Main Menu

Sorozatok

Started by Fazék, 2006-05-05, 13:20:48

Previous topic - Next topic

NLZ

A heroes inkább szokásosan átlagon aluli volt. :P  Mohinder műbalhéja volt a leggázabb sztem.
[reserved]

Xzone

Quote from: NLZ on 2009-02-25, 13:45:50
A heroes inkább szokásosan átlagon aluli volt. :P  Mohinder műbalhéja volt a leggázabb sztem.

A Villains arc végén végre eljutottam odáig, hogy ma már eszembe sem jut letölteni egy új Heroes részt :)

sirtomi

Quote from: Xzone on 2009-02-25, 13:59:55
Quote from: NLZ on 2009-02-25, 13:45:50
A heroes inkább szokásosan átlagon aluli volt. :P  Mohinder műbalhéja volt a leggázabb sztem.

A Villains arc végén végre eljutottam odáig, hogy ma már eszembe sem jut letölteni egy új Heroes részt :)
Én a 2. évad felénél jutottam el idáig :)

Bruce

Quote from: sirtomi on 2009-02-25, 15:28:41
Quote from: Xzone on 2009-02-25, 13:59:55
Quote from: NLZ on 2009-02-25, 13:45:50
A heroes inkább szokásosan átlagon aluli volt. :P  Mohinder műbalhéja volt a leggázabb sztem.

A Villains arc végén végre eljutottam odáig, hogy ma már eszembe sem jut letölteni egy új Heroes részt :)
Én a 2. évad felénél jutottam el idáig :)
Nekem már az első évad utolsó része is elég volt hozzá ::)

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Nakedape

Quote from: Bruce on 2009-02-25, 16:25:31
Quote from: sirtomi on 2009-02-25, 15:28:41
Quote from: Xzone on 2009-02-25, 13:59:55
Quote from: NLZ on 2009-02-25, 13:45:50
A heroes inkább szokásosan átlagon aluli volt. :P  Mohinder műbalhéja volt a leggázabb sztem.

A Villains arc végén végre eljutottam odáig, hogy ma már eszembe sem jut letölteni egy új Heroes részt :)
Én a 2. évad felénél jutottam el idáig :)
Nekem már az első évad utolsó része is elég volt hozzá ::)
mindig meglepődök, h milyen sokáig bírtátok..
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

NLZ

Én még mindig bírom! :D
[reserved]

Nakedape

Quote from: NLZ on 2009-02-25, 17:20:01
Én még mindig bírom! :D
most mondjam azt, h rajtad meg nem csodálkozom ?  :angyali:
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

NLZ

[reserved]

Cloud

A Heroes-al én úgy vagyok hogy szar is, meg nem is. Nézem. De nem izgulok hogy mikor jön következő rész. Jön amikor jön.
Bezzeg Lost meg BSG. Na ott van ám már körömrágás. :D

NLZ

#1659
De jó, hogy egyiket se nézem. :D





USER WAS BANNED FOR THIS POST
[reserved]

teraflare

hát én csak terminátor sorozatot nézem, mert semmi más nincs
viszont lenne egy olyan kérdésem hogy megvan-e valakinek a How I met your mother és oda tudná-e adni?

Fazék

Quote from: teraflare on 2009-02-26, 09:20:58
hát én csak terminátor sorozatot nézem, mert semmi más nincs
viszont lenne egy olyan kérdésem hogy megvan-e valakinek a How I met your mother és oda tudná-e adni?
hmm. nem szívesen vallom be, én is nézem a terminator sorozatot, de rengeteg tényleg jó sorozat is van, amit nézhetnél. :)
javasolnám ismét a 30 Rock-ot  :cool:

HIMYM azt hiszem megvan nekem az összes rész, de ugyebár olyan nehéz velem találkozni, hogy vszleg jobban járnál, ha elkezdenéd letölteni...

teraflare

Quote from: Fazék on 2009-02-26, 10:05:22
HIMYM azt hiszem megvan nekem az összes rész, de ugyebár olyan nehéz velem találkozni, hogy vszleg jobban járnál, ha elkezdenéd letölteni...
Van bérletem úgyhogy ha mondasz egy nem munkaidőbeli időpontot  (akár szombat/vasárnap) akkor el tudnék menni érte ha a város másik felébe az sem gond még van 3 kötet a Gaunt szellemeiből :D.

Quote from: Fazék on 2009-02-26, 10:05:22
hmm. nem szívesen vallom be, én is nézem a terminator sorozatot, de rengeteg tényleg jó sorozat is van, amit nézhetnél. :)
A Futuramat tegnapelőtt fejeztem be és jelenleg a Pick up artistot nézem.

Cloud

LOST 5x07
[spoiler]
Váááá igen jó rész volt. :whoah: Már az első jelenet a géppel. Vazz mintha csak letette volna oda valaki azt a gépet. No sérülés, no robbanás nyoma semmi.
Basszus a köteles jelenet mekkora volt már. Ben volt az? Ben tette? Mé? :he:

Azon is meglepődtem hogy, Caesar-ék csak úgy ki be mászkálnak a Hydra állomáson. Hova tűntek többiek?
Vagy egyáltalán melyik időben vannak. Nem azok közül a csónakok közül vittek el egyet Sawyerék?
Lapidus mi a fenéért vitte el utaslistát?
Vááá millió kérdés, nuku válasz. :eek:
Amúgy most Walt-nak elvileg nem kellene visszamennie szigetre? Ő is oda tartozott egy ideig.



Amúgy meg megmondtam hogy feltámad Locke nem?  De ez várható is volt.

Uramisten ez a sorozat egyre jobb. Mi lesz itt évadzáróban? :confused: :wtf: :eek: [/spoiler]

Xzone

#1664
BSG S04E17

Sokáig azt hittem, hogy ez is rossz rész lesz, de végül mégiscsak megütötte a szintet.

[spoiler]
A zongoristáról már az elejétől fogva sejtettem, hogy nem létezik... nem is tudom, ez valahogy már klisés :)

A Boomer-Athena-csere-fordulat nagyon nem tetszett, azt hittem, hogy több részen keresztül fogják húzni. Azt nem bírtam volna. Viszont így kifejezetten jó.[/spoiler]

Fazék

Dollhouse 3. rész felénél tartok.

kivételesen tényleg jogosan lőhetne le a Fox egy sorozatot, remélem meg is teszi.

Xzone

Quote from: Fazék on 2009-02-28, 17:10:06
Dollhouse 3. rész felénél tartok.

kivételesen tényleg jogosan lőhetne le a Fox egy sorozatot, remélem meg is teszi.

Nem volt ez olyan rossz szerintem.

kikuchiyo

De jó sem sajnos.

A hitelesség hiányzik az egész mögül, és itt nem csak Dushku kisasszony jellemábrázoló képességére gondolok, hanem arra, hogy a Dollhouse technológiája, szervezete, a feladatok, amiket az aktívák végeznek, az egész létezése meseszerű. El van kenve, mintha nem lenne fontos, pedig emiatt nem áll meg a sorozat a lábán.
Failure is the default option

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

NLZ

[reserved]

Solid Snake

Twin Peaks

A főbűntény megoldása utáni egyre gyengülő színvonalat David Lynch egy AKKORA wtf mindfuck-os befejezéssel fejelte meg, hogy garantáltan csak hápogni fogok tudni néhány napig. Oh wow, megyek is előzményfilmet nézni.

Cloud

LOST
5x08
:confused: :wtf: :he:

Váááá. Ez megint mekkora komoly rész volt már. Basszus...
[spoiler]
Szegény Sawyer-ék de megszívták már. Megállt az ugrálás, rossz időbe érkeztek, plusz még le kellett élniük három évet Dharmasok között.
Juliet meg Sawyer. Hmmm. Már meg sem lepődök.
Most Daniel tényleg a kicsi Charlotte-ot látta?  Ezek szerint tényleg volt már a szigeten előtte a csaj.
Alpert azért szépen meglepődött amikor Sawyer benyögte neki a bombát.
A vége meg.
Ok hogy már majdnem együtt a csapat, csak Locke, Sun, meg Ben hiányzik, de ebből a csávából(rossz évbe érkeztek meg) hogy a fenébe fognak kikeveregni. Plusz mi lesz Locke-al, meg a repülő túlélőivel.

Istenem ez a sorozat kikészít. Ha így folytatják tuti hogy infarktusom lesz a sok WTF-tól.
Az elején amikor megláttam a szobrot.  Ezt se gondoltam volna. Egyébként szerintem egyiptomi a szobor. Főleg azok után gondolom ezt hogy megláttam a medált. Eh pedig de vártam hogy lesz egy olyan időugrás, ha csak rövid ideig is, amiben a szobor, illeteve a templomépítőket láthatjuk.[/spoiler]
Szal Lost:  :whoah: :whoah:

Zsiga

24 season 1-4
[spoiler]1   Jack Bauer once stepped into quicksand. The quicksand couldn't escape and nearly drowned.   
2   There are two hands that can beat a royal flush. Jack Bauer's right hand and Jack Bauer's left hand.      
3   The city of Los Angeles once named a street after Jack Bauer in gratitude for his saving the city several times. They had to rename it after people kept dying when they tried to cross the street. No one crosses Jack Bauer and lives.      
4   When someone asked Jack Bauer if he was afraid of James Bond, he replied "What does 'afraid' mean?"      
5   Most people would need months to recover from 20 months of Chinese interrogation. Jack Bauer needs a shower, a shave and a change of clothes.      
6   It takes you 24 weeks just to watch what Jack Bauer does in a single day.      
7   If Jack Bauer had been a Spartan the movie would have been called "1".      
8   Some people see the glass as half full. Others see it as half empty. Jack Bauer see the glass as a deadly weapon.      
9   When a convicted terrorist was sentenced to face Jack Bauer, he appealed to have the sentence reduced to death.      
10   If Jack Bauer gives you his word that you'll get your deal, then he really means it. Unless you killed David Palmer. Then you're fucked.      
11   Jack Bauer once showed up late for work. CTU adjusted their clocks accordingly.      
12   Jack Bauer never retreats, he just attacks in the opposite direction.      
13   When Jack Bauer was told smiling increases your face value, he said not speaking increases your life span.      
14   On Jack Bauer's Tax Returns, he has to claim the entire world as his dependents.      
15   There are three leading causes of death among terrorists. The first two are Jack Bauer, and the third one is heart attack from hearing Jack Bauer is coming for them.      
16   When bad things happen to good people, its probably fate. When bad things happen to bad people, it's probably Jack Bauer.      
17   Once, someone tried to tell Jack Bauer a "knock knock" joke. Jack Bauer found out who was there, who they worked for, and where the goddamned bomb was.      
18   Jack Bauer's sperm come in 9mm, .40, and 12 gauge slug.      
19   Withholding information from Jack Bauer is now classified as a suicide attempt.      
20   On a high school math test, Jack Bauer put down "Violence" as every one of the answers. He got an A+ on the test because Jack Bauer solves all his problems with Violence.      
21   Jack Bauer was once charged with attempted murder in Los Angeles County, but the judge dropped all charges because Jack Bauer never "attempts" murder.       
22   Jack Bauer quit for just five minutes, and a nuclear bomb went off.      
23   Passed out, surrounded by terrorists and nerve gas, and handcuffed to a table leg, Jack Bauer laughed to himself and said, "I have them right where I want them."      
24   If everyone on "24" followed Jack Bauer's instructions, it would be called "12".      
25   If Jack Bauer was in a room with Hitler, Stalin, and Nina Meyers, and he had a gun with 2 bullets, he'd shoot Nina twice.      
26   The only prerequisite to becoming a CTU security guard is being able to accept being rendered unconscious by Jack Bauer.       
27   Jack Bauer once acted as judge, jury, and executioner; but to save time he now just acts as executioner.      
28   Jack Bauer definitely loves his daughter; he wouldn't let anyone else who made that many stupid decisions live.       
29   Professor Charles Xavier from X-Men once tried to read Jack Bauer's mind. Now he's sitting in a wheel chair.      
30   Leading hand sanitizers claim they can kill 99.9% of germs. Jack Bauer can kill 100% of whatever the fuck he wants.      
31   Jack Bauer always tests positive for steroids. Not that he uses steroids. It's because steroids are made from Jack Bauer.       
32   Jack Bauer doesn't laugh in the face of danger; Jack Bauer is the face of danger.      
33   There is a deeper reason that Kim will not forgive Jack. For years during her birthday and Christmas when Kim would look for presents Jack would just laugh to himself before finally telling her, "I give you my word."      
34   Jack Bauer broke into the Russian Consulate and got captured because he thought it would be fun to compare Russian prisons with Chinese prisons.      
35   Gredanko cut off his own arm rather than face Jack Bauer again. The fact speaks for itself.      
36   The 2007 budget for the US Military covers Jack Bauer, two pistols and four billion rounds of ammunition.      
37   Jack Bauers calender goes from March 31st to April 2nd, no one fools Jack Bauer.      
38   If Jack Bauer was president, he would protect the secret service.      
39   Jack Bauer doesn't have a firewall on his PC. He has a Bauerwall. It's basically just a JPEG of Jack Bauer. No virus has ever attacked Jack Bauer's PC. Ever.      
40   Only Jack Bauer can singlehandedly start World War III between the Russians, Chinese and United States... over Audrey Raines.      
41   ...and on the seventh day Jack Bauer said, "I'll take it from here."      
42   Jack once shot himeself 10 times, just to prove 50 cent is a bitch. He proceeded to wrestle and aligator while talking to Chloe about schematics.      

[/spoiler]
semmitöbbetnemtudokelmondani...kéremkapcsojjaki

kikuchiyo

Failure is the default option

Fazék

Life

egy újabb sorozat amit néznetek kell  :lazza:

tegnap délután vágtam bele, jelenleg 2. évad 10. részt nézem.  :Kiraly:

a szokásos heti 1 bűnügy és mellette a főszereplő nyomoz, hogy kik miatt csücsült rács mögött 12 évet, de tök jól működik az egész a karakterek és a poénok miatt. számomra legalábbis :)

Bicskei

Quote from: Fazék on 2009-03-08, 00:17:58
Life

egy újabb sorozat amit néznetek kell  :lazza:

tegnap délután vágtam bele, jelenleg 2. évad 10. részt nézem.  :Kiraly:

a szokásos heti 1 bűnügy és mellette a főszereplő nyomoz, hogy kik miatt csücsült rács mögött 12 évet, de tök jól működik az egész a karakterek és a poénok miatt. számomra legalábbis :)

nem ez az amikor kikerül a börtönből a föhös vissza rendőrnek...kurta sok pénze van és mindig bulizik...????
adták ezt itthon is asszem..
Ultras liberi

Fazék

#1676
Quote from: Bicskei on 2009-03-08, 00:20:00
nem ez az amikor kikerül a börtönből a föhös vissza rendőrnek...kurta sok pénze van és mindig bulizik...????
adták ezt itthon is asszem..
ööö hát a "mindig bulizik" résztől eltekintve illik rá a leírás. arról meg hogy adták itthon vagy sem, abszolút nem tudok nyilatkozni, mivel nem nézek tv-t :)

szerk: azért kíváncsiságból rákerestem port.hu-n, de ott nem szerepel, márpedig nekem úgy rémlik, hogy bármit, amit vmi mo-i tv műsorra vett, az ottani adatbázisban is szerepel...

Bicskei

Quote from: Fazék on 2009-03-08, 00:22:10
Quote from: Bicskei on 2009-03-08, 00:20:00
nem ez az amikor kikerül a börtönből a föhös vissza rendőrnek...kurta sok pénze van és mindig bulizik...????
adták ezt itthon is asszem..
ööö hát a "mindig bulizik" résztől eltekintve illik rá a leírás. arról meg hogy adták itthon vagy sem, abszolút nem tudok nyilatkozni, mivel nem nézek tv-t :)

najó a soraozat eljén bulizik néha...tini lányokkal meg nőkkel összevissza...
jah adták....de tv-t én se nagyon nézek .....csak néha este kapcsolgatok...
Ultras liberi

Kvikveg

Damian Lewist sosem birtam.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.