Main Menu

Sorozatok

Started by Fazék, 2006-05-05, 13:20:48

Previous topic - Next topic

Kvikveg

Firefly
Na, vegigneztem. A filmet meg nem. Mea culpa, az elso reszbe beletekertem, azt megegyszer meg kell neznem.
Kezdem a negativumokkal, aztan javulni fog.

A szereplogardabol Jane (Adam Baldwin) a nyero, a tobbiek vagy semmilyenek szamomra, vagy a fiatalcsinino-kategoria, Mel meg lekvar. (Bar szimpatikus lekvar.) Es alig tortenik szemelyisegfejlodes szempontjabol valami.
Inara baromira emlekeztetett a Star Trek: The Next Generationbol a gondolatolvaso szep nore, a kapitany jobbkezere, akinek - jeee - elfelejtettem a nevet. O a masodik kedvenc, erdekes.

A vadnyugat es az urhajozas mixelese hihetetlenul nevetseges, a western zene az elsuhano bena CGI-urhajo ala... hat LOL. De a hab a tortan a kek kezes urgek, a mosogatokesztyuikkel.  :zomg: :lul:

Sokszor ereztem azt a tipikus szappanopera-hangulatot. Esetleg meg gyenge szineszi jatekkal kombinalva.
Az Out of Gas-ban Fillion fajnivaloan bena volt. Gondolom meg a stab tobbi tagja is ratett, de akkor is. Áááá...

A hajo belseje tetszik, kulsore viszont ... CENSORED... fortelmes. A konyhaert pluszpont, hogy faasztalt es szekeket hasznaltak, es nem a szokasos urhajo-berendezest. Valami hippie lehetett amugy a hajo, az oszlopokon tekergozo viragocskamintabol itelve.  :D

Minuszpont a bordelyhazos resz vegen levo
[spoiler]Malcolm siklot uldoz lovon jelenetert[/spoiler]
, ne rohogtessenek mar.

Az idoszakos kinai(?) beszolasok... jajj... :facepalm:

Quote from: Ramiz on 2006-09-18, 18:46:47
Quote from: kikuchiyo on 2006-09-17, 18:30:42
Bár a legjobb akkor is a kapitány "Kaylee is dead" poénja.
Az én kedvencem az, amikor a tetovált arcú fickó fogadkozni kezd, hogy örök ellensége lesz Mal-nek, mindig a nyomában lesz és egyszer megöli... a néző persze megszokottan bólint, na, egy tipikus ősellenség a főhősnek, ami a sorozat során sokszor elő fog bukkanni... [spoiler]Mire Mal: "Damn!" - és berúgja a hajtómű sugárbeömlőnyílásába...[/spoiler] :lol:
Na a spoiler alattihoz hasonlo poenok miatt megeri. :lul:
Malcolm viszont azert tobbszor lelohette volna az ellent. Jo tudom, altalaban nem olyan.
Annak ellenere, hogy tokbena tobb szempontbol, nem birom utalni.  :haha:
Inara tokjol nez ki, minden elismeresem a kosztumosoknek, a sminkeseknek, es persze a szinesznonek.
Kar, hogy felbemaradt, kivancsi lettem volna ki a tiszteletes - kisse furcsa, hogy nem neznek utana a multjanak. Meg, hogy a dilis hugival mit akartak vegul?!
A Jaynestown-i resz Jane-nel, hat az kesz. Jane vs ez a helyzet:  :haha: :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Nakedape

c-c-c-c...

his gonna get you:
[spoiler][/spoiler]

sztem jó volt

a western sci-fi pedig szimpatikus keverés, írok is majd hamarosan egy beszámolót az america astronautról, mert megnéztem újra felirattal
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kvikveg

A western-scifi keveresrol nekem a Star Wars kosztumjei jutottak az eszembe, Han Solo es a pisztolytaskaja...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Solid Snake

Quote from: Kvikveg on 2008-12-19, 13:04:30
Kar, hogy felbemaradt, kivancsi lettem volna ki a tiszteletes - kisse furcsa, hogy nem neznek utana a multjanak. Meg, hogy a dilis hugival mit akartak vegul?!

Ezért nézd majd meg a Serenityt.

Kvikveg

Quote from: Solid Snake on 2008-12-19, 14:47:42
Quote from: Kvikveg on 2008-12-19, 13:04:30
Kar, hogy felbemaradt, kivancsi lettem volna ki a tiszteletes - kisse furcsa, hogy nem neznek utana a multjanak. Meg, hogy a dilis hugival mit akartak vegul?!

Ezért nézd majd meg a Serenityt.
Tervbe van veve. Minel elobb. :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kikuchiyo

Quote from: Kvikveg on 2008-12-19, 13:04:30
Firefly
Na, vegigneztem.
az elso reszbe beletekertem
rosszul kezdődik...
Quote
negativumok
:frown:
Quote
A szereplogardabol Jane
:morci: JaYne, nem Jane.
"Jayne is a girl's name"
"Yeah but Jayne ain't a girl"
Quote
a tobbiek vagy semmilyenek szamomra
:uzi:
Quote
Mel meg lekvar
:ejj:
Quote
Es alig tortenik szemelyisegfejlodes szempontjabol valami.
:facepalm:
Quote
A vadnyugat es az urhajozas mixelese hihetetlenul nevetseges
:falba:
Quote
Sokszor ereztem azt a tipikus szappanopera-hangulatot. Esetleg meg gyenge szineszi jatekkal kombinalva.
:zomg:
Quote
A hajo belseje tetszik, kulsore viszont ... CENSORED... fortelmes.
:wtf:
Quote
Az idoszakos kinai(?) beszolasok... jajj... :facepalm:

Ugye tudod, hogy egy ilyen vélemény után ezentúl undorral elfordulunk tőled, és a nevedet sem ejtjük ki többet a szánkon?
Failure is the default option

Zsiga

Quote from: kikuchiyo on 2008-12-19, 17:05:00
Ugye tudod, hogy egy ilyen vélemény után ezentúl undorral elfordulunk tőled, és a nevedet sem ejtjük ki többet a szánkon?
+1  :ejj:

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

#1478
Quote from: Zsiga on 2008-12-19, 17:40:05
Quote from: kikuchiyo on 2008-12-19, 17:05:00
Ugye tudod, hogy egy ilyen vélemény után ezentúl undorral elfordulunk tőled, és a nevedet sem ejtjük ki többet a szánkon?
+1  :ejj:
Quote from: Ramiz on 2008-12-19, 19:22:26
+ 1000
:haha:
Sejtettem, hogy belegazolok a fofo-forumosok lelkivilagaba.  :P

Jayne, igenis, elismetlem szazszor. De akkor is Jane-nek hallottam. Neztem is nagyot. :hehe:
(De most mar legalabb tudom, hogy Jaynestown nem eliras.)

Nehez a sorozatrol irni, mert sokminden nem tetszett benne, sokminden tetszett benne, raadasul amikor elkezdtem nezni, eppen depi voltam, tehat lehet, hogy normal allapotomban nem nezem meg. Igy is csak azert vallalkoztam ra egyaltalan, mert paran nagyon istenititek. Ezert nem dobtam az elso felora utan.

True Blood
Ez most ugye vicc, hogy 2009 nyaron lesz a folytatas, WTF?! :Eztneked:
Jo volt, de a tortenetvezetesen azert javithatnanak, neha az az erzesem, hogy nem csak Bill felhulla.
Az elso resz epic benyogese
[spoiler]Sookie: hogy hivnak?
-Bill
-Bill a vampir??! *Na ne rohogtess arckifejezes*
:lol:[/spoiler]
Tara-t elvittek egy olyan iranyba ami nem tetszik, es szemetsegnek tartom, hogy
[spoiler]az utolso elotti reszben mutatjak be Maryanne-t, aztan fel evig legyek kivancsi? Fel ev mulva elfelejtem az egeszet, annyira azert nem jo.
Csinalhattak volna valami kicsit lezartabb befejezest, nem ilyen logva hagyottat. :gyagya:
[/spoiler]

edit:
Extras S1 E6 Patrick Stewarttal
PS: Láttad a Star Trek: Az Új Generációt?
- Sajnos nem.
PS: - A feleséged nem hagyja, hogy nézd?
- Nem vagyok házas.
PS: - Ó, akkor a barátnőd?
- Barátnőm sincs, egyedül élek.
PS: - Nincs se feleséged, se barátnőd, és nem nézed a Star Treket?
- Nem.
PS: - Uram Isten.
:lol: :lul: :muhahah:
Ennek ellenere nem veszem az adast, nem kot le.

edit2: ok, Daniel Radcliffe es a cigisjelenet is pontot er. :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Próféta

Quote from: Zsiga on 2008-12-19, 17:40:05
Quote from: kikuchiyo on 2008-12-19, 17:05:00
Ugye tudod, hogy egy ilyen vélemény után ezentúl undorral elfordulunk tőled, és a nevedet sem ejtjük ki többet a szánkon?
+1  :ejj:
+1

De amúgy tényleg. A színészi játék szerintem a legkevésbé sem rossz, teljesen passzolt. A többi nagyrészt ízlés dolga, amit te nem szerettél, mi pont az imádtuk benne :)

Xzone

#1480
Quote from: Próféta on 2008-12-20, 00:39:23
Quote from: Zsiga on 2008-12-19, 17:40:05
Quote from: kikuchiyo on 2008-12-19, 17:05:00
Ugye tudod, hogy egy ilyen vélemény után ezentúl undorral elfordulunk tőled, és a nevedet sem ejtjük ki többet a szánkon?
+1  :ejj:
+1

De amúgy tényleg. A színészi játék szerintem a legkevésbé sem rossz, teljesen passzolt. A többi nagyrészt ízlés dolga, amit te nem szerettél, mi pont az imádtuk benne :)

A How I Met Your Mother hatalmas FAIL 4. évadjában volt egy hasonló szituáció, csak a Star Wars-szal. A sorozat férfiszereplői imádják a SW-t, viszont Ted aktuális barátnője/jegyese a megnézése után kb így reagált: "It was so stupid!". Chewbaccát lemajmozta és egyéb nyalánkságok.

Az egyik főszereplő --akinek ezeket elmondta-- természetesen "beírt egy nagy fekete pontot" magában a nőnek.

EDIT: Most jut eszembe: Kvikveg biztos jól kijönne Yahtzeeval. "I hate everthing Joss Whedon has ever created."

Kvikveg

#1481
http://www.imdb.com/name/nm0923736/ <- azimdb oldala alapjan mondjuk ugy semleges az allaspontom.
A Toy Storyert kap egy pontot.
Kulonben is, mondtam en, hogy utalom a Firefly-t? Megneztem az elso reszt megint! Ezt nem szoktam olyan sorozatokkal, amiket utalok!

Desperate Housewives
A 4. evadot nezem - cukorkat kap aki kitalalja mi a kozos ebben es az egyik sorozatban amit nemreg neztem meg.
Elso latasra: sovany (dogoljenek meg), neha nagyon jol kinezo nocsapat es ferjeik, es gyerekeik, es szomszedaik... es kavaras. Ha mar tultettem magam a nyalas amerikai kertvaros-feelingen... egesz jol kavarjak... szerencsere nem csak a vasarnapi suti menten folynak a dolgok.
A kommentatorno jo, tetszik a szovege.
Az egyik no olyan, hogy sikitva elrohannek, ha megjelenne mellettem. Az a 185 centi magas, szoke, kozepesen rancosodo halalfej tipus. A megfelelo szereppel.  :zomg: kep csak eros idegzetueknek
Joparan rendszeresen ugy viselkednek, hogy kifele mosolyognak, egyebkent osszevissza mennek a finom zsarolasok -a ferfiaknal is - amit en gyulolok, de szerencsere jon a feloldas, mert ok is megszivjak. *satani vigyor*
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Selmo

Az 5. évad FAIL kezdése után dobtam a sorozatot. :ejj:

A tökéletesség unalmas.

kikuchiyo

Quote from: wikipediaThe last scheduled episode of Pushing Daisies aired on December 17, 2008, while three episodes remain unaired. ABC will reportedly air them in the summer of 2009.[7] According to Chenoweth, these episodes will not provide a conclusion to the storyline.

FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF
Failure is the default option

Próféta

Quote from: kikuchiyo on 2008-12-25, 22:12:10
Quote from: wikipediaThe last scheduled episode of Pushing Daisies aired on December 17, 2008, while three episodes remain unaired. ABC will reportedly air them in the summer of 2009.[7] According to Chenoweth, these episodes will not provide a conclusion to the storyline.

FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF
:bruhuhu:

kikuchiyo

Random moment of nerd satisfaction:

Szokásom, hogy ha egy filmben vagy sorozatban számítógép-képernyőt mutatnak, amin Bonyolult Dolgok látszanak, a fő/mellékszereplő hozzáértését igazolandó, akkor kimerevítem a képet, és alaposan szemügyre veszem a mutatott Bonyolult Dolgokat. És ha kiderül, hogy pl. akárhonnan előbányászott C forráskód, aminek semmi köze a filmhez, akkor nagyon okosnak érzem magam, hogy lelepleztem őket.

Ez onnan került elő, hogy elkezdtem újranézni a Dark Angelt (Jessica Alba egy istennő, még mindig), és abban random Postscript fájlokat dumpolnak ki a képernyőkre, amikor Logan haxxol. I'm white and nerdy.

(Also, you must post in this thread if you do this.)
Failure is the default option

Nakedape

én a az okos biological stuffokon nevetek néha
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Fazék

Earth 2 ep1-5.

oh hogy ez a kiscsaj milyen idegesítő...
maga a sorozat kicsit kevésbé tetszik, mint anno amikor tv-ben láttam, de azért abszolút vállalható továbbra is.

Próféta

#1488
Quote from: kikuchiyo on 2008-12-26, 02:07:23
(Also, you must post in this thread if you do this.)
Posting in a mediocre thread.
.ps forrás? :lul:
Az egyik nagy élményem, amikor a Komputerkalózok betelnetelnek valami FBI gépre, de nem tudják elolvasni a szöveget, a fejlécet, a MOTD-t, a promptot, meg semmi, mert csupa halandzsa karakter, mert jelszóval titkosítva van ::)
A Hálózat csapdájában gondolom megvolt, az a film egy kincsesbánya :) Az IP címek rendesen 4 db. háromjegyű komponensből álltak, azt meg ugyan honnan kéne tudniuk a filmeseknek, hogy hülyén néznek ki a 255 fölöttiek?
Animuban talán a Haruhi és az NHK ugrik be, mintha ezekben lett volna hasonló finomság.
Pozitív ellenpéldaként ajánlom a Bízd a hekkerre! (BTW zseniális magyar cím, az eredeti mindkét értelmét kigyilkolta) című filmet, amely ugyan elég középszerű volt, de viszont mintha tényleges számítógépekkel foglalkozó embereket is megkérdeztek volna néha.

EDIT: így visszanézve ez nem nagyon passzol a Sorozatok témába..  :oops:

Quote from: Nakedape on 2008-12-26, 02:52:34
én a az okos biological stuffokon nevetek néha
Van más is, mint hogy minden monitoron egy-egy DNS spirál forog? Ami tetszőleges kémhálózat központjában elengedhetetlen elem, ugyebár.

Nakedape

Quote from: Próféta
Van más is, mint hogy minden monitoron egy-egy DNS spirál forog? Ami tetszőleges kémhálózat központjában elengedhetetlen elem, ugyebár.

ha gonosz vagyok: pl komplett x-men :D
de az ilyen összes ufós, tudósos stb stb film:
Quoteúristen 500 kromoszómájuk van az embernek 46, ezek 10szer fejlettebek, mint mi
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Xzone


Kvikveg

Quote from: Nakedape on 2008-12-27, 03:45:04
Quote from: Próféta
Van más is, mint hogy minden monitoron egy-egy DNS spirál forog? Ami tetszőleges kémhálózat központjában elengedhetetlen elem, ugyebár.

ha gonosz vagyok: pl komplett x-men :D
de az ilyen összes ufós, tudósos stb stb film:
Quoteúristen 500 kromoszómájuk van az embernek 46, ezek 10szer fejlettebek, mint mi
Mit izelsz, bebiztositottak magukat. :D

En regebben a hegedulni/csellozni nem tudo szineszeken sirtam vagy rohogtem. Az elso jo megoldast erre a problemara a Stay Hungry cimu Arnold Schwarzenegger-filmben lattam. Es elsore fel se tunt, mert illett a kepbe: a tomegbol valaki mindig kitakarta Arnie bal kezet. XD

De szerintem minden filmben van valami hasonlo orbitalis baromsag. Max nem tunik fel.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

#1492
franc. belefutottam pár firefly idézetbe. azt hiszem kénytelen leszek újranézni :(

[spoiler] :w00t:[/spoiler]

kikuchiyo

Csak azért nem kezdem én is most újranézni ( a felmenőid sűrű emlegetése közepette), mert most éppen a Dark Angelt nézem újra. :D

Shit is SO cash. Jessica Alba pedig egy istennő.
Failure is the default option

Ramiz

Erről meséljél. Albát szeressük, de maga a sorozat mennyire szar?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Cobra

Még valamelyik magyar adón is ment a DA, hogyhogy nem láttad?  :ejnye:
Első éad szerintem elég jó, második kevésbé, a vége meg eléggé összecsapott lett (gondolom hála a TV csatornának át kellett alakítani a történetet az első évad után).
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Zsiga

Quote from: Ramiz on 2008-12-29, 16:03:20
Erről meséljél. Albát szeressük, de maga a sorozat mennyire szar?
Megvan jóféle SDbits-es internal ripben, kell? :D

NLZ

[reserved]

Ramiz

A Terminatort lehet, hogy el kell kezdjem nézni... :D

A Cleveland Show vajon szar lesz vagy jó?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

NLZ

Terminator elég gagyi, max akkor nézd, ha már tényleg nincs semmi néznivalód.
[reserved]