Main Menu

Sorozatok

Started by Fazék, 2006-05-05, 13:20:48

Previous topic - Next topic

Fazék


Ramiz

Quote from: Fazék on 2009-03-08, 01:07:39
Quote from: Kvikveg on 2009-03-08, 00:38:13
Damian Lewist sosem birtam.
your loss

Adok neki egy esélyt látatlanban. De ha szar akkor jösz egy fagyival :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

#1682
Quote from: Ramiz on 2009-03-08, 03:12:44
Quote from: Fazék on 2009-03-08, 01:07:39
Quote from: Kvikveg on 2009-03-08, 00:38:13
Damian Lewist sosem birtam.
your loss

Adok neki egy esélyt látatlanban. De ha szar akkor jösz egy fagyival :D
ÚRISTEN! ÁLLJ! nem igazán szeretnék hitelre kényszerülni, szóval légyszíves inkább ne vedd figyelembe a sorozat ajánlásomat. kérlek. inkább nézd újra a SHIELD-et, az tényleg jó sorozat. ez csak egy szórakoztató heti nyomozósdi. semmi különös. dögös nők, számomra szimpatikus főszereplő. semmi különleges. NE NÉZD MEG!!!  :(

csak, hogy megerősítsem a figyelmeztetést, leírom a jelenleg figyelemmel követett sorozataimat:
30 Rock
Burn Notice
Dollhouse
Gossip Girl
How I Met Your Mother
Scrubs
Terminator - The Sarah Connor Chronicles
The Big Bang Theory

a két kiemeltet különösen ajánlom figyelmedbe rossz sorozatízlésemre kiváló példaként

Ramiz

Quote from: Fazék on 2009-03-08, 03:33:46
csak, hogy megerősítsem a figyelmeztetést, leírom a jelenleg figyelemmel követett sorozataimat:
30 Rock
Burn Notice
Dollhouse
Gossip Girl
How I Met Your Mother
Scrubs
Terminator - The Sarah Connor Chronicles
The Big Bang Theory

Jó, ezeket is szedem (kivéve a HIMYM-et meg a Scrubsot, mert azokból már láttam pár részt, és nem rosszak, de uncsik). Mindegyik egy fagyiba fog kerülni, ami vacak, kivéve a kivastagítottakat, ami rekesz sör per darab.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

#1684
Quote from: Ramiz on 2009-03-08, 03:54:03
Quote from: Fazék on 2009-03-08, 03:33:46
csak, hogy megerősítsem a figyelmeztetést, leírom a jelenleg figyelemmel követett sorozataimat:
30 Rock
Burn Notice
Dollhouse
Gossip Girl
How I Met Your Mother
Scrubs
Terminator - The Sarah Connor Chronicles
The Big Bang Theory

Jó, ezeket is szedem (kivéve a HIMYM-et meg a Scrubsot, mert azokból már láttam pár részt, és nem rosszak, de uncsik). Mindegyik egy fagyiba fog kerülni, ami vacak, kivéve a kivastagítottakat, ami rekesz sör per darab.
:ejnye:
de én választom a fagyi ízét és a sör márkát is és mindet ott kell együltő helyedben elfogyasztanod  :lazza:

szerk: Dollhouse 1x04 - továbbra is felejtős sajnos.

Fatal

Gossip Girl-el mi a tököm van már? :( Ma kellett volna új résznek lennie, ami alapból 1 hónap szünetet jelentett. Erre megint eltolták egy héttel.
Some people like to kiss
Some people like to hug
Some lesbians like eating each others shit out of a cup
Some people say I love you
Some even shout it out
Some people puke semi-digested shit into each others mouths

NLZ

Gyalázat. És Supernatural sincs. Se Fringe. Se Psych. Se Mentalist.
[reserved]

Ramiz

30 Rock.

Most kezdtem csak el nézni. Dont ask me why. Baromi jó!!! Végre: eredeti, vicces, csavaros és PÖRGŐS (nem minden poént a közönséggel megtapsoltatós 15 másodpercig á la Jóbarátok-jellegű) sorozat.

Nézzétek! Ajánljatok még hasonlót! :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zsiga

BSG 4/19
Ez egyre nagyobb szar. :zomg:

Xzone

Quote from: Zsiga on 2009-03-14, 17:19:03
BSG 4/19
Ez egyre nagyobb szar. :zomg:

Most készülök megnézni. Terminator és Dollhouse már letudva.

A Terminator szerintem egész jó még mindig, és
[spoiler]végre Rileyt is kinyírták. FUCK YEA[/spoiler]

Dollhouse mondjuk úgy... tartja az eddigi színvonalat. Most jön a hatodik rész, ami hivatalosan a "várjátok ki a 6. részt, azon be fogtok szarni"-rész, remélem tényleg olyan is lesz.

Solid Snake

Quote from: Zsiga on 2009-03-14, 17:19:03
BSG 4/19
Ez egyre nagyobb szar. :zomg:

Oh sh- , pedig a 4. évad középtáji népes húbazmegeitek hatására kiírattam egy szaktársammal 4x10-ig. Akkor a végére leülepszik?

Zsiga

Quote from: Solid Snake on 2009-03-14, 18:07:54
Oh sh- , pedig a 4. évad középtáji népes húbazmegeitek hatására kiírattam egy szaktársammal 4x10-ig. Akkor a végére leülepszik?
Én továbbra is azt mondom hogy középszerű az egész, néhány kiemelkedően jó és néhány (több...) egészen fos résztől eltekintve. Jövő héten jön az utolsó rész, majd meglátjuk sikerül-e annyira odabaszniuk mint az előző két évadzáróval meg a 4,5 nyitóval (3x20, 4x10, 4x11). Egyelőre nagyon jön vissza az a bizonyos átugrott cápa.

Nakedape


de hogy on is: nekem a legutolsó House derekasan bejött:) nem tökéletes rész, de pl ahogy Cuddynak bókol :D
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Próféta

#1693
Quote from: Solid Snake on 2009-03-14, 18:07:54
Oh sh- , pedig a 4. évad középtáji népes húbazmegeitek hatására kiírattam egy szaktársammal 4x10-ig. Akkor a végére leülepszik?
Én szeretném hinni, hogy ez a rész meg az előző csak a vihar előtti csend volt (a kettővel azelőtti meg csak simán szar). Sok dolog van a levegőben, de persze félünk, hátha csak lufi, mint a Heroes S1 volt.

Amúgy a pilot minisorozat és az első évad szerintem a maga műfajában szinte makulátlan; ellenben a második menetben volt 4 fájdalmas filler rész egymás után; a harmadik évad már nagyon lezüllött, kb. a fele filler volt, a szememben itt volt a cápaátugrás. A kettévágott negyedik menet (+ már a harmadik legvége is) ehhez képest hirtelen újra jó lett, pláne a közepén, ez váltotta ki az elismerő csettintéseket.

Nakedape

Quote
-How are things
at the Campaign for the Freedom of Information?

-Sorry, I can't talk about that.

imádom ezt a sorozatot :Kiraly: (yesminister)
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

kikuchiyo

Quote from: Xzone on 2009-03-14, 18:02:51
Dollhouse mondjuk úgy... tartja az eddigi színvonalat.

Did I fall asleep?
Nem sok hiányzott hozzá.

A BSG-t még ne spoilerezzétek, még nem ért le a HD.
Failure is the default option

Zsiga

Quote from: kikuchiyo on 2009-03-14, 21:34:26
A BSG-t még ne spoilerezzétek, még nem ért le a HD.
Bár lenne mit spoilerezni belőle... :frown:

Nakedape

http://www.youtube.com/watch?v=3o2mqr3WMNw

most kezdtem bele, hülyeség,  nem tudom,h jó-e de röhögök 12 rész az összes annyit megérhet :D
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Xzone

Új BSG rész megnézve. Szerintem nem is volt rossz, volt jópár érdekfeszítő pillanat benne. Ez lehet a dobpergés a finálé előtt.

Nakedape

carpoolers

13 rész

nagy hülyeség

de ennyit bőven megér

.

nagyon bátran klisések, vannak jó poénok is, én mindenesetre röhögtem.

a sorozatok szüneteire  ajánlom
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Xzone

Hatalmas hibát követek el éppen: töltöm/nézem a House M.D.-t az elejétől. Köszönet érte a 'gg' fansubbercsapatnak, amiért trollkodásként Maria+Holic 10 helyett egy japánra szinkronizált House részt töltöttek fel a trackerjükre...

Ramiz

Quote from: Xzone on 2009-03-16, 05:15:01
Hatalmas hibát követek el éppen: töltöm/nézem a House M.D.-t az elejétől.

Nem rossz az! Anyway, nem rosszabb, mint valami weeaboo sorozat... :__devil: De sajnos, mint minden sorozat, a House is önismétlővé és egyre szappanoperásabbá válik, bár jóval lassabban, mint a legtöbb.

Én most a 30 Rock-ot nézem, rég nem röhögtem ennyit egy sorozaton. Nem hibátlan, vannak benne kifejezetten idegesítő szinglis, gyerekvállalásos, feketés stb poénok, de minden(ki)t ugyanúgy kiparodizál a sorozat, és ez jó, a tömegmédiáról szóló sztori a remek karakterekkel (Alec BaldWIN!!! :Kiraly: ) és az önreflektív poénok tömkelegével pedig 100x tartalmasabbá és pörgősebbé teszi a 30 Rock-ot, mint mondjuk a Jóbarátok vagy a How I Met Your Mother. Kicsit nagy kedvencemhez, a Kitchen Confidentialhoz tudnám hasonlítani, bár annyira azért nem sűrű.
majdnem a végén vagyok az 1. szezonnak, és 4/5

Viszont! Elkezdtem végre a The Office-t (az angol eredetit), és hatalmas, zseniális, brutális!!! Nagyon jó húzás, hogy alig van benne direkt geg vagy csattanóval záruló poén, a humort elkapott pillantások, öntelt félmosolyok, sunyi megjegyzések, félszeg gesztusok építik fel szépen és lassan. A nagyvállalati nyomasztó, fojtogató atmoszféra tökéletesen átjön. :D (Lásd még: a nem kevésbé zseniális Dilbertet.)
idáig 5/5
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Nakedape

house, sztem  nagyon jó sorozat :)

30 rock : én is röhögök sokat, alec baldwin istenkirály benne.nekem nagyjából egy szinten van a himym és bbt vel

Office,: viszont istencsászárság, amúgy is kedvelem az angol sorozatokat is ( yes minister pl)

ami  furcsa volt, h az amerikai változatot is le bírtam nyelni.

de az angol főnök az nagyon kemény egy arc. nekem is dilbert szokott beugrani
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Ramiz

Quote from: Nakedape on 2009-03-16, 11:27:20
house, sztem  nagyon jó sorozat :)

30 rock : én is röhögök sokat, alec baldwin istenkirály benne.nekem nagyjából egy szinten van a himym és bbt vel

Ez utóbbi melyik? Sose esnek le a rövidítések...
edit: Big bang theory ugye? :)

Amerikai Office-hoz nem tudom, lesz-e lelkierőm... ez túl jó. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

NLZ

Quote from: Ramiz on 2009-03-16, 11:50:52
Quote from: Nakedape on 2009-03-16, 11:27:20
house, sztem  nagyon jó sorozat :)

30 rock : én is röhögök sokat, alec baldwin istenkirály benne.nekem nagyjából egy szinten van a himym és bbt vel

Ez utóbbi melyik? Sose esnek le a rövidítések...
edit: Big bang theory ugye? :)

Amerikai Office-hoz nem tudom, lesz-e lelkierőm... ez túl jó. :D
http://www.imdb.com/title/tt0496424/
:D
[reserved]

Nakedape

az, a big bang.

igen az angol az jobb , eredetibb, de az amerikai másolatban az a jó, hogy különbözik,   , nincs az az a  amatőr-doku feelingje annyira, és elég más a főnök karkatere is ahhoz, h élvezzem függetlenül.. de a nem olyan különleges az tény.

mondjuk egyiket se sorba néztem, csak részeket külön külön.

yes ministerbe nézz  már bele a kedvemért egyszer :)
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Cloud

#1706
Smallville
8x15
[spoiler]Na megnéztem én is új részt. Szerintem igen jó volt.
Látni ahogy az emberek, hogyan reagálnak először a titokra, aztán minden visszájára fordul....
Lois is visszatért végre.
Gondolkodtam hogyan fogják mindezt visszacsinálni. Először én is Jor-El papára gondoltam, de aztán leesett hogy a gyűrű megvan még.

Doomsday meg már tényleg tombolhatna egy kicsit. De legalább hidegre tette Linda-t.
[/spoiler]
Amúgy ezt nézi valaki rajtam kívül? :D

BSG
4x19
Total átlagos BSG rész. Sokkal jobbra számítottam.:( A  maradék két egy  résznek már nagyon pörgősnek kell lennie. (két órás finálé lesz.)

Supernatural
4x15

Végre visszatért. Egész jó kis rész volt.[spoiler] Ez az asztrális testelhagyás mekkora komoly volt már. Főleg amilyen képeket vágott a gyakorlásnál Dean. :D
Samu gyerek kezd igen erős lenni. Alaistert is szépen odébbvágta.[/spoiler]
Várom következő részt. Remélem hasonló lesz az is.

4x16 Trailer
http://www.youtube.com/watch?v=9fXvPTmzBZ4

És a jó hír hogy jön az 5. évad. Illetve  a  Smallville 9.  évad. :D Elsőnek örülök másodiknak nem annyira, de az is jöhet. :)

Terminator The Sarah  Connor Chronicles
2x18
Most se történt sok minden.  Talán a jövőben  játszódó jelenetek tetszettek egy kicsit. Főleg amikor megérkeztek a csomagért  és ott álltak a robik. :D
Kellene  egy kis pörgés már a sorozatba amúgy. Most eléggé vontatott. De persze még mindig nézem. :D

Amúgy belegondoltam hogy akár lesz cancel akár nem, egyféleképpen kellene befejezni sorozatot.
Az Ítélet napjával.  Így talán lenne egy normális kapocs a filmekkel.

Fazék

TTSCC 2x18
már a 17-es résszel is egész elégedett voltam, mert végre[spoiler]kinyírták John rinyáló emo partnerét. még itt a 18-as részben felbukkant pár jelenet erejéig, de remélem többet nem kerül képernyőre ebben a sorozatban. már csak Reese ferdeszemű ausztrál akcentusú elviselhetetlen barátnéját kéne kinyírni, de mihamarabb és nagyjából megnyugodnék, hogy jó irányba haladunk :)[/spoiler]
az meg külön pozitívum volt a 18-as részben, hogy
[spoiler]John végre úgy tesz, mintha képes lenne a gondolkodásra, nem úgy mint többi családtagja és megvizsgálja a hullát, amiről kb egyértelműen kiderült, hogy nem kedvenc női szereplőnk nyírta ki az emo csajt. remélhetőleg ezzel a ténnyel a köv részben értelmesen szembesíti a többieket, mert ha most nekiállnak elhúzni ezt a faszságot 5 percnél tovább, akár egy teljes részen keresztül is, hogy "húú biztos Cameron nyírta ki, el kell távolítanunk John-tól, bla-bla", akkor lehet hogy lelövöm majd a 19-es részt [/spoiler]

Cloud

Quote from: Fazék on 2009-03-16, 13:00:43
TTSCC 2x18
már a 17-es résszel is egész elégedett voltam, mert végre[spoiler]kinyírták John rinyáló emo partnerét. még itt a 18-as részben felbukkant pár jelenet erejéig, de remélem többet nem kerül képernyőre ebben a sorozatban. már csak Reese ferdeszemű ausztrál akcentusú elviselhetetlen barátnéját kéne kinyírni, de mihamarabb és nagyjából megnyugodnék, hogy jó irányba haladunk :)[/spoiler]
az meg külön pozitívum volt a 18-as részben, hogy
[spoiler]John végre úgy tesz, mintha képes lenne a gondolkodásra, nem úgy mint többi családtagja és megvizsgálja a hullát, amiről kb egyértelműen kiderült, hogy nem kedvenc női szereplőnk nyírta ki az emo csajt. remélhetőleg ezzel a ténnyel a köv részben értelmesen szembesíti a többieket, mert ha most nekiállnak elhúzni ezt a faszságot 5 percnél tovább, akár egy teljes részen keresztül is, hogy "húú biztos Cameron nyírta ki, el kell távolítanunk John-tól, bla-bla", akkor lehet hogy lelövöm majd a 19-es részt [/spoiler]
Az ázsiai  tyúkot hagyhatnák már a fenébe. Koncentráljanak vöröskére.  :D

Xzone

Quote from: Cloud on 2009-03-16, 13:08:05
Koncentráljanak vöröskére.  :D

Ööö, kire?

Amúgy ez nagyon érdekes számomra: általában teljesen odavagyok az ázsiai csajokért a képernyőn, de Jesset nem bírom :wtf: