Main Menu

Sorozatok

Started by Fazék, 2006-05-05, 13:20:48

Previous topic - Next topic

Ramiz

Quote from: Nakedape on 2009-01-16, 16:59:00
Quoteés nagyon pozitívan nyilatkoztak az össznézettségét tekintve nyomorult, de 18-49-ben egyelőre elfogadható teljesítményt nyújtó Hősökről is, ami úgy tér vissza februárban, hogy nyomtak egy resetet a sorozat készítői, és tulajdonképpen előről kezdik a kalandot - az eddigi 2.5 évad ismerete nélkül is bele lehet kezdeni a sorozatba.
hmm hátha a 2.0 értelmes lesz mert lehetőség volt benne.. csak...

... csak teljesen random és a sztorit előrelökdöső események füzére volt az egész - ÉS még unalmas is. A karakterek fele felesleges volt...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kikuchiyo

Quote from: Zsiga on 2009-01-17, 20:51:45
BSG 4/11
:he:

Down speed: 49.5 kB  ETA: 6h 14m
FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF
Failure is the default option

Cloud

BSG 4x11. WTF?  :eek: :he:

Amúgy egy kis reklám. Én innen szedem sorozatok részeit. Pár embernek talán jó megoldás.
:kocc:

[spoiler]http://www.seriesgringas.us/

Egy kattintásos megaupload-os linkek, rengeteg sorozathoz.(full speed downloads) Remélem pár embernek tudtam segíteni. [/spoiler]

Amúgy meg fuck annak a köcsögnek aki AG-n nem volt képes spoiler tagba rakni hogy ki az utolsó Cylon. Hogy rohadna meg.  :Eztneked:

NLZ

4x11-es supernatural elég gyenge lett. Remélem köv részben azért összeszedik magukat.
[reserved]

Fatal

Hungarians, EVERYWHERE
[spoiler][/spoiler]
Some people like to kiss
Some people like to hug
Some lesbians like eating each others shit out of a cup
Some people say I love you
Some even shout it out
Some people puke semi-digested shit into each others mouths

Próféta

Quote from: Zsiga on 2009-01-17, 20:51:45
BSG 4/11
:he:
Hümm.
[spoiler]Rémlik valami olyasmi a Jupiter szeménél, hogy az utolsó öt ciloncs körbevesznek Valakit, akit Nem Nevezünk Meg, vagy valami ilyesmi. Erre emlékeztek, hogy volt? Ő lenne Starbuck?[/spoiler]

kikuchiyo

#1536
Quote from: Próféta on 2009-01-17, 23:57:17
Quote from: Zsiga on 2009-01-17, 20:51:45
BSG 4/11
:he:
Hümm.
[spoiler]Rémlik valami olyasmi a Jupiter szeménél, hogy az utolsó öt ciloncs körbevesznek Valakit, akit Nem Nevezünk Meg, vagy valami ilyesmi. Erre emlékeztek, hogy volt? Ő lenne Starbuck?[/spoiler]

A részről: HOLY SHIT WTF WHAT IS THIS I DONT EVEN

[spoiler]Nem tudom, nem hiszem. Ugyebár itt arra szeretnének utalni a készítők, hogy Starbuck, amikor belezuhant az óriásbolygóba, akkor valójában a Földön járt, és meg is halt ott. A talált hulla tehát az igazi Starbuck. A kérdés tehát, amit szeretnének szánkba rágni a készítők, az az, hogy akkor viszont ki vagy mi az a Starbuck, akit most látunk. És még inkább az, hogy ki teremtette újjá és küldte vissza. És miért. Leoben mindenesetre úgy látszik, hogy tudta, mi a jelentősége a "harbinger of death" jóslatnak.

Nem lehet, hogy a sorozatban végül is arra megy ki a játék, hogy az emberek és cylonok történelme hurokba került, ezért mondják mindig azt, hogy "ez már megtörtént, és újból meg fog történni", és most tulajdonképpen a hurok előző állomásának a nyomait találták meg, ezért voltak a vízióik is. És a sorozat végén az lesz a reveláció, hogy valahogy kitörnek a hurokból.[/spoiler]

[spoiler=A MEGOLDÁS]"I believe that the entity orchestrating this entire series of events is an organism best described as sentient hair. This hair used Cally as its host for quite a while, watching the progress. When Cally was killed, it seems that her hair was killed as well. However, the VERY NEXT episode, if you look at Laura Roslin's hair, it is a "wig" that looks exactly like Cally's hair. Once it got Roslin to do its bidding, it transferred itself to the woman in this pic >>2579062 in order to watch from a different perspective. Also, Lee is secretly a jackass."

:D[/spoiler]
Failure is the default option

Zsiga

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én nem szeretek és nem is szoktam ilyesmiken agyalni, mert ha esetleg rájönnék valamire előre akkor nem ütnének akkorát a W T F jelenetek. :)

Fazék

Earth 2

sajnos csak 1 évad készült belőle, mert ugyan jól indult a nézettsége, de a végére már durván leesett, szóval le is lőtték, annak rendje és módja szerint. így aztán eléggé befejezetlenül maradt az egész, de nem bántam meg, hogy megnéztem. régen tv-ben csak 8-10 epizódot láttam a 22-ből, jó volt látni végre a többit is. nem egy világmegváltó sorozat, de egész korrekt új bolygó kolonizálós történet, még szívesen megnéztem volna belőle 1-2 évadot, már csak Julia miatt is :D

kikuchiyo

Quote from: Zsiga on 2009-01-18, 00:31:39
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én nem szeretek és nem is szoktam ilyesmiken agyalni, mert ha esetleg rájönnék valamire előre akkor nem ütnének akkorát a W T F jelenetek. :)

Én csak azért szoktam agyalni rajtuk, hogy aztán még nagyobbat koppanjak, amikor kiderül, mégsem volt igazam...

Két HOSSZÚ szöveg azoknak, akiknek sok ideje van:
Interjú a producerrel, íróval, takarítónénivel
A zeneszerző blogja
Failure is the default option

Próféta

Quote from: Fazék on 2009-01-18, 00:47:03
Earth 2
Kikuchiyo szavaival élve, Virág elvtárs szavaival érve, majd kérni fogunk magától valamit.
A tápegységen kívül.

Fazék

#1541
Quote from: Próféta on 2009-01-18, 00:49:44
Quote from: Fazék on 2009-01-18, 00:47:03
Earth 2
Kikuchiyo szavaival élve, Virág elvtárs szavaival érve, majd kérni fogunk magától valamit.
A tápegységen kívül.
franc. pedig már bíztam benne, hogy elfelejtetted, és föltettem vaterára  :angyali:

amúgy inkább nem adom oda, mert úgyse tetszene, mert gagyi vacak sorozat, csak nekem tetszett anno és most is és nemkapjátokmegg

na jó, neked még odaadom, de ha negatívan nyilatkozol róla, akkor másnak már nem adom oda :3x3:

kikuchiyo

Quote from: Fazék on 2009-01-18, 00:52:08
Quote from: Próféta on 2009-01-18, 00:49:44
Kikuchiyo szavaival élve, Virág elvtárs szavaival érve, majd kérni fogunk magától valamit.
A tápegységen kívül.
franc. pedig már bíztam benne, hogy elfelejtetted, és föltettem vaterára  :angyali:

Sietek jelenteni, hogy tényleg ott van nála, és még tudatában is van a dolognak. El akarta sumákolni. :D
Failure is the default option

Zsiga


Fazék

#1544
Quote from: Zsiga on 2009-01-18, 01:10:12
http://img401.imageshack.us/img401/663/sdbitsdetailsfortorrenthx2.jpg
:)
hmm. ha lesz freeleech, lekaphatnád, ha nem akkor csak 1 részt, hogy összevethessem mennyivel jobb a képe az általam birtokolt összesen 8GB-nyi verziónál, thx. :)

szerk: hümm. hát vszleg "jobb". az enyim csak a szokásos 512x384, 1019 bitrate, 122kbps mp3

Zsiga

Quote from: Fazék on 2009-01-18, 01:19:07
hmm. ha lesz freeleech, lekaphatnád, ha nem akkor csak 1 részt, hogy összevethessem mennyivel jobb a képe az általam birtokolt összesen 8GB-nyi verziónál, thx. :)

szerk: hümm. hát vszleg "jobb". az enyim csak a szokásos 512x384, 1019 bitrate, 122kbps mp3
Egy hete ért véget a freeleech, a legközelebbi kb. fél év múlva várható... :)
Viszont egész jó az arányom, úgyhogy amint sikerül csinálnom egy kis helyet a gépen letöltöm. :)
Alternatív megoldásként fel tudok ajánlani egy meghívót.

Fazék

Quote from: Zsiga on 2009-01-18, 01:36:01
Quote from: Fazék on 2009-01-18, 01:19:07
hmm. ha lesz freeleech, lekaphatnád, ha nem akkor csak 1 részt, hogy összevethessem mennyivel jobb a képe az általam birtokolt összesen 8GB-nyi verziónál, thx. :)

szerk: hümm. hát vszleg "jobb". az enyim csak a szokásos 512x384, 1019 bitrate, 122kbps mp3
Egy hete ért véget a freeleech, a legközelebbi kb. fél év múlva várható... :)
Viszont egész jó az arányom, úgyhogy amint sikerül csinálnom egy kis helyet a gépen letöltöm. :)
Alternatív megoldásként fel tudok ajánlani egy meghívót.
csak azért ódzkodom a meghívó elfogadásától, mert nem tudom mennyit fogok onnan tölteni. egyelőre bithu-n igyekszem javítani az arányomon...
mi a fő kínálata az oldalnak?

Zsiga

Quote from: Fazék on 2009-01-18, 01:37:48
csak azért ódzkodom a meghívó elfogadásától, mert nem tudom mennyit fogok onnan tölteni. egyelőre bithu-n igyekszem javítani az arányomon...
mi a fő kínálata az oldalnak?
Főleg mainstream hollywood-i filmek módosítatlan DVD-n illetve a lehető legjobb minőségű (csak x264 mkv) ripekben; meg ugyanez TV-sorozatokban. TV-rip egyáltalán nincs, viszont legalább biztos lehet benne az ember hogy amit innen tölt az az elérhető (HD-t leszámítva) legjobb minőség.
[spoiler=idézet a FAQ-ból :D]Welcome to SDBits!
This site is running off a modified version of TorrentBits. Our goal is maximum lulz.
[/spoiler]

Xzone

Ohohó, nem okozott csalódást az új BSG. Ezt imádom: amikor az adott univerzum keretibe tökéletesen illeszkedő, logikus történetet mesélnek nekem.

[spoiler]
És az olyan jelenetek, mint amikor Starbuck eltemeti saját magát, vagy amikor Dee mosolyogva golyót röpít a fejébe csak fokozzák az 'epic'-érzést.
[/spoiler]

Kvikveg

Quote from: NLZ on 2009-01-17, 22:49:29
4x11-es supernatural elég gyenge lett. Remélem köv részben azért összeszedik magukat.
+1 Onmaga arnyeka csak.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

NLZ

Végig ijesztgetés, aztán ugyan az a rinyálás a végén, mint az előző részben. Már attól féltem, hogy elbőgi magát. akkor lőttem is volna tarkón a készítőket.
[reserved]

Kvikveg

Quote from: NLZ on 2009-01-18, 20:32:06
Végig ijesztgetés, aztán ugyan az a rinyálás a végén, mint az előző részben. Már attól féltem, hogy elbőgi magát. akkor lőttem is volna tarkón a készítőket.
Hat kb en is igy voltam vele. Valakit levaltottak, vagy meg tartott a szilveszter utani K.O. a keszitoknel??!
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Cloud

Szerintem tök átlagos supnat rész volt.
De az már milyen hogy fegyver nélkül megy be Dean és Sam egy feltételezhetően szellemjárta házba? He?
Kap egy közepest tőlem a rész.
(azért azt jó volt megtudni hogy Dean élvezte a poklot egy ideig.)

Cloud

Demons
http://www.imdb.com/title/tt1157595/

1x01


Egy új brit sorozat amit az ITV csatornán lehet látni.
A történet Luke-ról szól aki egy átlagos tinédzser, szerelemmel iskolai élettel, barátokkal, lazulással.
Feltűnik az eddig ismeretlen keresztapja Rupert és meglepő bejelentést tesz.
Luke az utolsó a Van Helsing családból. Beavatja hogy neki megvan a végzete, és ő lesz az aki kitanítja hogyan küzdjön a természetfeletti lények ellen.
A srác eleinte ellenkezik, de miután elkapják a gyerekkori barátnőjét, Ruby-t a sodrás magával rántja őt...
Segítőként megjelenik még a vak Mina, aki érintésével többet lát mint a látók.

Egész jó kis sorozat lehet még ebből. Az első rész engem meggyőzött. Kap tőlem egy esélyt.
(cgi és maszkok elég pofásak lettek)
Az egész sorozat szerintem felfogható lesz egyfajta angol Supernaturalnak is. Egyedül ami zavart engem egy nagyon kicsit, azok a zenék. Kicsit furcsák. icon_biggrin.gif Szokni kell.
Jelenleg 3 rész van a sorozatból, és ahogy az első rész végén láttam az ajánlót a 2. rész is egész jónak tűnik.(angyal és démon is szerepelni fog benne)

Fatal

Végignéztem a Gossip Girl első évadját. In b4 faggot, az ilyen "high society life" sorozatok nagyon jók tudnak lenni ha van bennük 2 vagon pénz és jó színészek, ebbe volt mindkettő. A végén a jelenet Chuck-kal meg epic. :Kiraly:
Some people like to kiss
Some people like to hug
Some lesbians like eating each others shit out of a cup
Some people say I love you
Some even shout it out
Some people puke semi-digested shit into each others mouths

Nakedape

Quote from: Fatal on 2009-01-20, 19:11:05
Végignéztem a Gossip Girl első évadját. In b4 faggot, az ilyen "high society life" sorozatok nagyon jók tudnak lenni ha van bennük 2 vagon pénz és jó színészek, ebbe volt mindkettő. A végén a jelenet Chuck-kal meg epic. :Kiraly:
végignéztem 2 percet ebből a sorozatból.
sok volt
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

NLZ

Quote from: Fatal on 2009-01-20, 19:11:05
Végignéztem a Gossip Girl első évadját. In b4 faggot, az ilyen "high society life" sorozatok nagyon jók tudnak lenni ha van bennük 2 vagon pénz és jó színészek, ebbe volt mindkettő. A végén a jelenet Chuck-kal meg epic. :Kiraly:
[spoiler][/spoiler]
:D
Én anno elkezdtem, de úgy 3 rész után azt mondtam magamnak, hogy köszönöm, de a luxusrinyapinákból ennyi elég volt. :)
[reserved]

Nakedape

használta az  in b4 faggot mondatot, ami után nemcsak illetlen, de nem is vicces ilyen képet használni, mert nem a te ötleted   :hehe:
in b4 túlsokidőmvankötözködninlzvel
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Fatal

Quote from: NLZ on 2009-01-20, 19:22:45
luxusrinyapinák
Pont az ilyen véleményeket nem értem, mert elég hamar kiderül a legtöbb szereplőről hogy nem ez (bár nyilván nem a háborúban való élelemszerzés a problémakörük). A maradék meg okkal. :)
Quote from: Nakedape on 2009-01-20, 19:25:04
használta az  in b4 faggot mondatot, ami után nemcsak illetlen, de nem is vicces ilyen képet használni, mert nem a te ötleted   :hehe:
Don't forget, he's the 2/10 guy
Some people like to kiss
Some people like to hug
Some lesbians like eating each others shit out of a cup
Some people say I love you
Some even shout it out
Some people puke semi-digested shit into each others mouths

NLZ

Jobb vagyok X_Criticnél, szal csitt. :(
[reserved]