Main Menu

Sorozatok

Started by Fazék, 2006-05-05, 13:20:48

Previous topic - Next topic

Zsiga


Cloud

Quote from: Zsiga on 2009-09-11, 23:29:12
Ja, majd ha elérsz odáig írd meg hogy mi volt a véleményed az S3E18-ról. ;)

24

s3e18
:he:

Ez most komoly? Pedig annyira nem is volt irritáló az ürge.

Kvikveg

Quote from: Cloud on 2009-09-17, 23:37:14
Quote from: Zsiga on 2009-09-11, 23:29:12
Ja, majd ha elérsz odáig írd meg hogy mi volt a véleményed az S3E18-ról. ;)

24

s3e18
:he:

Ez most komoly? Pedig annyira nem is volt irritáló az ürge.
Mivel sosem fogom megnezni, ki tudnad fejteni bovebben egy csinos spoilergomb alatt? :)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Zsiga

Ha sosem fogod megnézni akkor hiába írjuk le, a 3 évadnyi előzmény nélkül semmi hatása nincs.
[spoiler]De kb. olyan mint a Snape kills Dumbledore, csak mégdurvább.[/spoiler]

Cloud

Quote from: Zsiga on 2009-09-18, 15:20:23
Ha sosem fogod megnézni akkor hiába írjuk le, a 3 évadnyi előzmény nélkül semmi hatása nincs.
[spoiler]De kb. olyan mint a Snape kills Dumbledore, csak mégdurvább.[/spoiler]
Vazz itt a végén mindenkit megölnek majd? :D

Solid Snake

Quote from: Cloud on 2009-09-18, 16:07:57
Quote from: Zsiga on 2009-09-18, 15:20:23
Ha sosem fogod megnézni akkor hiába írjuk le, a 3 évadnyi előzmény nélkül semmi hatása nincs.
[spoiler]De kb. olyan mint a Snape kills Dumbledore, csak mégdurvább.[/spoiler]
Vazz itt a végén mindenkit megölnek majd? :D

Nope, Jack will survive [spoiler](?)[/spoiler].

Kvikveg

Okke, lehet, hogy megiscsak el kene kezdenem nezni...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Cloud

Supernatural

5x02


Jó kis rész volt. Valószínű lesz akkor, hogy az évadban a többi lovassal is foglalkoznak majd. Legalábbis nagyon remélem.
Ez a különválás dolog kicsit aggaszt de tuti hogy hamar újra együtt lesznek. :D

NLZ

Én nem ájultam el. Egyébként ebben az évadban lerendeznek mindent sátánostul-mindenestül, szal a 4 lovas nem tarthat végig.
[reserved]

Cloud

#1989
24

season 3



Egyre jobb ez a sorozat. :whoah: Jöhet következő évad. :D
Azért arra kíváncsi vagyok hogy mit fognak behozni még a sorozatba.

Eddig volt
[spoiler]-merénylet
-atombomba
-fertőzés
[/spoiler]
Mostantól ezeket keverik majd még? Vagy mi lesz még itt? Háború, végrehajtott terrortámadás és káosz? Vááá nézem inkább sorit tovább. :D

ed:
Fringe

s02e01

Jó kis rész volt. Walter hozta a formáját megint a beszólásaival. Arra azért kíváncsi vagyok hogy kiderül-e  mi történt a csajjal Spock világában.
Az új ügynök csaj csini. Vajon főszereplő lesz, vagy csak olyan mellékszereplő mint Charlie? Apropó Charile. Szegény ürge megszívta. :D

Fazék

én ezt nem értem.

végre van új house, himym, castle rész és én inkább nekiállok Warcraft III campaign-t folytatni...

Zsiga


Fazék

Quote from: Zsiga on 2009-09-22, 20:13:59
Quote from: Fazék on 2009-09-22, 19:31:53
végre van új house, himym, castle rész
+http://www.imagebam.com/image/1aa72c49647091
azt azért megnéztem még félig munkában, aztán itthon a maradékot, de a többihez már nem volt kedvem :)

hargharg

Quote from: Fazék on 2009-09-22, 19:31:53
én ezt nem értem.

végre van új house, himym, castle rész és én inkább nekiállok Warcraft III campaign-t folytatni...

hja, se meg hama-n se bir semmit irni. : D
btw jo volt az uj dupla evadnyito house. : )
rofl

Fazék

#1994
Quote from: hargharg on 2009-09-23, 12:17:11
hja, se meg hama-n se bir semmit irni. : D
btw jo volt az uj dupla evadnyito house. : )
hja, hamán az UT játékra vártam, sajnos az meghiúsult, és 9 körül mikor ránéztem még mindig csak 5-6-an voltunk w3 szobában, de ekkor már éreztem, hogy nem igazán bírna ki egy játéknyit a szemem, szóval inkább csöndesen elsunnyogtam :)

house-t még nem néztem meg, mára van betárazva.

tegnap:

TBBT 3x01
nem volt rossz, de nem is estem tőle hanyatt

HIMYM 5x01
ritkaszar volt. kb majdnem csak marshall az egyetlen maradék poénforrás.
barney-t kiherélték. ted-nél meg már szinte csak kínos/félreértős/szánalmas poénokra építenek, amiket rühellek éppenséggel, alig bírtam végignézni a részt...
szerk: a két csaj meg annyira semmilyen unalmas már, hogy el is felejtettem megemlíteni őket

Castle 2x01
ezen éppenséggel többet nevettem, mint az előző kettőn együttvéve. továbbra is hű nézője leszek a sorozatnak Nathan Fillion FTW.

NLZ

Heroes tartja az eddig megszokott (nem túl magas) színvonalat. :D Új főbb szereplőnek nevetséges az a félkaru buzi, Nemtom hova akarják vinni a sztorit ezzel.
Jah, és Logia type Tracy ftw! :D
[reserved]

Cloud

#1996
Supernatural
5x03


Na kicsit bonyolódik a történet.[spoiler] Ez az Isten meghalt dolog kicsit túlzásnak tűnik. Kíváncsi vagyok hogy ebből mit akarnak kihozni.
Az meg hogy Sam Luci-nak a porhüvelye előrevetíti azt hogy a fináléban egy Lucifer vs Mihály harcot fogunk látni. (ami persze a két tesó harcát jelenti.)[/spoiler]
A csaj vs Cas részen percekig röhögtem. A kis szende szűzike. :lol:
Jöhet következő rész. :D


ed:


Falsh Flash Forward

s01e01



Na ez is megvolt és nem csalódtam. Egész jó kis sorozat lehet még belőle.  Az már most biztos szerintem hogy a jelenség nem természtes. A fegyveresek az irodában, meg a sétáló ürge a rész végén is erre utal szerintem.

Várom következő részt nagyon. Kíváncsi vagyok kik állnak minden mögött.  :szemuveges:


Fringe
s02e02




Nyugisabb rész volt. Viszont nagyon remélem hogy most Oliviának nem hozzák be véglegesen a szuperhallást.
Az kicsit furcsa volt hogy az első részben szereplő új csaj itt csak kevés szerepet kapott. Esetleg majd a következő részben.
Összeségében ha nem is tűkön ülve de várom jövő hetet.


ed2:

Gáz van a "V"  háza  táján. A sori valóban elindul novemberben, de csak négy részt adnak le. A maradékot csak márciustól.  :_piszka:

forrás: junkie


Szerintem innen már várható hogy nem lesz 2. évad.  :ejj:

Bicskei

ajánlatok vmi joféle sorozatokat amiket gyorsan belehet szerezni
(alábbiakat ne SupNat,Smallville,House,HIMYM,)
kb ezeket nézem...
Ultras liberi

Cloud

Quote from: Bicskei on 2009-09-27, 22:20:34
ajánlatok vmi joféle sorozatokat amiket gyorsan belehet szerezni
(alábbiakat ne SupNat,Smallville,House,HIMYM,)
kb ezeket nézem...
Fringe,Lost, Treshold, Invasion, Battlestar Galactika, The lost room. Hirtelen ezek jutottak eszembe. Ezek nekem is tetszenek nagyjából. :)

NLZ

Stargate, Psych, Mentalist, Eureka, Dexter, Reaper.
[reserved]

Xzone

OMG miért halogattam eddig a Dextert? Ezt a sorozatot nekem találták ki. ^^"

Cloud


Smallville

s09e01


[spoiler]Jó kis rész volt. Végre megtudhattunk hol járt Lois. És nagyjából tudni is lehet hogy mi történt. A ninja csaj tényleg húzhatta volna tovább is. A kérdés már csak az hogy Zod csapatából hogy kerül majd vissza a múltba.


Egy rövid ideig láthattuk Metall-ot is. Jónak ígérkezik ez az évad, főleg annak a fényében ha tényleg igazat mondott a ninja csaj és tényleg CK áll a világvége mögött.[/spoiler]

Solid Snake

Quote from: Xzone on 2009-09-28, 05:55:20
OMG miért halogattam eddig a Dextert? Ezt a sorozatot nekem találták ki. ^^"

Ráadásul bár már a 4. évad startolt el, még mindig rendkívül kreatív és morbid tud lenni.  :whoah:
[spoiler]nyitójelenet/fáradt Dex-féle alternatív intro/lullaby scene FTW![/spoiler]

NLZ

Nem véletlenül ő amerika kedvenc sorozatgyilkosa. :D
[reserved]

kikuchiyo

Ez a Flash Forward meglepően jó volt, végig lekötött az első rész, bár némelyik szereplő (köztük Mr. FBI, a főszereplő) elég gyenge. De az alapötletben van annyi, hogy lehet belőle egy jó sorozat, ha nem cseszik el.
Failure is the default option

NLZ

#2005
Jah, bár elvileg a karakterdrámán lesz a hangsúly, semmi sci-fi, úgyhogy reméljük a főszereplő kicsit kikupálódik.

Dexter viszont szokás szerint állat, nagy a cliffhanger. :D
[reserved]

Ramiz

Quote from: Solid Snake on 2009-09-28, 09:34:36
Quote from: Xzone on 2009-09-28, 05:55:20
OMG miért halogattam eddig a Dextert? Ezt a sorozatot nekem találták ki. ^^"

Ráadásul bár már a 4. évad startolt el, még mindig rendkívül kreatív és morbid tud lenni.  :whoah:
[spoiler]nyitójelenet/fáradt Dex-féle alternatív intro/lullaby scene FTW![/spoiler]
Többek egyetértése szerint már a második szezon eleje fáradt és unalmas volt. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

NLZ

De aztán fellendült. Sokaknak azért nem tetszett, mert nem követte a könyvet.
[reserved]

Cloud

24

Season 04 complete


Hm. Szerintem az eddigi legjobb évad volt. Volt benne pörgés ezerrel. És bezzeg megint az utolsó pillanatban szedik le a rakétát.  :szemuveges:



s05e01

Tony-ért és Michelle-ért nagyon kár. Jó karakterek voltak. Lehet hogy Tony túléli valahogy de hogy elveszítette a feleségét minimum egy vérbosszú kívánkozik. Kíváncsi vagyok mi lesz ebben az évadban.  :smile:

Bicskei

The Vampire Diaries-t nézi valaki?
sztem simán nézhető

[spoiler]remélem kisöcsi felhagya jó fiu stllel és elkezdi írtani a népet.[/spoiler]
Ultras liberi