Main Menu

Sorozatok

Started by Fazék, 2006-05-05, 13:20:48

Previous topic - Next topic

Fazék

én kivételesen élveztem mindhármat. tbbt kicsit jobb volt a közepesnél, szóval felülmúlta az elmúlt pár részt, himym teljesen nézhetőre sikeredett végre, még nevetni is lehetett, House pedig hozta a szokásos rohadtjó szintet és rátett egy lapáttal. szvsz. és mindezt úgy, hogy közben majd szétesik a fejem, úgy fáj, szóval ha még így is tetszettek ezek... :)

Nakedape

House kiváló rész volt szerintem is félreértés ne essék.
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kvikveg

Hm. Nem is tudtam, hogy a Life-bol a nyomozono a Supernatural elso reszeben a no feherben volt. LOL
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fatal

#1833
Az "új" Skins (3. évad, de már van belőle pár rész) fájdalmasan szar :( Kár, nem is tudtam, hogy van, erre olvasom, hogy már 3. évad. Nagy reményekkel belenézegetek, de ezek az új arcok olyan szinten retardáltak, hogy az elviselhetetlen.
ED: Azért egyszer megröhögtetett... :lul:
Quote from: ThomasI think you're some kind of English pussy cunt. You heard me. I think you're afraid. Possibly, you're father was a homosexual donkey.
Some people like to kiss
Some people like to hug
Some lesbians like eating each others shit out of a cup
Some people say I love you
Some even shout it out
Some people puke semi-digested shit into each others mouths

Kvikveg

Mit nezzek a Life utan? Castle milyen?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

Quote from: Kvikveg on 2009-05-09, 18:32:15
Mit nezzek a Life utan? Castle milyen?
nekem bejövős, és múlt héten Nakedape is fél füllel/szemmel követett egy rész végéből kb negyed órát, és végül átkozódva, de elkérte az eddig kijött részeket :)

Kvikveg

Quote from: Fazék on 2009-05-09, 18:34:02
Quote from: Kvikveg on 2009-05-09, 18:32:15
Mit nezzek a Life utan? Castle milyen?
nekem bejövős, és múlt héten Nakedape is fél füllel/szemmel követett egy rész végéből kb negyed órát, és végül átkozódva, de elkérte az eddig kijött részeket :)
Hihi.

Errol tudtok valamit?
http://www.imdb.com/title/tt1118697/
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

NLZ

Sorozatdzsunki szerint az eleje nem nagy szám, de aztán viszonlag nézhető lesz. Szal ha nincs semmi jobb, amit nézhetnél, akkor éppenséggel próbálkozhatsz vele.
[reserved]

Kvikveg

Quote from: NLZ on 2009-05-09, 23:47:38
Sorozatdzsunki szerint az eleje nem nagy szám, de aztán viszonlag nézhető lesz. Szal ha nincs semmi jobb, amit nézhetnél, akkor éppenséggel próbálkozhatsz vele.
Ja, beprobalkoztam, elmegy. Olyan beta-sorozat, sok technoblablaval, es hotthulye diakokkal egy-ket reszben.
Kemia specnek magyarazza az exoterm-endoterm jelenteset (jo, persze a nezoknek igazabol), matematikabol meg nem tudnak megoldani egy hulla egyszeru egyenletet az alt iskolasok (egesz iskola).  :gyagya:
Azert orulok, hogy kemiabol/virusokbol stb. tegla vagyok, mert kulonben lehet, hogy jokat nevetgelnek. Vagy fognam a fejem.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Xzone

"And then there's Ballard... Seriously man, what is your deal? What do you want to accomplish, exactly? Let's also reflect on the fact that within the span of about 20 minutes, he first called the chair used for imprints the place where people's souls are stolen, and then proceeded to say in a later scene that you can't wipe away someone's soul. Well, which is it, Paul?"

kikuchiyo

Failure is the default option


Kvikveg

Oljetek meg, a The Mentalist-ot nezem, es 4 resz utan sem hagytam abba. :zomg:
Szerencsere a reszekben nem annyira nyalas, mint a plakatokon, azok valami buntetendo modon fortelmesek.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

NLZ

A Mentalist az pure win, ne aggódj.
[reserved]

Kvikveg

Quote from: NLZ on 2009-05-10, 21:20:03
A Mentalist az pure win, ne aggódj.
Mitol? Lehet rajta nyaladzani? Eddig olyan se hus se hal. Moha szerint remes. Vagy ennyire pocsek a magyar szinkron?
A foszereplo jol nez ki, csak a festett szoke hajat konyorgom csereljek le az eredeti szinre.  :zomg:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

NLZ

Nemtom, én eredeti hanggal nézem. Amilyen szar sorozatok vannak, ahhoz képest sztem egész korrekt.
[reserved]

sirtomi

Magyar szinkronnal is jó. Nekem tetszik.

Fatal

#1847
Hasis süti :D
Még 9:25-től érdemes belekukkantani.

O LAWDY! A Skins megint megszopatott: a 3. évadra első 1-2 rész alapján azt hittem, hogy teljes gyökérség, de végülis ez is jó lett (bár még van pár rész). Mivel minden rész kibont egy karaktert, ezért minden rész után kicsit átértékelődnek az előző részek eseményei, jobban átéljük a karaktereket, etc. Bár az első 2 évadot még mindig jobbnak tartom, a karakterek itt is szerethetőek, és jó a sztorijuk, de a helyzetek néha nagyon egymásba folynak, és tényleg, mindenki mindenkivel kúr. De komolyan, még a szociálisan retardált autista gyerek is megdugja a leszbikus csajt. Hát nem jó ez?
(Még egy hiba: nem tudom, hogy miért erőltetik azt, hogy az ikerpár szép, amikor ez jól láthatóan nincs így.)
Some people like to kiss
Some people like to hug
Some lesbians like eating each others shit out of a cup
Some people say I love you
Some even shout it out
Some people puke semi-digested shit into each others mouths

Nakedape

house évadzáró(?)
[spoiler] :zomg: :eek:
szemetek megölték Kennyt[/spoiler]
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Fazék

Quote from: Nakedape on 2009-05-12, 17:33:25
house évadzáró(?)
[spoiler] :zomg: :eek:
szemetek megölték Kennyt[/spoiler]
indeed

Kvikveg

The Mentalist 13. resz elejen a titkarnot magyar jatssza.
Knausz Tamara imdb origo cikk
Hajraaaa!  :appl: :appl: :appl:

Amugy azon vihogok, hogy kelet-europaibol mar kaptunk egy fiatal not es egy idos ex-cseledet a sorozatban. Valami gyanus itt. XD
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Tycho

Quote from: Fazék on 2009-05-12, 19:44:38
Quote from: Nakedape on 2009-05-12, 17:33:25
house évadzáró(?)
[spoiler] :zomg: :eek:
szemetek megölték Kennyt[/spoiler]
indeed
+1
Bazinagy WTF volt a vége, és elég szemét..  :whoah:

Raggie

Quote from: Tycho on 2009-05-12, 21:16:53
Quote from: Fazék on 2009-05-12, 19:44:38
Quote from: Nakedape on 2009-05-12, 17:33:25
house évadzáró(?)
[spoiler] :zomg: :eek:
szemetek megölték Kennyt[/spoiler]
indeed
+1
Bazinagy WTF volt a vége, és elég szemét..  :whoah:
Köcsögség...
Nem tudom hogy lesz így ebből ötödik évad... bár inkább jobb is lenne ha nem folytatnák. Kezdett ellaposodni az ötös évad közepe felé szvsz.

De ha tényleg ez a sorozat legvége, akkor meg külön kvanagy geciség... :S
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Nakedape

nekem bejött az 5ös évad is:) és mivel szerintem ezzel korántsem vagyok egyedül kizártnak érzem, hogy most abbahagyják
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

hargharg

ahogy Ape is mondja. nem veletlenul van mar meg az avam, miota kijott az a resz. : )
mellesleg nehez elhinnem, hogy iyen sok embert meglepett az, hogy ez lett a vege.
[spoiler]az a par perc majdnem oyan katartikus volt szamomra, mint a Harcosok klubjanak a hasonlo jelenete.[/spoiler]
rofl

Kvikveg

House:  :zomg:
Kivancsi vagyok mi lesz. :)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Xzone

Lost Season 5 finale

Ha nem tudnám, hogy a 6. évadban normálisan befejezik, akkor most ideges lennék. Még mindig nem tudunk semmi konkrétat a "valódi" sztoriról. Nem adtak választ semmmire, helyette kaptunk a pofánkba még több rejtélyt...

Solid Snake

Quote from: Xzone on 2009-05-14, 16:47:07
Lost Season 5 finale

És most is a legdurvább pontnál hagynak minket lógva...  :hehe:

Quote from: Xzone on 2009-05-14, 16:47:07
Még mindig nem tudunk semmi konkrétat a "valódi" sztoriról. Nem adtak választ semmmire, helyette kaptunk a pofánkba még több rejtélyt...

Pont ez a Lost hajtóereje. A rejtély. A misztikum.
J.J. Abrams ki is fejtette, hogy szíve szerint nem is akarná tudni, hogyan fejeződik be a Lost, mert akkor a varázs valamelyest odaveszne.

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

NLZ

Ha senki nem mond semmit, akkor szokás szerint hagyatkozz a Sorozatjunkie-re. :P
http://www.sorozatjunkie.hu/2009/02/04/lie-to-me-pilot-es-1x02-merre-tart/
http://www.sorozatjunkie.hu/2009/01/10/pilot-lie-to-me-unaired/

tl;dr: elég hasonló a Mentalistre, de egész korrektül megállja a helyét. Ráadásul berendelték a második évadját, ez is bíztató szempont.
[reserved]