Main Menu

Sorozatok

Started by Fazék, 2006-05-05, 13:20:48

Previous topic - Next topic

Fazék

Quote from: Xzone on 2009-03-16, 14:14:45
Amúgy ez nagyon érdekes számomra: általában teljesen odavagyok az ázsiai csajokért a képernyőn, de Jesset nem bírom :wtf:
szintén. valami hihetetlenül jó érzékkel nyúltak mellé teljesen :)

Ramiz

Quote from: Nakedape on 2009-03-16, 12:07:20
yes ministerbe nézz  már bele a kedvemért egyszer :)

Már szedem! :) Meg a Carpoolt is. Öcsém ajánlására meg a Smoking Room-ot (BBC-s).
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Cloud


Selmo

Quote from: Cloud on 2009-03-16, 12:54:52
Smallville
8x15
Amúgy ezt nézi valaki rajtam kívül? :D
:hai: Első résztől.

A tökéletesség unalmas.

Xzone

Quote from: Cloud on 2009-03-16, 18:02:23
Quote from: Xzone on 2009-03-16, 14:14:45
Quote from: Cloud on 2009-03-16, 13:08:05
Koncentráljanak vöröskére.  :D

Ööö, kire?

T-1000?

Ja hogy arra... lol :D

De az a nő nem is néz ki jól.

Fazék

Quote from: Xzone on 2009-03-16, 23:48:51
Quote from: Cloud on 2009-03-16, 18:02:23
Quote from: Xzone on 2009-03-16, 14:14:45
Quote from: Cloud on 2009-03-16, 13:08:05
Koncentráljanak vöröskére.  :D

Ööö, kire?

T-1000?

Ja hogy arra... lol :D

De az a nő nem is néz ki jól.
az hogy nem néz ki jól, az egy enyhe kifejezés.
meg is lepődtem, hogy egy ennyire visszataszítóan ronda nőt beválasztanak "gonosz" főszereplőnek

Cloud

Quote from: Xzone on 2009-03-16, 23:48:51
Quote from: Cloud on 2009-03-16, 18:02:23
Quote from: Xzone on 2009-03-16, 14:14:45
Quote from: Cloud on 2009-03-16, 13:08:05
Koncentráljanak vöröskére.  :D

Ööö, kire?

T-1000?

Ja hogy arra... lol :D

De az a nő nem is néz ki jól.
Nem "úgy"  értettem a koncentrálást. Hanem hogy az ő sztorivonalát folytassák inkább. :D
Amúgy meg nem olyan ronda. :D

Nakedape

house contains: faster pussycat kill kill :D :D :D :D :D :D
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Cloud

Lost
5x09

[spoiler]Vááá megint jó rész volt.  :whoah:
Maga a cím miatt is vigyorogtam:Namaste(éttermünket is így hívják) :D
A két idővonalban való keverés elég érdekesen alakul.
Most Sun és a többiek biztos hogy a jelenben vannak? Nem a jövőben?
Christian felbukkanása érdekes volt. Meg előtte a suttogások is. Én még mindig azt mondom hogy nem támadt fel, hanem csak a sziget egyik megtestesülése. ;)
Észrevettétek a nőt abban a jelenetben amikor a képet mutatja Christian Sun-nak? Lehet hogy az egyik stábtag, de lehet hogy tényleg valami rejtett utalás.Esetleg Claire?
Amúgy csak én láttam azt -amikor Cristhian mutatja a képet Sun-nak, és kinyilt az ajtó- hogy füstszörny ott garázdálkodott? :he:
Igen komoly volt. :wtf:
Ben meg szerintem megint kavar. Tudatosan akart menni a másik szigetre.
Szegény Sayid megszívta. Vajon hogyan fogják kihozni zárkából? (Ja másik dolog:Little Ben meg Sayid?  :eek: )

Amúgy meg Swan meg se épült még? Talán láthatjuk majd az építkezést? Esetleg a balesetet? Megtudhatjuk mi volt a betonfal mögött, vagy hogy mire szolgál a kulcs?
Mi lesz most a történetszállal? Most az lesz hogy vissza akarnak majd jutni jelenbe?
Kapunk választ szoborra? Rabszolgaszállító hajó rejtélye?
Váááá. Annyi mindenre várok még választ.
Ja meg Faraday. Hova a bánatba tűnt el?  :eek:
Mikor lesz már csütörtök??

Következő rész előzetese:

http://www.freevlog.hu/video/19922.html
:eek:
Lehet hogy Sayid miatt lesz a háború?


[/spoiler]
Rohadjanak meg, de  még  mindig rohadt jó  a sorozat.   :whoah:


szerk:

Máris happy vagyok. Nézegettem imdb-t.
5x16 címe:
The Incident: Part 1

:whoah: :whoah:
Szal most már tuti hogy látni fogjuk a Swan incidenst.

kikuchiyo

2,18 GB, 1.3 kB/s ;_;

Must... resist... temptation... to read spoilers
Failure is the default option

Próféta

Bryan Fuller interjú, powered by Viasat3
Biztos olvashattam volna róla ezernyi angol interjút, de mégis erre figyeltem fel. Jó arc. És ezek szerint ő rendezte a Company Man-t, ami simán a Heroes legjobb része volt  :jee:

Zsiga

Quote from: kikuchiyo on 2009-03-21, 11:49:11
2,18 GB, 1.3 kB/s ;_;

Must... resist... temptation... to read spoilers
Nekem is csak 400k-val jön. :frown:

Nakedape

better off ted.
lehet h nézni fogom

pilot végül is megfelelt
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Cloud

Quote from: kikuchiyo on 2009-03-21, 11:49:11
2,18 GB, 1.3 kB/s ;_;

Must... resist... temptation... to read spoilers
BSG?

Zsiga


Cloud

Supernatural
4x16



Igen jó rész volt.
[spoiler]Sam lassacskán átmegy vámpír üzemmódba.  :D
Mekkora durva ereje van már. :whoah:
Én is végig Anna-ra tippeltem, hogy ő lehet a gonosz, de aztán leesett h a rész elején láttuk a holttestét. Így ő nem gyilkolhatott. Uriel szépen megszívta.
Ezek szerint most Isten tényleg nem foglalkozik se az angyalokkal, se az emberekkel? Vagy tervez valamit Ő is?
Dean-nél szépen eltörött a mécses. Vajon komolyan gondolta a végleges kiszállást? Hogy tudják majd visszakönyörögni? Lehet hogy pont Sam lesz a kulcs mindenhez. (azért az is durva hogy kiderült hogy ő törte fel az első pecsétet )[/spoiler]

Várom következő részt...

4x17
http://www.youtube.com/watch?v=D8eygYNRH6Q

kikuchiyo

#1726
A tegnapi Dollhouse viszont, ha nem is 'incredible', de azért végre jó volt.

szerk: a torrent monnyon le. Addig is megnézem a The last frakking specialt.
Failure is the default option

Cloud

#1727
Smallville

8x16

[spoiler]Jó kis rész volt szerintem. Tess azon túl hogy rohadt dögös, eléggé agyafúrt is. Szépen kitervelte hogy lebuktatja Clark-ot. Sajna nem jött be neki.
Jó volt látni Jimmy szenvedését is. Végre kezd észhez térni és észreveszi mi folyik körülötte. Ennek ellenére Davis köcsögösködött vele egy sort.
Kiderült hogy Chloe le tudja nyugtatni Davist, szóval tuti hogy lesz valami kavarás ezzel majd a jövőben.
[/spoiler]

8x17 előzetes.
http://www.youtube.com/watch?v=MqkxaAfv3bg...feature=related

szerk:
TTSCC
2x19


Szerintem kifejezetten jó rész volt.
[spoiler]Azért nem kicsit meglepődtem, hogy mi volt a dobozban. Szerintetek lehetséges az hogy vöröske az a T-1000 robika ami a csomagban volt?  :eek:

Végre lerendezték Jesse-t is.Ideje volt.
Hál Istennek  John kezd észhez térni. Végre halad azon az  úton hogy ő legyen az a bizonyos John Connor. 
[/spoiler]
2x20  trailer
http://www.youtube.com/watch?v=PKB9lkkD21Q
Hm.  John Henry kicsit durva lesz. 
Cameron vs.  Derek? Hö?

Próféta

BSG finálé

Az egyértelmű, hogy a sorozat legjobb részeihez nem volt mérhető ez a lezárás, kicsit elnagyoltak pár dolgot. De azért valamennyire korrekt, kerek befejezés volt, és egy kevés emlékezetes pillanat is akadt benne; meglepne, ha ki lehetett volna hozni ennél sokkal többet abból, ami volt. Persze én reménykedtem valami csodában, de hát ez van.

És természetesen nem derül ki minden. Valamivel a készülő The Plan mozit is el kell adni :)

Quote from: Zsiga on 2009-03-21, 15:56:39
FAIL
Nem fogalmaznék ennyire erősen. Szerintem nem FAIL, hanem csak meh.

A finálén felbuzdulva belenéztem (szó szerint, csak pár perc innen-onnan) újra a nyitó minisorozatba. Következtetések:
[spoiler]
1. Mennyivel fiatalabbak voltak még a szereplők (meg a színészek is), elég szembetűnő...
2. Árulkodó, hogy az elején még fogalmuk se volt a nagy rejtélyek megoldásairól (ld. Head Six szövegei), menet közben találták ki a válaszokat.
3. Jobb volt még akkoriban a BSG...
[/spoiler]

Fatal

Gossip Girl: I raged pretty hard. Másfél hónap kihagyás után képesek voltak ekkora fost produkálni. Még soha életemben nem láttam ennyi klisét egy epizódban. Ráadásul még a Szexi Tanárnénit is kiírják. Fakin hell.
Some people like to kiss
Some people like to hug
Some lesbians like eating each others shit out of a cup
Some people say I love you
Some even shout it out
Some people puke semi-digested shit into each others mouths

kikuchiyo

BSG finálé:

Nem fail, még csak nem is meh. Nekem tetszett!

[spoiler]Az űrcsatánál ugráltam a székemen, mint egy kisgyerek, a második felét éreztem csak kissé nyálba fulladónak. A megoldásoknak az az osztálya, amibe a megvalósult megoldás tartozik, tulajdonképpen végig a legvalószínűbbek közé tartozott, azaz nem okozott nagy meglepetést. Én mondjuk sok klasszikus sci-fit olvastam, ami ezt a témát dolgozta fel, ezért egyrészt gondolatébresztő nekem ez a befejezés, másrészt spinoffokat akarok, ahol részletezik, hogy utána hogy boldogultak, mihez kezdtek.

A Head Six/Baltar/Starbuck dolog nem volt éppen a legelegánsabb érzésem szerint.

Ha kevesebb visszaemlékezés lett volna és a helyüket azzal a Six/Eight tömeges orgiával töltik ki, amit már régóta reméltem, akkor a finálé majdnem tökéletes is lehetett volna.
[/spoiler]
Failure is the default option

Én

#1731
Leszedtem a Dr. House első évadját. Eddig 6 részt láttam, nagyon tetszik, csak nagyon egy kaptafára vannak az epizódok.
[spoiler=Random episode]John leül a székébe dolgozni, ezután habzani kezd a szája, és elájul. Beviszik a kórházba, ahol House-zal a következő beszélgetés játszódik le:
- Doktor úr, fáj a seggem.
- Nem kéne annyiszor seggbekúratni magát, nem igaz? Na jó, magának seggfájása van. Vegyen be ebből napi 3-at és ne buzuljon annyit.
Alighogy elhagyja a rendelőt a beteg, egy nővér hangját halljuk:
- Dr. House! A 36-os betegnek ömlik a vér a seggéből!
Ezután John-on azösszes lehetséges kezelést és gyógyszert kipróbálják, amik agyrákot, vesekövet, valamint érelmeszesedést okoznak neki, és már 9000+ cső lóg ki belőle. House (akinek minden poénja után odaképzelek egy olyan alárakott tapsolást és röhögést) és a nigga eközben nyomoz. Majd a rész végefelé House meglátja, hogy valaki feltűz egy papírt a faliújságra, és leesik neki a szitu - újból megvizsgálja John farát, és kiderül, hogy beleült egy gombostűbe.
A rész végén John ismét leül dolgozni, de előtte vigyorogve levesz egy gombostűt a székről.[/spoiler]
Amúgy tipikus függőséget kialakító sorozat. :)

NLZ

Quote from: Én on 2009-03-23, 18:15:32
Leszedtem a Dr. House első évadját. Eddig 6 részt láttam, nagyon tetszik, csak nagyon egy kaptafára vannak az epizódok.
[spoiler=Random episode]John leül a székébe dolgozni, ezután habzani kezd a szája, és elájul. Beviszik a kórházba, ahol House-zal a következő beszélgetés játszódik le:
- Doktor úr, fáj a seggem.
- Nem kéne annyiszor seggbekúratni magát, nem igaz? Na jó, magának seggfájása van. Vegyen be ebből napi 3-at és ne buzuljon annyit.
Alighogy elhagyja a rendelőt a beteg, egy nővér hangját halljuk:
- Dr. House! A 36-os betegnek ömlik a vér a seggéből!
Ezután John-on azösszes lehetséges kezelést és gyógyszert kipróbálják, amik agyrákot, vesekövet, valamint érelmeszesedést okoznak neki, és már 9000+ cső lóg ki belőle. House (akinek minden poénja után odaképzelek egy olyan alárakott tapsolást és röhögést) és a nigga eközben nyomoz. Majd a rész végefelé House meglátja, hogy valaki feltűz egy papírt a faliújságra, és leesik neki a szitu - újból megvizsgálja John farát, és kiderül, hogy beleült egy gombostűbe.
A rész végén John ismét leül dolgozni, de előtte vigyorogve levesz egy gombostűt a székről.[/spoiler]
Amúgy tipikus függőséget kialakító sorozat. :)
Tökéletesen ráéreztél a lényegére. :D  Még most is kb annyi egy rész, hogy van valami ismeretlen betegség, amit az utolsó öt percben zseniális módon kitalál House. Najó, évadonként van egy nagy történetszál általában, meg 1-2 rövidebb darab, de ezek mind a főszereplők magánéletéről szólnak.
[reserved]

Kvikveg

Quote from: Én on 2009-03-23, 18:15:32
Leszedtem a Dr. House első évadját. Eddig 6 részt láttam, nagyon tetszik, csak nagyon egy kaptafára vannak az epizódok.
[spoiler=Random episode]John leül a székébe dolgozni, ezután habzani kezd a szája, és elájul. Beviszik a kórházba, ahol House-zal a következő beszélgetés játszódik le:
- Doktor úr, fáj a seggem.
- Nem kéne annyiszor seggbekúratni magát, nem igaz? Na jó, magának seggfájása van. Vegyen be ebből napi 3-at és ne buzuljon annyit.
Alighogy elhagyja a rendelőt a beteg, egy nővér hangját halljuk:
- Dr. House! A 36-os betegnek ömlik a vér a seggéből!
Ezután John-on azösszes lehetséges kezelést és gyógyszert kipróbálják, amik agyrákot, vesekövet, valamint érelmeszesedést okoznak neki, és már 9000+ cső lóg ki belőle. House (akinek minden poénja után odaképzelek egy olyan alárakott tapsolást és röhögést) és a nigga eközben nyomoz. Majd a rész végefelé House meglátja, hogy valaki feltűz egy papírt a faliújságra, és leesik neki a szitu - újból megvizsgálja John farát, és kiderül, hogy beleült egy gombostűbe.
A rész végén John ismét leül dolgozni, de előtte vigyorogve levesz egy gombostűt a székről.[/spoiler]
Amúgy tipikus függőséget kialakító sorozat. :)
:lul: :lol: Itt rohogok. :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

hargharg

Quote from: Én on 2009-03-23, 18:15:32
Leszedtem a Dr. House első évadját. Eddig 6 részt láttam, nagyon tetszik, csak nagyon egy kaptafára vannak az epizódok.
[spoiler=Random episode]John leül a székébe dolgozni, ezután habzani kezd a szája, és elájul. Beviszik a kórházba, ahol House-zal a következő beszélgetés játszódik le:
- Doktor úr, fáj a seggem.
- Nem kéne annyiszor seggbekúratni magát, nem igaz? Na jó, magának seggfájása van. Vegyen be ebből napi 3-at és ne buzuljon annyit.
Alighogy elhagyja a rendelőt a beteg, egy nővér hangját halljuk:
- Dr. House! A 36-os betegnek ömlik a vér a seggéből!
Ezután John-on azösszes lehetséges kezelést és gyógyszert kipróbálják, amik agyrákot, vesekövet, valamint érelmeszesedést okoznak neki, és már 9000+ cső lóg ki belőle. House (akinek minden poénja után odaképzelek egy olyan alárakott tapsolást és röhögést) és a nigga eközben nyomoz. Majd a rész végefelé House meglátja, hogy valaki feltűz egy papírt a faliújságra, és leesik neki a szitu - újból megvizsgálja John farát, és kiderül, hogy beleült egy gombostűbe.
A rész végén John ismét leül dolgozni, de előtte vigyorogve levesz egy gombostűt a székről.[/spoiler]
Amúgy tipikus függőséget kialakító sorozat. :)

gondolkoztal mar azon, hogy irj iyen temaban?
ez hatalmas. : D
rofl

Cloud

Quote from: Én on 2009-03-23, 18:15:32
Leszedtem a Dr. House első évadját. Eddig 6 részt láttam, nagyon tetszik, csak nagyon egy kaptafára vannak az epizódok.
[spoiler=Random episode]John leül a székébe dolgozni, ezután habzani kezd a szája, és elájul. Beviszik a kórházba, ahol House-zal a következő beszélgetés játszódik le:
- Doktor úr, fáj a seggem.
- Nem kéne annyiszor seggbekúratni magát, nem igaz? Na jó, magának seggfájása van. Vegyen be ebből napi 3-at és ne buzuljon annyit.
Alighogy elhagyja a rendelőt a beteg, egy nővér hangját halljuk:
- Dr. House! A 36-os betegnek ömlik a vér a seggéből!
Ezután John-on azösszes lehetséges kezelést és gyógyszert kipróbálják, amik agyrákot, vesekövet, valamint érelmeszesedést okoznak neki, és már 9000+ cső lóg ki belőle. House (akinek minden poénja után odaképzelek egy olyan alárakott tapsolást és röhögést) és a nigga eközben nyomoz. Majd a rész végefelé House meglátja, hogy valaki feltűz egy papírt a faliújságra, és leesik neki a szitu - újból megvizsgálja John farát, és kiderül, hogy beleült egy gombostűbe.
A rész végén John ismét leül dolgozni, de előtte vigyorogve levesz egy gombostűt a székről.[/spoiler]
Amúgy tipikus függőséget kialakító sorozat. :)
Tipikusan az a sorozat ami függőséget okozhat. Holott igazából szerintem semmi  értelme.  :D

Fazék

TSCC 2x19
a maga módján jó volt és végre talán a [spoiler]másik csajtól is megszabadultunk. bár az nem volt teljesen tiszta, hogy akkor most le lett lőve, vagy sem?[/spoiler]

Dollhouse 1x06
hát izé. végülis jobb volt, mint az eddigi részek, de még ez se nyújtotta a kívánt színvonalat számomra.
végülis tetszik, hogy ha már ennyire faszán irányítanak mindenkit, akkor tényleg korrektül odafigyelnek kb mindenre, de így viszont még inkább 0 esélyt érzek, hogy bármit is lehetne tenni ellenük, vagy legalábbis még kevésbé vagyok hajlandó elhinni, és innentől kicsit érdektelenné válik számomra a sorozat, arra meg végképp nem érzek ellenállhatatlan késztetést hogy heti szinten bámuljam (az ugyan jól kinéző) Eliza Dushku másodrangú színészi próbálkozásait...

Cloud

5x10

Ez is igen jó rész volt. Végig tartotta a színvonalat. Erre a végén meg beüt a eksön. Vazz.
Ha Faradaynek igaza van akkor elvileg bármit tesznek nem változtathatják meg jövőt. Így valószínű hogy [spoiler]Ben feltámad....[/spoiler]
Desmond jöhetne már....



Fazék

TSCC 2x20
hmm
nem rossz.
[spoiler]hullanak a szereplők rendesen :haha:[/spoiler]

Cloud

Supernatural
4x17

Jó kis rész volt.   Tele volt frankó utalásokkal... Smith&Wesson. :D Ezen röhögtem a legjobban.
Az új angyal is megtetszett. Valami másik sorozatban biztos hogy játszott a színész csak most nem ugrik be.
Egyébkén én az hittem hogy végig Castiel áll a háttérben hogy ráébressze Dean-t hogy neki mi a feladata. Erre meg kiderül hogy nagyon is tévedtem.

Amúgy is. Nem állt jól a srácoknak az irodai élet. :D