohohohoooo!"??! Fel perc lett volna elmondani, hogy Lilith mire keszul, es pl. lett volna esely a tobbi vadaszt ertesiteniuk a fiuknak.
De az tetszett, hogy most beszolt Dean-nek. XD
Az viszont meglepett, hogy voltak vesztesegeik. Ezekszerint gyengebbek bizonyos szempontbol, mint Lilith.
Lehet, hogy Castiel kilopta Deant a pokolbol es nem eppen reklamozta, hogy lemegy? ::)[/spoiler]
Én is ezen gondolkodtam. De elvileg mondta neki hogy az Úr parancsára mentette meg, és akkor meg minek lopná ki.  Nu mindegy. Jöhet következő rész .
A kilopast ugy ertettem, hogy nem konnyeden ment neki sem, hanem meg kellett kuzdenie erte.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

NLZ

Gondolom nem egyszerű volt a kiszállítás, különben minden vadászt kihoznának, nem? :)
[reserved]

Kvikveg

Quote from: NLZ on 2008-09-29, 22:43:27
Gondolom nem egyszerű volt a kiszállítás, különben minden vadászt kihoznának, nem? :)
Nem hinnem, vegulis lepaktalt az ordoggel, az o sara.
Kerult oda vadasz ugy, hogy nem kotott egyezseget? Nem emlekszem ilyenre.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Selmo

Quote from: NLZ on 2008-09-26, 14:24:18
Knight Rider 2008 nézettség alapján hatalmas bukás lett. Bele is nézek most.

Tyű, de szat volt. :D  Kitt béna transformers lett, a sztori teljesen kusza, főhősünk a múltjának egyes részeire nem emlékező ex-katona, van egy rustya barátnő is, high-tech csillagapus labor, gonosz kormányzati ember, teljesen felesleges izraeli utalások, gyenge akció, még gyengébb dráma és olcsó, át nem érezhető közélet a laborosok közt.
+1
Azért a vetkőzést kihagytad, ezt is rögtön ellőték az első részben, mi más kéne még a rajongóknak? :hehe:

Merlin

Kosztümös sorozat, eddig 2 rész jött ki belőle. Igen, az a Merlin, kicsit más megközelítésből, az első részben boszorkány, a másodikban lovagi torna volt, a harmadikban meg valami gonosz varázsló lesz. Egyelőre van benne humor és harc, meg némi romantika. Egyelőre ígéretesnek tűnik, aztán majd meglátjuk mit hoznak ki belőle.

A tökéletesség unalmas.

NLZ

Quote from: Kvikveg on 2008-09-29, 22:44:47
Quote from: NLZ on 2008-09-29, 22:43:27
Gondolom nem egyszerű volt a kiszállítás, különben minden vadászt kihoznának, nem? :)
Nem hinnem, vegulis lepaktalt az ordoggel, az o sara.
Kerult oda vadasz ugy, hogy nem kotott egyezseget? Nem emlekszem ilyenre.
Ki tudja, hisz mi csak azokat ismertük meg, akik kapcsolatban álltak a fiúkkal. Meg aztán kerülhet egy vadász a pokolba egyezség nélkül is, nem? :P
[reserved]

kikuchiyo

Dexter 3x01

El is felejtettem, hogy milyen jó intrója van :)

[spoiler]Maga a nyitórész elég lagymatagra sikerült. Volt benne jó sok Rita meztelenül és szex közben, mer' arra gyűlik a nép. Az új szereplőket nagyon bénán vezették be.

Dexter gyilkossága nem egészen úgy sikerül, ahogy eltervezte, és ez egy kissé felborítja a terveit. Ebből az irányból lehet valami, de egyelőre nem tűnik valami izgalmasnak. A végső csattanót valahogy előre sejtettem.[/spoiler]
Failure is the default option

minuszmiki

HIMYM S4EP01-02: Röhögtem egy-két jót, de valahogy nem az igazi.

Ramiz

Elkezdtem a HIMYM-et, idáig csalódás: a poénok kiszámíthatóak és laposak, főleg a főszereplő beszólásai. Egyedül Barney miatt nézem, ő viszont akkora arc, hogy szinte kár volt rá elpazarolni egy ilyen sorozatot... Bár egymagában (főszereplőnek) nyilván sokkal fárasztóbb lenne. De hát nekem a Beavis and Butthead is nagy favoritom. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kikuchiyo

Kijött a Pushing Daisies 2. évadának első része!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Failure is the default option

Fazék

Quote from: kikuchiyo on 2008-10-04, 18:16:58
Kijött a Pushing Daisies 2. évadának első része!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
részemről még mindig el vagyok akadva az első évad felénél kb és nem is érzek túl nagy késztetést a folytatására.
ezért hidegen is hagyott 4-5 napja, mikor kijött a 2. évad első rész

Solid Snake

Kissé gyermeteg kérdésnek tűnhet, de szerintetek miért ~560 MB nagyságúak az eddigi Dexter 3. évad részek, mikor az XviD-es HDTV-s sorozatok az esetek többségében ~350 MB/rész aránnyal bírnak?

Nincs különösebb problémám, csupán majd a jövőbeli archiválás szempontjából (+ némi kíváncsiság okán) figyeltem fel rá.

Zsiga

Quote from: Solid Snake on 2008-10-06, 23:27:19
Kissé gyermeteg kérdésnek tűnhet, de szerintetek miért ~560 MB nagyságúak az eddigi Dexter 3. évad részek, mikor az XviD-es HDTV-s sorozatok az esetek többségében ~350 MB/rész aránnyal bírnak?

Nincs különösebb problémám, csupán majd a jövőbeli archiválás szempontjából (+ némi kíváncsiság okán) figyeltem fel rá.
Hát, HDTV-s sorozatrészt 700 alatt én spec még nem láttam... :)

Xzone

The Big Bang Theory S02E03

Jaj, ez de súlyos volt...

Age of Conan, videojátékfüggőség, magyar barbárok... :jee: