Main Menu

Sorozatok

Started by Fazék, 2006-05-05, 13:20:48

Previous topic - Next topic

sirtomi

Quote from: Cobra on 2008-11-26, 00:44:35
Trueblood című sorozatot nézte valaki innen?
Engem is érdekelne!

Solid Snake

The IT Crowd - 3x02

Áháháháháháhá.  :muhahah:

Kvikveg

Quote...
Below i bring you Supernatural Season 4 Episode 11 (s04e11) Preview but for full episode, as you know, you must wait untill January 15th.
...
:bruhuhu:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kikuchiyo

Quote from: Solid Snake on 2008-11-29, 18:02:53
The IT Crowd - 3x02

Áháháháháháhá.  :muhahah:

Most elkezdtem nézni miattad a 3. évadot...

.. és ebből a részből egy büdös szót sem értek!
"football things in a football voice"
Failure is the default option

Solid Snake

#1414
Dexter - 3x10

[spoiler]35 perces áskálódás után akkora konfrontációt nyomtak, hogy oh shit.[/spoiler]

Quote from: kikuchiyo on 2008-12-02, 00:17:27
.. és ebből a részből egy büdös szót sem értek!
"football things in a football voice"

:rotfl:

Xzone

Terminator: The Sarah Connor Chronicles S02E11

WOOT! Nem hittem volna, hogy ilyen mesteri sorozatrészt fogok látni mostanság. Egyszerűen minden klappolt ebben az epizódban, még azoknak is ajánlanám, akik egyébként nem nézik a sorozatot. Nagyszerű sztori, jó színészi játék (a tolószékes srácé különösen tetszett) és emellett betekintést kaptunk egy-két szereplő fejébe is.

A fostalicska Heroes után ez igazán felemelő élmény volt.

Cobra

Trueblood ep1-2
Jobbra számítottam, eléggé látszik rajta, hogy az HBO készíttette. Első rész pocsék volt, második már kicsit jobb, de még mindig jobban hasonlít egy szappanoperához, mint egy vámpíros misztikus sorozathoz. Azért még megnézek pár részt, hátha történik valami érdekes is.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Fazék

Quote from: Xzone on 2008-12-03, 04:14:48
Terminator: The Sarah Connor Chronicles S02E11

WOOT! Nem hittem volna, hogy ilyen mesteri sorozatrészt fogok látni mostanság. Egyszerűen minden klappolt ebben az epizódban, még azoknak is ajánlanám, akik egyébként nem nézik a sorozatot. Nagyszerű sztori, jó színészi játék (a tolószékes srácé különösen tetszett) és emellett betekintést kaptunk egy-két szereplő fejébe is.
hümm. hát éppenséggel tényleg nem volt rossz rész, de azért 3 és fél pulcsi és egy kesztyű kijönne a kötögetnivalómból a résszel kapcsolatban :)

kikuchiyo

Nézi még valaki rajtam kívül a Pushing Daisiest?
Hiába igaz, hogy "more style than substance", engem akkor is megérint valamiért. Olive-ot pedig imádom.

...erre bejelentik, hogy nem lesz 3. évad, és a 2. véget ér a 13. résszel, amit úgy forgattak, hogy "adott esetben elmegy finálénak".  :morci: :ejj:
Failure is the default option

Fazék

Quote from: kikuchiyo on 2008-12-06, 00:09:59
Nézi még valaki rajtam kívül a Pushing Daisiest?
Hiába igaz, hogy "more style than substance", engem akkor is megérint valamiért. Olive-ot pedig imádom.

...erre bejelentik, hogy nem lesz 3. évad, és a 2. véget ér a 13. résszel, amit úgy forgattak, hogy "adott esetben elmegy finálénak".  :morci: :ejj:
tudtommal szeretnék majd egy filmmel lezárni az egészet.
én inkább megvárom míg kijön a film, és akkor egybe megnézem onnantól ahol abbahagytam. (azt hiszem a 7. rész körül tarthattam)

kikuchiyo

Quote from: Fazék on 2008-12-06, 00:18:14
tudtommal szeretnék majd egy filmmel lezárni az egészet.
én inkább megvárom míg kijön a film, és akkor egybe megnézem onnantól ahol abbahagytam. (azt hiszem a 7. rész körül tarthattam)

Hiszem, ha látom azt a filmet...
Failure is the default option

Próféta

Én nézem, kimondott tetszik a második szezon, bár le vagyok maradva, 3-4 körül lehetek.
És egyáltalán nem bánom a dolgot. Nem lehet örökké húzni a dolgot, ellaposodna, meg elfogyna a fő cselekményszál (mondjuk az első sorozatban első felében nem is nagyon volt).
Én inkább a hirtelen, félbehagyós kaszák miatt szoktam mérgelődni, de akkor ez látszólag nem olyan lesz.

Ramiz

Én csak az első szezont láttam, de ott nem volt fő cselekményszál... :)

Also: véget ért a Shield. Most már ki merem jelenteni, végig jó a forgatókönyve, nem fárad és nem lesz értelmetlen vagy önellentmondásos. Gyönyörű ívek vannak benne. Nem vagyok egy nagy sorozatfan, a House-t is meguntam, a Dexterben is túl sok volt a vacakolás, az OZ pedig csapongó, össze-vissza dobálják be az új szereplőket és nem mindig logikus, hogy ki hol áll a hierarchiában. A Shield-nek viszont mind a hét szezonját végignéztem. (Kicsit meg is lep, hogy erről a fórumról senki nincs rákattanva.) Én mindenesetre nagyon ajánlom, very badass (a Dexternél sokkal komolyabb és durvább...)!

A következő a Drót lesz (The Wire), arról is jókat hallottam.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Nakedape

#1423
Quote from: Ramiz on 2008-12-08, 21:20:39
Én csak az első szezont láttam, de ott nem volt fő cselekményszál... :)

Also: véget ért a Shield. Most már ki merem jelenteni, végig jó a forgatókönyve, nem fárad és nem lesz értelmetlen vagy önellentmondásos. Gyönyörű ívek vannak benne. Nem vagyok egy nagy sorozatfan, a House-t is meguntam, a Dexterben is túl sok volt a vacakolás, az OZ pedig csapongó, össze-vissza dobálják be az új szereplőket és nem mindig logikus, hogy ki hol áll a hierarchiában. A Shield-nek viszont mind a hét szezonját végignéztem. (Kicsit meg is lep, hogy erről a fórumról senki nincs rákattanva.) Én mindenesetre nagyon ajánlom, very badass (a Dexternél sokkal komolyabb és durvább...)!

A következő a Drót lesz (The Wire), arról is jókat hallottam.
shield negyedik évad közepén vagyok, csak várni akartam a 7ik végéig a dícsérettel :D :angyali:

kemény



[spoiler]az a visszaemlékezős rész, a hogyan indult az örs neked nem volt  rossz? nekem az egyetlen rossz volt, előte pl teljesen azt hittem h Vic hamarabb volt ott, mint Aceveda ... logikusabb is lett volna imho[/spoiler]
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Ramiz

Quote from: Nakedape on 2008-12-08, 21:22:15
[spoiler]az a visszaemlékezős rész, a hogyan indult az örs neked nem volt  rossz? nekem az egyetlen rossz volt, előte pl teljesen azt hittem h Vic hamarabb volt ott, mint Aceveda ... logikusabb is lett volna imho[/spoiler]

Az az egyik kedvenc epizódom... :) (Nagyon bírom még az asszem 3. szezon végi nagy kocsmázást, ahol mindenki ott van, meg a pilot epizódot, meg a 7. szezon 12. epizódjának végét.)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Solid Snake

Dexter - 3x11

[spoiler]Ekkora átbaszást az elején... mondjuk benne volt a lehetőségek között, de akkor is váratlanul ért.  :Kiraly:
Ekkora durvulást a végén... mondjuk benne van a potenciál egy némileg cliffhangeres évadzárásra.  :whoah:

Dextert amúgy már szívesen látnám fugitive szerepkörben is. Szép álom, de akkor is.  :hehe:[/spoiler]

Próféta

The Big Bang Theory: S1 nagyon bejött. S2 kicsit kevésbé; jó az is, de vannak benne fillerek, és némileg flanderizálódott, ami miatt óhatatlanul repetitív is.

Ramiz

Quote from: Próféta on 2008-12-09, 01:38:10
The Big Bang Theory: S1 nagyon bejött. S2 kicsit kevésbé; jó az is, de vannak benne fillerek, és némileg flanderizálódott, ami miatt óhatatlanul repetitív is.

Nem zavar, hogy ezen a fórumon csak te tanulod be ezeket a kifejezéseket és mindig linkelned kell a jelentésüket is? :__devil: (Egyébként nem rossz ezek a mikroközösségi csoportnyelvek és "szakkifejezések", csak némelyik igen erőltetett és felesleges.)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Próféta

Quote from: Ramiz on 2008-12-09, 16:06:16
Nem zavar, hogy ezen a fórumon csak te tanulod be ezeket a kifejezéseket és mindig linkelned kell a jelentésüket is? :__devil: (Egyébként nem rossz ezek a mikroközösségi csoportnyelvek és "szakkifejezések", csak némelyik igen erőltetett és felesleges.)
A nagy részük irtó erőltetett és felesleges :) De ennek a leírása speciel annyira találó volt, hogy mindjárt eszembe jutott, és sokkal egyszerűbb volt ezt belinkelnem, mint két bekezdésben körbveírni a jelenséget.
No persze az összeset nem hogy nem tanultam be, de szvsz a töredékét olvastam csak.

PS: Rajtam kívül SaiyaGin és Kvikveg is linkelt innen szócikket, az tuti.

Ramiz

Quote from: Próféta on 2008-12-09, 23:26:43
Quote from: Ramiz on 2008-12-09, 16:06:16
Nem zavar, hogy ezen a fórumon csak te tanulod be ezeket a kifejezéseket és mindig linkelned kell a jelentésüket is? :__devil: (Egyébként nem rossz ezek a mikroközösségi csoportnyelvek és "szakkifejezések", csak némelyik igen erőltetett és felesleges.)
A nagy részük irtó erőltetett és felesleges :) De ennek a leírása speciel annyira találó volt, hogy mindjárt eszembe jutott, és sokkal egyszerűbb volt ezt belinkelnem, mint két bekezdésben körbveírni a jelenséget.
No persze az összeset nem hogy nem tanultam be, de szvsz a töredékét olvastam csak.

PS: Rajtam kívül SaiyaGin és Kvikveg is linkelt innen szócikket, az tuti.

Jóvanna. Also, you've been trolled. (Én igazából azért nem szeretem ezeket az oldalakat, mert tényleg széjjelszedik a átlagos sorozatírók ötlettelenségét, és úgy minek sorozatot nézni?)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

minuszmiki

Quote from: Ramiz on 2008-12-08, 21:20:39
Shield
Állhatok neki beszerezni...

Quote from: Próféta on 2008-12-09, 01:38:10
The Big Bang Theory: S1 nagyon bejött. S2 kicsit kevésbé; jó az is, de vannak benne fillerek, és némileg flanderizálódott, ami miatt óhatatlanul repetitív is.
Hmm, épp az előbb néztem meg a 2x10-et, van benne valami. De azért minden részen tudok nagyokat röhögni, nagyan messze van attól, hogy dobjam.

Ramiz

Amúgy ez a sokat diszkusszált Big Band végig ennyire fárasztó: http://www.youtube.com/watch?v=rJFvYuxyF3A ? :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Xzone

Quote from: Ramiz on 2008-12-10, 09:44:58
Amúgy ez a sokat diszkusszált Big Band végig ennyire fárasztó: http://www.youtube.com/watch?v=rJFvYuxyF3A ? :D

Röviden: igen :D

Ez a jelenet egyébként szerintem zseniális.

Ramiz

Quote from: Xzone on 2008-12-10, 11:20:43
Ez a jelenet egyébként szerintem zseniális.

Picit túlhangsúlyozott az ízlésemnek, de vicces és kellően kocka - lehet, teszek egy próbát.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

http://www.hbo.com/trueblood/
Errol tudna valaki valamit mondani?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Solid Snake

Dexter 3x12

Nyugis lezárás, semmi fordulat. Akár sorozatzáró epizód is lehetne.
Azért lesznek még itt események a 4.-5. évadra is. Mint tudjuk, nincs olyan, hogy happily ever after. Dexterben meg pláne.  :__devil:

Xzone

The Big Bang Theory S02E11

Jó rész volt, de...

Not a single Battlestar Galactica reference... I'm kinda disappointed.

Cobra

#1437
Quote from: Kvikveg on 2008-12-16, 12:34:07
http://www.hbo.com/trueblood/
Errol tudna valaki valamit mondani?
Első 2 részt láttam még csak, az eléggé HBO-s. De mintha feljebb írtam volna már ezt.
Itt is van:
Quote from: Cobra on 2008-12-03, 10:48:43
Trueblood ep1-2
Jobbra számítottam, eléggé látszik rajta, hogy az HBO készíttette. Első rész pocsék volt, második már kicsit jobb, de még mindig jobban hasonlít egy szappanoperához, mint egy vámpíros misztikus sorozathoz. Azért még megnézek pár részt, hátha történik valami érdekes is.
Még nem jutottam tovább vele, karácsony előtt már nem is valószínű.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Zsiga

Sci-fit akarok nézni, ajánljatok valamit pls.
Amit láttam: Star Trek összes, Stargate összes, új BSG összes, Space: Above and Beyond.
Ami tervbe van véve a következő 2-3 hónapra: SG-A és BSG maradék részek amik még nem jöttek ki, Babylon5 összes, régi BSG.
Utána viszont kifogytam az ötletekből. :ejj:

Próféta

Quote from: Zsiga on 2008-12-17, 01:02:22
Sci-fit akarok nézni, ajánljatok valamit pls.
Amit láttam: Star Trek összes, Stargate összes, új BSG összes, Space: Above and Beyond.
Ami tervbe van véve a következő 2-3 hónapra: SG-A és BSG maradék részek amik még nem jöttek ki, Babylon5 összes, régi BSG.
Utána viszont kifogytam az ötletekből. :ejj:
Ha már ezen a fórumon vagyunk: LoGH?
Nem láttam még végig, és tökéletesnek sem mondanám, de megvannak a maga erősségei. A szakavatottabb rajongók majd kardoskodnak mellette.