Main Menu

Sorozatok

Started by Fazék, 2006-05-05, 13:20:48

Previous topic - Next topic

Fazék

Quote from: Zsiga on 2008-12-17, 01:02:22
Sci-fit akarok nézni, ajánljatok valamit pls.
Amit láttam: Star Trek összes, Stargate összes, új BSG összes, Space: Above and Beyond.
Ami tervbe van véve a következő 2-3 hónapra: SG-A és BSG maradék részek amik még nem jöttek ki, Babylon5 összes, régi BSG.
Utána viszont kifogytam az ötletekből. :ejj:
Farscape
nekem egyik kedvenc sci-fi sorozatom, de eddig még senkinek sem jött be, akinek ajánlottam, szóval ne fűzz hozzá túl sok reményt.

Nakedape

firefly, red dwarf
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Fazék

Quote from: Nakedape on 2008-12-17, 01:17:59
firefly, red dwarf
használd az agyad. arra van. firefly azért nincs a felsorolásban, mert triviális, hogy látta.

Próféta


Zsiga

Quote from: Próféta on 2008-12-17, 01:07:33
Ha már ezen a fórumon vagyunk: LoGH?
Nem láttam még végig, és tökéletesnek sem mondanám, de megvannak a maga erősségei. A szakavatottabb rajongók majd kardoskodnak mellette.
Nem is rossz ötlet. :)

Fazék : Farscape egyszer régen a pilot után kukába került, lehet hogy kap majd mégegy esélyt.

Nakedape : A Firefly annyira alapmű hogy nem is írtam hogy már láttam, azt mindenki látta.  ^^ Sokszor. ^^ És még megnézi majd sokszor, külön ajánlás nélkül is. ^^
A Red Dwarf meg sitcom, azokat meg nem annyira szeressem. :)

Ezt ismeri esetleg valaki? Nemrég futottam bele SDbits-en, érdekesnek tűnik, viszont elég szar a pontja az imdb-n.

Fazék

#1445
Quote from: Zsiga on 2008-12-17, 01:25:06
Ezt ismeri esetleg valaki? Nemrég futottam bele SDbits-en, érdekesnek tűnik, viszont elég szar a pontja az imdb-n.
hát izé. eléggé egyedi hangulata van. leginkább "fura". én tv-ben láttam pár részletet belőle, de a maximum amit meg bírtam nézni egybe, az kb fél rész volt. könnyen el tudom képzelni, hogy valakinek bejön, de a többség vszleg "miezaszar? 1-es" felkiáltással átkapcsol más csatornára.

Farscape: újra kéne néznem, mert már nem igazán rémlik hogyan álltam hozzá a sorozathoz, de azt hiszem erős noszogatásra voltam hajlandó én is csak továbbnézni a pilot után, de végül, mint írtam, nagyon megkedveltem.
szerk: persze mint írtam, bőven volt rá ellenpélda, akik 10-20 résznyi esélyt is adtak a sorozatnak, mégis elkaszálták végül, hogy reménytelen :)

Zsiga

Quote from: Fazék on 2008-12-17, 01:53:25
hát izé. eléggé egyedi hangulata van. leginkább "fura". én tv-ben láttam pár részletet belőle, de a maximum amit meg bírtam nézni egybe, az kb fél rész volt. könnyen el tudom képzelni, hogy valakinek bejön, de a többség vszleg "miezaszar? 1-es" felkiáltással átkapcsol más csatornára.
Na majd jól letöltöm a pilotot meg 1-2 részt és meglesem.

Ramiz

Quote from: Zsiga on 2008-12-17, 01:55:34
Quote from: Fazék on 2008-12-17, 01:53:25
hát izé. eléggé egyedi hangulata van. leginkább "fura". én tv-ben láttam pár részletet belőle, de a maximum amit meg bírtam nézni egybe, az kb fél rész volt. könnyen el tudom képzelni, hogy valakinek bejön, de a többség vszleg "miezaszar? 1-es" felkiáltással átkapcsol más csatornára.
Na majd jól letöltöm a pilotot meg 1-2 részt és meglesem.

Majd számolj be a sci-fi sorozatokról alkotott véleményedről plz, mert nekem is lenne hozzá kedvem, csak az összes eddig felsorolton hülyére röhögtem magam, ha a tévében elkaptam belőle egy-egy részt. :)

[spoiler=Nakedape-nek]Szerintem tudod, mit akarok mondani... :D[/spoiler]

[spoiler=Ha mégsem:]A Firefly kivétel. Azt IMÁDOM. :Kiraly: Everyone's gay for Firefly!!!!444[/spoiler]
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Nakedape

Quote from: Ramiz on 2008-12-17, 11:21:07
Quote from: Zsiga on 2008-12-17, 01:55:34
Quote from: Fazék on 2008-12-17, 01:53:25
hát izé. eléggé egyedi hangulata van. leginkább "fura". én tv-ben láttam pár részletet belőle, de a maximum amit meg bírtam nézni egybe, az kb fél rész volt. könnyen el tudom képzelni, hogy valakinek bejön, de a többség vszleg "miezaszar? 1-es" felkiáltással átkapcsol más csatornára.
Na majd jól letöltöm a pilotot meg 1-2 részt és meglesem.

Majd számolj be a sci-fi sorozatokról alkotott véleményedről plz, mert nekem is lenne hozzá kedvem, csak az összes eddig felsorolton hülyére röhögtem magam, ha a tévében elkaptam belőle egy-egy részt. :)

[spoiler=Nakedape-nek]Szerintem tudod, mit akarok mondani... :D[/spoiler]

[spoiler=Ha mégsem:]A Firefly kivétel. Azt IMÁDOM. :Kiraly: Everyone's gay for Firefly!!!!444[/spoiler]
[spoiler= scifi in tv]nekem a kedvenc emlékem, h kapcsolgattam a tv-t és  megálltam egy star trek paródiánál.. aztán rájöttem, h az nem paródia [/spoiler]
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kvikveg

Quote from: Nakedape on 2008-12-17, 12:59:19
[spoiler= scifi in tv]nekem a kedvenc emlékem, h kapcsolgattam a tv-t és  megálltam egy star trek paródiánál.. aztán rájöttem, h az nem paródia [/spoiler]
:lol: :lul:

Zsiga: az egeszStar Treket vegignezted, Shatnertol napjainkig??!  :zomg:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Xzone

Quote from: Kvikveg on 2008-12-17, 13:07:08
Quote from: Nakedape on 2008-12-17, 12:59:19
[spoiler= scifi in tv]nekem a kedvenc emlékem, h kapcsolgattam a tv-t és  megálltam egy star trek paródiánál.. aztán rájöttem, h az nem paródia [/spoiler]
:lol: :lul:

Zsiga: az egeszStar Treket vegignezted, Shatnertol napjainkig??!  :zomg:

Az nem is olyan sok: TOS, TNG, Deep Space 9, Voyager, Enterprise, és tizenvalahány mozifilm. Oh wait, ez tényleg elég sok (és a nagy része nekem is megvolt :zomg: )

Zsiga

Quote from: Xzone on 2008-12-17, 13:29:42
Az nem is olyan sok: TOS, TNG, Deep Space 9, Voyager, Enterprise, és tizenvalahány mozifilm. Oh wait, ez tényleg elég sok (és a nagy része nekem is megvolt :zomg: )
Ja, ráadásul TNG meg VOY kétszer. :) Hát nemkevés az tuti. :D
Mondjuk a 15 évad Stargate sem...
Btw. hogy lehet a Star Treket nem szeretni? Ugyanaz a kategória mint az eredeti Star Wars trilógia (legalábbis a TOS meg a TNG), mai szemmel sokminden fikáznivaló van bennük (a TOS már csak a koránál fogva is lulz, a TNG-nek meg van egy elég egyedi hangulata amit vagy szeretsz vagy nem), de akkoris ezen nőttünk fel. Ramiz, te meg nézd meg a Space: Above and Beyond-ot, ha azt is képes vagy végigröhögni akkor menthetetlen vagy. :)

Nakedape

Quote from: Zsiga on 2008-12-17, 14:23:57
Quote from: Xzone on 2008-12-17, 13:29:42
Az nem is olyan sok: TOS, TNG, Deep Space 9, Voyager, Enterprise, és tizenvalahány mozifilm. Oh wait, ez tényleg elég sok (és a nagy része nekem is megvolt :zomg: )
Ja, ráadásul TNG meg VOY kétszer. :) Hát nemkevés az tuti. :D
Mondjuk a 15 évad Stargate sem...
Btw. hogy lehet a Star Treket nem szeretni? Ugyanaz a kategória mint az eredeti Star Wars trilógia (legalábbis a TOS meg a TNG), mai szemmel sokminden fikáznivaló van bennük (a TOS már csak a koránál fogva is lulz, a TNG-nek meg van egy elég egyedi hangulata amit vagy szeretsz vagy nem), de akkoris ezen nőttünk fel. Ramiz, te meg nézd meg a Space: Above and Beyond-ot, ha azt is képes vagy végigröhögni akkor menthetetlen vagy. :)

na jja de sztoriban a star wars se volt már olyan erős, de szemben az ős startrekkel, a látványvilága kb 85ig lenyomott mindenkit, és kb 95ig kurrens maradt :D
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Zsiga

Quote from: Nakedape on 2008-12-17, 14:32:51
na jja de sztoriban a star wars se volt már olyan erős, de szemben az ős startrekkel, a látványvilága kb 85ig lenyomott mindenkit, és kb 95ig kurrens maradt :D
Tényleg egy nagyköltségvetésű mozifilmet hasonlítunk egy TV-sorozathoz? :)

Nakedape

Quote from: Zsiga on 2008-12-17, 14:44:56
Quote from: Nakedape on 2008-12-17, 14:32:51
na jja de sztoriban a star wars se volt már olyan erős, de szemben az ős startrekkel, a látványvilága kb 85ig lenyomott mindenkit, és kb 95ig kurrens maradt :D
Tényleg egy nagyköltségvetésű mozifilmet hasonlítunk egy TV-sorozathoz? :)
http://www.imdb.com/title/tt0079945/

amúgy meg váj not?  :D
nem objektivizmusa törekedtem, hanem, h  néztem-e  :D
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Cloud

Quote from: Zsiga on 2008-12-17, 01:02:22
Sci-fit akarok nézni, ajánljatok valamit pls.
Amit láttam: Star Trek összes, Stargate összes, új BSG összes, Space: Above and Beyond.
Ami tervbe van véve a következő 2-3 hónapra: SG-A és BSG maradék részek amik még nem jöttek ki, Babylon5 összes, régi BSG.
Utána viszont kifogytam az ötletekből. :ejj:

Seaquest DSV

(nekem alap. de kár hogy nem beszélek angolul. évek óta újra végig akarom nézni és nincs magyar felirat hozzá )
Earth: Final Conflict
Hááát. Egyszer elmegy...Magyar cím: Bolygó neve: Föld
X-akták
No comment. Alap.
Odyssey 5
Nekem ez is alap.Jelenkori sci-fi.
Invasion: Earth
Ez is gyóóó. Kár hogy cancel lett.
Psi Factor
Hasonló mint X-akták.
Sliders
Négy évadig alap. Utána vérgagyi.

Ezeket láttam. Ez mind sci-fi vagy annak mondható. De ha netán te űrhajós cuccot keresel, akkor mást nem tok ajánlani.



Zsiga

Quote from: Cloud on 2008-12-17, 19:30:24
Ezeket láttam. Ez mind sci-fi vagy annak mondható. De ha netán te űrhajós cuccot keresel, akkor mást nem tok ajánlani.
:merci:

Cobra

Seaquestet is alapnak mondanám.
Earth: Final Confilct is jó
Earth 2 is jó, csak azt is félúton cancelezték, így csak egy szezonfinálé van befejezés helyett (bár lehet volt 2 szezon).
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Próféta

Quote from: Cobra on 2008-12-17, 21:12:12
Earth 2 is jó
Hú, tényleg, az annó tetszett a tévében. Hogy ma bírnám-e, az persze jó kérdés.

Cloud

Quote from: Cobra on 2008-12-17, 21:12:12
Seaquestet is alapnak mondanám.
Earth: Final Confilct is jó
Earth 2 is jó, csak azt is félúton cancelezték, így csak egy szezonfinálé van befejezés helyett (bár lehet volt 2 szezon).
Én tv-ben láttam nagyon régen. Jáj mennyit vártam a folytatásra.
Erre meg kiderült hogy cancel. Kár volt érte...
Seaquest meg szvsz egyik legjobb sci-fi sorozat amit valaha láttam.
Anno retekklub leadta összes részt. Nagyon szívesen megnézném újra, de sehol nincs a neten meg szinkronosan, még videón sem, feliratot meg nem hajlandó csinálni senki.
Tudom. Tanuljak angolt.

Fazék

#1460
Quote from: Próféta on 2008-12-17, 21:13:25
Quote from: Cobra on 2008-12-17, 21:12:12
Earth 2 is jó
Hú, tényleg, az annó tetszett a tévében. Hogy ma bírnám-e, az persze jó kérdés.
valakinek nincs kedve leszedni jó minőségben és terjeszteni? :D
nekem is nagyon tetszett anno tv-ben, fájt a cancel :(

szerk: el is kezdtem leszedni az első 3 részt :)

Dreamcleaver

Star Trek-ből nekem a Deep Space Nine volt a kedvencem. Azóta se találtam ahhoz foghatót.  :frown: Az ilyen Babylon 5 és társai annyira nem jöttek be.

BSG-val fogok most bepróbálkozni hátha.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Cloud

Enterprise-t most nézem. Egész tűrhető.
BSG meg alap. Egy jó pár necces résztől eltekintve az egész egy nagy WTF nekem. És ezért gyóóóó.

Xzone

Quote from: Cloud on 2008-12-17, 23:08:03
Enterprise-t most nézem. Egész tűrhető.
BSG meg alap. Egy jó pár necces résztől eltekintve az egész egy nagy WTF nekem. És ezért gyóóóó.

Az Enterprise első 2 évadja nem valami nagy szám; az a rész a mélypont, amelyikben az a fehér trutymó elterjed a hajóban és nekiállnak vele kommunikálni...

Viszont a második évad végétől már elég jónak mondható az egész. Csak a fan service és az ebből kifejlődő Trip-T'pol romantikus szál nem kellett volna.

Dreamcleaver

Nem volt semmi gond a romantikus szállal.  :smile:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Kvikveg

Valaki latta a Mad Men-t?
imdb
Nezem a Golden Globe-ra jelolt sorozatokat/sorozatszineszeket, probalok valogatni, melyik lehet jo.
Mad Men Opening Credits
Es for teh lulz:
Simpsons parody of Mad Men!

Es ezt?
Bernard and Doris
imdb trailer
Uhh, kicsit lottyadtnak tunik az egesz...
Vicces ha jol latom miniseries kategoriaban fut, pedig imdb szerint kvazi film. Wtf?

24et meg kene neznem, de semmi kedvem se rendoros sorozathoz, se Kiefer Sutherlandhez. A Golden Globe-listabol meg semmi kedvem nem volt az A raisin in the Sun-hoz, es a ket kosztumoshoz... meg sok mashoz. Pffhh...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Nakedape

Quote from: Kvikveg on 2008-12-18, 11:10:34
Valaki latta a Mad Men-t?
imdb
Nezem a Golden Globe-ra jelolt sorozatokat/sorozatszineszeket, probalok valogatni, melyik lehet jo.
Mad Men Opening Credits
Es for teh lulz:
Simpsons parody of Mad Men!

Es ezt?
Bernard and Doris
imdb trailer
Uhh, kicsit lottyadtnak tunik az egesz...
Vicces ha jol latom miniseries kategoriaban fut, pedig imdb szerint kvazi film. Wtf?

24et meg kene neznem, de semmi kedvem se rendoros sorozathoz, se Kiefer Sutherlandhez. A Golden Globe-listabol meg semmi kedvem nem volt az A raisin in the Sun-hoz, es a ket kosztumoshoz... meg sok mashoz. Pffhh...

mm-t elkezdtem jónak tűnt,de tvben néztem arról meg lekoptam, ha leszeded elkérem :D
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kvikveg

Quote from: Ramiz on 2008-12-10, 09:44:58
Amúgy ez a sokat diszkusszált Big Bang végig ennyire fárasztó: http://www.youtube.com/watch?v=rJFvYuxyF3A ? :D
Ez a jelenet borzalmasan gagyi.

Nakedape: :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

Quote from: Kvikveg on 2008-12-18, 11:10:34
Valaki latta a Mad Men-t?

Nem, de sokan ajánlották.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

True Blood ;)
A negyedik resznel jarok. Az OP nagyon tetszik, a zenejet valahol majd levadaszom.
Tara-nak jo beszolasai vannak es altalaban van jopar humoros jelenet benne.
[spoiler=LOL]
Nagyi meseli, hogy Sookie nagyapja is megerzett dolgokat, pl megakadalyozta, hogy a haborubol visszatert nagybacsi ongyilkos legyen. Az ember mar pont jolerzi magat, hogy hatigen, szep dolog, amikor Sookie a lepcson visszafordul, es megszolal: dehat ugy tudtam, ongyilkos lett, fobe lotte magat? Nagyi: hatigen, hm-hm es belekortyol a teajaba.
:eek:
...
:lul: :rotfl:
[/spoiler]
Nehany hulyeseg is van persze, de azert kellemesen lefoglal.
Jobban elvezem, mint ahogy barmilyen hudejo rendoros sorozatot elveznek.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.